ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:03

Ajde pizde, što ste se usrali rata između Rusije i NATO Pakta?


melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by marcellus 15/11/2022, 21:05

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/pentagon-se-oglasio-o-eksploziji-u-poljskoj-stizu-reakcije-nato-clanica-javila-se-i-rusija-ovo-nema-veze-s-nama-15275353


Rusi: "Nismo mi majkenam"



_________________
Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:05

IL Risorto wrote:
melkior wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:
Ode svijet u kurac.
Baš šteta.

:coffee

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo
A ja sam još prije,davno govorio da je bolje s virusom odradit ono što se mora,jer alternativa je puno gora,sad je kasno. :cleanteeth

Ne, ako moramo otići, bolje da odemo uz vatromet i sa praskom.
Šteta biljnog i životinjskog svijeta. :cleanteeth

Ma zajebi radnju, pun mi je kurac više pandemije, zatvaranja, maski i dezinficijenca, Covid potvrda i ostaloga...Ne. Nuklearni armagedon. Da se barem pobijemo kao ljudi, i to je bolja sudbina nego da živimo kao gliste.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:06

Evo Estonci zapeti ko puške spremni na aktivaciju članka 5. :tu
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by mentalitet 15/11/2022, 21:06

IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:Možda sad NATO preventivno izvede specialnu vojnu operaciju za demitalirizaciju Bjelorusije.


Ima tu neshto ,Bjelorusija je vec oshtampala 50.000 tisuca pozivnica za regrutaciju.Znachi idemo u atomsku apokalipsu.

Sve ovo nekako miriše,kao da netko želi da stvari eskaliraju još više.Treba pričekat,ako je bila pogreška,možda se Rusi ispričaju i smire tenzije,ali kad čitaš komentare,svugdje zazivaju totalni rat.
Ode svijet u kurac.


Pa ako su ruske shto ih ne oborishe?Mada mislim da je ovo Ukrainsko maslo,navodno nashli ostatke ukrainskog S300.Ali ochito se znalo da se neshto priprema ,kao lazna zastava,tipichno za zapad nije prvi puta vidjeno.Samo shto taj zapad (chitaj anglosaksonci i schwabe,isti kurac,germani) izgleda ne zna ili mozda zna pa namjerno igra na tu kartu,kad Rusu pukne crno pred ochima ode sve u pichku materinu.Dodushe zapad je i ovako otishao u 100 pichkih materinih,mislili su da ce to rusko bogastvo dobiti za jeftinu lovu koju su ulozili u Ukrajinu a fino im chovjek javno kaze,ljudi ne zajebavajte se.Ako je pak istina da je to rusko djelo to je znak da ni ostale drzave nisu sigurne,pa onda ode London i Berlin u kurac.
Da li su se zbog toga rusi povlachili?


Last edited by mentalitet on 15/11/2022, 21:10; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto 15/11/2022, 21:06

melkior wrote:Ajde pizde, što ste se usrali rata između Rusije i NATO Pakta?

Ovi Estonci,Litvanci,Latvijci i Poljaci kao da su poludili,znaju da su prvi n udaru Rusa a najviše zazivaju rat.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:13

IL Risorto wrote:
melkior wrote:Ajde pizde, što ste se usrali rata između Rusije i NATO Pakta?

Ovi Estonci,Litvanci,Latvijci i Poljaci kao da su poludili,znaju da su prvi n udaru Rusa a najviše zazivaju rat.

Ajmo, braćo NATO, vrijeme je za kaznenu ekspediciju na samu Moskvu, da im jebemo majku pijanu :megaman-headbang
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by Šandor Winnetou 15/11/2022, 21:13

IL Risorto wrote:
melkior wrote:Ajde pizde, što ste se usrali rata između Rusije i NATO Pakta?

Ovi Estonci,Litvanci,Latvijci i Poljaci kao da su poludili,znaju da su prvi n udaru Rusa a najviše zazivaju rat.
Oni znaju iz prve ruke što su ruska govna.

_________________
Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by vuksadinare 15/11/2022, 21:15

...nista tu nece biti..sumnjam da su to rusi u ovakvoj svojoj situaciji napravili..problem su zrtve...to im poljaci nece lako zaboraviti i oprostiti..ukrima sve vise ide voda na mlin
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by mentalitet 15/11/2022, 21:16

IL Risorto wrote:
melkior wrote:Ajde pizde, što ste se usrali rata između Rusije i NATO Pakta?

Ovi Estonci,Litvanci,Latvijci i Poljaci kao da su poludili,znaju da su prvi n udaru Rusa a najviše zazivaju rat.


Uvjereni su u moc zapada kao i ovi "nashi analitichari" sa foruma.Dodushe i ja sam bio uvjeren da nema alternative za zapad do 1991 ali od tada sam shvatio da to nije vishe to i da to nije isti zapad kojim se prestavljao.Vecina kretena ovdje vjeruje u onaj zapad koji je nekad postojao i koji nas je lagao i preveslavao kao zadnje majmune,ali razlika izmedju mene i njih je shto ja znam da nemam vishe 20 god. i da nisam mlad a oni misle da je vrijeme stalo i da se nishta nije promijenilo u njihovim zivotima iako su vecina koja je preshishala 60-tu.Nishta nije isto,a i njega nema:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:18

vuksadinare wrote:...nista tu nece biti..sumnjam da su to rusi u ovakvoj svojoj situaciji napravili..problem su zrtve...to im poljaci nece lako zaboraviti i oprostiti..ukrima sve vise ide voda na mlin

Treba gađat Moskvu, ali neće pičke, poslat će dalekometne HIMARS rakete da Ukri zbace Ruse s Krima. Ma nek idu i Rusi u kurac kad im je vojska za kurac. Ali bilo bi fora da Poljska napadne Bjelorusiju.

avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto 15/11/2022, 21:19

Zanimljivo,neki u Bjelorusiji navijaju eskalaciju sukoba,jer samo na taj način se mogu riješit Lukašenka i ruskog stiska.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by MDMiridije 15/11/2022, 21:22

vuksadinare wrote:...nista tu nece biti..sumnjam da su to rusi u ovakvoj svojoj situaciji napravili..problem su zrtve...to im poljaci nece lako zaboraviti i oprostiti..ukrima sve vise ide voda na mlin

Pa nisu namjerno napravili jebote, ali da su napravili jesu. Rakete lete svukuda kada promase, dogadalo se i prije dogada se i sada.
MDMiridije
MDMiridije

Posts : 183
2022-10-01


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus 15/11/2022, 21:24

Aj smirite se. Kakav rat NATO-a i Rusije izravno ?

Poljska nas nije podržala na onom sastanku EU kad se glasalo za Komšića. Ostali su pasivni jer avione i zaštitu primaju od Amerike a ovi neće Srbe pa onda nemoj podržat Hrvate nego njihovu građansku NATO opciju.

Hrvatska ima tamo neke postrojbe na osiguranju one granice s Litvom i ako će Amerika i ostali aktivirat taj članak 5 koji je za obranu nema problema.

Al me baš boli kurac za njih.

JEBO IH KOMŠIĆ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:26

MDMiridije wrote:
vuksadinare wrote:...nista tu nece biti..sumnjam da su to rusi u ovakvoj svojoj situaciji napravili..problem su zrtve...to im poljaci nece lako zaboraviti i oprostiti..ukrima sve vise ide voda na mlin

Pa nisu namjerno napravili jebote, ali da su napravili jesu. Rakete lete svukuda kada promase, dogadalo se i prije dogada se i sada.

Nema sad namjerno, nenamjerno. Hoćemo makljažu Rusije i NATO-a :yaay Ajmo Milanoviću, šalji vojsku u Poljsku.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:28

Republika Hrvatska je posvećena zajedničkoj NATO obrani i članku 5. ugovora o zajedničkoj obrani.

avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:29

Bogami, svi ćemo u rat branit NATO.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto 15/11/2022, 21:30

Pa nije isključeno da Putin namjerno testira NATO,da vidi imaju li muda ili će samo izdat nekakav proglas podrške poljskom narodu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:32

IL Risorto wrote:Pa nije isključeno da Putin namjerno testira NATO,da vidi imaju li muda ili će samo izdat nekakav proglas podrške poljskom narodu.

Gle, ja sam prvi za to da Rusija natuče Ukrajinu. Ali sam isto za to da i NATO natuče Ukrajinu. Mislim da bi smo svi zajedno trebali natući Ukrajinu.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus 15/11/2022, 21:32

melkior wrote:Republika Hrvatska je posvećena zajedničkoj NATO obrani i članku 5. ugovora o zajedničkoj obrani.



"Članak 5 je objava rata, a siguran sam da se u to sigurno sada neće ići". Prema njegovom mišljenju prvo će se čekati rezultati istrage, a potom i rusko objašnjenje za ovaj događaj. "Ono što pretpostavljam da će se u sljedećem razdoblju dogoditi je dodatno razmještanje protuzračnih sustava u Poljsku uz ukrajinsku granicu. Najvjerojatnije sustava Patriot.

Nadalje krenut će dodatna demonstracija moći NATO na Baltiku i u Crnom moru kako bi se Rusiji poručilo da se ne šali. A što se tiče članka 5, daleko smo mi od toga. Za njegovo aktiviranje potreban je konsenzus svih članica a da bi se sve članice s time složile potrebni su iznimno snažni argumenti i jasan dokaz da je riječ o napadu na jednu od članica", poručuje Barić.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/hoce-li-nato-sad-aktivirati-clanak-5-analiticar-nece-to-bi-bila-objava-rata-ali-pretpostavljam-sto-ce-se-dogoditi-15275805

Orban i Erdogan neće dat suglasnost.

Opustite se. Ništa se ne dešava. Samo će Srbija najebat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior 15/11/2022, 21:33

melkior wrote:
IL Risorto wrote:Pa nije isključeno da Putin namjerno testira NATO,da vidi imaju li muda ili će samo izdat nekakav proglas podrške poljskom narodu.

Gle, ja sam prvi za to da Rusija natuče Ukrajinu. Ali sam isto za to da i NATO natuče Ukrajinu. Mislim da bi smo svi zajedno trebali natući Ukrajinu.

Ukrajinu, Rusiju, što god.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 2 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum