ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 2/3/2023, 23:49

RayMabus wrote:Sad bi morali otvorit produžicu te eu agencije u Hrvatskoj pa će ta produžnica koju ta eu agencija ovlasti kupovat te granate od Srbije a za potrebe Ukrajine a šta financira eu.

Samo ne bi to pisalo na ugovoru sa Srbijom nego samo da su prodali toj produžnici u eu a di će ona nisu srpska posla.

Uglavnom neće se dobro provest potpiše li taj ugovor s eu jer to ne možeš sakrit da nisi proda granate za Ukrajinu.

Mora nešto izmislit.


Srbija samo vama ceka da izveze, realno ne postoje ni

diplomatski odnosi.

Budi realan.

Sta bi koristili granate?

Pobiti ono malo Srba winksmile

Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 2/3/2023, 23:53


Prica je bila vec oko pada onog An-12 Ukrajinskog.

Ruskinja se blamira uopste da postavi takvo.pitanje,

ako je uopste postavila.

Ima njen Twitter nalog, verujem da pusta tamo,

sumnjam da Rusi padaju na tako niske fore.

Zapad grize Albanske udice, ali oni su izgubili kredibilitet.

Nivo Ludog Bujde, ignore otprilike.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 2/3/2023, 23:53

Serbinho-3 wrote:

Sada nekakve granate, lazljive nekakve Opozicije, koju ne

znam ni ko cini, niti me zanima.



Nema to veze s opozicijom. On sam izjavljuje da će prodavat,.


On je ponovio jučerašnje ocjene tijekom prvog dana sajma u Abu Dhabiju da je u svijetu iznimno velika potražnja za naoružanjem, vojnom opremom, a naročito za streljivom, te da vojna industrija Srbije može unaprijed 20 godina prodati sve što proizvede.
Adem Vuchiqi je naglasio da vojna industrija Srbije više neće ništa izvoziti, izuzev svih vrsta streljiva ili opreme i naoružanja koji su suvišni vezano za potrebe srbijanske vojske.
https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/aleksandar-Suljo-ja-cu-opet-kukati-biti-drama-queen-debil-moron-i-budala---767474.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 2/3/2023, 23:54

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Sad bi morali otvorit produžicu te eu agencije u Hrvatskoj pa će ta produžnica koju ta eu agencija ovlasti kupovat te granate od Srbije a za potrebe Ukrajine a šta financira eu.

Samo ne bi to pisalo na ugovoru sa Srbijom nego samo da su prodali toj produžnici u eu a di će ona nisu srpska posla.

Uglavnom neće se dobro provest potpiše li taj ugovor s eu jer to ne možeš sakrit da nisi proda granate za Ukrajinu.

Mora nešto izmislit.


Srbija samo vama ceka da izveze, realno ne postoje ni

diplomatski odnosi.

Budi realan.

Sta bi koristili granate?

Pobiti ono malo Srba winksmile
Pa ne mora nama. Jebe se nas. Nije to za nas nego Ukrajinu.

Mora bi priko neke eu produžnice koju Boreli ovlasti prodat tako da ne piše na tom papiru da je to za Ukrajinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 2/3/2023, 23:57

Može i Orbanu al problem je šta Orban ne želi sudjelovati u naoružavanju Ukrajine.

Znači preko nekog al samo da je taj u eu. Može priko Italije. Nije bitno. Bitno je da je ta eu agencija produžnica ove glavne i ovlaštena za to a njemu je bitno da ne prodaje izravno glavnoj agenciji kako ne bi pisalo da je za Ukrajinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 00:01

Suštinski mu je Putn koji zna da će Boreli doć kod Vučica da mu proda granate za Ukrajinu, poručija da će se loše završit to po njega ako potpiše s eu takav ugovor.

To je poanta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 3/3/2023, 00:01



Douglas Chalmers

@DouglasChalmer4

·

17 feb 2022

In risposta a

@mfa_russia

,

@jrpsaki

e altri 10

The people who ordered the bombing of Belgrade + the wanton waste of 298 lives by shooting down Malaysia Airlines flight MH17 while flying over Eastern Ukraine are not going to stop for mere civility... 'blood in the streets' is just openers for their game of total global control

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 3/3/2023, 00:02


https://mobile.twitter.com/mfa_russia/status/1494407632626634763
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 00:04

RayMabus wrote:Suštinski mu je Putn koji zna da će Boreli doć kod Vučica da mu proda granate za Ukrajinu, poručija da će se loše završit to po njega ako potpiše s eu takav ugovor.

To je poanta.
Evropska komisija razvila je plan za povećanje proizvodnje municije, uključujući municiju za tešku artiljerijsku haubicu kalibra 155 milimetara da bi ih isporučila Ukrajini i povećala vlastite rezerve bloka, objavio je danas "Spiege".


Plan je podijeljen u tri faze, navodi se u izvještaju. Zemlje EU će moći odmah da povećaju isporuke municije Ukrajini u okviru prve faze plana, za koju se očekuje da će sutra biti podnijeta Komisiji na razmatranje.

S tim ciljem će visoki predstavnik EU za vanjsku politiku i sigurnost Josep Borrell uskoro predložiti dodatni paket vojne podrške Kijevu u vrijednosti od milijardu eura.

Tokom druge faze, zemlje članice EU počet će zajedničku nabavku municije kalibra 155 milimetara preko Evropske odbrambene agencije da bi povećale postojeće rezerve i osigurale dugoročne isporuke municije u Ukrajinu, piše list.


EU bi u trećoj fazi trebalo da poveća svoje proizvodne kapacitete kako bi izbjegla nestašice municije u narednim godinama usred promjenjivog sigurnosnog okruženja.

U međuvremenu, Ukrajina se suočava sa problemima snabdijevanja municijom, navodi list, pozivajući se na dokument EU, pošto Rusija proizvodi mnogo više nego što je sada sposobna čitava odbrambena industrija EU.

Evropska komisija planira povećanje proizvodnje municije



Srbija je od 2013 suradnik evropske obrambene agencije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 00:09

Šta bi bilo da je ovo neki rat u Africi koji je nebitan Rusiji ?

Pa ništa. Boreli dobio pare, dođe kod Vučica i kupi miljon granata sovjetske proizvodnje.

Al ovo nije rat u Africi nego protiv Rusije i zato mu Putin poručuje da vidi li da je ovo ( program eu za Ukrajinu o naoružanju iste ) potpisa da će najebat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 00:17

Srbija je suradnik evropske obrambene agenicje.

Suljo BI SLOBODNO MOGA DOĆ U BRISEL U SRI BIJELA DANA I S BORELIJEM POPIT KAVICU PRED NOVINARIMA I POTPISAT TAJ UGOVOR O PRODAJI GRANATA I TO OKRENIT PREMA KAMERI DA SVI VIDE.

Sve je po zakonu.

Al ne može radi Putina nego mora sad smišljat način kako da to prokrijmčari.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 00:22

Morat će sad prodavat nekome unutar eu šta ja znam Grčkoj recimo pa će Grk to prodat ovoj eu agenciji.

Znači Srbija prodaje Grčkoj a di će to nisu njena posla.

Al on može izravno samo ne može radi Putina a ne šta nema ugovor taj s eu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 00:25

To je zanimljva situacija jer je zakonski sve ok al ako to napravi itakvi izravni ugovor i piše Srbija izravno pordala eu granate za Ukrajinu itd...

NE BI GA U RUSIJU PRIMILI VIŠE NIKAD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 00:31

Jbga zajeb. Pruža mu se priika odnosno vojnoj industriji Srbije za masnu zaradu a koju plaća eu i ima sporazum s eu odavno al ne može radi Putina izravno nego mora smislit šta će.

Mora nekog ovlaštenog posrednika il članicu eu nać pa nešto preko njih da ide a ne izravno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 3/3/2023, 00:35

RayMabus wrote:Jbga zajeb. Pruža mu se priika odnosno vojnoj industriji Srbije za masnu zaradu a koju plaća eu i ima sporazum s eu odavno al ne može radi Putina izravno nego mora smislit šta će.

Mora nekog ovlaštenog posrednika il članicu eu nać pa nešto preko njih da ide a ne izravno.


Sta smo mi, Zapadne Sisetine bez obraza?

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 3/3/2023, 00:38


Meloni ide u Indiju, to je salju iz EU da izvrsi pritisak oko

Ruske nafte.

Realno Meloni kurac na biciklu a usput ce izgubiti i svoje

glasove.

Zapad ide sve vise u izolaciju.

Ostatak Sveta su gledali kao budale, sada se setili.

Mislili da se sve vrti oko njih.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 00:41

Serbinho-3 wrote:
Meloni ide u Indiju, to je salju iz EU da izvrsi pritisak oko

Ruske nafte.

Nije oko toga nego trgovine jer je Kina postala problem pa gledajus indijom više prebacit trgovinu.

Više radi Kine a puno manje radi RUSIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 00:47

Rusija je sporedna kad je Indija u pitanju. Više to ima veze s trgovinom s indo pacifikom i geopolitikom tamo i s Kinom.

Ne igra Rusija tu previše toliko koliko Kina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 3/3/2023, 01:02

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
Meloni ide u Indiju, to je salju iz EU da izvrsi pritisak oko

Ruske nafte.

Nije oko toga nego trgovine jer je Kina postala problem pa gledajus indijom više prebacit trgovinu.

Više radi Kine a puno manje radi RUSIJE.


Teras sve ostale a hoces trgovinu.

Ponavlja ono sto sam rekao.

Zapadno trziste je siromasno i prodaje se samo najeftinije

i najneophodnije.

Jugosloveni su ipak mislili da je sve Dinastija, bizjet,

chauffeur ... Alexis, ColbyCo.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Serbinho-3 3/3/2023, 01:07

Zapad ide u izolaciju, nece ih niko, Kolonizatori, rasizam,

Fasizam, nacizam, rasizam, diskriminacija, seksizam na

stetu muskaraca, emancipacija u Stratosferi, arogancija,

...

Glume nesto, oni se kao samo susrecu, ostali su Indijanci.

Sada salju ovu, jer ih nece a ova ko na daljinski je setaju,

jer prosi novac da joj daju od onih 210 milijardi iz EU kase.

Afriku dole Francuzi drzali ko bedu, pa krenuli brodovima.

Hoce dole da iskoriscavaju a kada treba primiti nekoga,

posalju Italijanima.

Nece ih niko u prevodu.


Last edited by Serbinho-3 on 3/3/2023, 01:09; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by RayMabus 3/3/2023, 01:07

A eto. Oće sad tamo da se kurče. Mene brige za taj indo pacifik. Daleko im kuća.

Dalje od Mediterana me puno ne zanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene - Page 2 Empty Re: Putin: Tražim službeni stav Vučica o isporuci srpskog oružja Ukrajini a protiv mene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum