ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by marcellus 18/11/2022, 09:11

niels wrote:Mislim, meni to zgleda kak normalna kliše reklama obitelji.

Kak bi trebalo ić?

“Luka, koji je nedavno dal otkaz na mjesto modnog dizajnera, more se sad više posvetiti svojoj obitelji: dečku/prijašnjoj sestri Martini, s kojom uzgaja troje prekrasnih psića: Muhameda, Yassera i Osamu. I dok se Martina opušta s društvom u lokalnom bajkerskom/strip klubu, Luka se konačno može malo posvetiti sebi, masaži, depilaciji i slikama na društvenim mrežama. Ponosan je jer su konačno preuredili stan s nula emisija, a jedu isključivo hranu s mnogo vlakana, bez mesa.”

pa... vremena su se promijenila, standard je danas da žene rade.

Ne znam, da sam žensko ne bi se bunio da sam ko moja baka, deda je radio, plaću bi ostavio njoj, ona bi mu ostavila džeparac kolko je mislila da mu treba, ostalo bi ona raspodijelila.

U svakom slučaju oglas nije nešto što očekuješ od ekipe iz Možemo, makar evo... imam frendicu iz srednje, radila je u banci, danas je "kućanica", dala otkaz čisto jer ona i muž imaju hrpu nekretnina i love ko kenje, pa joj nema smisla radit

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by marcellus 18/11/2022, 09:12

samo što smeće ne razdvaja ona nego služavka, jebiga

_________________
Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by marcellus 18/11/2022, 09:16

dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Koji jebeni kliše. Amerika 50-60 godina prošlog veka. I meni je malo neprijatno a kamoli samosvesnim ženama.

pa dobro, americi pedesetih i šezdestih nije ništa falilo, a ni žene se nisu puno bunile da muž radi a one sjede pred TV-om i čekaju da donese plaću

odvratno, čisti rasizam i seksizam. Svi bijeli, muškarci rade muške a žene ženske poslove

horor

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 307125454_469397128541189_4865062791772126310_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=e3f864&_nc_eui2=AeHncMOKR1vG5Zf5L5eLo20k4LWMK3eIKhLgtYwrd4gqEsBgvihp4AUamkA_1nPZShY&_nc_ohc=3HfRLXeeR0IAX91Gyi6&_nc_ht=scontent.fbeg2-1
Kliše koji je vreme pregazilo. Isto kao i onaj kada muškarac ide u lov a žena u pećini održava vatru. Pa jebote, nije valjda još uvek uzor da muž popodne jebe sekretaricu u motelu dok se žena roka antidepresivima i alkoholom od čijih flaša posle pravi vaze i svečnjake? Ne moraš biti idiot i budala da bi promovisao porodične vrednosti.

ne, ali stvar je i načina života. Nikad nigdje nije obični radnik bolje živio nego u americi pedesetih, šezdesetih. Jedna plaća je bila dosta za otplaćivat kuću, kolor TV i V8 Chevrolet. Impala je recimo '67 baš gledam, kao nekakav standardni ali cool obiteljski auto koštala 2700 dolara - nova. Prosječan godišnji prihod obitelji je bio 8.200 dolara.

Danas zadnje sranje od auta u SAD košta 30.000 dolara. Pristojan auto V8 je 50 k eura minimalno. Recimo Mustang V8 kao zadnji od te stare garde. A prosječan prihod obitelji je godišnje 58.000 dolara. Pa računaj koliko je standard pao, s tim da je onda radio u pravilu samo muškarac, a danas oboje za tu lovu.  

A i stvar je recimo kuće. U stanu smo žena i ja kuhali kako ko stigne, ono pola pola. Sad kuha uglavnom ona. Mislim mogu i ja al onda ona mora pokosit travu, zapalit kamin, nacijepat drva i to. Nekako ispadne da bi ona radije kuhala. Makar ja sasvim dobro kuham.

_________________
Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by aben 18/11/2022, 10:20

marcellus wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Koji jebeni kliše. Amerika 50-60 godina prošlog veka. I meni je malo neprijatno a kamoli samosvesnim ženama.

pa dobro, americi pedesetih i šezdestih nije ništa falilo, a ni žene se nisu puno bunile da muž radi a one sjede pred TV-om i čekaju da donese plaću

odvratno, čisti rasizam i seksizam. Svi bijeli, muškarci rade muške a žene ženske poslove

horor

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 307125454_469397128541189_4865062791772126310_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=e3f864&_nc_eui2=AeHncMOKR1vG5Zf5L5eLo20k4LWMK3eIKhLgtYwrd4gqEsBgvihp4AUamkA_1nPZShY&_nc_ohc=3HfRLXeeR0IAX91Gyi6&_nc_ht=scontent.fbeg2-1
Kliše koji je vreme pregazilo. Isto kao i onaj kada muškarac ide u lov a žena u pećini održava vatru. Pa jebote, nije valjda još uvek uzor da muž popodne jebe sekretaricu u motelu dok se žena roka antidepresivima i alkoholom od čijih flaša posle pravi vaze i svečnjake? Ne moraš biti idiot i budala da bi promovisao porodične vrednosti.

ne, ali stvar je i načina života. Nikad nigdje nije obični radnik bolje živio nego u americi pedesetih, šezdesetih. Jedna plaća je bila dosta za otplaćivat kuću, kolor TV i V8 Chevrolet. Impala je recimo '67 baš gledam, kao nekakav standardni ali cool obiteljski auto koštala 2700 dolara - nova. Prosječan godišnji prihod obitelji je bio 8.200 dolara.

Danas zadnje sranje od auta u SAD košta 30.000 dolara. Pristojan auto V8 je 50 k eura minimalno. Recimo Mustang V8 kao zadnji od te stare garde. A prosječan prihod obitelji je godišnje 58.000 dolara. Pa računaj koliko je standard pao, s tim da je onda radio u pravilu samo muškarac, a danas oboje za tu lovu.  

A i stvar je recimo kuće. U stanu smo žena i ja kuhali kako ko stigne, ono pola pola. Sad kuha uglavnom ona. Mislim mogu i ja al onda ona mora pokosit travu, zapalit kamin, nacijepat drva i to. Nekako ispadne da bi ona radije kuhala. Makar ja sasvim dobro kuham.
U pećini, podjela poslova je jasna,
U kući svi moru sve, al ona radije kuvo
U stanu se počme buniti da ti pometeš tloh
U hotelu počme hotiti biti gori
U transhumanističkom bivku, naoperirat će si pinac ..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


marcellus likes this post

Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by marcellus 18/11/2022, 10:44

niels wrote:
dzango wrote:
niels wrote:Kad već stavljam slike:

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 8872e210
Je l' ovo sekretarica iz motela ili ona iz kuće što na antidepresivima radi "ženske poslove"?

Nadaj se da je ona iz kuće…ovo se ne stigne pocijepati u motelu.

:D gle starog panja kaj se zapalil

veliš to dugo gori a?

_________________
Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by niels 18/11/2022, 16:20

marcellus wrote:
niels wrote:Mislim, meni to zgleda kak normalna kliše reklama obitelji.

Kak bi trebalo ić?

“Luka, koji je nedavno dal otkaz na mjesto modnog dizajnera, more se sad više posvetiti svojoj obitelji: dečku/prijašnjoj sestri Martini, s kojom uzgaja troje prekrasnih psića: Muhameda, Yassera i Osamu. I dok se Martina opušta s društvom u lokalnom bajkerskom/strip klubu, Luka se konačno može malo posvetiti sebi, masaži, depilaciji i slikama na društvenim mrežama. Ponosan je jer su konačno preuredili stan s nula emisija, a jedu isključivo hranu s mnogo vlakana, bez mesa.”

pa... vremena su se promijenila, standard je danas da žene rade.

Ne znam, da sam žensko ne bi se bunio da sam ko moja baka, deda je radio, plaću bi ostavio njoj, ona bi mu ostavila džeparac kolko je mislila da mu treba, ostalo bi ona raspodijelila.

U svakom slučaju oglas nije nešto što očekuješ od ekipe iz Možemo, makar evo... imam frendicu iz srednje, radila je u banci, danas je "kućanica", dala otkaz čisto jer ona i muž imaju hrpu nekretnina i love ko kenje, pa joj nema smisla radit

Moja supruga nije imala ni dana radnog staža. Nitko nas nije čudno gledao, tamo negdje do 1970-ih.

To mi je išlo na živce, kad bi me pitali kaj radi doma, bilo bi “a valjda me vara, kao i svaka poštena žena” :)
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

marcellus likes this post

Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by niels 18/11/2022, 16:26

marcellus wrote:
niels wrote:
dzango wrote:
niels wrote:Kad već stavljam slike:

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 8872e210
Je l' ovo sekretarica iz motela ili ona iz kuće što na antidepresivima radi "ženske poslove"?

Nadaj se da je ona iz kuće…ovo se ne stigne pocijepati u motelu.

:D gle starog panja kaj se zapalil

veliš to dugo gori a?

Kolega, do sada ste u radnom vijeku mogli primjetiti da se sve stvari rade na dva načina: 1) površno, brzo i nezainteresirano; 2) temeljito i dugo, dok se ne razrade do kraja.

Mislim da je jasno na temelju slike kako treba obraditi mladu damu. :)
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by marcellus 20/11/2022, 12:58

pa, ak misliš da u svojim poštovanja dostojnim godinama to još možeš... makar ova bi ga vjerojatno i mrtvacu digla

_________________
Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by marcellus 20/11/2022, 13:11

očekivano, intelektualka popizdila

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/tomasevicu-tko-to-u-holdingu-misli-da-zene-daju-otkaze-da-se-bave-metaforicki-ili-doslovno-smecem-vlastite-obitelji-15277766

_________________
Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by dzango 20/11/2022, 14:00

marcellus wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Koji jebeni kliše. Amerika 50-60 godina prošlog veka. I meni je malo neprijatno a kamoli samosvesnim ženama.

pa dobro, americi pedesetih i šezdestih nije ništa falilo, a ni žene se nisu puno bunile da muž radi a one sjede pred TV-om i čekaju da donese plaću

odvratno, čisti rasizam i seksizam. Svi bijeli, muškarci rade muške a žene ženske poslove

horor

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 307125454_469397128541189_4865062791772126310_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=e3f864&_nc_eui2=AeHncMOKR1vG5Zf5L5eLo20k4LWMK3eIKhLgtYwrd4gqEsBgvihp4AUamkA_1nPZShY&_nc_ohc=3HfRLXeeR0IAX91Gyi6&_nc_ht=scontent.fbeg2-1
Kliše koji je vreme pregazilo. Isto kao i onaj kada muškarac ide u lov a žena u pećini održava vatru. Pa jebote, nije valjda još uvek uzor da muž popodne jebe sekretaricu u motelu dok se žena roka antidepresivima i alkoholom od čijih flaša posle pravi vaze i svečnjake? Ne moraš biti idiot i budala da bi promovisao porodične vrednosti.

ne, ali stvar je i načina života. Nikad nigdje nije obični radnik bolje živio nego u americi pedesetih, šezdesetih. Jedna plaća je bila dosta za otplaćivat kuću, kolor TV i V8 Chevrolet. Impala je recimo '67 baš gledam, kao nekakav standardni ali cool obiteljski auto koštala 2700 dolara - nova. Prosječan godišnji prihod obitelji je bio 8.200 dolara.

Danas zadnje sranje od auta u SAD košta 30.000 dolara. Pristojan auto V8 je 50 k eura minimalno. Recimo Mustang V8 kao zadnji od te stare garde. A prosječan prihod obitelji je godišnje 58.000 dolara. Pa računaj koliko je standard pao, s tim da je onda radio u pravilu samo muškarac, a danas oboje za tu lovu.  

A i stvar je recimo kuće. U stanu smo žena i ja kuhali kako ko stigne, ono pola pola. Sad kuha uglavnom ona. Mislim mogu i ja al onda ona mora pokosit travu, zapalit kamin, nacijepat drva i to. Nekako ispadne da bi ona radije kuhala. Makar ja sasvim dobro kuham.
A probaj da posle posla jebavaš sekretaricu u motelu dok ona pazi decu i čisti kuću jer su joj "izvor stalne brige, jer čistoća i održavanje stana nisu čas posla".

_________________
Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji - Page 2 Empty Re: Can't make this shit up: Kućanica Ana razdvaja otpad dok je muž u birtiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum