ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

strijeljanje

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

strijeljanje Empty strijeljanje

Post by FRANK Thu 10 Mar - 20:42

odlukom vrhovog vijeca NASE STVARI donesena je odluka da se u nedjelju kao i sveti neradni dan po hitnom postupku strijeljaju DEMONSKI zbog lizanja modriceva proljeva..END vec svi znamo zbog cega....KICINJO zbog veleizdajnickog ponasanja i sabotaze. JASAMBREND zbog navodnog jugosimpatizerstva....BRACALA jer je glup a ktomu i srbin. TOMINJO ako je slagiran neka javi doci ce moci po njega...MIS jer je u zadnje vrijeme zatajio hrvatstvo...MEGICA....jer je zensko.....NICHE jer je komunjara....SPORT,AMPER...ce biti pocasne zrtve jer ce moci birati izmedju strijeljanja i odsijecanja glave...i CASPERLA se strijelja jer je dezerter...sati i vrijeme pogubljenja ce biti naknadno odredjeni..molimo osudjene da se u nedjelju u 10.55 jave pred vojarnu znac i u 10.55 tj 5 minuta prije 11.00.. takodjer se4 osudjeni mole za dostojanstveno ponasanje jer povreda i nepropisno ponasanje mogu izazvati nezeljene posljedice. STOGA IZDAJEM POSEBNO PRIOPCENJE NACISTICKIM CELNICIMA NA FORUMU SCORPIONU,BAFALU I OPERWU I SKRIPARU da odmah pocmu poduzimati sve potrebne akcije da optuzeni i osudjeni nebi nedaj boze bjezali jer to je zaista ono najgore sto se moze dogoditi...napominjem i da su tajne sluzbe pod vodstvom BORKELE takodjer na terenu......BOG VAS CUVAO ZA DOM SPREMNI I FORZA JUVENTUS
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by kic Thu 10 Mar - 20:46

najteže optužbe po brendu, pa imate li vi srca..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by FRANK Thu 10 Mar - 20:48

mene u zadnje vrijeme nema na forumu i do pocetka petog mjeseca necu mozda biti aktivan i do tada ocekivam od svojih istomisljenika i branitelja SVETE STVARI da ovaj forum dovedu u red

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by FRANK Thu 10 Mar - 20:49

neke stvari se nemogu vise podnositi jeli mene nema par mjeseci odmah se krene sa klosarenjem i komunistickim orgijanjem na forumu dosta je vise

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by kic Thu 10 Mar - 20:49

čitam: sakrit ću se da vidim hoće li Juve proć sljedeći tjedan, pa ću onda doć likovati..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by FRANK Thu 10 Mar - 20:52

napusi se kurca cifute....juve je kao i bayern moj klub....tesko mi je ovo gledat ali navijat cu za juventus iz jednog jedinog razloga a taj je...................KATALONSKA PREVARA OD TRENERA U BAYERNU kad ga na lito djava odnese iz kluba onda mozemo pricat

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by FRANK Thu 10 Mar - 20:54

jadnice boljsevicki drkali ste i svrsavali cilu jesen kad je juve ima 14 punata minusa iza jadnika zvanih sinter i smecari vec citam upise onog beogradskog pacenika o kradji i lopovluku juventusa.....buahahahhahaha zamisli imas 14 punata fore pred najvecim talijanskim klubom i opet zaseres stvar i ispusis kurcinu ka niko ziv...only ac milan fc sinter i smecarski klub iz napuslja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by End Thu 10 Mar - 20:55

pablo_escobar wrote:odlukom vrhovog vijeca NASE STVARI donesena je odluka da se u nedjelju kao i sveti neradni dan po hitnom postupku strijeljaju DEMONSKI zbog lizanja modriceva proljeva..
prvo dajte njega i ostale "prevara" fanove da mogu u miru umrijeti poslije...
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by FRANK Thu 10 Mar - 20:57

End1899 wrote:
pablo_escobar wrote:odlukom vrhovog vijeca NASE STVARI donesena je odluka da se u nedjelju kao i sveti neradni dan po hitnom postupku strijeljaju DEMONSKI zbog lizanja modriceva proljeva..
prvo dajte njega i ostale "prevara" fanove da mogu u miru umrijeti poslije...
ima ti ta mjesta ende mada ni zatebe nece bit milosti naime metak u civaru ti ne gine ali u pravu si kad god upalim ovaj jadni forum vidim demonskoga kako drka na covika kojemu je jedini uspjeh dodati lopt ronaldu i rjesio lik stvari jednako kao i svicarski sirko u barceloni
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by FRANK Thu 10 Mar - 20:58

demonskome je bolje da se misli di mu je mala a ne drkat na modrica ...i btw recite tominju da neprilazi mojim kravama

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by kic Thu 10 Mar - 21:03

pablo_escobar wrote:...i btw recite tominju da neprilazi mojim kravama
ovo je za neki završni dijalog u nekom partizanskom filmu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by FRANK Thu 10 Mar - 21:06

neznam bas o tim tvojim partizanskim filmovima lazi mi se nikad nisu gledale posebne ne one proizvedene iz srpske jugoslavije dabogda joj se spomen zatro i njoj i partizanima i onom tifusarskom kopiletu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by scorpion Fri 11 Mar - 0:34

pablo_escobar wrote:mene u zadnje vrijeme nema na forumu i do pocetka petog mjeseca necu mozda biti aktivan i do tada ocekivam od svojih istomisljenika i branitelja SVETE STVARI da ovaj forum dovedu u red
Na zapovijed feldmaršalu vojvodo

_________________
strijeljanje 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by FRANK Fri 11 Mar - 4:57

brate SKORPIJO da napomenem da imas na profilu zastavu za koju sam bio i spreman sam dati zivot zastavu moje HERCEG BOSNE i mog HVOa...jedan od rijetkih imocana koji je ponosno nosio zastavu HVO i HRVATSKE REPUBLIKE HERCEG BOSNE......a da o VELIKANU I LEGENDI SA SLIKE NE TROSIM RIJECI....ISKRENE CESTITKE

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by FRANK Fri 11 Mar - 4:58

DOK OVO PISEM U KUCI GLEDAM ISTU ZASTAVU KAKO VISI SA ZIDA I KOSULJU HVOa....

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by Guest Fri 11 Mar - 7:02

Nazi klošar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by Guest Fri 11 Mar - 9:09

Tommy Ramone wrote:Nazi klošar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by Guest Fri 11 Mar - 9:09

oj vojvodo, kurvin sine-izadji da se bijes, jebo te pas dupe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by darth_vader Sat 12 Mar - 3:03

pablo_escobar wrote: JASAMBREND zbog navodnog jugosimpatizerstva....


:O
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by darth_vader Sat 12 Mar - 3:20

kic wrote:najteže optužbe po brendu, pa imate li vi srca..


Nakon toliko izvojevanih bitaka protiv brojčano nadmoćnijeg neprijatelja i to najčešće u poluokruženju i odsječen od logistike dobijem optužnicu koja je usporediva jedino s onom za udruženi zločinački pothvat u Oluji...


Nema druge doli... :budo
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

strijeljanje Empty Re: strijeljanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum