ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by Serbinho-3 Wed 9 Mar - 18:19

OČAJNA MAJKA IZ BEOGRADA PISALA PREMIJERU: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!
Društvo 15:39, 09.03.2016. 896




BEOGRAD - Beograđanka Slavica Burmazović na svom Fejsbuk profilu objavila je novi apel za pomoć upućen lično predsedniku Vlade Srbije pošto joj je bivši vanbrančni suprug turski državljanin Ejup Jundžu oteo troje dece i odveo ih u Tursku.

Ne propustite...



  • APEL OČAJNE BEOGRAĐANKE: Bivši muž mi je oteo 3 dece i odveo ih u Tursku


Poštovani gospodine Vučiću,
Obraćam vam se ovim putem, jer sam iscrpela sve ostale načine da stupim u kontakt sa Vama. Nema vrata na koja nisam kucala, nema institucije kojoj se nisam obratila za pomoć, a molim samo jedno - da mi se vrate moja maloletna deca, koja su oteta i odvedena u Tursku.
205 dana odvojena sam od svoje dve ćerke i sina, koje je otac, turski državljanin, 18. avgusta 2015. odveo u Tursku bez moje saglasnosti i od tada ih nisam videla. 205 dana mi nije jasno kako je turski državljanin uspeo da pređe granicu na beogradskom aerodromu „Nikola Tesla“ i izvede ih iz zemlje, sa srpskim pasošima, a da mu niko nije tražio saglasnost drugog roditelja, za koju nam kažu da je obavezna.
APEL OČAJNE BEOGRAĐANKE: Bivši muž mi je oteo 3 dece i odveo ih u Tursku
205 dana moja deca protiv svoje volje žive van svoje zemlje, grada u kome su rođena i provela čitav svoj život, bez majke, školskih drugova, iščupana iz svojih korena. 205 dana oni mole, plaču i preklinju da se vrate u Srbiju, koju njihov otac smatra nepodobnom i državom niskih moralnih vrednosti u kojoj nije moguće odgajati decu.

205 dana obijam pragove institucija države Srbije, moje države i države moje dece u nadi da će se naći način da prava i želje moje dece da žive, školuju se i odrastaju u Srbiji, budu ispoštovana. 205 dana Ministarstvo inostranih poslova i Ministarstvo pravde u Beogradu, kao i Ambasada Srbije u Turskoj obećavaju mi da će slučaj biti rešen i da se radi na tome.
205 dana odgovora na moje jedino pitanje - kada ću videti svoju decu - nema.Njihov otac, koji me je godinama zlostavljao, nastavlja da mi preti. Iskonski se bojim za život svoje dece i svoj i verujte mi, znam o čemu govorim! A znaju to i u MUP-u Srbije. Decu je oteo i odveo u porodicu svoje zakonite žene u Turskoj i tamo ih ostavio, jer on ne živi u toj kući. Gladni su, bolesni, žive u neadekvatnim uslovima, što su potvrdili i zaposleni u centru za socijalni rad u Turskoj.
Ne znam koliko ćemo deca i ja još imati snage, koliko ćemo izdržati i šta nas sve čeka kada se ova agonija i košmar završe.I sada Vas pitam, poštovani gospodine Vučiću, predsedniče Vlade, pitam Vas kao prvog čoveka ove države, ali i kao roditelja, šta je još potrebno da učinim, kome da se obratim, na čija vrata da pokucam kako bih ponovo mogla da zagrlim svoju decu i nastavim život tamo gde je stao 18. avgusta 2015? Nadam se da će ovaj naš vapaj doći do Vas i da ćete učiniti onoliko koliko možete, a verujem da možete mnogo.
Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Slavica-burmazovic-foto-facebook-printscreen-1457533239-860377 Foto: Facebook printscreen


http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/ocajna-majka-iz-beograda-pisala-premijeru-vucicu-pomozi-da-vratim-decu-otetu-i-odvedenu-u-tursku-clanak-2166189


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by Serbinho-3 Wed 9 Mar - 18:22

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Slavica-burmazovic-foto-printscreen-fb-1452500300-821527


Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! 2c0d91c4bb554acf438336ad28d6d17f
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by omni Wed 9 Mar - 18:25

Sto joj je trebalo da se petlja s turcinom, sad nek joj je Bog na pomoci, nadat se da ce rijesit stvar. Pouka svima.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by Serbinho-3 Wed 9 Mar - 18:31

Odveo decu svoje zakonite zene u Turskoj i tamo ih ostavio a sta je onda ona?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by Serbinho-3 Wed 9 Mar - 22:22

omni wrote:Sto joj je trebalo da se petlja s turcinom, sad nek joj je Bog na pomoci, nadat se da ce rijesit stvar. Pouka svima.


Mislio sam da ce nam Longie dati strucno objasnjenje ovog slucaja, mada je nesto zakazao.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 22:52

Ma ne dam ise čitat. Boli me kuraz za glupaču koja petlja sa muslimanom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 22:54

PS : I nema weze šta je Srpkinja ( ako uopće je , nisma i neću čitat glupačine probleme ) ...isti tretman wrijedi bi da je bilo koja glupača u pitanju.

ZAKON JE JEDNAK ZA SWE.

S KIME SI PETLJALA SAD SE SAMA OTPETLJAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by Serbinho-3 Wed 9 Mar - 23:03

RayMabus wrote:PS : I nema weze šta je Srpkinja ( ako uopće je , nisma i neću čitat glupačine probleme ) ...isti tretman wrijedi bi da je bilo koja glupača u pitanju.

ZAKON JE JEDNAK ZA SWE.

S KIME SI PETLJALA SAD SE SAMA OTPETLJAJ.

Kad se petljala, nije nas mesala, sad kad su problemi, uvlaci sve, nikad zenske nisam kapirao, ali ajde...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by L'âme Wed 9 Mar - 23:07

Nepromisljeno i nesmotreno ponasanje odrasle zene cije posljedice placaju malodobna djeca,na zalost.
:/

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 23:19

maggie13 wrote:Nepromisljeno i nesmotreno ponasanje odrasle zene cije posljedice placaju malodobna djeca,na zalost.
:/
Njena i tog lika ....nemora swako gowno opstat. Zato i služi ewolućija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 23:41

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:PS : I nema weze šta je Srpkinja ( ako uopće je , nisma i neću čitat glupačine probleme ) ...isti tretman wrijedi bi da je bilo koja glupača u pitanju.

ZAKON JE JEDNAK ZA SWE.

S KIME SI PETLJALA SAD SE SAMA OTPETLJAJ.

Kad se petljala, nije nas mesala, sad kad su problemi, uvlaci sve, nikad zenske nisam kapirao, ali ajde...
Bori se za opstanak.

Opstanak je jedina i iskljućiwa swrha organizma.

Fighting for surawing.

I dinosaursi su. To šta se netko bori za opstanak ne znači niti da oće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 23:48

Neki ljudi jednostawno ne wrijede niti čitanja. Owa toga ne wrijedi. Zato niti ne čitam šta ona oće. Ona je glupa i to je to. Da je pametna onda nebi šarala sa nekim iz žnj zemlje a k tome još i muslimanom.

Wiše me owakwe stwari žalsoste a ne sudbina neke glupaće i njenih potomaka.


Sahranjen Uroš Plančak: Sine moj, ne da te majka

Lj. PRERADOVIĆ - N. SUBOTIĆ | 05. mart 2016. 21:18 | Komentara: 8
Potresne scene na groblju u Đurđevu, gde je sahranjen nastradali šestoipogodišnji Uroš Plančak, na kog je pala metalna stativa



[url=http://www.novosti.rs/upload/images/2016//03/05/novin/sahrana %282%29.jpg]Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Sahrana%20%282%29_620x0[/url]
Roditelji mališana na groblju

Srodne vesti


  • Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Voj-decaka-ubila-%282%29_144x86
    Tragedija na igralištu u Đurđevu: Dečaka ubila stativa
  • Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Hro-nastradala-devojcica_144x86
    U udesu kod Svrljiga nastradala devojčica


  • Tragedija na putu: Sa svadbe u smrt
  • Golija oplakuje malog Dragana
  • Preminuo dečak kojeg je pregazio traktor

NA igralištu u Kosovskoj ulici, stativa i golova više nema. Samo sveća i čokolada podsećaju na tragediju šestoipogodišnjeg Uroša Plančaka, za kog je igra među stativama na "divljem" igralištu, bila kobna. Mali Uroš sahranjen je u subotu u 14 časova na groblju u ovom mestu.

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Lg
Ispraćaju, uz rodbinu i prijatelje, prisustvovalo je nekoliko stotina meštana, kao i predstavnika opštine Žabalj i Mesne zajednice Đurđevo. Opelo ispred kapele i nad grobnicom služilo je 14 sveštenoslužitelja. Đurđevo, kako se moglo čuti na sahrani, ovakvu nesreću ne pamti...
Beli kovčeg, na kom je, uz cveće stajala i figurica transformersa, omiljene Uroševe igračke, ispratili su roditelji - otac Miša (31), koji je, sa najbližim rođacima pridržavao majku Milanu (26), sasvim onemoćalu od bola i tuge.
- Sine, ne ostavljaj me! Sine, Uroše, ne da te majka... - tišinu posle opela, dok je kovčeg spuštan u grobnicu, presekli su krici majke Milane. - Sine, ustani...
Mali Uroš, podsećamo, podlegao je povredama zadobijenim na sportskom terenu kada je na njega pala neobezbeđena metalna stativa. Dečak je sa dva meseca starijim bratom od tetke, u sredu bio na ovom terenu u naselju Telep, gde se često okupljaju deca i igraju. U jednom trenutku na njega je pala stativa koja nije bila pričvršćena i teško ga povredila.

Celo selo došlo na mesno groblje

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Sahrana%20%281%29

U bolnicu je dovezen u teškom stanju i bio je priključen na aparate, ali je, nažalost, u četvrtak oko 23 sata preminuo.
Uroš je, kako je ranije pričao njegov otac Miša, sa majkom otišao u taj deo Đurđeva kod rođaka. Mališan, koji je trenirao fudbal, sa bratom od tetke otišao je na neuređeni teren, a onda se iznenada desila nesreća.
Na terenu "peskara", stative su, kako pričaju pojedini meštana Đurđeva, postavljene pre sedam, osam godina, ali od tada niko nikada nije kontrolisao da li su one dobro pričvršćene i bezbedne za igru.
Predsednik Sportskog saveza u Žablju, Vitomir Lisica, za "Novosti" je rekao da će se narednih dana formirati stručna komisija koja će prekontrolisati sva igrališta na teritoriji žabaljske opštine, da bi se proverila njihova ispravnost.
Naš sagovornik predočava da je Opština nedavno raspisala javnu nabavku, upravo za proveru dečjih igrališta, ali da je prošla neuspešno. Javila se samo jedna firma koja poseduje licencu, ali zbog nekompletne dokumentacije nisu mogli da im povere taj posao, te će se konkurs ponoviti.
Za Uroša je, međutim, kasno...

Uroš Plančak

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Sah%20uros

APEL
VITOMIR Lisica, predsednik Sportskog saveza u Žablju, apelovao je na sugrađane koji planiraju da postavljaju sprave na igralištima.
- Apelujemo na sve sugrađane, ukoliko žele da postavljaju sprave na igrališta, da se prethodno obrate nadležnima - istakao je Lisica.

DAN ŽALOSTI
POVODOM nesreće na improvizovanom sportskom terenu, u kojoj je nastradao mali Uroš, predškolac Predškolske ustanove "Detinjstvo" Žabalj, 5. mart je u ovoj opštini proglašen za dan žalosti.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:594214-Sahranjen-Uros-Plancak-Sine-moj-ne-da-te-majka
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 23:54

Nije tragedija kad glupaća spawa sa likom iz ZImabawea pa taj pokupi djeću i ono u prawu je i ja bi to naprawio i onda kuka.

To nije tragedija ....TO JE PRAWDA.....ZA GLUPAČU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173561
2014-04-11


Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by Regoč Thu 10 Mar - 8:32

U čemu je problem? Otac poveo djecu sa sobom, čudna mi čuda.

_________________
Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by catabbath Thu 10 Mar - 9:26

Eto spetljala s Turčinom i sad ispašta. Da je čitala lektiru znala bi da se turcima i poturicama nesmije virovati.

_________________
Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku! Empty Re: Vučiću, pomozi da vratim decu otetu i odvedenu u Tursku!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum