ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udar na demokraciju

Go down

Udar na demokraciju Empty Udar na demokraciju

Post by Tony Soprano 14/2/2016, 06:41

Prvi potpredsjednik Vlade i predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko rekao je u Konavlima da čvrsto stoji iza ministra kulture Zlatka Hasanbegovića te kako neće dopustiti oporbi da preko medija smjenjuje ministre Domoljubne koalicije. U kontekstu medija, posebno mjesto za Karamarka zauzima HTV.

Odgovarajući na novinarsko pitanje, poručio je da smjena Gorana Radmana, koju je u intervjuu Jutarnjem listu najavio mostovac Ivan Kovačić, nije nikakva čistka. Radman mora otići,  HTV je u funkciji jedne stranke, izričit je Tomislav Karamarko.  Nakon Konavala, Tomislav Karamarko otišao je na stranački skup u Orebić. Opet je govorio o HRT-u, ali još žešće.
Neka me jasno čuju da ta Hrvatska televizija jedne političke opcije, jedne stranke - nije javni servis, ona nije ono što bi trebala biti jer živi upravo na tome što je vi plaćate - 1,3 milijuna kuna godišnje da nam lažu i da nas čine luđacima zato što smo domoljubi. Da karikiraju sve ono što govorimo i da nas sotoniziraju? Bit će promjena na Hrvatskoj televiziji! To neka znaju!', kazao je Karamarko. 

Vodstvo HRT-a smatra da je svaki neutemeljni napad na Hrvatsku radioteleviziju izravan udar na demokraciju. 'Izjave gospodina Karamarka su neutemeljene, netočne, paušalne i ja ih odbacujem. Ako gospodin Karamarko ili bilo tko drugi ima spoznaje ili pritužbe na rad nas kao javnog neovisnog medija postoji vrlo precizna procedura utvrđivanja je li tome tako', izjavio je ravnatelj Programa HRT-a Saša Runjić.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by v_vlado 14/2/2016, 06:45

Jel ova vlada što radi osim što se prepucavaju i smjenjuju???
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by Tony Soprano 14/2/2016, 06:46

KAJIN: HRT JE JOŠ UVIJEK SERVIS PARTIJE


‘Prešućivati da je Matić SKRNAVIO MRTVE, dokaz je da su mediji ovisni od bivše vlasti’

8. veljače 2016. Promise.hr Politika

Ako je ono što smo imali prilike čuti u Bujici istina, onda razumijem ovu grozničavu borbu za vlast, jer će se našim ministarstvima morati pozabaviti i DORH. Je li istina da je SOA radila psihološke profile zastupnika MOST-a i da ih je u fazi pregovora dostavljala Milanoviću?

Udar na demokraciju Fred-mati%C4%87-300x147”Sinoć sam slučajno otvorio RITV, kad ono na Bujici Hebrang i Starešina. Oni nisu bitni. Bitno je što se moglo čuti od prvih ljudi Ministarstva branitelja u mandatu F. Matića. Strašno (izrugivali se braniteljima HVO-a, dogovarali kako da im uskrate prava, zbijali šale s braniteljima Busovače, manipulirati mrtvim braniteljima).
Zašto „slobodoumni“ mediji to prešućuju, a navodno će se puštati snimke i iz MUP-a, Ministarstva gospodarstva…Kako su ti ljudi vodili državu? Tko to u Hrvatskoj kontrolira medije? Pa HRT bi trebao biti servis građana, a ne servis partije. Na šutnji o onome što smo jučer i prekjučer imali prilike vidjeti, vidi se da su mediji ovisni od bivše vlasti. Ako se bilo spremno manipulirati sa mrtvima, što su tek činili živima? Čime se mi bavimo? Prošlošću, SOA-om, „neprofitnim“ portalima, ali ne i istinom. Nikoga se ne smije bojkotirati, marginalizirati, a najmanje nekome medijski podmetati. Ako je ono što smo imali prilike čuti istina, onda razumijem ovu grozničavu borbu za vlast, jer će se našim ministarstvima morati pozabaviti i DORH. Da li je istina da je SOA radila psihološke profile zastupnika MOST-a i da ih je u fazi pregovora dostavljala Milanoviću?”, upitao se Damir Kajin, predsjednik Istarskih demokrata u komentaru ispod našeg teksta I SDP-ovci za smjenu Lozančića i bojkot Ostojića: znaju da su RADILI PRLJAVO za Milanovića!
Mate Knezović, odvjetnik mnogih hrvatskih branitelja, kolumnist našeg portala i predsjednik Obiteljske stranke, napisao je, pak, na svom facebook profilu da je on ‘s takvima vodio pravne bitke’.
”Eto. Bio sam pod medijskim udarima jer sam zastupao hrvatske branitelje, hrvatske ratne vojne invalide, pripadnike Hrvatskog vijeća obrane. Imam na tisuće dokaza na sudovima i u uredu da su lagali ne samo Matić, nego jednako i Jadranka Kosor, Ivica Pančić i svi ključni ljudi Ministarstva branitelja. Neki misle da su mržnju usmjerili samo prema pripadnicima HVO-a. Međutim to nije istina. Isti odnos je bio i prema drugim hrvatskim braniteljima. Vidjet ćemo hoće li nova vlast odbaciti duh i slovo stare ili će se izvlačiti, a to znači nastaviti staru politiku. Gaženja zakona i ljudi.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by Tony Soprano 14/2/2016, 06:51

v_vlado wrote:Jel ova vlada što radi osim što se prepucavaju i smjenjuju???
Pa radi.Smjenjuje uhljebe iz partije.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by abraham 14/2/2016, 07:27

Na zalost do sada je smijenjen jedino ministar branitelja. Upravo se vrsi jedini slucaj lustracije u DNRH, onaj nad ministrom Hasanbegovicem. Jebi ga, u DNRH je sve naopako. Da, mislim da je ministar branitelja trebao odstupiti.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13991
2014-04-14


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by Ero 14/2/2016, 08:27

”Sinoć sam slučajno otvorio RITV, kad ono na Bujici Hebrang i Starešina. Oni nisu bitni. Bitno je što se moglo čuti od prvih ljudi Ministarstva branitelja u mandatu F. Matića. Strašno (izrugivali se braniteljima HVO-a, dogovarali kako da im uskrate prava, zbijali šale s braniteljima Busovače, manipulirati mrtvim braniteljima).
Zašto „slobodoumni“ mediji to prešućuju, a navodno će se puštati snimke i iz MUP-a, Ministarstva gospodarstva…Kako su ti ljudi vodili državu? Tko to u Hrvatskoj kontrolira medije? Pa HRT bi trebao biti servis građana, a ne servis partije. Na šutnji o onome što smo jučer i prekjučer imali prilike vidjeti, vidi se da su mediji ovisni od bivše vlasti. Ako se bilo spremno manipulirati sa mrtvima, što su tek činili živima? Čime se mi bavimo? Prošlošću, SOA-om, „neprofitnim“ portalima, ali ne i istinom. Nikoga se ne smije bojkotirati, marginalizirati, a najmanje nekome medijski podmetati. Ako je ono što smo imali prilike čuti istina, onda razumijem ovu grozničavu borbu za vlast, jer će se našim ministarstvima morati pozabaviti i DORH. Da li je istina da je SOA radila psihološke profile zastupnika MOST-a i da ih je u fazi pregovora dostavljala Milanoviću?”, upitao se Damir Kajin, predsjednik Istarskih demokrata u komentaru ispod našeg teksta I SDP-ovci za smjenu Lozančića i bojkot Ostojića: znaju da su RADILI PRLJAVO za Milanovića!

Tko su vam ti ljudi?
Problem je izgleda mnogo veći, nego što sam mislio.
HRT je ovima bio  servis. Sve ko u stara "dobra" vremena.
Nije mi jasno kako je sve ovo promaklo Amerima i NATO-u?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by Ero 14/2/2016, 08:30

Tony Soprano wrote:
”Eto. Bio sam pod medijskim udarima jer sam zastupao hrvatske branitelje, hrvatske ratne vojne invalide, pripadnike Hrvatskog vijeća obrane. Imam na tisuće dokaza na sudovima i u uredu da su lagali ne samo Matić, nego jednako i Jadranka Kosor, Ivica Pančić i svi ključni ljudi Ministarstva branitelja. Neki misle da su mržnju usmjerili samo prema pripadnicima HVO-a. Međutim to nije istina. Isti odnos je bio i prema drugim hrvatskim braniteljima.
:roll Majketissove...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by darth_vader 14/2/2016, 09:08

Sinoć sam slučajno otvorio RITV, kad ono na Bujici Hebrang i Starešina. Oni nisu bitni. Bitno je što se moglo čuti od prvih ljudi Ministarstva branitelja u mandatu F. Matića. Strašno (izrugivali se braniteljima HVO-a, dogovarali kako da im uskrate prava, zbijali šale s braniteljima Busovače, manipulirati mrtvim braniteljima).
Zašto „slobodoumni“ mediji to prešućuju, a navodno će se puštati snimke i iz MUP-a, Ministarstva gospodarstva…Kako su ti ljudi vodili državu? Tko to u Hrvatskoj kontrolira medije? Pa HRT bi trebao biti servis građana, a ne servis partije. Na šutnji o onome što smo jučer i prekjučer imali prilike vidjeti, vidi se da su mediji ovisni od bivše vlasti. Ako se bilo spremno manipulirati sa mrtvima, što su tek činili živima? Čime se mi bavimo? Prošlošću, SOA-om, „neprofitnim“ portalima, ali ne i istinom. Nikoga se ne smije bojkotirati, marginalizirati, a najmanje nekome medijski podmetati. Ako je ono što smo imali prilike čuti istina, onda razumijem ovu grozničavu borbu za vlast, jer će se našim ministarstvima morati pozabaviti i DORH. Da li je istina da je SOA radila psihološke profile zastupnika MOST-a i da ih je u fazi pregovora dostavljala Milanoviću?”, upitao se Damir Kajin, predsjednik Istarskih demokrata u komentaru


Može se misliti štogod o Kajinu, ali jedan je od rijetkih ljevičara pa i političara koji uspijeva u sebi pronaći barem mrvicu integriteta...sve drugo je po partijskim linijama ustrojeno sa copy/paste razmišljanjem u odnosu na Predsjednika stranke...zato nam i je politička scena tako odvratna...jer se nitko ne usudi i ne želi razmišljati izvan okvira koji su mu tobož zadani opredjeljenjem za pojedinu političku opciju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by marcellus 14/2/2016, 09:16

Tony Soprano wrote:1,3 milijuna kuna godišnje da nam lažu

milijardi ne milijuna

i ne 1.3 nego 1.4

_________________
Udar na demokraciju 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by Ero 14/2/2016, 09:17

HRT kao praonica novca?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by Tony Soprano 14/2/2016, 09:26

udar na antife
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by v_vlado 14/2/2016, 09:31

marcellus wrote:
Tony Soprano wrote:1,3 milijuna kuna godišnje da nam lažu

milijardi ne milijuna

i ne 1.3 nego 1.4
auuu ...kolko to para....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Udar na demokraciju Empty Re: Udar na demokraciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum