ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠOLC PRELOMIO Nemačka šalje "Leoparde" u Ukrajinu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ŠOLC PRELOMIO Nemačka šalje "Leoparde" u Ukrajinu - Page 2 Empty Re: ŠOLC PRELOMIO Nemačka šalje "Leoparde" u Ukrajinu

Post by RayMabus 25/1/2023, 03:58

Austrija je neutralna. Srbija je proruska i neutralna.

Lijepo smo se ogradili fizički a oni neka se čačkaju.

Nisu naša posla. Daleko im kuća.

RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

ŠOLC PRELOMIO Nemačka šalje "Leoparde" u Ukrajinu - Page 2 Empty Re: ŠOLC PRELOMIO Nemačka šalje "Leoparde" u Ukrajinu

Post by RayMabus 25/1/2023, 04:09

90 dana. Toliko vam traju njemačke zalihe plina kad su im skladišta puna. 1/4 mogu nabavit iz LNG terminala koje sad dovršavaju.

Kad on prekine plin cijena mu odma ide u nebo i oni će morat kupovat taj skupi.

Rekoh : PA PA NJEMAČKA.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 25/1/2023, 04:36

Klinasti proboji se riješavaju bojnim otrovima zato šta većina tih vozila u napadu i pješadije koja je prati nema NBKO zaštitu nego mora nosit maske a to je dodatna oprema ( masa ) i smanjena vidjivost.

Onda se izgube u magli i onda im masakriraš šipcu napada.

E moj NATO oni su puni bojnih otrova a baš imaju nedostatak konvencionalnih granata.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 25/1/2023, 04:43

Šolz je donio krivu odluku al to jednostavno nije moj problem.

Zapamtite : Ja uvijek pobjeđujem.

ŠOLC PRELOMIO Nemačka šalje "Leoparde" u Ukrajinu - Page 2 2Q==
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 25/1/2023, 04:52

Mi ćemo fino još zaradit na preprodaji ukapljenog plina. Ide turistička sezona.

Šolcov rat nije i naš rat. Neka se sam vadi iz govana u koje je upravo upao jer su ga navukli kao kurton.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 25/1/2023, 05:26

Šolc ide u Pakao jer je upravo započeo treći svjetski rat u Europi.

Ja san se osigura prstenom zemalja oko sebe koje su neutralne.

--------

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 25/1/2023, 06:26

Kako je glup ovi Šolz pa to je čudo jedno.

Sad nema nazad kad su te Britanci navukli u ukrajinsko blato a protiv Rusije.

Nema više povlačenja. Sad moraš ić do kraja.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 25/1/2023, 06:41

Godina nije ni počela a već smo dobili najgluplju osobu godine. Prošle godine je to bio Vladimir Putina ove je Šolz.

Dva idiota. lol!
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 25/1/2023, 06:46

Kažu da je liliputin besan jer ovi šalju tenkove Ukrajini.

A pajdo isključi im plin i naftu. Šta ih držiš na životu ?
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by mentalitet 25/1/2023, 22:19

Serbinho-3 wrote:
Zelenski obecao da ce 300 Leoparda poraziti Rusiju.

Koliko vas veruje u tako nesto?

Krenuo je da razoruzava i Zapad, to je barem sigurno.

Radi dobro za Rusiju ,a i Rusiji daje dobar argument da sjebe tu americhku kujicu zauvijek.Ne tako davno na Spandau (onaj poznati zatvor za naciste a tamo je i blizu onaj olimpijski stadion na kojemu sam svojevremeno slushao Pink Flojd) sam brao vrganje i to na obodima istochnog Berlina gdje su bili josh krateri od americhkih bombi koje su zvali krmache.Mogu zamisliti kakvi ce vrganji rasti poslije jedne satane????:::))

FJODOR MIHAJLOVICH DOSTOJEVSKI
mentalitet
mentalitet

2020-07-05

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics