ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 14:46

Još jedna perverzija. Alo lik nije udarija sankcije Putinu a vi ga nagrađujete.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/eu-ce-donirati-srbiji-600-milijuna-eura-za-rekonstrukciju-pruge/2439908.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 14:50

Nevjerovatno.

Amo fino rokanje ukrajinske željezničke mreže tako da bude nekih miljardu i po eura štete odma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 15:05

Kako on može dobit ovolike pare te onih 165 miljona eura nikidan za struju iz eu fondova a nije uskladio vanjsku politiku s eu i ne daje sankcije Putinu i još se vodi kao kandidat za eu tj nije zamrznuto članstvo dok to ne napravi ?

Kako je to moguće ?

Znam ja. Sad ćete fino najebat a taj rat u Ukrajini trajat će vječno sve dok EU NE BAKROTIRA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 15:34

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge 395034_vucic-kirjakos-instagram-buducnostsrbijeav_f

https://24sedam.rs/politika/vesti/198151/Suljo-sa-grckim-premijerom-micotakisom-u-minhenu/vest

Jel vam bitan Solun odnosno ta luka ? Sad češ vidit šta ću ti napravit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 15:56

Grčka želi produljiti već postojeću ogradu duž granice s Turskom za 35 kilometara, kazao je grčki ministar za zaštitu građana Takis Theodorikakos.

Procijenio je da će projekt stajati oko 100 milijuna eura, a novac će biti izdvojen iz grčkog proračuna. Europska unija još nije odobrila Atenin zahtjev za financiranjem izgradnje nastavka ograde. Trebala bi biti završena za desetak mjeseci, dodao je Theodorikakos.

U posljednjih nekoliko godina Atena je izgradila 37,5 kilometara čelične ograde visoke oko 5 metara duž plitkog dijela granične rijeke Marice, koju Grci zovu Evros, a Turci Merič.

Prema službenim podacima, grčki službenici granične straže spriječili su oko 256 tisuća migranata u namjeri da prijeđu rijeku i uđu u zemlju, piše tportal.hr.

Također, uhićeno je 1300 krijumčara.

Udruge za ljudska prava optužile su Atenu za ilegalno vraćanje ljudi koji žele naći bolje uvjete života u Europi u Tursku. Kažu da Europska unija to prešutno tolerira – navodi isti medij.

Atena planira izdvojiti 100 milijuna eura za ogradu na granici s Turskom

Tako, ogradi se da ti ne uđu da ti ne bi slučajno napravili zastoj u trgovini sa dragom ti Srbijom i sjebali turizam tj ekonomiju. :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 16:04

20.02.2023 • 14:16


Bugarska policija otkrila je 43 migranata, uključujući 10 djece, skrivenih u kombiju na zapadu zemlje, rekli su dužnosnici u ponedjeljak, samo nekoliko dana nakon što su vlasti pronašle tijela 18 migranata skrivenih u kamionu za prijevoz drva.

Tužiteljica Natalia Nikolova rekla je da se čini da su 43 migranta dobrog zdravlja, unatoč tome što su bili stisnuti u tijesnom prostoru. Nije navela nacionalnost migranata.

Prošli tjedan, tijela 18 migranata pronađena su ugušena unutar tajnog odjeljka ispod tereta drvene građe na napuštenom kamionu u blizini glavnog grada Bugarske, Sofije. Još 34 migranta u kamionu preživjela su muku, ali su bili dehidrirani, mokri i promrzli. Svi su bili Afganistanci koji su u Bugarsku ušli iz Turske, nadajući se da će doći do zapadne Europe, rekle su vlasti.

  Borislav Sarafov, ravnatelj bugarske Nacionalne istražne službe nazvao je prošlotjedni incident najsmrtonosnijim u zemlji koji uključuje migrante. Kazao je da su ljudi bili "stisnuti jedni uz druge kao u limenoj kanti" što je uzrokovalo njihovu sporu i bolnu smrt, nazvavši incident "iznimnom ljudskom tragedijom".

Dodao je da su migranti stradali 10-12 sati prije nego što je kamion pronađen te da su krijumčari pobjegli s lica mjesta nakon što su primijetili smrt.

Bugarske vlasti optužile su petoricu osumnjičenika za ubojstvo iz nehata, sudjelovanje u zločinačkoj organizaciji i trgovinu ljudima. Mogli bi dobiti do 15 godina zatvora ako budu osuđeni. Navodni kolovođa nalazi se u policijskom pritvoru u Grčkoj, gdje vlasti tek trebaju odlučiti o njegovom izručenju.

Osumnjičenici pripadaju lancu organiziranog kriminala koji krijumčari migrante od granice s Turskom do bugarsko-srpske granice, rekao je Sarafov. Putnici su plaćali po 5000-7000 eura, rekao je.

Bugarska, balkanska zemlja od 7 milijuna stanovnika i najsiromašnija članica Europske unije, nalazi se na glavnoj ruti za migrante s Bliskog istoka i Afganistana koji žele ući u Europu iz Turske. Većina njih koristi Bugarsku kao tranzitni koridor na putu prema zapadu.


https://www.ekathimerini.com/news/1205131/bulgaria-43-migrants-found-in-van-days-after-18-found-dead/
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by mentalitet Mon 20 Feb - 16:07

RayMabus wrote:Još jedna perverzija. Alo lik nije udarija sankcije Putinu a vi ga nagrađujete.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/eu-ce-donirati-srbiji-600-milijuna-eura-za-rekonstrukciju-pruge/2439908.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d


Ti ne kuzish da je neopisiv osjecaj zajebati kriminalce i mafijashe i uzeti im lovu,a ne radi se o lovi nego o tome da zajebesh one koji su zajebali cijeli svijet.Eto moje najjednostavnije objashnjenje.A Vuchko je ochito perverzan u tom smislu.:::)))Jebe i ne vadi ko iz onog vica o kravi i komarcu kad komarac ubode kravu u pichku a ona prdne.Komarac ce,shta je kurvo prdish dok te dasa jebe:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 16:10

Pa nek su oni njemu dali. Reka san ti već na onoj drugoj temi da ja ne krivim Vučica nego uvik napadam one koji su doveli do toga a to je u ovom slučaju Mađarska i Grčka te još neki da ih sad ne nabrajam sve, jer oni guraju ovu prugu radi sebe.

To ti je isto ko i s Komšićem šema : reka san da će najebat svi koji su ga podržali i podržavaju a njega neću niti taknit. Šta kad takneš njega ? Ništa. Oni će ti dovest drugoga. Zato ću njih poklat sve a njega neću ni taknit.

Sad fino kad in se zagrca granica radi migranata za kurac i ta pruga i rekonstrukcija. Zastoj. lol! :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by mentalitet Mon 20 Feb - 16:22

RayMabus wrote:Pa nek su oni njemu dali. Reka san ti već na onoj drugoj temi da ja ne krivim Vučica nego uvik napadam one koji su doveli do toga a to je u ovom slučaju Mađarska i Grčka te još neki da ih sad ne nabrajam sve, jer oni guraju ovu prugu radi sebe.

To ti je isto ko i s Komšićem šema : reka san da će najebat svi koji su ga podržali i podržavaju a njega neću niti taknit. Šta kad takneš njega ? Ništa. Oni će ti dovest drugoga. Zato ću njih poklat sve a njega neću ni taknit.

Sad fino kad in se zagrca granica radi migranata za kurac i ta pruga i rekonstrukcija. Zastoj. lol! :^0


Srbi su u Grchkoj dobro doshli i veliki su prijatelji oduvijek sa njima jer imaju slichan mentalitet (cincarski) koji je strogo reguliran i koji se poshtiva vjekovima bez ikakvog potpisa.Bio sam ne brojeno puta u Grchkoj ,tamo imam i dio obitelji pa znam iz prve ruke kakvi su osjecaji grka prema srbima.Braca u svakom pogledu,samo shto srpski kriminalci to narushavaju koji su uglavnom crnogorskog porijekla a klichu se ka srbi jer od toga imaju benefitse.Ali grchki narod poshtuje i cijeni one normalne srbe pa su srbi po vlasnishtvu nekretnina u Grchkoj na drugom mjestu po brojnosti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 16:26

Ne bavim se grčkim narodom. Nisu oni tema. Bavin se ovim đubradovićima na pozicijama moči koji se prave pametni.

A praviti se pametan anđelu Znanja košta jako. Ha ha ha 

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54164-je-li-putin-gadno-pogrijesio


Lucifer: Ne, ne vidim promjene u ovom trenutku. Vidim izvore Svjetla u različitim dijelovima planeta. Vidim krugove Svjetla u različitim dijelovima, ali još uvijek nema opće promjene savjesti. Naprotiv, ako nastavite u tom smjeru, ovo održavanje čovječanstva će ući u ogroman debakl. Prirodni resursi će nestati. Što još mogu reći što već nisam rekao?

Sugovornik: Posljednje pitanje koje vam želim postaviti je sljedeće: ako imate neku posebnu poruku za nas vezanu uz neku temu koju nismo istražili, a treba je prenijeti i širiti zbog svoje važnosti.

Lucifer: Pa. Počet ću s porukom demona jer su oni to od mene tražili. Nemojte ovu riječ shvatiti kao moju, već kao njihovu poruku, i ne bojte se jer imate slobodnu volju, ali ja moram govoriti:


Vi ste pod našom moći; ne možete učiniti ništa da se obranite jer je vaš ego naša otvorena vrata prema vašim dušama. Vaše duše su naše, vaš ego nam ih daje, a malo je što možete učiniti. Predaj se sada jer nemaš drugog izbora. Uzaludno je boriti se protiv nas jer ste slabi.


Majstori svjetla, ja! – kažu – ako su nas neki pobijedili, svi bi nas morali pobijediti, ali tko je rekao da tako mora biti? Uvijek će biti posebnih duhova, ali ostali će pasti, ostali će pasti.


Pogledajte svoja lica, pogledajte svoja lica, pogledajte se u ogledalo, pogledajte se. Gledaj!

Sada ću reći kao Lucifer, kao anđeo za kojeg vjerujem da još uvijek jesam, posljednje riječi. I dalje vjerujem u tebe. I dalje vjerujem da možete nadvladati iskušenja. I dalje vjerujem da riječ duša osim duha znači i snaga. I dalje vjerujem u tvoju nutrinu. I dalje vjerujem da, kao što imate tu Očevu česticu, imate u sebi taj alat koji se zove Ljubav. A taj alat koji se zove Ljubav je jači od drugog koji se zove ego.

Ali morate se potruditi. Ne razmišljajte sebično u ovom trenutku kao duhovi, jer ako planet Sunce 3 nestane, znam da ćete se utjeloviti u drugim svjetovima, nastavit ćete kao duhovi, ali šteta je, jer ovaj planet ima povijest, ovaj planet ima ruševine, ovaj planet ima spise, ovaj planet ima umjetnička djela. Ovaj planet je identifikacija onoga što jeste, ovaj vas planet identificira. Šteta ga je izgubiti.

Znam da postoje Uzašli Majstori koji su rekli da su vezanosti dio uloga ega. Ne govorim o prilozima. Ja govorim o POŠTOVANJU, a vi ne poštujete planetu. Ovaj planet ima života, nije mrtav kao satelit koji nazivate Mjesec, ovaj planet ima života.

Morate shvatiti da ste vi neki paraziti koji se hrane s ove planete, ali na takav način, na takav način da je ubijate. Ali ovaj planet ima resurse za preživljavanje, jer je već preživio druge pokušaje istrebljenja. Zatim, šteta što ova tako lijepa rasa, homo sapiens sapiens, već nestaje.

Ne čini se moj koncept što ću reći, ali molim vas, borite se protiv zla. Borite se protiv zla u sebi. Borite se protiv samoživosti, mislite na druge. Ako prestanete misliti na sebe i počnete misliti na druge, svi ovi ministranti koji me prate bit će neplodni u svom poslanju.


EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge 3833202003 EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Lol EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge 1971401230
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 16:31

Znači tako jel, vi ćete njemu turat pare a on neće udarit sankcije Putinu i davat ćete mu pare eu poreznih obveznika koji trpe pod tim vašim sankcijama i vas zanimaju samo vaši interesi a u ovom slučaju Mađarske i Grčke radi pruge pa onda malo i one Austrije i tako.

Nema nikakvih problema. Evo vam novi imigrantski valovi pa ide čep na granicama pa neće taj vlak NIGDJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 16:38

Bog ima ogroman smisao za humor a anđeli Znanja koji također imaju i neke druge nazive al to je ista stvar a to je anđeo Prijestolnik il Pravednik, to su božji autoriteti.

Eto Srbija će dobit tu rekonstrukciju kako bi to kao išlo brže da vama to paše za trgovinu i onda će se nasrat ti imigranti i sve će to bit u zastoju i ništa od te brzine.

Eto : Srbija dobije novu prugu a vi dobijete KURAC.

I SAD ĆEMO SE SVI SMIJAT.

:aw lol! :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by pizzon Mon 20 Feb - 17:32

1.1 kredit  (eu)
0.6 donacija (eu)
2.2 planirana vrednost !?
200 na sat :)


Last edited by pizzon on Mon 20 Feb - 17:38; edited 1 time in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 17:35

Vama pruga a njima KURAC.

Pošteno. Pošteno da ne može bit poštenije da je.

Ne podnosim kretene. A to u ovoj priči nije Vučic nego eu žgadija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by pizzon Mon 20 Feb - 17:41

steta sto nemamo
direktnu vezu sa grckom...
nadam se da cu ovog leta opet u grcku
prosle godine
2x10d

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 17:50

Malo sporije shvačaš šta ti ja govorim al češ shvatit i ti i ti Grci i ti Mađari i ta Austrija koja vas štiti.

Shvatit češ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 18:06

Vi ne shvačate šta san ja.

Dok van ne razbijen glavu nećete shvatit.

Pola te anđeoske je hierarhije su demoni a postoji fizički i duhovni svijet a ja sam Bog i batina na fizičkoj ravni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 18:10

Srbija nije uvela sankcije a povlači pare od eu i to uz blagoslov određenih političara i grupacija koje imaju interese dakle još ga i nagrađuju za takvo ponašanje a mi smo svi ostali budale.

PA POLOMIT ĆU VAN SVAKU KOŠTICU U TIJELU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 18:25

Oni mu dali pare a on odma s tim parama kupuje oružje. :^0

“Imat ćemo mimo proračuna izdvajanje od najmanje 500 milijuna eura, a pošto ćemo prije kraja godine kupiti dronove, to će biti 700 milijuna eura”, rekao je Adem Vuchiqi. To, po njegovim riječima, neće narušiti financijsku situaciju u državi jer “niti jednog trenutka javni dug neće prijeći 56 posto BDP-a”.


https://www.geopolitika.news/vijesti/Suljo-najavio-ulaganje-700-milijuna-eura-u-vojsku-srbije-i-vojnu-industriju/



Tako je. Triba ih jebavat. Jebi ih dok im oči ne ispadnu. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by RayMabus Mon 20 Feb - 18:40

RayMabus napisao danas u 16:31 wrote:
Znači tako jel, vi ćete njemu turat pare a on neće udarit sankcije Putinu i davat ćete mu pare eu poreznih obveznika koji trpe pod tim vašim sankcijama i vas zanimaju samo vaši interesi a u ovom slučaju Mađarske i Grčke radi pruge pa onda malo i one Austrije i tako.

Nema nikakvih problema. Evo vam novi imigrantski valovi pa ide čep na granicama pa neće taj vlak NIGDJE.
EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Ef0c3c1f-5835-4e66-9a21-f84695d01a67

TURSKU je oko 18.22 sata pogodio potres magnitude 6.4 po Richteru.


Epicentar potresa bio je 14 kilometara jugozapadno of Antakye, na dubini od 10 kilometara, javlja EMSC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174859
2014-04-11


Back to top Go down

EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge Empty Re: EU će donirati Srbiji 600 milijuna eura za rekonstrukciju pruge

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum