ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:16

Kako ih radiš? Recept amo! Na sunce s njim! :jupi

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:16

veceras na pivce, da proslavim... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:17

Šta se slavi? :confetti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Mon 7 Mar - 19:18

Vegvísir wrote:Kako ih radiš? Recept amo! Na sunce s njim! :jupi

http://www.figura.fit/2013/10/proteinske-plocice-s-kikiriki-maslacem.html



ima jos puno zdravih i jednostavnih recepata tu ;)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:22

Najs, ovo je i bez glutena! Probam obavezno, thanks :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:23

Vegvísir wrote:Šta se slavi? :confetti


veliki poslovni uspeh, mozda i najveci u mojoj kratkotrajnoj karijeri...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:24

Opa, bravo! Čestitam! 🎆 :confetti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:27

hvala ti draga... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:30

A sad priznaj, koju si to veliku mafijašku zvjerku obranio pred zakonom? :evilgrin :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Mon 7 Mar - 19:30

Vegvísir wrote:Najs, ovo je i bez glutena! Probam obavezno, thanks :x

:)


inace, gledala sam i ja the revenant i ok mi je, iako bi leu prije dala oskara za shutter island, npr
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:34

Vegvísir wrote:A sad priznaj, koju si to veliku mafijašku zvjerku obranio pred zakonom? :evilgrin :D


ma jok, ulovio sam jednu veliku modnu kucu koja ovde radi kod nas. puno potrazivanja imaju prema duznicima, bice dosta posla za mene-ali ce fakutre biti debele, tako da ce ovaj posao biti i jako lukrativan za mene.   cheers Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:38

betty.boop wrote:
:)


inace, gledala sam i ja the revenant i ok mi je, iako bi leu prije dala oskara za shutter island, npr

Shutter Island je i meni bio mrvicu draži, kao i još nekoliko drugih njegovih filmova, ali nije mi ni ovaj loš.

Jedino mi je pred kraj bilo malo neuvjerljivo kako je naganjao Fitzgeralda po snijegu k'o da je u naponu snage, a medvjedica samo što ga nije rastavila na proste faktore. I lebdeća žena, da. To mi je bilo ono WTF. Super mi je što je film snimljen s tako malo izgovorenog teksta, a da se to nije osjetilo na dinamici odnosa među likovima. Dapače, čak joj je i pomoglo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:41

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:A sad priznaj, koju si to veliku mafijašku zvjerku obranio pred zakonom? :evilgrin :D


ma jok, ulovio sam jednu veliku modnu kucu koja ovde radi kod nas. puno potrazivanja imaju prema duznicima, bice dosta posla za mene-ali ce fakutre biti debele, tako da ce ovaj posao biti i jako lukrativan za mene.   cheers Basketball

Oho, bit će para! :trlja
Super ulov, uživaj u slavlju večeras cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Mon 7 Mar - 19:42

meni je onaj tom hardy inace toliko iritantan, jedva sam cekala da ga dokrajce :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 19:58

Čestitam braćala. ... :beer

I meni je tom hardy iritantan.....meni njegova faca ko tabula rasa.... :silence:

Umorila sam se na poslu....sama sam bila a jak dan bio....iskreno,jedva čekam prijeći u drugu filijalu i raditi samo sa beauty produktima.... ovdje mi je puna kapa dovođenja tuđeg nereda u red....toga mi je ionako već i kući dosta....nadam se da će mi u novoj filijali biti bolje... :yoyo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Mon 7 Mar - 19:58

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:A sad priznaj, koju si to veliku mafijašku zvjerku obranio pred zakonom? :evilgrin :D


ma jok, ulovio sam jednu veliku modnu kucu koja ovde radi kod nas. puno potrazivanja imaju prema duznicima, bice dosta posla za mene-ali ce fakutre biti debele, tako da ce ovaj posao biti i jako lukrativan za mene.   cheers Basketball
Zakaj ne volim odvjetnike?
Stvorili zabokrecinu i onda brljaju po njoj.

Vjerovatno si rimsko pravo preletio, ne procitavsi reprekusije gubitka slucaja na forumu?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 20:00

meni je onaj tom hardy inace toliko iritantan, jedva sam cekala da ga dokrajce :D



Je, ovdje je bio posebno iritantan.

Iako ono međusobno kasapljenje na kraju mi je na trenutke malo teže padalo na želudac. :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Mon 7 Mar - 20:04

joj kako se zove onaj papak ... ? jos iritantniji od toma ... da, channing tatum !

isuse  :kickass
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 7 Mar - 20:05

:D

Meni je channing šarmantan i sexy.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Mon 7 Mar - 20:12

oh, boy ... bolje da sutim :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 7 Mar - 20:20

Braćala čestitam, drago mi je radi tebe! cheers

Današnji dan laganini na poslu, 3. mjesec obično bude zatišje, pa sam proučavala propise.

Sredila kuću, skuhala ručkove za iduća 3 dana.

Sutra se vraćam pilatesu, samo u kasnijoj grupi.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum