ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstavljanje

Page 39 of 45 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 45  Next

Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by immortal 23/9/2018, 11:00

pizzon wrote:potreba za suzivotom u kojem dominira netrpeljivost prema malim,  ili uopste razlikama, cudna je. mozda, eventualno, kao terapija u cilju razbijanja nezadovoljstva i dosade.
sumnjam u neku iskrenu medj. mrznju i prezir.
da... netrepeljivost i neprihvacanje ako im se covjek preda seze od sirokih razmjera prema najuzim
od svjetskih razmjera razlika zapada i istoka, do medjudrzavnih razlika, unutar jedne drzave do regionalnih, staleskih podjela, obrazovnih, politickih, sexualnih :-)..... 
 i tako do obitelji i svakog treceg razorenog braka...
ukazuje na odbacivanje pravila ponasanja kakvog nas vjera uci.. tj jacanje antikrista.. razdor, unistenje

immortal

Posts : 23113
2014-04-16


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 12/10/2018, 00:43

Hillary !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by T. 12/10/2018, 07:13

Idiote...

_________________
Predstavljanje - Page 39 Unname11
T.
T.

Posts : 17052
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by kic 12/10/2018, 08:10


ne razumijem, nije ovo tema "traže se".. ili želite da bude?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 11/11/2018, 04:39

ja sm onaj koji voli jebat budale u mozak,,,ajd da vam provjerim memoriju,,,debili::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Sora 15/11/2018, 18:07

frka wrote:ja sm onaj koji voli jebat budale u mozak,,,ajd  da vam provjerim memoriju,,,debili::)))
I ja 
Makar cesto nema se kaj jebat :clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 19/11/2018, 02:18

Ajd kuzim da bi ti nekaj jebala...mada je moja metafora bila namijenjena jebavanju u virtualni mozak sto svakako imas puno njih koje mozes "okinuti" u ganglije ovdje jer po kurca ne kuze::))Pa jebo te,,ovdje imas toliko idiota da je to za zaljenje,,jer toliko ih nemas ni u Vrapchu::))Daklem ,,,mosh ih jebavat svakodnevno koliko tii srce zeli:::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 10/12/2018, 15:14

Frka - Chagalj   cca 99%     :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 15/12/2018, 17:31

fulo si i postaju i sefa::)) i to par tisuca km..Nisam se ja s' vama puno druzio jer ste mi brzo dosadili..ne ti..ali vecina ovdje su papagaji koji ne vide kurac dok pisaju..mjesine pune piva pa im kvasac udario mozgove::))
Mos pogadjat ostatak zivota ali sugurno nesh nisht pogodit..Al ima ona...i corava koka podogi koje zrno...tak da..bujrum sto bi rekla Sora::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 16/12/2018, 00:51

frka wrote:fulo si i postaju i sefa::)) i to  par tisuca km..Nisam se ja s' vama puno druzio jer ste mi brzo dosadili..ne ti..ali vecina ovdje su papagaji koji ne vide kurac dok pisaju..mjesine pune piva pa im kvasac udario  mozgove::))
Mos pogadjat ostatak zivota ali sugurno nesh nisht pogodit..Al ima ona...i corava koka podogi koje zrno...tak da..bujrum sto bi rekla Sora::))

Mmmmm.......  Zingaro   -    :starac    :10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 17/12/2018, 17:26

Ma jock...z cigicima se ne druzim osim kad se nalocem..Vidim da bi ga opalio cim si napis'o Mmmmmm????
Uzalud trosis vrijeme.Pa ionako smo svi ovdje neki duhovi dok se ljudi ne upoznaju ali barem meni nakon toga virtuala gubi svoju draz..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 17/12/2018, 22:28

frka wrote:Ma jock...z cigicima se ne druzim osim kad se nalocem..Vidim da bi ga opalio cim si napis'o Mmmmmm????
Uzalud trosis vrijeme.Pa ionako smo svi ovdje neki duhovi dok se ljudi ne upoznaju ali barem meni nakon toga virtuala gubi svoju draz..

Džaba krečiš Zingi :)

Je da sam se sjebo s pretpostavkom da si Chagalj (koji je ekstremno manje bezobrazan od tebe), ali nema veze. Taj lik mi nedostaje na forumu.  Ne bi jebavo ni tebe ni njega, opalio bi vas obojicu jakim argumentima poput ljute šljivovice uz dobro pečenje primjera radi .  Bezobrazluk ti stoji , komplimentiram.  Stari konju, baš mi je drago da si vaskrso u ovoj ustanovi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by veber 18/12/2018, 08:05

čago nije bezobrazan, to kaj mu se omaklo da je binsr. meni dosta na kresha zvuči.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 18/12/2018, 21:25

Ma ako je tebi taj ciganski peder simpa meni nije ..vodi ga doma nek ti kreci ..a i nemam pojma tko je to...valjda bi volio da sam cigic jer onda ne bi imao griznju savjesti da pustis kakvu ustasku:))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 18/12/2018, 21:35

frka wrote:Ma ako je tebi taj ciganski peder simpa meni nije ..vodi ga doma  nek ti kreci ..a i nemam pojma tko je  to...valjda bi volio da sam cigic jer onda ne bi imao griznju savjesti da  pustis kakvu ustasku:))

Aj ti lijepo u pičku matere svoje skupa  s bamijama i pesticidima od feferonki, pošto nisi Zingaro  ustvari.   ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 18/12/2018, 21:38

veber wrote:čago nije bezobrazan, to kaj mu se omaklo da je binsr. meni dosta na kresha zvuči.

Ma ne....to je yugo-america Zingaro.   Brisač kurca s hrvatskom zastavom i cigojnerski luzer povrtlar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by veber 18/12/2018, 21:45

po domaće, skompleksiran pa to psovkama nadoknadi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 18/12/2018, 22:04

kofein wrote:
veber wrote:čago nije bezobrazan, to kaj mu se omaklo da je binsr. meni dosta na kresha zvuči.

Ma ne....to je yugo-america Zingaro.   Brisač kurca s hrvatskom zastavom i cigojnerski luzer povrtlar.

ne vjerujem da je zingaro.. on piše na kultnixim i napisati samo 5 rečenica bila bi uvreda za njega.. on tamo piše romane :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 18/12/2018, 22:13

metilda wrote:
kofein wrote:
veber wrote:čago nije bezobrazan, to kaj mu se omaklo da je binsr. meni dosta na kresha zvuči.

Ma ne....to je yugo-america Zingaro.   Brisač kurca s hrvatskom zastavom i cigojnerski luzer povrtlar.

ne vjerujem da je zingaro.. on piše na kultnixim i napisati samo 5 rečenica bila bi uvreda za njega.. on tamo piše romane :D

Ma pusti ti to.  Izdali su ga a i sam se   razotkriva   kao snaha guja, kad joj pokažeš svračja jaja   :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by veber 18/12/2018, 22:17

ne sjećam se tog lika, a od 199e sam na forumu. znači totalno beznačajan samo psuje i vrijeđa.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Guest 18/12/2018, 22:20

veber wrote:ne sjećam se tog lika, a od 199e sam na forumu. znači totalno beznačajan samo psuje i vrijeđa.
zingara? pisao je isključivo na kultnima, ne možeš ga se sjećati ako nisi tamo pisao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavljanje - Page 39 Empty Re: Predstavljanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 45 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 45  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum