ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by RayMabus 8/12/2022, 14:55

Dario Zurovec (Fokus) novinarima je kazao da je "iz HDZ-a bilo poziva i određenih pritisaka, kao i prijetnji nekim institucijama i inspekcijama" u vezi obuke ukrajinskih vojnika. Hrvatska već ekstenzivno pomaže Ukrajini, a sada imamo grubo kršenje Ustava i nevaljanu proceduru. Ako bude svih potrebnih suglasnosti i točno definirana misija, onda nije problem podržati tu obuku, ali očekujemo da sve bude u skladu s Ustavom, kazao je.

Govoreći o kakvim se pritiscima radilo, rekao je: "Prvo krene s istom fazom, a onda - budemo mi vidjeli kako ćete glasati kada malo nazovemo određene institucije, kada vam pošaljemo inspekciju i tako dalje", kazao je Zurovec.

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by Guest 8/12/2022, 19:32

Stvar je jednostvana. Tkogod glasa za pomoć u obuci ukrajincima, taj je hrvatski izdajnik, koji gura nedužne hrvatske građane u rat, praveći od RH metu i radi suprotno nacinalnom interesu.

Postavlja se pitanje zašto smo se uopće borili za svoju samostalnu državu... Zar zato da bezveze ratujemo za tamo neke nama nebitne pravoslavce, koji pritom nisu ni u EU ni u NATO-u?!
Zato što se Amerima digo kurac na Ruse?

Naravno, vidi se sve iz aviona. Sve se radi da bi Plenki ispunio svoje obećanje dano eurokrvolocima koji su inače u svojim zemljama izazvali ekonomski harakiri svojom glupošću. Ipak Plenki treba negdje otići kad ga maknu s mjesta premijera jednog dana. Srećom EU ekonomija je pred raspadom, pa se nadam da EU neće još dugo. Počela su previranja u Njemačkoj...To je znakovito.

...Nebi me čudilo da Plenkija u ovom slučaju podrže i esdepenjare, koje se tu uvijek nađu pri pomoći kradezeu kad treba izdati nacionalne interese. Da, sjetimo se samo istambulske konvencije i kad su zajedno prodali INU.

I da završim ....Proklet bio onaj tko u Saboru glasa za tu sumanutu EU ideju o obuci ukrajinaca i tako nas uvede u nepotrebni rat, za nama nebitan narod. 
Tko to napravi nadam se da će mu budućnost suditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by Ringo10 9/12/2022, 01:36

Treba Plenki srediti da Hrvatska posalje bar 10 tisuca vojnika u Ukrajinu
Da ratuju ZA zapadne vrijednosti protiv mrskih Rusa
Kako bi Nas na Zapadu tapsali po glavi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by vuksadinare 9/12/2022, 06:43

zoro avenger wrote:Stvar je jednostvana. Tkogod glasa za pomoć u obuci ukrajincima, taj je hrvatski izdajnik, koji gura nedužne hrvatske građane u rat, praveći od RH metu i radi suprotno nacinalnom interesu.

Postavlja se pitanje zašto smo se uopće borili za svoju samostalnu državu... Zar zato da bezveze ratujemo za tamo neke nama nebitne pravoslavce, koji pritom nisu ni u EU ni u NATO-u?!
Zato što se Amerima digo kurac na Ruse?

Naravno, vidi se sve iz aviona. Sve se radi da bi Plenki ispunio svoje obećanje dano eurokrvolocima koji su inače u svojim zemljama izazvali ekonomski harakiri svojom glupošću. Ipak Plenki treba negdje otići kad ga maknu s mjesta premijera jednog dana. Srećom EU ekonomija je pred raspadom, pa se nadam da EU neće još dugo. Počela su previranja u Njemačkoj...To je znakovito.

...Nebi me čudilo da Plenkija u ovom slučaju podrže i esdepenjare, koje se tu uvijek nađu pri pomoći kradezeu kad treba izdati nacionalne interese. Da, sjetimo se samo istambulske konvencije i kad su zajedno prodali INU.

I da završim ....Proklet bio onaj tko u Saboru glasa za tu sumanutu EU ideju o obuci ukrajinaca i tako nas uvede u nepotrebni rat, za nama nebitan narod. 
Tko to napravi nadam se da će mu budućnost suditi.
zato jer moras pocet otplacivati onih 25 milijardi eura...zato jer imas dezertere na vlasti...zato jer je dobar dio hrvata - pickice jer biraju pickice na vlast...zato jer je vuco u pravu rekao da dio hrvata pati od kompkeksa manje vrijednosti jer se pederkasti ponasaju jer je za njih tudjman negativac i jebo drzavu od koje sam i ja stariji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by vuksadinare 9/12/2022, 06:48

...plenkovica ne treba samo kriviti..on je nastavak takve politike koja traje dva i vise desetljeca...zar nas pusicka nije na prijevaru uvukla u eu..ucjenom penzica da nece dobiti mirovine..josipovic lignjun..mesic prevarant...racan odlucno mozda...sanader lopina...seks uhitit locirati transferirati..zoki prilivoda...senf pederovoda...plenki je samo jedan od takvih koji je trenutno na vlasti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by vuksadinare 9/12/2022, 06:50

...i 50% naroda pickice...woke...narocito sjeverni i zapadni dio hr..pa nek se cese ako nije tako...
.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by vili40 9/12/2022, 07:07

vuksadinare wrote:...i 50% naroda pickice...woke...narocito sjeverni i zapadni dio hr..pa nek se cese ako nije tako...
.
vučino ti si opet stao na lijevu nogu :W
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by vuksadinare 9/12/2022, 07:45

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:...i 50% naroda pickice...woke...narocito sjeverni i zapadni dio hr..pa nek se cese ako nije tako...
.
vučino ti si opet stao na lijevu nogu :W
ne...nego mi ide na jetra kad se neki prave toshe...zasto..zasto..pa zato ako nesto dobijes nesto moras i dati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by prckov 9/12/2022, 08:57

evo izgleda i u EU lijevo jednomulje vlada


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by Guest 9/12/2022, 15:29

Ovaj ko da mi čita misli... Svaka mu čast na izrečenom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by Hektorović 9/12/2022, 21:18

zoro avenger wrote:Ovaj ko da mi čita misli... Svaka mu čast na izrečenom.

Sramota za navodnu desnicu 



Ukraijini fali kapacitet za obuku, doslovno je svaki kapacitet za obuku bitan pošto ga nema dovoljno ni u Poljskoj i Britaniji.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by RayMabus 10/12/2022, 00:46

Hektorović wrote:

Ukraijini fali kapacitet za obuku, doslovno je svaki kapacitet za obuku bitan pošto ga nema dovoljno ni u Poljskoj i Britaniji.
Šta to mene brige ? Ima tamo u Bosni poligon na Manjači pa nek pitaju Komšića kojem su došli na inauguraciju neka ih tamo primi. Ne želim ih vidit ovdje. Vidim li ih gađat ću vas nečim. Ne šalim se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by Guest 10/12/2022, 00:53

Hektorović wrote:
zoro avenger wrote:Ovaj ko da mi čita misli... Svaka mu čast na izrečenom.

Sramota za navodnu desnicu 



Ukraijini fali kapacitet za obuku, doslovno je svaki kapacitet za obuku bitan pošto ga nema dovoljno ni u Poljskoj i Britaniji.
Boli me kurac za Ukrajinu. Nisam ih ja uvalio u rat, nego Ameri i EU. Tko im je kriv što su naivne budale, pa ginu za tuđe interese.
Ali, uglavnom sve što želim je da to bude što dalje od moje domovine Hrvatske. Jebe mi se za taj rat. Nije moj, niti bi trebao biti hrvatski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca Empty Re: Zurovec: HDZ-ovci su mi prijetili da moram glasati za obuku Ukrajinaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum