ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki pod istragom EU tuziteljice?

Go down

Plenki pod istragom EU tuziteljice? Empty Plenki pod istragom EU tuziteljice?

Post by vuksadinare 19/1/2023, 05:57

https://panopticum.hr/plenkovic-pod-istragom-eu-tuziteljice/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki pod istragom EU tuziteljice? Empty Re: Plenki pod istragom EU tuziteljice?

Post by vuksadinare 19/1/2023, 06:00

....pa bilo bi cudno da nije...ovo za aferu bmw sam i ja cuo..i moguce da je to uzrok moguceg pokretanja istrage i smjene tramisak..navodno zbog te afere anusic je bio jako ljut jer se otvarala mogucnost za otvaranje preko 500 radnih mjesta sto bi bilo dobro za osijek i tu zupaniju i taj dio slavonije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki pod istragom EU tuziteljice? Empty Re: Plenki pod istragom EU tuziteljice?

Post by vuksadinare 19/1/2023, 06:02

....zato nam je premijer tako nervozan u posljednje vrijeme..i zapeo za ukrajinu..mislio se preko ukrajine skriti..zastiti..naci izlaz..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki pod istragom EU tuziteljice? Empty Re: Plenki pod istragom EU tuziteljice?

Post by vuksadinare 19/1/2023, 06:09

cim medo suti a bacic bjezi u 'obnovu' nesto se kuha..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki pod istragom EU tuziteljice? Empty Re: Plenki pod istragom EU tuziteljice?

Post by Gast 19/1/2023, 06:35

ovo će da bude lipa štorija 

samo će mi biti krivo ak svršetak bude ka sa sanaderom da se ni danas nezna srž problema


nezvanično je da da je ivo imao analni problem ,,, dok je za anemiju na snazi teorija o oralnom problemu
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Plenki pod istragom EU tuziteljice? Empty Re: Plenki pod istragom EU tuziteljice?

Post by Gast 19/1/2023, 15:55

valjalo bi znati  zađto nebulozne govnarije ova životinja sere ,,,, u bljuvanju na ukrainskog predstavnika
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Plenki pod istragom EU tuziteljice? Empty Re: Plenki pod istragom EU tuziteljice?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum