ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:07

Vegvísir wrote:
Braćala wrote:Ma vegeta, oprosti. Upalio sam browser na telefonu pa se refreshovala stranica automatski gde sam odgovarao onoj gluperdi... :p:


Ahaaa, okej, kužim.  :D Već gledam koji mu je vrag, kužim da ga je iziritiralo, al' jebemu, svako malo objavi to isto. :roflrofl


mada jes' da nisam sav svoj, malo sam dunuo... :D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:12

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:
Braćala wrote:Ma vegeta, oprosti. Upalio sam browser na telefonu pa se refreshovala stranica automatski gde sam odgovarao onoj gluperdi... :p:


Ahaaa, okej, kužim.  :D Već gledam koji mu je vrag, kužim da ga je iziritiralo, al' jebemu, svako malo objavi to isto. :roflrofl


mada jes' da nisam sav svoj, malo sam dunuo... :D

Lako tako. :dzoja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:13

danas je dan bio divan za mene, jes da je odvratno vreme bilo-sve mi je od ruke išlo... B-) 
čak sam i vcrs parking u ulici našao iz prve...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:14

Osušila sam kosu, ova ayurvedska travuljina (zapravo korijen, ali ne zvuči toliko dobro :roflrofl ) je počela djelovati pa bi bilo dobro da se polako krenem spremati za spavanje prije nego zakljucam i zaspem nad laptopom.  :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:14

Vegvísir wrote:
Braćala wrote:
Vegvísir wrote:
Braćala wrote:Ma vegeta, oprosti. Upalio sam browser na telefonu pa se refreshovala stranica automatski gde sam odgovarao onoj gluperdi... :p:


Ahaaa, okej, kužim.  :D Već gledam koji mu je vrag, kužim da ga je iziritiralo, al' jebemu, svako malo objavi to isto. :roflrofl


mada jes' da nisam sav svoj, malo sam dunuo... :D

Lako tako. :dzoja


i ti bi?  :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:15

Braćala wrote:danas je dan bio divan za mene, jes da je odvratno vreme bilo-sve mi je od ruke išlo... B-) 
čak sam i vcrs parking u ulici našao iz prve...  :^0

Eto na, super! :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:16

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:
Braćala wrote:
Vegvísir wrote:
Braćala wrote:Ma vegeta, oprosti. Upalio sam browser na telefonu pa se refreshovala stranica automatski gde sam odgovarao onoj gluperdi... :p:


Ahaaa, okej, kužim.  :D Već gledam koji mu je vrag, kužim da ga je iziritiralo, al' jebemu, svako malo objavi to isto. :roflrofl


mada jes' da nisam sav svoj, malo sam dunuo... :D

Lako tako. :dzoja


i ti bi?  :aw

:silence:

:please


:^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:17

Vegvísir wrote:Osušila sam kosu, ova ayurvedska travuljina (zapravo korijen, ali ne zvuči toliko dobro :roflrofl ) je počela djelovati pa bi bilo dobro da se polako krenem spremati za spavanje prije nego zakljucam i zaspem nad laptopom.  :roflrofl


,,ne odlaziii, ostani još malo...''   :mu :choir
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:18

Vegvísir wrote:
Braćala wrote:
Vegvísir wrote:
Braćala wrote:
Vegvísir wrote:
Braćala wrote:Ma vegeta, oprosti. Upalio sam browser na telefonu pa se refreshovala stranica automatski gde sam odgovarao onoj gluperdi... :p:


Ahaaa, okej, kužim.  :D Već gledam koji mu je vrag, kužim da ga je iziritiralo, al' jebemu, svako malo objavi to isto. :roflrofl


mada jes' da nisam sav svoj, malo sam dunuo... :D

Lako tako. :dzoja


i ti bi?  :aw

:silence:

:please


:^0 :^0


će bude...  cheers :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/2/2016, 00:19

Vegvísir wrote:
kic wrote:
Vegvísir wrote:Pa razgovor o CM zahtjeva kognitivni napor. :^0

Najsimpatičnija knjižica tog tipa, prva koju sam čitala s nekih 17 ili 18 bila je Oven-ready chaos od Phila Hinea
kognitivni napor je samo iluzija...         kaže čovjek koji mora spavat poslije posla barem sat vremena :^0

Hine je oke, meni su Caroll i RAW isto dobri, btw, Anathema of Zos je napisana automatskim pisanjem?? sve jasno :D


U posljednje vrijeme pod utjecajem zdravstvenih okolnosti sam se itekako uvjerila da je kognitivni napor itekako realan, a nipošto iluzija.  :D

Je, Anathema je napisana automatskim pisanjem. Jako kratka, pročita se u svega nekoliko minuta. :)
morao sam sad opet pročitati, uh :D

sad mi se opet čita Moonchild, nisam ljubitelj Crowleya, ali ta knjiga me privlači i nikad je ne mogu dovršiti, kao Cortes svoju Utopiju-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/2/2016, 00:22

samo makni Ballmera iz potpisa više, ide mi na živce :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:23

ide i meni... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:24

kic wrote:morao sam sad opet pročitati, uh :D

sad mi se opet čita Moonchild, nisam ljubitelj Crowleya, ali ta knjiga me privlači i nikad je ne mogu dovršiti, kao Cortes svoju Utopiju-

A ako poslušaš Coil - Copacaballa, čut ćeš neke doslovne citate poput your glorious palaces are hospitals set amid cemeteries :)

Od Crowleyja mi je možda nazanimljivija Liber DCCCXIII (ARARITA)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:25

kog crowleya? alictera? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:26

Braćala wrote:kog crowleya? alictera? :D

Glavom i bradom. farao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/2/2016, 00:27

Vegvísir wrote:
kic wrote:morao sam sad opet pročitati, uh :D

sad mi se opet čita Moonchild, nisam ljubitelj Crowleya, ali ta knjiga me privlači i nikad je ne mogu dovršiti, kao Cortes svoju Utopiju-

A ako poslušaš Coil - Copacaballa, čut ćeš neke doslovne citate poput your glorious palaces are hospitals set amid cemeteries :)

Od Crowleyja mi je možda nazanimljivija Liber DCCCXIII (ARARITA)
meni je dobar njegov stil, nerado to priznajem jer mi je sav dekadentan i odbojan kao lik, ali kad uzmem Konx Om Pax ili Moonchild čitati, neki dijelovi su mi tako dobri da odložim i odem malo prošetati..

i tako for, decades :^0

fala bracala
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:28

mora i ja se bacim na to čitanje... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/2/2016, 00:29

a za Coil, kad se uzmem šišati pomislim, evo izlazi John opet :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 19/2/2016, 00:32

inače sam shvatio da sam puno više auditivan tip, ne znam jesi to proučavala malo veg, imam osjećaj da si i ti? jer većini ljudi puno više leži vizualizacija, dok meni prirodno prvo dolaze zvučne frekvencije i tonovi-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:33

kic wrote:meni je dobar njegov stil, nerado to priznajem jer mi je sav dekadentan i odbojan kao lik, ali kad uzmem Konx Om Pax ili Moonchild čitati, neki dijelovi su mi tako dobri da odložim i odem malo prošetati..

i tako for, decades :^0

fala bracala

Meni je definitivno zanimljiv za čitanje i iz tog literarnog aspekta; kvragu kad sam ga prvi put i čitala sam u svakom slučaju bila prebalava da bih i sagledala iz nekog drugog kuta. Ista stvar je i sa Spareom, a da ne govorim nekim drugim autorima.

Općenito govoreći to je područje s kojim imam on and off odnos. Nekad se uvučem u to, a onda se gotovo godinama ne približim pa onda me opet nešto zaintrigira i tako u krug.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 19/2/2016, 00:35

Mozak mi je tekući puding, a kapci dvije teške željezne zavjese. Ashwagandha je uradila svoje.  Sleep
Uz najbolju volju, počinjem opako kljucati.

Napuštam vas, noćnoć! 💤
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum