ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Empty Re: Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Post by immortal Sat 21 Jan - 14:10

Kenwood Kenon i HDZ nemaju ništa s aferom u Ini ali čovjek koji se nije uvukao u njihovu stranku mora nagrabusiti 

Ne zna tu čovjek ni kako bi reagirao. Poskupljenja su bila tokom cijele prošle godine čak i po nekoliko puta do granica šoka a vlast je šutjela cijelo vrijeme. Ako ne zarežu kaznu nekome s poskupljenjima bi se nastavilo dalje, ali udesiti nekoga takvom kaznom radi sitnog iznosa na usluzi frizure je apsurd. Nije frizura kruh koji svakodnevno kupujemo. Meni su već par puta u pekari naglasili kako planiraju zaokružiti cijenu kruha ali još malo čekaju da vide kako će se vlast odnositi prema takvim postupcima.
Ne može se ustrajati na cijenama da budu visoke , veće nego u ostatku EU dok su primanja daleko niža.

immortal

Posts : 23113
2014-04-16


Back to top Go down

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Empty Re: Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Post by immortal Sat 21 Jan - 14:18

kic wrote:
drzava siluje ne vadi
ovakvi se udari ne rješavaju bez kontraudara

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Empty Re: Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Post by immortal Sat 21 Jan - 14:22

vlast pere ruke nad frizerkom jer su dopustili udar poskupljenja na osnovnim prehrambenim proizvodima - kruh, mlijeko, vrhnje, sir, maslac, jaja, voće i povrće


neka izvrše pritisak da te proizvode snize na granicu razumnog
tko želi frizeru neka plati !

da ne spominjem taksu za odvoz smeća koja iznosi oko 60 kuna
imao smeća ili ne moraš platiti mjesečno oko 60 kn
tko nas pljačka gore od države
mi kao telci pišemo jedni drugima preko interneta
nitko ništa ne poduzima
od kuda smeće ljudima koji jedva za kruh imaju
kad sam vidjela koliko su digli cijene namjerno sam odustajala od kupnje 
počela škrtariti i na svjetlu i na vodi
utrpali svoja govna po državnim mjestima a mi neka ih hranimo


uz to se trude provesti zakonsku otimačinu nekretnina ljudima
evo i mi dobili ponudu za otkup
naravno ne dam
pitam imaju li pravo oduzeti kao nekad
dobijem odgovor da imaju ako je u interesu države Hrvatske 
što je mafiji problem proglasiti oduzimanje državnim interesom
ima nas dosta , imam informaciju da su nam već oduzeli i da je ovo samo put u provedbi njihovih nakana
taman kad se slegne jedna vrsta državnih tortura stigne nova
čija je ovo država

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Empty Re: Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Post by Gast Sun 22 Jan - 9:34

[size=34]“Pozivam poduzetnike da ne plaćaju kazne”[/size]


https://n1info.hr/vijesti/pozivam-poduzetnike-da-ne-placaju-kazne/?fbclid=IwAR2V4pNnlvYNnb1YWMLGtuZWm8Vn14iMS9ooasqJLSCBMs5oQxO_qomIUz0
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Empty Re: Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Post by immortal Sun 22 Jan - 9:51

škutor wrote:[size=34]“Pozivam poduzetnike da ne plaćaju kazne”[/size]


https://n1info.hr/vijesti/pozivam-poduzetnike-da-ne-placaju-kazne/?fbclid=IwAR2V4pNnlvYNnb1YWMLGtuZWm8Vn14iMS9ooasqJLSCBMs5oQxO_qomIUz0
Ovo je ok.
Ako je javnobilježničkim kućama dozvoljeno da na ovrhama pojedinačno legalno ubiru novac kojim umirovljenik mjesečno kupi i kruha i mlijeka što je to drugo nego legalna pljačka dok ostale planiraju uništiti za par lipa ili kuna.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Empty Re: Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Post by Gast Sun 22 Jan - 10:00

vladajuća rasistička gamad su svi odreda titowa mentalna kopilad sa socijalističkim karcinomom razuma i uzdaju se u vladavinu sudske stoke na kodeksu pijani plot 


anemija se kurčila kaznama ,,, a kazne će biti njegov  najveći politički poraz
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Empty Re: Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Post by catabbath Sun 22 Jan - 10:11

Tako joj treba kad je ciganka (me mislim na rasu). Nek ih sve kazne

_________________
Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-21


Back to top Go down

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Empty Re: Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Post by veber Sun 22 Jan - 11:58

marcellus wrote:garaža na kvatriću otišla na novu godinu s 250 kuna na sto eura mjesec dana

oćel biti kakve kazne za Grad Zagreb
hoće li grad zagreb meni vratiti dva parkirna mjesta koja su išla uz stan ili ću dalje biti "povlašten" pa ću plaćati 100kn-vjerovatno su nama povlaštenima digli na 15€. i koji kurac moj susjed parkira na mojem drugom parkplatzu?

a što se tiče dizanja cijena, samo državne firme mogu biti pod kontrolom države.
ako ne želiš plaćati kruh u mlinaru 2€ odi kod šipca za 1,5€.

meni nitko ovdje u njemačkoj ne određuje cijenu lasera ili 3D isprinta. ili moj konstrukcijski sat u Catia, ako ti je 180€/h previše imaš studente koji rade za 50€/h.

komunističke manire.

njemačka vratila 0,5€/l za transfer u "zelene" tehnologije i litra benzina je 1,65€
kradezej samo krade i treba glasati opet za njih dok se realni sektor ne iseli iz hr.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo - Page 2 Empty Re: Za 69 lipa ubiše frizerku namrtvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum