ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 14:49

Jučer je Vučic dobio prvih 60-ak miljona od EU za željeznicu.


Tema od 20.02.2023

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54169-eu-ce-donirati-srbiji-600-milijuna-eura-za-rekonstrukciju-pruge


Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) 395034_vucic-kirjakos-instagram-buducnostsrbijeav_f

https://24sedam.rs/politika/vesti/198151/Suljo-sa-grckim-premijerom-micotakisom-u-minhenu/vest

Jel vam bitan Solun odnosno ta luka ? Sad češ vidit šta ću ti napravit.


-


by RayMabus Mon 20 Feb - 16:10

Pa nek su oni njemu dali. Reka san ti već na onoj drugoj temi da ja ne krivim Vučica nego uvik napadam one koji su doveli do toga a to je u ovom slučaju Mađarska i Grčka te još neki da ih sad ne nabrajam sve, jer oni guraju ovu prugu radi sebe.

To ti je isto ko i s Komšićem šema : reka san da će najebat svi koji su ga podržali i podržavaju a njega neću niti taknit. Šta kad takneš njega ? Ništa. Oni će ti dovest drugoga. Zato ću njih poklat sve a njega neću ni taknit.



-


by RayMabus Mon 20 Feb - 16:26

Ne bavim se grčkim narodom. Nisu oni tema. Bavin se ovim đubradovićima na pozicijama moči koji se prave pametni.

A praviti se pametan anđelu Znanja košta jako. Ha ha ha 



--


by RayMabus Mon 20 Feb - 17:35

Vama pruga a njima KURAC.

Pošteno. Pošteno da ne može bit poštenije da je.

Ne podnosim kretene. A to u ovoj priči nije Vučic nego eu žgadija.



--


 by RayMabus Mon 20 Feb - 18:06

Vi ne shvačate šta san ja.

Dok van ne razbijen glavu nećete shvatit.

Pola te anđeoske je hierarhije su demoni a postoji fizički i duhovni svijet a ja sam Bog i batina na fizičkoj ravni.



-


RayMabus 20.02.2023 napisao ::

Srbija nije uvela sankcije a povlači pare od eu i to uz blagoslov određenih političara i grupacija koje imaju interese dakle još ga i nagrađuju za takvo ponašanje a mi smo svi ostali budale.

PA POLOMIT ĆU VAN SVAKU KOŠTICU U TIJELU.

Jučer je Vučic dobio prvih 60-ak miljona eura za prugu a danas se Mitotakisu desilo ovo ;


Enlarge this imageClick to see fullsize
Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) 93265e60-709d-49c3-baf6-efe6fb7e9745

Grčki premijer Kyriakos Mitsotakis stigao je na mjesto nesreće. Obećao je da će istražiti što se dogodilo i osigurati da se to više nikada ne ponovi.

Predsjednica Europske komisije Ursula von der Leyen izrazila je sućut žrtvama. “Moje misli su s narodom Grčke nakon strašne željezničke nesreće koja je sinoć odnijela toliko života blizu Larisse. Cijela Europa tuguje s vama. Želim i brz oporavak svim ozlijeđenima", poručila je na Twitteru.

Grčki premijer kaže da će zemlja ući u trodnevno razdoblje žalosti. Sve javne proslave su otkazane, a zastave na javnim zgradama vijorit će se do petka na pola koplja.

Sudar vlakova u Grčkoj, vozili 160 km/h, među mrtvima puno mladih. Uhićen šef postaje
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 15:27

Eto sad skupljaj mrtve, ranjene, šteta na zgužvanim vagonima plus zastoj u želejzničkom prometu ekonomska, vataj šefa stanice da ga sudiš, tražite krivca tamo tko je zajeba stvar itd.

Meni češ se pravit pametan. Daješ četniku pare eu poreznik obveznika a nije udario sankcije Putinu a sve kako bi ti ( Grčka ) dobio bolji izlaz za Solun i gore oni Mađari isto plus još par država koje vas podržava i ona tamo eu žgadija koja popušta četniku.

Eto van sad jebo van ja majku. Dali mu jučer prvih 60-ak miljona za prugu od mogućih 600 miljona i eto vam sad ovo danas na toj istoj pruzi u Grčkoj.

JEBITE MATER PIZDA VAM MATERINA BEZOBRAZNA.



Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 16:09

Vijest od jučer :

Srbijanski predsjednik Aleksandar Vucić kazao je danas u Beogradu da je Srbija dobila poklon grant od 600 miliona eura za izgradnju dijela brze pruge Beograd - Niš te dodao da će se tom prugom stizati za svega 100 minuta.
Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) B_230228116


Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) B_230228138


Srbija od EU na poklon dobila 600 miliona eura za izgradnju brze pruge Beograd - Niš


Vijest od danas :

Prije 15 minuta
Grčki ministar dao ostavku


Kostas Karamanlis dao je ostavku na mjesto ministra za infrastrukturu i promet.
"Kada se dogodi nešto tako tragično, nemoguće je nastaviti i pretvarati se da se nije dogodilo... To se zove politička odgovornost. Iz tog razloga najavljujem ostavku na mjesto ministra infrastrukture i prometa", objavio je.
"To je ono što osjećam kao dužnost učiniti, kao znak poštovanja prema sjećanju na ljude koji su tako nepravedno umrli i preuzimanje odgovornosti za pogreške grčke države i grčkog političkog sustava", rekao je.
"Iz najdubljeg srca izražavam svoju tugu i podršku obiteljima žrtava", dodao je.

Bog. :kickass
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 16:46

Najsmrtonosnija željeznička nesreća u povijesti Grčke.

Tako. Pa ćete naučit tko i šta san ja na fizičkoj ravni.


Janis Dicas, čelnik sindikata grčkih željezničara, rekao je televiziji Skai da automatska signalizacija na mjestu nesreće nije radila. Do nesreće je došlo kada je putnički vlak, koji je iz Atene putovao prema Solunu, izlazio iz tunela u blizini grada Larise. Putnički vlak prevozio je 342 putnika i 10 članova posade, a u teretnom vlaku bila su dva člana posade.


U najsmrtonosnijoj željezničkoj nesreći u povijesti Grčke, u izravnom sudaru dvaju vlakova, cijeli vagoni izbačeni su s tračnica. Poginulo je najmanje 36 osoba, a još nekoliko desetaka je ozlijeđeno u samoj nesreći i požaru koji je uslijedio. Dužnosnici očekuju da će broj žrtava i dalje rasti.


Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) 24414994
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 16:54

RayMabus wrote:Najsmrtonosnija željeznička nesreća u povijesti Grčke.

Tako. Pa ćete naučit tko i šta san ja na fizičkoj ravni.

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.




Materijalni svijet :


Svemir je čitav svijet što nas okružuje: prostorvrijemematerijaenergijaplanetizvijezdegalaktikeintergalaktički prostor i sve iza toga.





https://hr.wikipedia.org/wiki/Svemir
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 17:06

Imate para za četnika koji nije dao sankcije Putinu a nemate za signalizaciju u eu članici čiji su građani i vlada dala sankcije Putinu iz čijih đepova dajete tu istu lovu ovom četniku koji nije i ne misli dat sankcije Putinu ?

JELI ?


Glavni urednik KomotiniPressa Nikolaos Arvanites je za N1 televiziju rekao kako je prema njegovim informacijama uzrok današnje željezničke nesreće sistemska greška u upravljanju signalizacijom. Dodao je kako navedeni problem postoji već nekoliko godina.


"Službeni razlog je ljudska greška, ali se to dogodilo zato što ništa nije napravljeno na sustavu do sada. Moram kazati da su od 24. siječnja do 4. veljače ove godine sindikati upozoravali ministra da postoje problemi. Suština nesreće je u lošoj privatizaciji i sistemskoj grešci u željeznici", istaknuo je Arvanites.

Grčki novinar: Uzrok nesreće je sistemska greška na koju se upozoravalo godinama
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 17:30

Sad ćemo vidit kakve će vam bit ankete za predstojeće izbore u Grčkoj zakazanima za 7 mjesec ove godine.

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) 750px-OpinionPollingGreeceLegislativeElection2023.svg


https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_polling_for_the_2023_Greek_legislative_election
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 17:34

Grci su bijesni: "Zbog idiota poginula su djeca. Gad treba platiti"


Nevjerica, očaj i bijes zavladali su u Grčkoj nakon što su deseci ljudi poginuli u najgoroj željezničkoj nesreći u povijesti te zemlje. Najmanje 36 ljudi poginulo je u nesreći koja se dogodila 534 kilometra sjeverno od Atene, kada se brzi putnički vlak koji je vozio prema Solunu zaletio u teretni vlak koji je dolazio iz suprotnog smjera na istoj pruzi, izletjevši nakon toga iz tračnica i zapalivši se.


Grci su bijesni: "Zbog idiota poginula su djeca. Gad treba platiti"


Tako je. Neko smeće neodgovorno i bezobrazno mora za ovo platit. Uskoro su vam izbori pa eto, zaokruži sve osim njih koji su na vlasti ( desni centar ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by Guest 1/3/2023, 17:37

Ti se polako ali sigurno pretvaraš u "gromovnika" Iknara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 17:44

Speare Shaker wrote:Ti se polako ali sigurno pretvaraš u "gromovnika" Iknara.
Ne bih hvala.

Da niste dali pare četniku koji ne udara sankcije Putinu iz đepova eu obveznika koji jesu ne bih reagirao ( digao graju ).

Sami ste pali sami se ubili.

Ja samo provodim ( anđeli su glasnici Bogova ) božju pravdu ( znači da nije moja nego od njega ako to možete uopće shvatit ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 18:02

Iknar je ego triper.

Meni su uvalili ovi posal. Ja bi najradije negdje na Havaje i okolo kineski zid i sve četiri u zrak i mozak na pašu i jbte se vi i vaš planet i sve ovo ostalo. Ja čak i ne želim imat neke posebne moći koje bi me izdigle iznad običnih ljudi pa da te moči onda zloupotrijebljavam tj ego proradi. Zato i tako ti je : ne hvala. Ne želim. Neću.

Znaju da me to uopće ne zanima pa eto baš zato ćeš ti.

Ujedno san i neka vrst nagazne mine za nepravdu dakle ako nagaziš letit ćeš u zrak.

Reagira. 

Neće se desit da ugaziš a da ne reagira.

Meni bi bilo puno draže da vi ne ratujete između sebe, ne radite pakosti i loše drugima itd tj da se dignete na jedan viši duhovni nivo.



"Apokalipsa" se popularno koristi kao sinonim za katastrofu, ali grčka riječ apokálypsis, iz koje je izvedena, znači otkrivenje. John J Collins ju je definirao kao "žanr otkroveteljske književnosti s narativnim okvirom, u kojem objavu posreduje onozemaljsko biće ljudskom primatelju, otkrivajući transcendentnu stvarnost koja je i vremenska, budući da predviđa eshatološko spasenje , i prostorni, u onoj mjeri u kojoj uključuje drugi, nadnaravni svijet." Collins je kasnije pročistio svoju definiciju dodajući da je apokalipsa "svrha tumačenja sadašnjih, zemaljskih okolnosti u svjetlu nadnaravnog svijeta i budućnosti, te utjecati na oba razumijevanje i ponašanje publike pomoću božanskog autoriteta."

Apokaliptična otkrivenja obično su posredovana sredstvima poput snova i vizija (drevni svijet nije razlikovao ove), anđela i nebeskih putovanja. Oni služe za povezivanje dva skupa osi, prostorne osi koja ima Boga i nebesko carstvo iznad i ljudski svijet ispod, i vremenske osi sadašnjosti i budućnosti. Otkrivenje tako pokazuje da Bog vlada vidljivim svijetom i da sadašnji dani vode do posljednjeg vremena u kojem će se božanska pravda izvršiti i Božja vladavina postati vidljiva.


--




Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 18:23

Eto sad nek objašnjavaju narodu Grčke a izbori su im u sedmi mjesec ove godine kako nemaju para za signalizaciju na željezničkim prugama u Grčkoj a koja je i čiji su građani udarili sankcije Putinu a imaju para za četnika i njegovu željeznicu a koji nije dao sankcije Putinu a te pare uzimaju od tih istih građana EU koji jesu dali sankcije Putinu.

AJ BOG

Tek smo počeli

APOKALIPSA ( BOG ) DOLAZI
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 18:48

RayMabus wrote:

APOKALIPSA ( BOG ) DOLAZI
Bježmo. Dolazi glavonja.

:aw lol! lol! lol! lol! lol!

Šalim se. Bog je svugdje a ono šta je svugdje je već tu pa prema tome ne dolazi jer je svugdje. Dolazi božje kraljevstvo ( čitaj neki bolji svijet na površini ove planete s manje ega ).

Kažem s manje jer čim nisi Bog odma si nešto pa si odvojen od cijeline i imaš neki svoj ja dakle i ego al onda ga integriraš tj kao jahač i konj i podigneš znanje da te konj ne zbaci u provaliju.

Metaforično rečeno s tim da bi provalija bili niži duhovni nivoi od kojih je najniži Pakao.

Ja sam dio Pakla koji šeta vani. Također i unutra da ne bude zabune. Ako bježiš od nečega onda nisi slobodan. Ja šetam od vrha do dna dakle i u Pakao al sam dio njega koji šeta vani tj izlazi/ulazi slobodno.

Nova duša dakle promjena i u sredini kad se otvori je srednje ime koje je Pakao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 19:12

Jedino na dva nivoa ne mogu al razlozi su tehničke prirode.

Najviši nivo a to je Bog jer za to mora doći do kraja svemira kad se svi spajamo u jedno a drugi je nivo između Pakla i materijalnog svemira tj mogu tamo al se ne može kontaktirati s ostalima jer je svijet samoće ( svak je odvojen od drugih ).

Dakle mogu na ovaj ispod materijalnog svijeta ( baš sam ovih dana išao tamo da malo odmorim od svega itd i da nešto vidim ) al ne i komunicirat s drugima na tom nivou jer je svijet samoće te ovaj najviši jer se to dešava na kraju materijalnog svemira kad se svi spajamo u jedno natrag.

Čisto tehnički razlozi zašto samo ova dva nivoa ipak ne i na koji način ne i zbog čega tj na jedan ne do samog kraja svemira a na drugi da al objašnjenje koji je i kakav je to nivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 19:43

RayMabus wrote:Eto sad nek objašnjavaju narodu Grčke a izbori su im u sedmi mjesec ove godine kako nemaju para za signalizaciju na željezničkim prugama u Grčkoj a koja je i čiji su građani udarili sankcije Putinu a imaju para za četnika i njegovu željeznicu a koji nije dao sankcije Putinu a te pare uzimaju od tih istih građana EU koji jesu dali sankcije Putinu.

AJ BOG

Tek smo počeli

APOKALIPSA ( BOG ) DOLAZI
Šta mislite da ćete vidjeti kad pogledate u oči anđela Prijestolnika a koji su božji autoriteti te Bog i batina na fizičkoj ravni i u suštini pošto je Bog jednostavno prevelik entitet da bi se sam izravno inkarnirao ima ove tj oni su on.

Vidjet ćete KAOS.

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) F1be98ccbc65f9f49c5fa950df383079

Kad se susretnu Ništavilo i Kreacija nastaje Kaos.

Kaos je samo red koji ljudi ne razumiju.

Cijeli vaš svijet je kaos. 


Kaos je red koji ljudi ne razumiju.

Ja nisam to ( ljudi ) nego anđeoska hijerrhija.

Dakle prevedeno : KAOS JE RED KOJI VI A NE JA NE RAZUMIJETE.




Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno.



Enlarge this imageClick to see fullsize
Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) 00-featured-assassins-creed-games



 vidim li ga opet tu da ćete plivat u moru krvi a to je u prevodu razmontirat ću cijeli taj nakaradni sistem.

Ja te ubijem kad te razmontiram ako to niste shvatili.

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.



--






https://www.novosti.rs/planeta/svet/1209997/jezivi-prizori-objavljen-snimak-trenutka-sudara-vozova-grckoj-video



Eto sad nek objašnjavaju narodu Grčke a izbori su im u sedmi mjesec ove godine kako nemaju para za signalizaciju na željezničkim prugama u Grčkoj a koja je i čiji su građani udarili sankcije Putinu a imaju para za četnika i njegovu željeznicu a koji nije dao sankcije Putinu a te pare uzimaju od tih istih građana EU koji jesu dali sankcije Putinu.

AJ BOG

Tek smo počeli

APOKALIPSA ( BOG ) DOLAZI
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 1/3/2023, 20:38

KAOS NAKON TRAGEDIJE
Atena u plamenu, premijer na državnoj televiziji otkrio uzrok nesreće, objavljena i snimka
Na ulicama Atene izbili su neredi, velik broj prosvjednika sukobio se s policijom
Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) 28149565



U međuvremenu, na ulicama Atene izbili su neredi. Velik broj prosvjednika izašao je na ulice, bijesni na Vladu koja je privatizirala željezničku tvrtku Hellenic Train koja trenutno upravlja putničkim i teretnim vlakovima. Policija je prosvjednike pokušala zaustaviti suzavcima.

Atena u plamenu
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 2/3/2023, 02:02

Sad su im još udarili željezničari u cijeloj Grčkoj 24-tni štrajk. To isto upišite u poslovni minus jebo vam ja da vam jebo majku pokvarenu i bezobraznu. Daješ četniku naše pare a nije udario sankcije Putinu. Rugate se i Bogu i narodu samo kako bi napravili sebi projekt željeznice i boli vas kurac jel to ispravno da se gubi da a da ne udara sankcije Putinu a godina dana rata već je prošla tj previše vremena je prošlo da bi se on i vi izvlačili više. Šta mu ne date iz svog đepa kad ste tako pametni nego eu građana koje pravite IDIOTIMA.



Vlakovi u četvrtak neće prometovati nigdje u Grčkoj, nakon što je Panhelenska federacija željezničkih zaposlenika (POS) odlučila započeti 24-satni štrajk.

Štrajk je uslijedio nakon željezničke nesreće u utorak navečer u središnjoj Grčkoj, najgore u povijesti zemlje, koja je ostavila najmanje 43 mrtvih i desetke ozlijeđenih, neki teško.


“Prezir svih vlada prema Grčkim željeznicama tijekom vremena rezultirao je tragedijom u Tempiju. Nažalost, naši dugogodišnji zahtjevi za stalnim zapošljavanjem, boljom obukom i prije svega suvremenom sigurnosnom tehnikom uvijek završe u kanti za smeće”, stoji u priopćenju sindikata.


"Sljedeći dan je dan razmišljanja i žalosti za našim nepravedno stradalim kolegama", dodaje se u priopćenju.

https://www.ekathimerini.com/news/1205737/no-trains-thursday-as-personnel-strike-in-protest/

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 3/3/2023, 13:12

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) O_28171753_1280


Radnici grčkih željeznica u petak su produljili štrajk na dva dana, a zbog sudara dvaju vlakova u kojima je poginulo 57 ljudi, većinom studenti, bijes javnosti ključa i najavljeno je nekoliko prosvjeda.


Šok, nevjerica i bijes nakon stravične nesreće u Grčkoj: ‘Ubojice! Što će identificirati? Pepeo!?‘


Radnici grčkih željeznica u petak su produljili štrajk na dva dana. :tu :tu :tu :tu :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by Guest 3/3/2023, 13:16

RayMabus wrote:Iknar je ego triper.

I ti si.
Doduše, malo manji (veći od njega je ionako samo marcellus) ali ajde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by RayMabus 3/3/2023, 13:25

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Iknar je ego triper.

I ti si.
Doduše, malo manji (veći od njega je ionako samo marcellus) ali ajde.
by RayMabus Wed 1 Mar - 18:48

RayMabus wrote:

APOKALIPSA ( BOG ) DOLAZI

Bježmo. Dolazi glavonja.

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) 966487023 Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Lol Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Lol Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Lol Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Lol Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Lol

Šalim se. Bog je svugdje a ono šta je svugdje je već tu pa prema tome ne dolazi jer je svugdje. Dolazi božje kraljevstvo ( čitaj neki bolji svijet na površini ove planete s manje ega ).

Kažem s manje jer čim nisi Bog odma si nešto pa si odvojen od cijeline i imaš neki svoj ja dakle i ego al onda ga integriraš tj kao jahač i konj i podigneš znanje da te konj ne zbaci u provaliju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik ) Empty Re: Ovako završe svi oni koji stanu na žulj anđelu Znanja ( anđeo Prijestolnik ili Pravednik )

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum