ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by RayMabus 6/11/2022, 00:10

EU poziva Prištinu da odmah započne korake ka uspostavljanju ZSO.

-Skupština Kosova je ratifikovala Briselski sporazum, a Ustavni sud Kosova odlučio je da se Asocijacija/Zajednica treba uspostaviti. Stoga je njeno uspostavljanje obavezujuća zakonska obaveza za Kosovo. Kontinuirano nesprovođenje ove obaveze podriva princip vladavine prava i šteti ugledu i kredibilitetu Kosova, dodaje visoki predstavnik.

-Odgovornost strana je da obezbede mir i stabilnost. Bilo kakve radnje, poput paljenja automobila ili zastrašujuće retorike koje bi mogle dovesti do tenzija su neprihvatljive i izazvaće odgovarajuću reakciju međunarodne zajednice, navodi se u izjavi.

Ističe se da je Euleks, u bliskoj saradnji sa Kforom i kosovskom policijom, spreman da obezbedi stabilnost na terenu.

https://www.novosti.rs/vesti/politika/1170242/borelj-situaciji-kim-pozvao-srbe-vrate-institucije-pristinu-produzi-preregistraciju-uspostavi-zso


RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by mentalitet 6/11/2022, 00:14

RayMabus wrote:Više bi minutaže dobila Stanija Doborojević nego te vaše gluparije na Kosovu.

Slobodno se mlatite s njima. Nisu naša posla.

Ma to je tvoje mishljenje,ali ne razmishljaju svi tako ,posebno oni koji su smislili te scenarije od 1990,tako da kada se to zakuva i kada se susjedu zapali kuca zachas plamen predje i na tvoju iako su se oni koji su zapalili susjedu fol ubili od angaziranja da vatra ne zahvati tvoju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by RayMabus 6/11/2022, 00:19

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Više bi minutaže dobila Stanija Doborojević nego te vaše gluparije na Kosovu.

Slobodno se mlatite s njima. Nisu naša posla.

Ma to je tvoje mishljenje,ali ne razmishljaju svi tako ,posebno oni koji su smislili te scenarije od 1990,tako da kada se to zakuva i kada se susjedu zapali kuca zachas plamen predje i na tvoju iako su se oni koji su zapalili susjedu fol ubili od angaziranja da vatra ne zahvati tvoju.
Ništa od toga kad je ovo u pitanju. Oni nisu u NATO-u a evo i Borelli vas je podržao dakle onda je to službeno i neki stav Hrvatske više manje. Ništa s tim nemamo a nit će to tu išta bit s nama a nit se nas to tiče. Možete se slobodno pomlatit između sebe koliko god hoćete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by mentalitet 6/11/2022, 00:24

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Više bi minutaže dobila Stanija Doborojević nego te vaše gluparije na Kosovu.

Slobodno se mlatite s njima. Nisu naša posla.

Ma to je tvoje mishljenje,ali ne razmishljaju svi tako ,posebno oni koji su smislili te scenarije od 1990,tako da kada se to zakuva i kada se susjedu zapali kuca zachas plamen predje i na tvoju iako su se oni koji su zapalili susjedu fol ubili od angaziranja da vatra ne zahvati tvoju.
Ništa od toga kad je ovo u pitanju. Oni nisu u NATO-u a evo i Borelli vas je podržao dakle onda je to službeno i neki stav Hrvatske više manje. Ništa s tim nemamo a nit će išta bit s nama a nit se nas to tiče. Možete se slobodno pomlatit između sebe koliko god hoćete.


Ja sam amer i navijam za svoje:::))))Mi uzivamo kad naletimo na korisne budale,svashta im obecamo,damo im oruzja koliko zele i gledamo kaklo ginu ko zohari a onda o tome prichamo viceve.Dugo sam se otimao chinjenici da duze zivim u Usa nego shto sam zivio na Balkanu pa sam se konachno opredijelio;;;;:::)))Kad crvenkasti moze malo biti Srbin pa malo Hrvat mogu i ja biti malo balkanjeros pa malo amer.P a ja shta fali??

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by RayMabus 6/11/2022, 00:29

Ja ovdje vidim da su jedino Srbi te korisne budale i to na račun Rusije i Putina. Pada mu Kerson pa mu hitno treba neko sranje na Balkanu pa se eto vi fino ponudili da dobijete u jaketu.

Bude tri dana žalosti kad Kerson padne jer onda pada u vodu i opcija da će ovi do Odese pa preko Rumunjske do Beograda.

Tri dana žalosti u Srbiji kad Kerson padne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by mentalitet 6/11/2022, 00:44

RayMabus wrote:Ja ovdje vidim da su jedino Srbi te korisne budale i to na račun Rusije i Putina. Pada mu Kerson pa mu hitno treba neko sranje na Balkanu pa se eto vi fino ponudili da dobijete u jaketu.

Bude tri dana žalosti kad Kerson padne jer onda pada u vodu i opcija da će ovi do Odese pa preko Rumunjske do Beograda.

Tri dana žalosti u Srbiji kad Kerson padne.

A dobro ti si general a ja sam obichni kuvar u cheti:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by Ringo10 6/11/2022, 00:49

Komadanje Ukrajine ...to ce se Ruse pitati a oni ne pokazuju zagrijanost za to
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by RayMabus 6/11/2022, 00:50

Ne moram bit đeneral ako neću. To su uloge ega. Ego je ja. Čim si se odvojio od Boga i postao duša odma si ego. Mogu biti nezainteresirani promatrač kao šta ću i bit u ovom slučaju ako se vi i Šipci oćete poubijat između sebe.

Ja sam nitko i ništa. To je ono šta ja nekad znam reč nekima pa me u čudu gledaju pa im ništa nije jasno. Čim imaš indetitet odma si netko a to je uloga a to je ego.

Dublja filozofija. Shvati se kad se shvati da Bog nema indetitet jer bi onda bio netko a ne sve a da bi to bio moraš biti nitko i ništa jer ako si netko onda nisi netko drugi.

Uglavnom da skratim u ovom slučaju vašem dole ja sam nitko i ništa.

Kad vidim Komšića onda ću biti netko i nešto.

Zato vas je Borelli i podržao.



by RayMabus Thu 30 Dec
- 10:52

Jel mora ja da ponavljam pesto i miljon puta da sam ja general GF s pet zvjezdica ?

Očito moram.

Nije NATO bombardira Srbiju da bi ovaj radio etnički čisto Kosovo. Dapače baš zbog toga će jako pazit na nekakvu kulturnu autonomju Srba ( ne pravnu kao RS ), slobodu vjeroispovjesti pa čak i program na srpskom jeziku za Srbe na Kosovu. Dakle napravit će sve da ne bude priča da su oni spašavali Albance kako bi ovi imali etnički čisto Kosovo bez Srba. Nisu.

I onda mi ovi to odbije a ova mi se još slika s Komšićem na sastanku u UN.

Tema :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49826p20-kosovo-zemlja-tame
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by mentalitet 6/11/2022, 01:22

Ringo10 wrote:Komadanje Ukrajine ...to ce se Ruse pitati a oni ne pokazuju zagrijanost za to

Ma boli me kurac za Ukrajinu .Mada mislim da ih je bolje iskljuchiti sa aparata nego dovijeka ostaviti u komi.Taman da osvoje cijelu Rusiju zauvijek ce ostati bogalji o kojima se netko mora brinuti.Bolje pogledaj onaj video do kraja koji sam zalijepio na Balkan II,barem cesh se nasmijati zdravom seljachkom humoru:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by RayMabus 6/11/2022, 02:05

Zašto uopće postoje nekakvi generali GF ( miroljubljivih svjetova ) u svemiru ( fizički svemir jer je GF na fizičkoj ravni ) ?

Zato šta postoje nekakve rase koje su duhovno nisko i samo gledaju kako će napast i osvojit nekog drugoga.

I te rase su inkarnirane duše i ako su na svojoj planeti i ne napadaju druge ( možda zato šta nemaju tehnologiju ) isti će ih pustit u njihovom procesu evolucije da se razvijaju ili ako napadnu radije će ih samo potjerat ća ako se tu zatekne ( ako baš ne odustaju onda će krenit i prema njima na njihovu planetu ) i dat im po prstima pa nek ližu rane i opamete se ako je ikako moguće. Ili možda se inkarnira tamo pa onda tko mu stane na žulj najeba je.

Uglavnom poanta priče je da to šta nekakvi general GF postoji to ne znači da će reagirat na svaku pizdariju i glupost. Možda ga jednostavno ne zanima. Nije on nečiji pas pa da mora reagirati na sve. Ima i ta njegova slobodna volja želi li uopće ili ne.

Potucite se slobodno ako hoćete. Jebe mi se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi - Page 3 Empty Re: Mađarska : Pustimo Ukrajince niz vodu i prepustimo ih ruskoj čizmi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum