ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:04

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sef-ciae-otkrio-zasto-nisu-uspjeli-sprijeciti-pariski-masakr-iako-su-znali-da-isis-sprema-napad/875241.aspx

"Znali smo da sustav svijetli crveno. Znali smo da ISIS pokušava nešto izvesti. No osobe koje su u to bile upletene iskoristile su najnovije dostupne načine za komunikaciju koje su skrivene od nas"


Bua-ha-ha! I još jednom: - Bua-ha-ha! CIA nije znala za nove metode enkripcije. A NSA? Samo u Utah Data Centru imaju datoteku s exabyte redom veličine pohranjenih podataka. A to je samo ono za što javnost zna. I zapošljavaju najveći broj matematičara na jednom mjestu igdje na planeti. Al' eto, Isisovci su ipak malo pametniji. A mi cijelo vrijeme mislili da su to neki retardirani fundamentalistički kozojebi. Kad ono: sami doktori matematike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:06

CIA ne zna arapski. Ideš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:13

gle situacija je jednostavna, ovi koriste kriprtirane online programe , koji ti kriptiraju internet konekciju , i takvi programi se plaćaju par $ mjesečno i ne mogu se baš probiti. 

nema tu neke teorije zavjere
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:15

ruska tajna služb FSB plaća 100 000 $ onome tko probije zaštitu od Tor-a koji je besplatan program.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:23

https://www.schneier.com/blog/archives/2014/07/russia_paying_f.html

http://www.therunet.com/news/3339-mvd-ob-yavilo-tender-na-raskrytie-dannyh-polzovateley-tor

FSB/Putin plaćaju , 114 000 za onoga tko probije zaštitu Tor enkripcije, koji je besplatan program. A imate stotien drugih koji se plaćaju i ne mogu se tek tako probiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:29

upravo_sa_jebachine wrote:https://www.schneier.com/blog/archives/2014/07/russia_paying_f.html

http://www.therunet.com/news/3339-mvd-ob-yavilo-tender-na-raskrytie-dannyh-polzovateley-tor

FSB/Putin plaćaju , 114 000 za onoga tko probije zaštitu Tor enkripcije, koji je besplatan program. A imate stotien drugih koji se plaćaju i ne mogu se tek tako probiti.
Ha-ha-ha..., Putin plaća :P Javi to Sambuddhou Chakravartyju, profesoru s Colubijskog sveučilišta.
 
http://motherboard.vice.com/read/how-the-nsa-or-anyone-else-can-crack-tors-anonymity
 
https://mice.cs.columbia.edu/getTechreport.php?techreportID=1545&format=pdf
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:34

eto vidiš, navodno je profesor probio jedan od programa(besplatnih) sa 80% preciznosti. sa druge strane postoje stotine sličnih programa, i koji se plaćaju i koji su kvalitetniji, i šta misliš da ta ekipa koja prodaje te programe kada otkriju način kako ih zaobići, automatski izbace zakrpu itd.. 

to je non stop rat.. recimo često čitamo vijesti kako je uhitilo pedofilsku skupinu, a sa druge strane ima pedofila koji na dark webu operiraju godinama i koje se ne može tek tako indetificirati iako dark webom surfaju i agenti obavještajnih služba itd itd.. 

tako da mi je sasvim jasno i logično da USA ili FSB ili EU obavještajne službe ne mogu spriječiti - sve terorističke napade.

Ipak treba imati na umu, da ipak CIA; MOSSAD; FSB, Europljani, Kinezi itd, uglavnom spriječe veliku većinu terorističkih napada - već prije. 

Ali jebiga koji i utekne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:37

upravo_sa_jebachine wrote:eto vidiš, navodno je profesor probio jedan od programa(besplatnih) sa 80% preciznosti. sa druge strane postoje stotine sličnih programa, i koji se plaćaju i koji su kvalitetniji, i šta misliš da ta ekipa koja prodaje te programe kada otkriju način kako ih zaobići, automatski izbace zakrpu itd.. 

to je non stop rat.. recimo često čitamo vijesti kako je uhitilo pedofilsku skupinu, a sa druge strane ima pedofila koji na dark webu operiraju godinama i koje se ne može tek tako indetificirati iako dark webom surfaju i agenti obavještajnih služba itd itd.. 

tako da mi je sasvim jasno i logično da USA ili FSB ili EU obavještajne službe ne mogu spriječiti - sve terorističke napade.

Ipak treba imati na umu, da ipak CIA; MOSSAD; FSB, Europljani, Kinezi itd, uglavnom spriječe veliku većinu terorističkih napada - već prije. 

Ali jebiga koji i utekne.
Kao i CIA, i FSB postoji za zamazivanje očiju naivcima kao što si ti. Pa jel' ti uopće znaš koja je glavna ruska kontraobavještajna služba?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:39

ne znam, niti me interesira. ne znam niti koje su Hrvatske tajne službe niti me zanima ta ekipa uhljeba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Regoč 16/2/2016, 11:40

Da, gadno je to: kad spriečiš teroristički napad, s tim se ne ide u javnost. Ako ga ne spriečiš, svi to doznaju i ispadaš nesposoban.

_________________
CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:41

Regoč wrote:
Da, gadno je to: kad spriečiš teroristički napad, s tim se ne ide u javnost. Ako ga ne spriečiš, svi to doznaju i ispadaš nesposoban.
točno to, ili izađe u javnost, ali bude tipa na zadnjoj strani novina ispod reklame "demarotolozi je mrze klikni i provjeri zašto"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:50

upravo_sa_jebachine wrote:ne znam, niti me interesira. ne znam niti koje su Hrvatske tajne službe niti me zanima ta ekipa uhljeba
Zašto onda prdiš na temi o kojoj ništa ne znaš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:53

ostap.phender wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:ne znam, niti me interesira. ne znam niti koje su Hrvatske tajne službe niti me zanima ta ekipa uhljeba
Zašto onda prdiš na temi o kojoj ništa ne znaš?
je ti znaš.  eto , amerikanci i rusi i europljani i židovi da hoće mogu spriječiti sve terorističke napade, ali namjerno puste neke jer im je dosadno u životu

odjebi u troskoku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Ucka 16/2/2016, 11:54

Ma znala je qurac. Evo i ja znam da ce ISIL napravit negdje napad od 16.02.2016. do 31.12.2016.
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Ucka 16/2/2016, 11:55

Ma znala je qurac. Evo i ja znam da ce ISIL napravit negdje napad od 16.02.2016. do 31.12.2016.
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 11:58

upravo_sa_jebachine wrote:
ostap.phender wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:ne znam, niti me interesira. ne znam niti koje su Hrvatske tajne službe niti me zanima ta ekipa uhljeba
Zašto onda prdiš na temi o kojoj ništa ne znaš?
je ti znaš.  eto , amerikanci i rusi i europljani i židovi da hoće mogu spriječiti sve terorističke napade, ali namjerno puste neke jer im je dosadno u životu

odjebi u troskoku
Rekao si da ne znaš jer te ne zanima, dakle sam sebi skačeš u usta. Otprdi dakle u skoku s motkom :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 12:20

Ucka wrote:Ma znala je qurac. Evo i ja znam da ce ISIL napravit negdje napad od 16.02.2016. do 31.12.2016.
I to na sjeverno od Rakove obratnice. Pa mi bi mogli surađivati :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 12:43

Eva wrote:
Ucka wrote:Ma znala je qurac. Evo i ja znam da ce ISIL napravit negdje napad od 16.02.2016. do 31.12.2016.
I to na sjeverno od Rakove obratnice. Pa mi bi mogli surađivati :clown
Odmah ti Henryja Millera potežeš. Znakovito :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 12:50

Kakve su to lascivne misle? Ja sam strogo kod geografskog pojma, a opscenu literaturu ne bih nikad čitala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Guest 16/2/2016, 13:05

Eva wrote:Kakve su to lascivne misle? Ja sam strogo kod geografskog pojma, a opscenu literaturu ne bih nikad čitala.
A taj vidijo ljubovanja s Biserkom koji spominješ? Taj nije opscen? Samo malo uvaljivanja jezika i šlatanja po golom dupetu, onak skroz decentno i kulturno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi Empty Re: CIA je znala da se sprema pariški masakr, ali nisu ništa mogli učiniti da se spriječi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum