ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko se obrušio na Oreškovića: Ovo više nitko ne može trpjeti, ministar mora biti HDZ-ovac

Go down

Karamarko se obrušio na Oreškovića: Ovo više nitko ne može trpjeti, ministar mora biti HDZ-ovac Empty Karamarko se obrušio na Oreškovića: Ovo više nitko ne može trpjeti, ministar mora biti HDZ-ovac

Post by debotoijusto 14/3/2016, 18:10

"Nedopustivo je da se mjesec dana donose odluke kadrovskog tipa. To više nećemo dopustiti. Ova haranga koja je prvo pokrenuta na gospodina Crnoju, a zatim na Brkića neće biti dopuštena."


"Gospodin premijer ima taj stil. Voli više kandidata, razgovarati sa svima. No čini mi se da ovo predugo traje. Čini mi se da je sad već kraj i da više nitko ovo ne može trpjeti. Očekujem ministra u kabinetu do kraja tjedna. Mislim da je bilo ishitreno da je on pozivao udruge da predlože svoje branitelji", kazao je Karamarko.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/karamarko-se-obrusio-na-oreskovica-ovo-vise-nitko-ne-moze-trpjeti-ministar-mora-biti-hdzovac/880981.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum