ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanci su zadovoljni s Let 3

Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 13/5/2023, 19:49

Jer mu ( Putinu al i ostalim nasilnicima ) jebemo mater.

Stavili nas na sam kraj, predzadnje a oni su zadnji ( valjda zato šta su oni zemlja domačin ) tako da ostane dojam i da pošalju poruku.

Evo u koliko točno sati Let 3 nastupa u finalu Eurosonga

Britanci su zadovoljni s Let 3 3bd741aa-21e5-4253-a5b2-113f68c1fb5b

Britanci su zadovoljni s Let 3 Images?q=tbn:ANd9GcRFO_52VuEkalTdZeCd3HMu99EOPQS6FQA01Q&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by crvenkasti 13/5/2023, 19:58

Članovi Let 3 su svi redom četnici.
Ne znam jel da navijam za ili protiv njih.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by crvenkasti 13/5/2023, 20:01

Jesu li ponijeli pimpeke?

Britanci su zadovoljni s Let 3 Ab6761610000e5eb693cb1b45ac0fb60958204f7
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 13/5/2023, 20:06

Način glasanja u Euroviziji ove se godine drastično promijenio, žiri u polufinalu nije imao pravo glasa, već ga je dobio tek u samom finalu.
Eurovizija 2023 je po prvi put u povijesti pružila mogućnost glasanja putem aplikacije zemljama iz cijelog svijeta. Na službenoj stranici Eurovizije, Eurovision TV, navedeno je da, oni koji glasaju preko aplikacije, dobivaju video poruku izabranog izvođača.
Glasanje počinje nakon posljednje pjesme i trajat će 40 minuta, a deset pjesama koje sakupe najviše glasova iz zemalja koje ne sudjeluju na Euroviziji dobit će bodove od jedan do 12. Glasovi iz ovih zemalja računaju se kao glasovi jedne zemlje.
Publika iz zemalja koje sudjeluju u Euroviziji daje ukupno 2.204 bodova. U finalu se boduju i glasovi nacionalnih članova žirija, njih 37 daje ukupno 2.146 bodova. Odvojeno od bodova publike, ovi bodovi čine da svaka zemlja daje bodove od jedan do 12, i to dva puta.
Ako dvije budu imale isti broj bodova u finalu, prednost ima ona država koja ima više bodova iz publike.
Glasanje putem aplikacije funkcionira isto kao slanje SMS poruke ili poziva. Preko aplikacije birate  favorita, a zatim ona sve ostalo odradi za vas: otvara poruku, napiše je umjesto vas, navede kome treba - a vi samo morate pritisnuti "pošalji.”
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 13/5/2023, 20:08

Znači nema više žirija u polufinalu nego samo publika.

Kad san vidija šta je prošlo a Albina sa Tik Tokom nije prošla posla san ih u pičku materinu al izgleda nema in više namještanja u polufinalu nego samo publika od sada pa nadalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 13/5/2023, 20:13

crvenkasti wrote:
Ne znam jel da navijam za ili protiv njih.
Svejedno mi je. Zbog nekih stvari koje san ja uočija a vezano uz ovo natjecanje i tu priču to mi je nevažno natjecanje. Eto samo to san sad vidija da su nas stavili predzadnje a to je za sam kraj da bude upečatljivije i pošalju poruku onome kome je žele poslat a to je trenutno Putin sa svojim napadom na Ukrajinu itd iako je u biti pisma općenita a ne vezana uz nekog izravno itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 13/5/2023, 20:21

Ukoliko pratite Eurosong iz država koje ne učestvuju također možete glasati na stranici www.esc.vote ili putem linka preko službene aplikacije.

Glasanje se otvara nakon posljednje pjesme i trajat će 40 minuta. Deset pjesama koje prikupe najviše glasova iz zemalja koje ne učestvuju dobit će bodove od 1-12 (1, 2, 3, 4, 5 , 6, 7, 8, 10 i 12). Glasovi zemalja koje ne učestvuju vrijede kao glasovi jedne države učesnice.

Publika, iz država koje učestvuju u finalu i onih koje nisu, daje ukupno 2204 boda (58 od "ostatka svijeta", 2146 države učesnice).


U finalu se boduju i glasovi nacionalnih žirija. Njih 37 daje ukupno 2146 bodova. Ti bodove se dodjeljuju odvojeno od bodova publike, dakle svaka država daje dvaput bodove od 1 do 12. U slučaju da dvije države imaju jednak broj bodova u finalu, prednost ima ona koja je dobila više bodova publike.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 13/5/2023, 20:27

Evo ja kliknija na tu stranicu pa mi reklo da sam iz Hrvatske i da to potvrdim ili da promjenim lokaciju i sad gledam šta nudi pa ima : ostatak svijeta kao jedna opcija i onda valjda sad to ove države koje sudjeluju itd.

Publika, iz država koje učestvuju u finalu i onih koje nisu, daje ukupno 2204 boda (58 od "ostatka svijeta", 2146 države učesnice).


Znaš šta ? Baš ću glasat za Srbiju. To mi je fora. Onako iz zajebancije. Eto tako. Kad neće nitko ja ću. Nek se svijet čudi. Ne zna nit koja je pisma a nit me zanima al dat ću im glas iz zajebancije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 13/5/2023, 22:33

Dat ću mu glas. Po nekim naslovima u novinama skužija san da se radi o dobro odgojenoj osobi ( kulturnoj ) a sad san pogleda i tekst pisme i pročita dodatno nešto o tome. Moj glas ima.

On je ranije tokom gostovanja na RTS-u otkrio o čemu govori njegova pjesma.

"Opisuje mantru ljudi, odnosno nacije koja zatvara oči na probleme i opisuje da se ljudi trebaju probuditi. Trebamo pobijediti zlo koje raste kada držimo oči zatvorene", kazao je. Neki su ovo protumačili kao kritiku političkog režima u Srbiji.

Ovaj mladi muzičar je jednim detaljem tokom prvog polufinala odao počast žrtvama dva masakra u koja su se nedavno dogodila u Srbiji. Na košulji je nosio crnu traku u čast žrtvama stravične tragedije koja je potresla cijelu regiju.

Luke Black nastupio u finalu Eurosonga, predstavnik Srbije opet oduševio neobičnom izvedbom
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 13/5/2023, 23:45

Eto da san mu glas. Štaviše da san mu više jer nisan u početku skužija koja je šema al možeš najviše 20 puta al ti svaki put skine pola eura pa san kliknija četri pet puta na njega pa onda na ovu Austriju isto jednom da vidim šta će mi tamo reč tako da potrošija 3, 4 eura dok nisan to shvatija, al ne žalin.

https://www.esc.vote/

Neka ga. Triba ga nagradit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by Serbinho-3 13/5/2023, 23:53

...


Last edited by Serbinho-3 on 13/5/2023, 23:54; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by Serbinho-3 13/5/2023, 23:54

RayMabus wrote:Dat ću mu glas. Po nekim naslovima u novinama skužija san da se radi o dobro odgojenoj osobi ( kulturnoj ) a sad san pogleda i tekst pisme i pročita dodatno nešto o tome. Moj glas ima.

On je ranije tokom gostovanja na RTS-u otkrio o čemu govori njegova pjesma.

"Opisuje mantru ljudi, odnosno nacije koja zatvara oči na probleme i opisuje da se ljudi trebaju probuditi. Trebamo pobijediti zlo koje raste kada držimo oči zatvorene", kazao je. Neki su ovo protumačili kao kritiku političkog režima u Srbiji.

Ovaj mladi muzičar je jednim detaljem tokom prvog polufinala odao počast žrtvama dva masakra u koja su se nedavno dogodila u Srbiji. Na košulji je nosio crnu traku u čast žrtvama stravične tragedije koja je potresla cijelu regiju.

Luke Black nastupio u finalu Eurosonga, predstavnik Srbije opet oduševio neobičnom izvedbom


Favorit voditeljke sa RAI, pitala koje je godiste. Hoce ga zenske i Gay populacija. Zenske te vise ne prolaze sto su slali provokativne, mozda u sumi, dva medveda se oko iste potuku i po Balkanu. Pesma mu je nista, neki pravac meni nepoznat, videcemo. Te ratne profitere, protiv rata, Putinu i slicno, sto spominju, 0 bodova. Neko gine, neko profitira.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 14/5/2023, 00:02

Ma ja to iz zajebancije. Skužija san po nekim naslovima da je kulturan neki lik pa zato a ovo san tek kasnije pročita o čemu piva i taj njegov komentar pa samo još više razlog da mu dam glas al san odlučija i prije toga da ću mu dat jer je kulturan momak.

Eto fora mi je. Sad kad svi pitaju za koga si glasa na Eurosongu ja ću reč: ZA SRBIJU. lol! :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 01:33

RayMabus wrote:Ma ja to iz zajebancije. Skužija san po nekim naslovima da je kulturan neki lik pa zato a ovo san tek kasnije pročita o čemu piva i taj njegov komentar pa samo još više razlog da mu dam glas al san odlučija i prije toga da ću mu dat jer je kulturan momak.

Eto fora mi je. Sad kad svi pitaju za koga si glasa na Eurosongu ja ću reč: ZA SRBIJU. lol! :^0


Izdali ga i gastarbajteri, nije prosao.

Finska i Svedska, uvek neke strance posalju, ono nema veze sa Svedskom i Finskom. Mozda i ne zive tamo. Cudno sa se stranci toliko bave muzikom po tim zemljama.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 14/5/2023, 01:42

Rezultate žirija pročitala je voditeljica HRT-a Maja Ciglenečki. Jedan bod dali smo Portugalu, dva boda Moldaviji, tri Estoniji, četiri Srbiji, pet Sloveniji, šest Španjolskoj, sedam Finskoj, osam Izraelu, deset Švedskoj, a 12 Italiji.

Prema glasovima publike, Moldaviji smo uputili jedan bod, Švedskoj dva, Češkoj tri boda, Izraelu četiri, Norveškoj pet, Albaniji šest, Srbiji sedam, osam bodova dali smo Italiji, deset Finskoj, a 12 bodova otišlo je u Sloveniju. 
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by RayMabus 14/5/2023, 01:59

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Ma ja to iz zajebancije. Skužija san po nekim naslovima da je kulturan neki lik pa zato a ovo san tek kasnije pročita o čemu piva i taj njegov komentar pa samo još više razlog da mu dam glas al san odlučija i prije toga da ću mu dat jer je kulturan momak.

Eto fora mi je. Sad kad svi pitaju za koga si glasa na Eurosongu ja ću reč: ZA SRBIJU. lol! :^0

Izdali ga i gastarbajteri, nije prosao.
Da, izgleda jer je dobio 16 glasova publike a samo iz Hrvatske sedam dakle iz svih ostalih država sveukupno devet šta u biti onda i dođe taj zaključak da ni gastarbajteri nisu glasali za njega. :^0 lol!

Srbija je od publike dobila 16 bodova i ima 30 bodova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci su zadovoljni s Let 3 Empty Re: Britanci su zadovoljni s Let 3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum