ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Americki visoki vojni duznosnik:'Rat Ukrajine i Rusije?To je zagrijavanje tek slijedi ono veliko.'

Go down

Americki visoki vojni duznosnik:'Rat Ukrajine i Rusije?To je zagrijavanje tek slijedi ono veliko.' Empty Re: Americki visoki vojni duznosnik:'Rat Ukrajine i Rusije?To je zagrijavanje tek slijedi ono veliko.'

Post by vuksadinare 5/11/2022, 22:47

ja kad sam tu pisao prije par godina da slijede ratovi i to zajebani...to je podsmjehom docekano...a prava igra tek pocinje...neki jos spavaju i ne vjeruju
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Americki visoki vojni duznosnik:'Rat Ukrajine i Rusije?To je zagrijavanje tek slijedi ono veliko.' Empty Re: Americki visoki vojni duznosnik:'Rat Ukrajine i Rusije?To je zagrijavanje tek slijedi ono veliko.'

Post by crvenkasti 5/11/2022, 22:55

Ako itko zna što će biti, onda je to admiral Richard.
crvenkasti
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by RayMabus 5/11/2022, 23:08

Zabavno.

Hrvatskoj je baš bitno oćete li vi ili Kina biti broj jedan na planeti.

Jebo ti Komšić mater.

Šta želite da napravim ? Treba mi da poskidam zapadnu žgadiju koja podržava Komšića i zato vidite da je netko il nešto uletio kad su oni mislili ekonomski odma ga uništit i da na brzinu tako osvoje Rusiju. Mislim ga držat još neko vrijeme al daleko od toga da ga na bojnom polju neću gaziti štaviše baš suprotno jer šta više tu gubi dupe mu je ugroženo i sve je oštriji prema Komšičevcima. Generalno smatrajte da mi treba da poskidam Komšićevce a posli može i niz vodu. Pusti vodu neka govna odu nakon šta obavi ono šta je meni bitno.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics