ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma na čijem forumu smo ?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Ma na čijem forumu smo ?

Post by Avatar 25/6/2014, 03:54

Mortalka je dobila ban zbog sljedeće rečenice:  'Ajde tuko nabij si feredžu više i šuti'  
Na ovom forumu je kao zabranjeno spominjati 
feredžu, zanimljivo. 

Poslije toga je i Baron dobio ban zato što sere u usta baljiska,  link : [You must be registered and logged in to see this link.]

Pitam se, na kojem smo to točno forumu? Bilo bi poštenije reč svima, ...."ovo je Bošnjački forum, vrijedi pljuvat Tuđmana, branitelje, Hrvatsku i Crkvu, al banovi će padati ukoliko se dovodi u pitanje čast muslimana, mudžahedina, Alije Izetbegovića, komunista i Srba".

Bio sam uvjeren da se na ovom forumu neće vrijeđati Hrvate, očito debelo sam se prevario.  






 
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by kic 25/6/2014, 09:52

teške optužbe, za nekoga kome sam brisao postove da ga ne banam, zapravo nisam samo tebi brisao, već i yehudiu i drugima, brisao, gledao kroz prste i sl.

mortal je više puta upozorena, ajd makni tu riječ "feredža" i vidi šta dobijemo: ajde tuko nabij si _____ više i šuti, uvreda drugog korisnika jednostavno.

baron je isto svašta pisao, i opraštao sam, ali i ovdje napravi misaoni eksperiment i izbaci riječ 'balijska' iz rečenice i vidi šta dobijemo: serem ti se u usta ___ ad personam? ad personam.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Guest 25/6/2014, 12:48

Neki dan sam se slatko nasmijao kad je ubijacica vampira Bafi u svojoj paranoji Class 5,histericno ustvrdila da otimam forumase net.hajera i dovodim ih vamo...jerbo,kao ovaj forum sam ja pokrenuo i on je moj....ifino kazem zeni...nije moj,samo sam Kicu dao par savjeta u vezi dizajna...."Znam..znam ja...!!! lazes..!!.. tvoj je..!!!! majketi kad si zene nes zataknu u glavu,kazem glavu,jer ici na organ kognitivnosti,bilo bi pretjerano.....pisti,vristi,ja pojasnim do u detalj..oet freneticno ..Lazes...!!! e cirkusa...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by kic 25/6/2014, 13:28

ja bih najradije ostavio sve bez pravila, i vidio si da je bilo tako ispočetka, ali to nije realno, ljudi će se vrijeđati prije ili poslije i iskreno ne želim snositi nikakve zakonske posljedice za to, ban je zapravo preventiva.

otpočetka su svi preozbiljno shvatili ovaj forum, povod je bila baš bafijeva tema da se onaj forum više ne održava i da je samo pitanje dana kad će se urušiti, pa sam sklepao ovu jeftinjaru; ja nemam ništa od ovog foruma, meni je bilo samo da ta neka ekipa ostane na okupu.

ovaj zaključak da je ovo bošnjački forum, me gotovo uvredio, ne želim miješati RL s ovim ovdje, ali ako prema ikome osjećam neki antagonizam to su oni.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Guest 25/6/2014, 14:11

ma jasno...onaj tko ban prima osobno.definitivno nije za zrelu raspravu sa ljudima,nego jednoumlje,i to vecinom agresivno nametnuto drugima..
kako sam i Mortalki rekao,regaj svoj forum,portal,pa izvoli direktno,no da se ne iznenadi kad joj zakucaju na vrata...

Bafi je cirkus..prvo digla paniku,pa kad se neki potrude napraviti nes,onda pljutz po njima..nisi citao njen komentar na onoj temi gdje pakiraju svima koji su "otisli" sa net.hajer foruma i otvorili svoj... pljuvaonica starih baka... rekoh joj da je top Egotrip,pa se od bijesa sva uspljuvala..  Basketball no,jasno je da bi forum bio profitabilan,mora se vezati uz neki portal,ili mati dobre sonzore,no stalna posjeta se postize vezanjem vijesti i reklama za forum..
pa i meni je to bila prva ideja..nisam neki pretjerani druzeljubac,ali imam nekolik ofavorita sa kojima bih volio ostati u vezi,i uz ovaj forum,izmjenjali mailove i to je to...
a Bafi samo vampire i sismise vidi.. :clown 
Eto na,sad si i taliban postao :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by kic 25/6/2014, 15:50

ah buffy, mislio sam da smo si oke :'(

ma ne uznemirava me to pljuvanje, na nogometu su me osudili na streljanje zbog izdaje recimo :^0 

ideja ti je super, samo, najvažniji su ljudi tj ekipa, to ćeš teško prebaciti na svoj forum kao što vidiš :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Guest 25/6/2014, 16:13

kic wrote:ovaj zaključak da je ovo bošnjački forum, me gotovo uvredio,
Ne pridavati veliki značaj baš svačijim primjedbama, lakše se živi  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by kic 25/6/2014, 16:18

von_Starhemberg wrote:
kic wrote:ovaj zaključak da je ovo bošnjački forum, me gotovo uvredio,
Ne pridavati veliki značaj baš svačijim primjedbama, lakše se živi  :^0
gdje je ono romantično doba foruma kad su se forumaši izazivali na dvoboje, ovo je ništa :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Guest 25/6/2014, 16:45

kic wrote:ah buffy, mislio sam da smo si oke :'(

ma ne uznemirava me to pljuvanje, na nogometu su me osudili na streljanje zbog izdaje recimo :^0 

ideja ti je super, samo, najvažniji su ljudi tj ekipa, to ćeš teško prebaciti na svoj forum kao što vidiš :D
nis,evo odoh nabaviti 30tak vreca od spage,oni za krumpir,pa pootimati forumase i dovesti ih...maxu budem vilicarom pokupio zajedno sa foteljom,a Bufi bude mna tocak nagu razapeo,da joj vampiri popiju krv... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by kic 25/6/2014, 17:13

max više nije admin tamo zapravo.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Trinity 25/6/2014, 17:38

kic wrote:ja bih najradije ostavio sve bez pravila, i vidio si da je bilo tako ispočetka, ali to nije realno, ljudi će se vrijeđati prije ili poslije i iskreno ne želim snositi nikakve zakonske posljedice za to, ban je zapravo preventiva.
Zašto da odgovaraš za nešto što radiš besplatno...
Šteta što nisi odmah sklepao neki forum koji se mogao bar doneke monetizirati, npr. Googlov ček uvijek razveseli...:D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Guest 25/6/2014, 18:06

pa ideja je bila da se kreira nesto za povlacenje,ako onaj forum krepe..na brzinu se radilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Trinity 25/6/2014, 18:10

ovo je open source phpBB forum, dakle besplatan, ajde za početak bi trebalo uložiti u hosting i domenu, što nije skupo...ah, šteta što se nismo znali prije...bi vam Triny pokazala kako se to radi...besplatno :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Guest 25/6/2014, 18:12

pa nije kasno,no to moras porazgovarati sa Kicom...nema beda ako forumasi i forum nes strpaju na racun...jel.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Trinity 25/6/2014, 18:35

forumaši bi samo trebali kliknuti na oglas, ništa lakše...a lova sjeda... :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Guest 25/6/2014, 18:36

ogla bi ti svoj biznis vezti za forum,no morao bi forum biti samostojeci...ehhh samostojece najlonke :clown ....mda..i neke vijesti vezane za forum,jer vijesti ipak mame ljude...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by kic 25/6/2014, 18:43

golotinja mami ljude.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Trinity 25/6/2014, 18:47

cice i guzice ?  :K
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by kic 25/6/2014, 18:47

koji je mortalkin blog? :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Trinity 25/6/2014, 18:49

nemam pojma, valjda bogomdani zna...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ma na čijem forumu smo ?  Empty Re: Ma na čijem forumu smo ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum