ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by Gast 5/5/2023, 05:34

zakazal nam je nostradamus vorumski
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by RayMabus 5/5/2023, 05:38

Nije to geopolitika. Ne bavim se trivijalnim stvarima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by Gast 5/5/2023, 05:42

RayMabus wrote:Nije to geopolitika. Ne bavim se trivijalnim stvarima.

ovaj ples vampira je glavni eliksir geopolitike
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by Gast 5/5/2023, 05:46

najspektakularnija činjenica je da se u bosni istodobno kuhao paralelan "spektakl",,,,

pa nek neko reče da ovo  nije nečije  osmišljeno,,,,,"galaktičko" djelo
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by RayMabus 5/5/2023, 05:48

škutor wrote:
RayMabus wrote:Nije to geopolitika. Ne bavim se trivijalnim stvarima.

ovaj ples vampira je glavni eliksir  geopolitike
Nisu. To su zapadne vrijednosti pa neka se gospodin Zapadne vrijednosti s time bavi.


Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Lastpo10 by RayMabus Wed 3 May - 14:22

Tako je. Nismo ni mislili da je drukčije. rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  204824722 rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Lol

Kriv je Zapada a Kina i Rusija i mi ( vlada Srbije, Vučic ) smo za Rusiju i Kinu koji su Istok ...i Amerika je kriva a ne mi koji smo super i nismo taj pokvareni Zapad s njegovim vrijednostima i točka.

Ovih se ne bi ni Goebbels posramio.

Vučicev ministar obrazovanja:"Poguban je utjecaj zapadnih vrijednosti"

U tijeku je izvanredna konferencija za medije. Govore ministrica zdravstva Danica Grujičić i ministar obrazovanja Branko Ružić.

"Tragedija koja se dogodila u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar - osmero djece nažalost je izgubilo život. Nitko ne može vratiti djecu roditeljima. Zahvalan sam zdravstvenim radnicima i molimo Boga da budu uz sve one koji su hospitalizirani i kojima se ukazuje medicinska pomoć. Šestero djece je hospitalizirano i jedna učiteljica. Zahvalan sam i na hrabrosti profesora i svih zaposlenika da pruže podršku roditeljima u narednom razdoblju. Nezamislivi su prizori kako je bilo toj djeci koja su doživjela taj strah, taj strah učitelja da se i toj djeci ne dogodi buduća tragedija. Vlada je odlučila o trodnevnom danu žalosti. Od sutra nastava počinje minutom šutnje", rekao je Ružić.

"Evidentan je kancerogen i poguban utjecaj interneta i videoigrica i zapadnih vrijednosti. Mi smo danas imali vrlo sadržajan i emocijama nabijen razgovor s predsjednikom Aleksandrom Vučicem", rekao je. Dodao je da je tim psihologa promptno pozvan da se učenicima, zaposlenima i roditeljima pruži adekvatna pomoć.

-

by RayMabus Wed 3 May - 14:28

Znači to je vrijednost jel ? 

Tako to zovete. A kad se to desi u Rusiji jesu li to onda ruske vrijednosti ili šta ?

Zabavani si ti neki ministar obrazovanja pa pokolj u školi u svojoj državi nazivaš prvo vrijednostima a onda k tome još i definiraš čije su da ne bude zabune.

Mater van jeben iskvarenu.


-
by RayMabus Wed 3 May - 14:39

A ovo im je ministar obrazovanja ( ministre postavja Vučic, to su njegovi ljudi ).

I onda se on sastao s Vučicem prije ovoga koji je emocionalno reagirao na ovo i onda on daje izjavu kako su pazi sad : 

1. Prvo pokolj u školi naziva vrijednostima

2. Onda tome dodaje pridjev zapadni s ciljem kako bi okrivio Zapad jer ako je Zapad kriv nije Vučic i rusofili na vlasti

Majko Božja šta je ovo kod njih tamo na vlasti jer ovo nije izjavio neki nebitan lik poput mene nego ministar obrazovanja Srbije.

Rekoh : Ovih se ne bi ni Goebbels posramio a mogao bi slobodno i dodat da je Goebbels mala beba za ove.

-

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Lastpo10 by RayMabus Wed 3 May - 14:42

Ringo10 wrote:Zapad nema nikakve veze sa ovim
A imaju zapadne vrijednosti ?

Kako ne kužiš ? rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Icon_king



-
https://www.ex-iskon-pleme.com/t54872-zapad-je-kriv-za-tragediju-u-srbiji
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by Gast 5/5/2023, 05:55

jedeš govna

tvrdiš da netko sam sebi pravi zlo




avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by RayMabus 5/5/2023, 05:57

škutor wrote:jedeš govna

tvrdiš da netko sam sebi pravi zlo
Ništa ja ne tvrdim. Samo kažem da su to "zapadne vrijednosti" pa neka se gospodin Zapadne vrijednosti s time bavi.

Rekoh ti: Ne bavim se trivijalnim stvarima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by Gast 5/5/2023, 05:59

RayMabus wrote:
škutor wrote:jedeš govna

tvrdiš da netko sam sebi pravi zlo
Ništa ja ne tvrdim. Samo kažem da su to zapadne vrijednosti pa neka se gospodin Zapadne vrijednosti s time bavi.

Rekoh ti: Ne bavim se trivijalnim stvarima.

ti tvrdiš da je prezent ono šta oficijelna politika provodi

zar ti nije jasno da su sve vlasti preuzele woke gamad , da je puk samo žrtva
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by RayMabus 5/5/2023, 06:03

Ne tvrdim ja ništa. Diga san se maloprije i čitam vijesti. Malo mi je prerano za takvu raspravu da sad idem nešto tvrdit i raspravljat se s nekim oko nečega s nekakvim argumentima itd.

Ja samo kažem da su to "zapadne vrijednosti" pa neka se gospodin Zapadne vrijednosti s time bavi.

by RayMabus Wed 3 May - 14:28

Znači to je vrijednost jel ? 

Tako to zovete. A kad se to desi u Rusiji jesu li to onda ruske vrijednosti ili šta ?

Zabavani si ti neki ministar obrazovanja pa pokolj u školi u svojoj državi nazivaš prvo vrijednostima a onda k tome još i definiraš čije su da ne bude zabune.

Mater van jeben iskvarenu.

-
by RayMabus Wed 3 May - 14:39

A ovo im je ministar obrazovanja ( ministre postavja Vučic, to su njegovi ljudi ).

I onda se on sastao s Vučicem prije ovoga koji je emocionalno reagirao na ovo i onda on daje izjavu kako su pazi sad : 

1. Prvo pokolj u školi naziva vrijednostima

2. Onda tome dodaje pridjev zapadni s ciljem kako bi okrivio Zapad jer ako je Zapad kriv nije Vučic i rusofili na vlasti

Majko Božja šta je ovo kod njih tamo na vlasti jer ovo nije izjavio neki nebitan lik poput mene nego ministar obrazovanja Srbije.

Rekoh : Ovih se ne bi ni Goebbels posramio a mogao bi slobodno i dodat da je Goebbels mala beba za ove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by Ringo10 5/5/2023, 06:11

Ovo postaje trend ...ovo je vrlo opasno Jer mnoge budale I psihopate mogu u ovome vidjeti nesto cool
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

rajno-galaktički  nije predskazal srpsku kataklizmu  Empty Re: rajno-galaktički nije predskazal srpsku kataklizmu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum