ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tradicionalne vrijednosti

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by mentalitet 1/11/2022, 06:13

veber wrote:jel to opet onaj čmar s agrum nožićem čmari?
ili su neki drugi "vjetrovi"

čmaragruma i svu tu ekipu slijedeći put bez traktors, sendviča i sokova.

ti srbi su teža "stoka"


Guzio sam neku iz Domjaniceve,hvalio si se da si sa Kvatrica pa reko nedaj boze da ti je kcerka odma bi si naknadno odrezao kurac:::::)))Osvojio sam je tako da sam joj pokazao noz u autu pa je se odma predala,hhhaaa,tipichna schwabica ko i schwabo kad prochita rijech noz oduzme se::::)))

mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by mentalitet 1/11/2022, 06:44

niels wrote:mentalitet je spominjao Srđana i Gorana.

Da je Goran bio moje dijete, ne bih mu dao da se uopće bavi individualnim profesionalnim sportom, jer ni on ni mi nismo imali živce za takav tenis. Gorana je takvo forsiranje i igranje umalo uništilo kao čovjeka. Eto, osvojio je Wimbledon i smirio se. Pete Sampras se čudio u svojoj biografiji kako ih nije osvojio 10.

Iako je imao nevjerojatne predispozicije, nije imao karakter da se bori sam na terenu s protivnikom i sobom. Velim, ja ga ne bi forsirao i mučio i sebe i njega nego ga usmjerio gdje bi bio mirniji i zadovoljniji.

Jednako tako, sa Draženom nema uopće smisla raspravljati s čime da se bavi u životu…on je jedan od onih koje je košarka izabrala, a ne oni košarku.

Ma gledaj,evo na vlastitom primjeru cu objasniti.Moj stariji sin je pocheo trenirati tenis sa 6 godina,to nije jeftin sport posebno u to vrijeme kod nas.Bio je talentiran i ja mu to nisam izabrao nego on sam .A poanta je bila shto je dijete bilo hiperaktivno,puno energije i znao je kao mali umoriti tri chovjeka koji su se bavili sa njim zajedno samnom.Dakle ,sport je bio jedini nachin da ga se ukroti.U NJemachku sam doshao sa par tisuca DM,to brzo ode posebno ako si nauchio na odredjeni stil zivota a nisi zaposlen..Dvije godine sam ga gledao i bilo mi zao jer je volio taj sport pa sam uzeo knjige od Pilica i pocheo ga trenirati sam po tim shemama.Nisam igrao tenis prije ali sam bio dobar u stonlnom tenisu pa mi nije bilo teshko da se prilagodim .Dakle pocheo je igrati za jedan berlinski klub a treer mu je u to vrijeme bio Gido Jake jedan od najboljih juniorskih trenera Njemachke,On je radio klubski trening a za individualni morao si iskeshirati 100 DM za 1 sat vremena .Nisam imao love ,a da i jesam ne bih plaacao toliki novac za tu pizdariju pa sam preuzeo na sebe individualne treninge jer sam mogao kao chlan kluba koristiti besplatno terene.Postigao sam toliko da mi je mali bio drugi u timu a prvi je bio uchenik od Gido Jake.Moj sin je imao jednu manu koju nikada nije mogao prevazici a to me je ljutilo do besvijesti.Naime protiv dobrih igracha je uvijek igrao dobro a chim je naletio na nekog slabijeg od sebe on je gubio onaj sportski motiv za pobjedomi pocheo sazaljevati protivnika iako sam mu govorio da je to sport pa da mu na teren izadje rodjeni brat da treba da nastoji da ga pobijedi,badava.Jednom je izgubio od nekog malog schwabu koji je bio stariji od njega dvije godine i bio je uchesnik Roland Garosa za juniore .Toliko je dobro igrao i borio se da sam mu na kraju kupio tortu iako je izgubio . jer sam smatrao da nije bila vazna pobjeda nego taj borbeni duh.Jednom je izgubio u finalu od nekog klinca koji je bio slabiji od njega dva puta i naravno da sam mu drzao predavanje a on ce ti meni.Necu vishe igrati tenis.Ja mu opalim shamarchinu jer je sam to izabrao a ne ja i kazem ,igracesh mamu ti jebem i te kako cesh igrati.Posle mi je bio zahvalan za to jer je dobio stipendiju na jednom prestiznom koledzu kojega je zavrshio a koshtalo je oko 80.000$ 4 godine tako da mi se to a i njemu isplatilo jer sam ja ostao u tenisu kao samouki trener ,dodushe ucheci iz Pilicevih knjiga koje josh uvijek posjedujem jer ce mi trebati za unuke.Sa ovim iskustvom vishe nikada ne bi trenirao svoju djecu jer bez trenerskog autoriteta nema ni dobrih rezultata,mada sam uochio da otac i kcerka dobro funkcioniraju u tome odnosu dok sin i otac skoro da nema shanse jer mushko dijete kada udje u pubertet smatra oca kao protivnika u svakom pogledu i pruza otpor sugestijama i uchenju..Eto,zato razumijem ovog kineza mada ne odobravam da tako brutalno tuche svoje dijete ali jedna odgojna je uvijek dobra::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by michaellcmacha 1/11/2022, 07:04

Alo morončino kretenska... Tvoji unuci su djeca tvoje djece....aj se dogovori sa tim četnikom u sebi jel bi trenirao ili ne bi svoju djecu i djecu svoje djece....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by mentalitet 1/11/2022, 07:10

michaellcmacha wrote:Alo morončino kretenska... Tvoji unuci su djeca tvoje djece....aj se dogovori sa tim četnikom u sebi jel bi trenirao ili ne bi svoju djecu i djecu svoje djece....

Jebi si mater seljachino i odskakuci.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by michaellcmacha 1/11/2022, 07:18

ja seljak, a ti bi djecu i žene šamarao... djecu samo onda kad ti ne ušparaju dovoljno novaca, a žene kad ti previše naplate

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by vuksadinare 1/11/2022, 07:30

...meni divno citati mentola..to su visokoumne misli :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by vuksadinare 1/11/2022, 07:42

mentalitet wrote:
michaellcmacha wrote:jebo te putin u šupak... i ostatak ekipe koja je na tvojoj razini svijesti...

JTMG ,odgovori da li si ili nisi za hrvatske tradicionalne vrijednost ili nisi (obitelj,moral ,etiku.prijateljstvo,zdravu hranu.zaklanog pajceka,vino,rakiju ili si za ovo smece kojim ti pune tu tvoju shuplju tikvu?Postavi ovo pitanje svojoj djeci pa cesh chuti odgovor konjino glupa.Mislim kada pricham o hrvatskim tradicionalnim vrijednostima onda ne mislim na vas idiote sa ovoga foruma nego na one hrvate koji su josh koliko toliko normalni.
kakve veze ima kolinje sa krvnickim mlacenjem kceri?..ajd da tebe ja nokautiram i pozovem se na tradicionalnu vrijednost mlacenja mentola i debila :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by Guest 1/11/2022, 08:11

RayMabus wrote:Vrati ga u Kinu pa nek on tamo te svoje tradicionalne vrijednosti konzumira.

https://www.alamy.com/china-an-execution-by-the-death-of-a-thousand-cuts-late-qing-period-c-1905-slow-slicing-pinyin-lngch-alternately-transliterated-ling-chi-or-leng-tche-also-translated-as-the-slow-process-the-lingering-death-or-death-by-a-thousand-cuts-was-a-form-of-execution-used-in-china-from-roughly-900-ce-until-its-abolition-in-1905-in-this-form-of-execution-the-condemned-person-was-killed-by-using-a-knife-to-methodically-remove-portions-of-the-body-over-an-extended-period-of-time-the-term-lngch-derives-from-a-classical-description-of-ascending-a-mountain-slowly-image344228027.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by debotoijusto 1/11/2022, 10:24

darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:kina iran rusija , blok tradicionalnih vrijednosti spram degeneriranog zapada

Jelena Lučić. Jelena Dokić...Pička mu materina Debo, ali ako ja moram braniti naše tradicionalne ljevičarske vrijednosti, onda....aupičkumaterinu sve....

ne znam sto mi hoces reci , prvo nisam ljevicar no branim tvoje pravo da budes
drugo , ovi dokic je uhicen zbog niza stvari , kaze google
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by prckov 1/11/2022, 10:32

debotoijusto wrote:
darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:kina iran rusija , blok tradicionalnih vrijednosti spram degeneriranog zapada

Jelena Lučić. Jelena Dokić...Pička mu materina Debo, ali ako ja moram braniti naše tradicionalne ljevičarske vrijednosti, onda....aupičkumaterinu sve....

ne znam sto mi hoces reci , prvo nisam ljevicar no branim tvoje pravo da budes
drugo , ovi dokic je uhicen zbog niza stvari , kaze google
onda si budala 
i to teza

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by marcellus 1/11/2022, 10:33

Inače liku treba objasnist da tuče dijete u kini ako je to tamo narodni običaj, u europi, čak ni u srbiji, nije i kažnjivo je

uostalom u kini je dozvoljena i smrtna kazna strijeljanjem

_________________
tradicionalne vrijednosti - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by prckov 1/11/2022, 10:33

btw hoces li se ikad odmaket od tih bezveznih pamfleta koje stalno lijepis

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by prckov 1/11/2022, 10:34

zene ovdje kod mene prebiju djecu na smrt
reko da ne seremo neselektivno

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by debotoijusto 1/11/2022, 10:44

prckov wrote:
debotoijusto wrote:
darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:kina iran rusija , blok tradicionalnih vrijednosti spram degeneriranog zapada

Jelena Lučić. Jelena Dokić...Pička mu materina Debo, ali ako ja moram braniti naše tradicionalne ljevičarske vrijednosti, onda....aupičkumaterinu sve....

ne znam sto mi hoces reci , prvo nisam ljevicar no branim tvoje pravo da budes
drugo , ovi dokic je uhicen zbog niza stvari , kaze google
onda si budala 
i to teza

- Šta rom radi kad šuta kutiju?
- Seli se.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by prckov 1/11/2022, 10:56

debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:
darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:kina iran rusija , blok tradicionalnih vrijednosti spram degeneriranog zapada

Jelena Lučić. Jelena Dokić...Pička mu materina Debo, ali ako ja moram braniti naše tradicionalne ljevičarske vrijednosti, onda....aupičkumaterinu sve....

ne znam sto mi hoces reci , prvo nisam ljevicar no branim tvoje pravo da budes
drugo , ovi dokic je uhicen zbog niza stvari , kaze google
onda si budala 
i to teza

- Šta rom radi kad šuta kutiju?
- Seli se.
ajd sad jos jednu frazu i da zavrsimo ciklus

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by debotoijusto 1/11/2022, 11:03

prckov wrote:
debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:
darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:kina iran rusija , blok tradicionalnih vrijednosti spram degeneriranog zapada

Jelena Lučić. Jelena Dokić...Pička mu materina Debo, ali ako ja moram braniti naše tradicionalne ljevičarske vrijednosti, onda....aupičkumaterinu sve....

ne znam sto mi hoces reci , prvo nisam ljevicar no branim tvoje pravo da budes
drugo , ovi dokic je uhicen zbog niza stvari , kaze google
onda si budala 
i to teza

- Šta rom radi kad šuta kutiju?
- Seli se.
ajd sad jos jednu frazu i da zavrsimo ciklus

Šta kaze Kenijac kad dobije litar vode?
- "Oduševljen sam! I dalje ću nastaviti da igram loto 7/49."
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by prckov 1/11/2022, 12:08

debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:
darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:kina iran rusija , blok tradicionalnih vrijednosti spram degeneriranog zapada

Jelena Lučić. Jelena Dokić...Pička mu materina Debo, ali ako ja moram braniti naše tradicionalne ljevičarske vrijednosti, onda....aupičkumaterinu sve....

ne znam sto mi hoces reci , prvo nisam ljevicar no branim tvoje pravo da budes
drugo , ovi dokic je uhicen zbog niza stvari , kaze google
onda si budala 
i to teza

- Šta rom radi kad šuta kutiju?
- Seli se.
ajd sad jos jednu frazu i da zavrsimo ciklus

Šta kaze Kenijac kad dobije litar vode?
- "Oduševljen sam! I dalje ću nastaviti da igram loto 7/49."

pita mujo sulju de ti je fata
eno je
de 
eno

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by zganci_i_jetrica 1/11/2022, 13:07

marcellus wrote:Inače liku treba objasnist da tuče dijete u kini ako je to tamo narodni običaj, u europi, čak ni u srbiji, nije i kažnjivo je... uostalom u kini je dozvoljena i smrtna kazna strijeljanjem
Ne brini, stići će nam ti dobri, narodni kineski običaji prije nego si rekao Winnie the Pooh 

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Mi01MzM1LmpwZWc
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by veber 1/11/2022, 13:56

mentalitet wrote:
veber wrote:jel to opet onaj čmar s agrum nožićem čmari?
ili su neki drugi "vjetrovi"

čmaragruma i svu tu ekipu slijedeći put bez traktors, sendviča i sokova.

ti srbi su teža "stoka"


Guzio sam neku iz Domjaniceve,hvalio si se da si sa Kvatrica pa reko nedaj boze da ti je kcerka odma bi si naknadno odrezao kurac:::::)))Osvojio sam je tako da sam joj pokazao noz u autu pa je se odma predala,hhhaaa,tipichna schwabica ko i schwabo kad prochita rijech noz oduzme se::::)))
ovdje u pforzheimu su dva "inžinjera" kao što si ti napala čovjeka. u pola bijelog dana. lupili ga s leđa i prijetili nožem. lik je izvukao gun i jednog sredio odmah na licu mjesta drugi je krepal u bolnici nakon par dana.
pregledom kamera u roku od dva tjedna je sud donesao presudu da se čovjek branio i da je ispravno postupio.
vraćeno mu je oružje.

jedan od "inžinjera" bio je četnik, tako da to daje dodatnu vrijednost događaju.
drugi "inžinjer" bio je neki niga, arap.

pa ti potegni nož na mene, a ja cijelo vrijeme nosim walter sa sobom.

ne bi bilo traktorijade, niti sendviča niti sokova.
bila bi bušijada.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by darth_vader 1/11/2022, 14:54

zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:Inače liku treba objasnist da tuče dijete u kini ako je to tamo narodni običaj, u europi, čak ni u srbiji, nije i kažnjivo je... uostalom u kini je dozvoljena i smrtna kazna strijeljanjem
Ne brini, stići će nam ti dobri, narodni kineski običaji prije nego si rekao Winnie the Pooh 

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Mi01MzM1LmpwZWc

Neki bi nam tako dobro došli da to nisu istine...malo bi se smanjio broj stanovnika, ali...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti - Page 2 Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum