ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...'

Go down

Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...' Empty Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...'

Post by vuksadinare 23/2/2023, 15:34

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bencic-primila-gnjusne-prijetnje-smrcu-i-silovanjem-nasla-sam-ga-prije-policije-bio-je-manji-od-makova-zrna-15308891
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...' Empty Re: Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...'

Post by vuksadinare 23/2/2023, 15:35

pokucat ce tebi tajna sluzba konga na vrata ne brini.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...' Empty Re: Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...'

Post by vuksadinare 23/2/2023, 15:36

kao strasna..a nakon pernarove prijave nije se sedam dana oglasila..nije ova normalna tak i izgleda :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...' Empty Re: Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...'

Post by vuksadinare 23/2/2023, 15:43

a tko bi tebe jada ne bila mogao silovat...mozda jedino svetoje :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...' Empty Re: Bencicka:'Ja sam strah i trepet.Kad vam ja dodjem na vrata...'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum