ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 20/3/2023, 20:38

Treba smisliti kako pobijediti Rusiju bez granata i oružjem koje ne troši streljivo.

crvenkasti

Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 20/3/2023, 20:55

Antony Blinken:

"Svijet se ne bi trebao zavarati nikakvim taktičkim potezom Rusije uz podršku Kine ili bilo koje druge zemlje, da zamrznu rat pod njihovim uvjetima."

#SAD
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 20/3/2023, 21:40

Ukrainci zabili nekoliko dronova kamikaza na Rusku zračnu bazu na Krimu. Čuje se brujanje motora slično Iranskim šahedima.


Ekipa te dronove već zove UKR Šhahedi haha


Eto ovdje netko tvrdi da je tamo bilo stancionirano 24 helikoptera i 6 SU25 bombardera
naravno , Ameri su snimili satelitom gdje se šta nalazi i poslali Ukraincima kordinate, koji su onda valjda skupili određen broj Ukr Šahed dronova i rokaj


Fora je kako su Ukrainci brzo iskopirali Iransko-Ruske dronove Šahed i to ih proizvode već u određenim količinama da mogu potencijalno nanjeti štetu..

ima još videa(i to svaki dan, zaspama bi forum sa tim videima koji izlaze svaki dan), ali baš tona videa gdje Ukrainski dronovi bacaju bombice po Rusima(ima nešto manje i Ruskih videa koji pokušavaju kopirati Ukraince) , te ima osim što sam jutros stavio swtichblade 300 dronove, ima i običnih dronova kamikaza koji nose RPG7 bojevu glavu kako udaraju u Rusko borbeno vozilo koje nosi pješadiju.
(stavio sam Ruske dronove lancet , stavljam gotovo svaki video koji izađe pa ne moram ponavljati)


Dronovi su ovdje sve. Sve mi se čini da će oni odlučiti rat
Kako rekoh Ukrainci ovoga trena trebali dobijati stotine Switchblade 300/600 Phoneix Ghost dronova da se vidi efekt na rat

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 20/3/2023, 23:48

Nakon što je Putin lupao gluposti kako 2014 nisu žešće krenuli na Ukrajinu jer nisu imali hipersonične rakete






Strelkov mu odgovara da već jednom ušuti


Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 21/3/2023, 00:00

AssadNaPodmornici wrote:Ukrainci zabili nekoliko dronova kamikaza na Rusku zračnu bazu na Krimu. Čuje se brujanje motora slično Iranskim šahedima.

Sumnjam da je bilo nešto veće štete jer vidim kako je baza raspršena i utvrđena.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Slika_18
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 21/3/2023, 00:06

Eksplozija u gradu Džankoj uništila je ruske krstareće rakete Kalibar NK, koje su se prevozile železnicom.

Ovo je saopšteno u Glavnoj obaveštajnoj upravi Ministarstva odbrane Ukrajine.

-Eksplozija u gradu Džankoj na severu privremeno okupiranog Krima uništila je ruske krstareće rakete Kalibar NK dok su se transportovale železnicom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174857
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha 21/3/2023, 00:17

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
naravno izgleda da zadnje vrijeme i Ukrainci "kopiraju" Rusku taktiku. 
Nije mi jasno to UKR ponašanje.

Upravo ovo što sam gore pisao. 

Zadnjih mjeseci dogodila se centralizacija zapovjednog lanca, istovremeno sve lošija kvaliteta nižih časnika koji se uglavnom krute drže zadatog.
fora mi je kako i jedna i druga strana(puno više Rusi ali vidim i Ukrainci) imaju one akcije koje oni zovu "probing attack"-- kao "napadi izvidnica".. pošalju nekoliko komada oklopa/lakih vozila i ako "prođe prođe" ako ne prođe izgine nekoliko ili nekoliko desetaka ljudi uz uništenu tehniku. 
Ne vidim smisao takvih napada, ne znam jesu li naši igdje tako nešto koristili u domovinskom ratu, naše ofenzivne operacije su bile pomno planirane , počevši i od 1991 

lako mi je što Rusi to rade - ali Ukrainci? mislim bolje je štediti vojnike, i žicati od zapada bolju obuku nego ovako "aj kada ludi Rusi ginu i debilnim napadima aj da pošaljemo i mi da pogine nešto i naših vojnika i da Oryx ima upisati šta uništene i naše tehnike da ne bi ispalo da samo Rusi debilno ginu" . 

ne znam koliko je ljudi na obuci na zapadu trenutno, ali nije više od par desetaka tisuća. plus uglavnom dobijaju obuku za upravljanjem oružjem, umjesto naprednu combind arms obuku gdje bi integrirali kopnenu vojsku, artiljeriju, avijaciju, dronove , satelitske snimke , SOF itd.  sa takvom obukom kako voziti Leo2 tenk bez combined operations obuke, dobiješ samo još jedan tenk na bojištu koji je možda malo bolji od Ruskih tenkova i to je to. Čak i mi kada smo kretali u Oluju , recimo osim u ljudstvu , u teškom oružju u pravilu i nismo imali neku prednost. Ok moral Srba je bio skršen, ali barem je dio elitne naše vojske(poput Mihe) imao top obuku.
Mislim Ukrainci sve to trebaju dignuti na 10x veću razinu. Ako smo mi za Oluju imali recimo 15 000 ili 20 000 takvih elitnih vojnika, Ukrainci moraju imati 100 000 - 200 00 takvih , barem 100 000 za dobiti rat. Ostali će popuniti brojke. 
Nije ovo WW2 da jedni i drugi mogu priuštiti ovake glupe napade, jedni i drugi će najebati totalno zbog demografskih gubitaka. Jbt jedna i druga zemlja imaju očajan natalitet i tako se zabijaju.. 

čak razmišljan, da Ukraincima možda i nije loše ako ovo ljeto ne ostvare neke proboje, da zamrznu rat kao Sjeverna i Južna Koreja, i da ulože sve resurse u natalitet i demografiju, naprave tu strategiju kao Izrael. I ekonomiju. Svijet ulazi u demografski kolaps u drugoj polovici 21og stoljeća, i za 30ak godina , demografski kolaps će puno više mijenjati svjetske odnose i granice nego svjetski ratovi i količina tenkova. Sada malo širim priču, ali hoću reći, ako do sada imaju 120k gubitaka, možda i 140k gubitaka, to je opet 30 000 -40 000k mrtvih i to uglavnom ekipe u fertilnoj dobi. Istočna Europa i Njemačka još se nisu od WW2 oporavili a ove Ruse i Ukraince već uhvatio novi brutalni rat. Ruskih 50k mrtvih je ipak nešto lakše za podnjeti za Rusiju, pogotovo što je 10k wagnerovaca, iako se nedostatak ljudstva osjeća i u Rusiji u ekonomiji već sada.. plus iseljavanje iz Rusije i oni su u govnima, Ukrainci naravno u još većim, kako god rat završi trebat će im ogroman maršalov plan ako žele preživjeti 21o stoljeće.. a Ruse će vjerojatno demografski gubici ovdje i korupcija sjebati do kraja, jednostavno neće se mijenjati tromiji su od HDZa u Virovitici
vidi se primjer Ugljedara, Muratov pošalje nekoliko samoubilačkih napada, izgubi elitnu brigadu uz minimalne gubitke Ukrainaca, i onda dobija od Putina medalje.. haha. ako Rusi prežive 21o stoljeće sa takvim mentalitetom.. kod nas bi tako bilo da izbije rat.. Bačić , Banožić , i juriš
RADILO SE itekako se radilo ogroman broj pokušaja sa manjim taktičkim skupinama ili grupama proboja na pojedinim ratištima, novljansko, pokupsko, karlovačko, gospićko, šibensko, plus južno bojište... jedino na taj način su likovi poput domazeta mogli donijeti prosudbe na strateškoj razini i napraviti akcijske planove za onih nekoliko krucijalnih vojnih operacija, ali imali smo i nekoliko jebenih pogrešaka koje su se brojale u desecima pa i stotinu i više mrtvih i naravno i mi smo kao i ukrajinci te gubitke skrivali i od samih sebe a kamoli od ostalih, evo samo par situacija... 91. vinkovačko bojište deseci mrtvih u pokušajima proboja, više od stotinu mrtvih u operaciji vihor krajem 1991, deseci mrtvih ako ne i stotine u posavini to ti je ljeto i jesen 1992, veliki gubici kroz dvije godine uspostavljanja dominacije na velebitu, gubici na kupresu, livanjsko bojište 92 skoro pa totalni raspad sistema, gotovina je tek sa onima koje je upotrijebio kasnije na maslenici konsolidirao taj dio bojišta, a maslenica se isto pripremala sa cijelim nizom pik pokušaja, o tome ima cijeli niz video komentara srpskih vojnika i oficira koji su te situacije komentirali i navodili da svako malo pobiju par drogiranih ustaša koji pokušavaju nekakve proboje.... južno bojište strava koliko je pripadnika 1. 2. i 4 brigade izginulo i izranjavano u pun krc i osamsko probnih pokušaja i napada i sa na še i sa hercegovačke strane  da bi u konačnici stari lisac Bobetko donio zaključke preko kojih brda i gora treba krenuti u potpuno oslobađanje dubrovnika... ok mi je kak ti to racionaliziraš ali, iako je teško razumjeti vojničku logiku s obzirom da su ulozi nečiji sinovi, očevi, braća... tj njihovi životi, ali surova je stvarnost da je iznad tih života pretpostavljen neki viši cilj i tu jedino što može biti podložno ocjenjivanju je koji su omjeri dragovoljnosti i svjesnog pristanka bez prisile ili ucjene da se u tim po pitanju mortalnog ishoda visoko rizičnim situacijama sudjeluje... evo tu ima bar dvojica ljudi za koje znam da su bili dijelom vojnih sklopova gardijske razine izravno podložnih i odgovornih zapovjednom kadru najviše razine a to je glavni stožer i oni mogu potvrditi da smo mi išli bez i jednog slova pogovora ili negodovanja, iako potpuno svjesni da to kuda idemo je iznimno opasno i da postoji velika vjerojatnost da će biti i mrtvih i ranjenih... upravo stoga su te postrojbe imale po 200 i kusur mrtvih i po 3500 i kusur ranjenih, 1 gardijska brigada najviše oko 360 mrtvih i preko 5000 ranjenih... moj frende to su ogromni gubici, a da ne pričam koliko je i nama teško bilo popuniti i održati formacijsku popunjenost na razini 60% jer su ti gubici bili ogromni a priljev novih vojnika ni blizu da amortizira i nadomjesti te gubitke...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


kic, Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 21/3/2023, 00:22

Nisam zna za to. Thanks.
Nažalost neizbježno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 21/3/2023, 11:30

Šef Wagnera pisao Šojguu: Upozoravam vas da prestoji žestok ukrajinski napad, poduzmite mjere

Šef ruskih plaćenika Jevgenij Prigožin rekao je ministru odbrane Sergeju Šojguu u pismu objavljenom u ponedjeljak da ukrajinska vojska planira ofanzivu s ciljem odsijecanja Wagnerovih snaga od glavnine ruskih trupa u istočnoj Ukrajini.

U pismu koje je objavila njegova služba za medije, Prigožin je rekao da je "napad velikih razmjera" planiran za kraj mart ili početak aprila.

"Tražim od vas da poduzmete sve potrebne mjere kako biste spriječili da grupa Wagner bude odsječena od glavnih snaga ruske vojske, što će dovesti do negativnih posljedica za specijalnu vojnu operaciju", rekao je, upotrijebivši termin koji koristi Moskva za rat u Ukrajini.


Bilo je to prvi put da je Prigožin objavio takvu prepisku s ministrom odbrane, kojeg je često kritikovao zbog vođenja rata. Neobičan potez ima dva moguća cilja: zavarati ukrajinske komandante ali i pokušati svaliti krivnju na Shoigua, a ne na Prigožina, ukoliko se navodni ukrajinski napad pokaže uspješnim.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/sef-wagnera-pisao-sojguu-upozoravam-vas-da-prestoji-zestok-ukrajinski-napad-poduzmite-mjere/230321035

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 21/3/2023, 11:57

Čim Putina smjeste u zatvorsku ćeliju u Haagu, Ukrajina će početi pobjeđivati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest 21/3/2023, 13:29

crvenkasti wrote:Čim Putina smjeste u zatvorsku ćeliju u Haagu, Ukrajina će početi pobjeđivati.

Putin neće završiti u zatvorskoj ćeliji niti u Rusiji, a kamoli u Haagu (Scheveningen).
Rusi će ga sami najvjerojatnije likvidirati, njihova politička i vojna vrhuška, kako bi prebacili krivicu za vojni poraz protiv Ukrajine isključivo na Putina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 21/3/2023, 15:03

Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:Čim Putina smjeste u zatvorsku ćeliju u Haagu, Ukrajina će početi pobjeđivati.

Putin neće završiti u zatvorskoj ćeliji niti u Rusiji, a kamoli u Haagu (Scheveningen).
Rusi će ga sami najvjerojatnije likvidirati, njihova politička i vojna vrhuška, kako bi prebacili krivicu za vojni poraz protiv Ukrajine isključivo na Putina.

Jel to kad dođu leopardi?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha 21/3/2023, 18:04

Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:Čim Putina smjeste u zatvorsku ćeliju u Haagu, Ukrajina će početi pobjeđivati.

Putin neće završiti u zatvorskoj ćeliji niti u Rusiji, a kamoli u Haagu (Scheveningen).
Rusi će ga sami najvjerojatnije likvidirati, njihova politička i vojna vrhuška, kako bi prebacili krivicu za vojni poraz protiv Ukrajine isključivo na Putina.
to je logičan slijed, jer šteta koju je dotični i u geopolitičkom, a pogotovo u geostrateškom smislu napravio rusiji je nesaglediva.... s jedne strane srozao je političke odnose rusije sa njoj ekonomski i financijski bitnim državama na nulu, okljaštrio je pristup rusije svim relevantnim svjetskim institucijama u svim sferama koje u osnovi drže ili kontroliraju zapadne države, ili kako to šupci s istoka vole apostrofirati kao zapadni centri moći, a s druge strane mobilizirao je dvije neutralne ali iznimno geostrateški važne države da svoj status neutralnosti zamjene sa statusom pripadnosti zapadnom vojnom savezu NATO i na taj način izravno približe odnosno dovedu NATO na skoro 2000 km ruske granice, plus podizanje stupnja kohezije na najvišu moguću razinu i plus ubrzano donošenje odluka država članica NATO i ostalih saveznika u svezi podizanja vojnih i oružanih kapaciteta na razine za sposobnost obrambenog, iako nije isključeno ni vođenje napadačkog rata ukoliko to bude iznuđeno od strane rusije.... kad se to sve sagleda plus, izostanak postizanja ciljeva koje je mali neurotični putler zacrtao, nanošenja mu osobne sramote činjenicom da ga je jedna institucija službeno okvalificirala ratnim zločincem kojeg će u nrednom razdoblju biti imperativ uhititi i procesuirati, što pak znači da on kao takav više ne može biti validan reprezent rusije u bilo kakvim bilateralnim, multilateralnim odnosima, pregovorima, dogovorima .... jebiga njega je jednostavno upravo iz ruske perspektive najbolje neutralizirati, na nekom klizavom balkonu ili prozoru.... ili da mu herc otkaže kad se bude slijedeći put kupao u mrzloj vodi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. 21/3/2023, 19:26

saveznici i partneri, ¨prekid vatre je neprihvatljiv¨... :tu
 


_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Unname11
T.
T.

Posts : 17054
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by catabbath 21/3/2023, 20:25

Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:Čim Putina smjeste u zatvorsku ćeliju u Haagu, Ukrajina će početi pobjeđivati.

Putin neće završiti u zatvorskoj ćeliji niti u Rusiji, a kamoli u Haagu (Scheveningen).
Rusi će ga sami najvjerojatnije likvidirati, njihova politička i vojna vrhuška, kako bi prebacili krivicu za vojni poraz protiv Ukrajine isključivo na Putina.

Jedino neznam zašto na zapadu misle da će nakon Punita na vlast doći neka njihova marioneta tipa Navalni.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 21/3/2023, 22:01



Još jedan RU helikopter K52 uništen. Naime Ukrainci nisu tvrdili da su ga uništili, nego je neka Ruska telegram grupa objavila prije 2-3 tjedna da su im poginuli piloti.
Sada su izašli detalji, helikopter je letio nisko negdje kod Donjecka(da izbjegne UKR PZO) i zabio se u žice od struje.

Ima još video uništenog još jednog Ruskog najvećeg minobacača na svijetu Tulipan, mislim da je to 4 ili 5 uništen. Rusi su ih prije rata imali 10-15 komada. Sumnjam da mogu proizvesti nove.

Osim toga ima hrpa snimki gdje Ukrainci teroriziraju Ruse dronovima, na nekim snimkama ima i više desetaka mrtvih i to samo od danas. Neda mi se stavljati to, imate gore linkove twiter profila i možete sami gledati.

Od UKR gubitaka, videa ima nešto manje, i uglavnom nema ništa zanimljivo(za danas) ali evo pa gledajte koga zanima ovaj skuplja sve i dosta toga je +18
https://twitter.com/GammonBadge

Što se tiče fronte - kod Bahmuta Rusi za sada ne mogu odsjeći grad, Ukrainci su u kontra napadima proširili koridor pa ovi se bore kuću za kuću, uzmu tu i tamo koju zgradu svaki dan.

Kod Adivke neman nekih bitnih vijesti sada, jučer je bilo krvavo, neka od videa poginulih Rusa od dronova navodno su se desila jučer kod Adivke ako je to istina to su deseci i deseci mrtvih samo na snimkama dronova, onda u realnosti ima još nešto mrtvih što se snimilo + ranjene, i sasvim je normalno da napad izgleda kao da se ispuhao. Ali Rusi napadaju u valovima. mrtve i ranjene pokupe, dolaze novi mobilizirani i u juriš. Taktika WW2 1941 i 1942 godina, samo tada je SSSR imao stotinjak milijuna drugih istočnih Europljana da ginu umisto Rusa + neograničenu Američku pomoć i solidan natalitet...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 21/3/2023, 23:34

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Img_2027

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 22/3/2023, 09:50



Sevastapolj napadnut dronovima sa mora i zraka

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha 22/3/2023, 12:18

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/sef-diplomacije-litve-ovo-je-7-mitova-koji-stoje-na-putu-ukrajinske-pobjede/2448565.aspx

O ovom navedenom sam tu na forumu, ali i sa nekim forumskim kolegama privatno komentirao još prošle godine, dok je još izgledalo da će rusi ostvariti zadane ciljeve...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


veber, Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 22/3/2023, 13:52



Izgleda da Rusi idu još dublje u prošlost. Izgleda da su ospobili T55 tenkove i pripremaju ih na frontu :D 

Čisto da ponovimo, ako se tko sjeća prije 30godina smo imali domovinski rat. Dakle već tada T-55 tenkovi su bili relativno stari.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 22/3/2023, 13:52

catabbath wrote:
Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:Čim Putina smjeste u zatvorsku ćeliju u Haagu, Ukrajina će početi pobjeđivati.

Putin neće završiti u zatvorskoj ćeliji niti u Rusiji, a kamoli u Haagu (Scheveningen).
Rusi će ga sami najvjerojatnije likvidirati, njihova politička i vojna vrhuška, kako bi prebacili krivicu za vojni poraz protiv Ukrajine isključivo na Putina.

Jedino neznam zašto na zapadu misle da će nakon Punita na vlast doći neka njihova marioneta tipa Navalni.
rusija je propustila priliku pridružit se europi.
sada, nije ni bitno tko će biti nasljednik.
ekonomski su u kurcu.
nafta će ići još niže kao i plin.
rusija će biti sretna da ih prodaje po superdiskontnim cijenama jer kao što vidimo eu se snašla.
ono što pišem od početka ovog rata, rusija treba eu, a ne eu glupe tatare.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum