ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 12 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Speare Shaker 3/11/2022, 01:42

Glup si ko kurac.

Speare Shaker

2016-11-04

Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 12 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 3/11/2022, 01:43

Duša je kad se gleda energija iznad brzine svjetlosti.

Ja kad izađem iz tijela treba mi svega par sekundi do susjedne galaksije.

Kad sjedim za kompom i nešto mi šune kroz glavu pošaljem to svom neinkarniranom dijelu i svima ostalima da to sprovredu u djelo.

Samo mi treba proći kroz misao i da to oću.

Last edited by RayMabus on 3/11/2022, 01:45; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 3/11/2022, 01:44

Speare Shaker wrote:Glup si ko kurac.
Ali imam moč.

I sad ću vam zbog Komšića spalit cijelu planetu.

Možeš mi ga popušit.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Speare Shaker 3/11/2022, 01:46

RayMabus wrote:
Drugi zakon termodinamike se odnosi na zbir energije i materije unutar fizičkog svemira a koji je ograničen brzinom svjetlosti.

Opet ti ponavljam, svemir nije ograničen brzinom svjetlosti. To je fizikalni zakon o kojem ti nemaš pojma s pojmom pa bih ti preporučio da prestaneš od sebe praviti na forumu većeg idiota nego što jesi.
I kakvo ti je to poistovjećivanje materije i energije?
Što je uopće materija?
Energija?
Što je energija?
Sposobnost nekog tijela da obavi neki rad?
Znači li to da je i materija sposobnost tijela da obavi rad?
E pa vidiš, nije.
Fizika zapravo i nema neku izvornu definiciju koja bi objasnila što materija jest, čak ni preko drugih veličina pa tako ni preko energije.

2016-11-04

Back to top Go down

Post by RayMabus 3/11/2022, 01:47

Fino ću vam se najebat majke. Nabit ću vas na kolac pa se vi mislite.

Ja sam glup. Jesam. U usporedbi s nekim pametnijim od sebe sam glup totalno.

To me ne ograničava da sprovedem svoju volju na bilo kojoj planeti u fizičkom svemiru.

Eto trenutno ćemo na ovoj i šta mi možete ?

Ništa. Apsolutno ništa.

Isto ko što ni sutra kad se inkarniram na nekoj drugoj ni oni tamo neće moći ništa ako mise digne kurac.

Last edited by RayMabus on 3/11/2022, 01:48; edited 1 time in total

Šta želite da napravim ? Treba mi da poskidam zapadnu žgadiju koja podržava Komšića i zato vidite da je netko il nešto uletio kad su oni mislili ekonomski odma ga uništit i da na brzinu tako osvoje Rusiju. Mislim ga držat još neko vrijeme al daleko od toga da ga na bojnom polju neću gaziti štaviše baš suprotno jer šta više tu gubi dupe mu je ugroženo i sve je oštriji prema Komšičevcima. Generalno smatrajte da mi treba da poskidam Komšićevce a posli može i niz vodu. Pusti vodu neka govna odu nakon šta obavi ono šta je meni bitno.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Speare Shaker 3/11/2022, 01:47

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:Glup si ko kurac.
Ali imam moč.

I sad ću vam zbog Komšića spalit cijelu planetu.

Možeš mi ga popušit.

Imaš ti vražju mater.
Popuši ga samome sebi, jer si jedino za to i sposoban i to na forumu cijelo vrijeme jedino i radiš.
Samozadovoljavaš se na posebno perverzan način.

2016-11-04

Back to top Go down

Post by Speare Shaker 3/11/2022, 01:49

RayMabus wrote:Fino ću vam se najebat majke. Nabit ću vas na kolac pa se vi mislite.

To me ne ograničava da sprovedem svoju volju na bilo kojoj planeti u fizičkom svemiru.

Eto, bar si iskren, a povremeno i skroman.
Te sam osobine kod tebe uvijek cijenio, vjerovao ti meni ili ne.
I nemožeš ti provesti svoju volju na bilo kojoj planeti, jer nemaš takvu moć.
Moć imaš samo napraviti nešto u svojoj bližoj okolici i to je sve.

2016-11-04

Back to top Go down

Post by RayMabus 3/11/2022, 01:51

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Fino ću vam se najebat majke. Nabit ću vas na kolac pa se vi mislite.

Preskočio si onaj dio kad sam ti rekao da sam pripadnik anđeoske hijerarhije reda Znanja a da su to Prijestolnici.

Guglaj tko su Prijestolnici.

O da mogu i to upravo i radim.

Aj laku noć.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Speare Shaker 3/11/2022, 01:53

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Preskočio si onaj dio kad sam ti rekao da sam pripadnik anđeoske hijerarhije reda Znanja a da su to Prijestolnici.

Guglaj tko su Prijestolnici.

O da mogu i to upravo i radim.

Aj laku noć.

Jesi, ali samo u svojoj mašti ilitiga deluzijama.
Laku noć.

2016-11-04

Back to top Go down

Post by RayMabus 3/11/2022, 07:32

Mašta je čudo.

Šta želite da napravim ? Treba mi da poskidam zapadnu žgadiju koja podržava Komšića i zato vidite da je netko il nešto uletio kad su oni mislili ekonomski odma ga uništit i da na brzinu tako osvoje Rusiju. Mislim ga držat još neko vrijeme al daleko od toga da ga na bojnom polju neću gaziti štaviše baš suprotno jer šta više tu gubi dupe mu je ugroženo i sve je oštriji prema Komšičevcima. Generalno smatrajte da mi treba da poskidam Komšićevce a posli može i niz vodu. Pusti vodu neka govna odu nakon šta obavi ono šta je meni bitno.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 3/11/2022, 07:34

RayMabus wrote:
melkior wrote:Dakle, znanje u oba slučaja vodi do odgovornosti. Ne možeš biti isključivo anđeo znanja a da nisi ujedno i anđeo čuvar, jer sve (s)tvari u svemiru su povezane.
Pa namjestio sam se na Karpatima mjesec dana prije invazije i postavio svoj vojni logor.

by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.

by RayMabus Sun 23 Jan - 11:01

Čekamo napad.

U mom vojnom taboru je koncert.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi

Možda u tom kontekstu sam čuvar al ne odazivam se na telefonske pozive kad me netko zove.

Nisan ti ja telefonska sekretarica pa ćeš me jebavat u mozak kako ti oćeš i kad tebi prne.

Zovi anđela čuvara. Ima taj šta se javlja na pozive. Taj je drugi.

Ja te ne jeben nula posto tako da znaš.

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.

U kontekstu generala GF ( miroljubljivi svjetovi ) ajmo reč kao s pet zvjezdica dakle najveći čin sam kao zaštitnik.

Možda u tom kontekstu onda je to valjda i nekakv čuvar.

Recimo.

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 3/11/2022, 07:45

Anđeo Prijestolnik

GF je na fizičkoj ravni a general GF s pet zvjezdica je samo oznaka za najveći vojni čin tamo a GF je konfederacija miroljubljivih svijetova.

Golub mira u prevodu ( u suštini anđeo samo ljudi su to označili kao golub mira, krila itd ).

A tog istog mira nema dok ne naklepaš arogantne kretene.

Rekao bi ti Bora Đorđević :

Nemoj da ideš mojom ulicom.

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 3/11/2022, 07:55

RayMabus wrote:Anđeo Prijestolnik

GF je na fizičkoj ravni a general GF s pet zvjezdica je samo oznaka za najveći vojni čin tamo a GF je konfederacija miroljubljivih svijetova.

Golub mira u prevodu ( u suštini anđeo samo ljudi su to označili kao golub mira, krila itd ).

by RayMabus Fri 23 Sep - 2:04

Šta želite da napravim ?

Treba mi da poskidam zapadnu žgadiju koja podržava Komšića i zato vidite da je netko il nešto uletio kad su oni mislili ekonomski odma ga uništit i da na brzinu tako osvoje Rusiju.

Mislim ga držat još neko vrijeme al daleko od toga da ga na bojnom polju neću gaziti štaviše baš suprotno jer šta više tu gubi dupe mu je ugroženo i sve je oštriji prema Komšičevcima.

Generalno smatrajte da mi treba da poskidam Komšićevce a posli može i niz vodu.

Pusti vodu neka govna odu nakon šta obavi ono šta je meni bitno.

---

by RayMabus Fri 26 Aug - 20:02

Sad će vama general Tupko s pet zvjezdica objasniti cijelu geopolitičku situaciju Srbije.

Prije godinu dana general Tupko s pet zvjezdica poručuje da će cijela Europa plivati u moru krvi ako vidim Komšića još jednom na toj poziciji tj preglasavanje Hrvatske.

Mjesec dana prije napada general Tupko s pet zvjezdica napada bavarskog premijera jer ovaj viče kako je Rusija prijatelj Europi i postavlja se na Karpate i poručuje Putinu da ako napadne cijelu Ukrajinu da će se vračati u crnim vrećama u Rusiju i da će se na kraju čačkati s njima na istoku al da me za to boli kurac.

Umjesto brzog plana slamanja Ukrajine i stavljanja pod Putinovu kontrolu a šta je i Srbija očekivala , Srbija sad ima 40 miljona Ukrajinaca koji čine kopneni zid Putinovom prodoru na Balkan a rat na istoku Ukrajine je pat pozicija.

Zapad koji podržava Komšića također gubi ogromne pare jer je netko uletio s Elvirom i kako će spriječiti brzi pad Rusije, dakle drži ih na životu s te strane taman da ne potonu.

Vrijeme ne radi za vas. Ni za koga od vas.

Jedino radi za generala Tupka s pet zvjezdica.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 3/11/2022, 08:07

RayMabus wrote:Anđeo Prijestolnik

Prvi kreten : američka hegemonija i svi njeni vazali.

Drugi kreten : ruski četnici

Masakr i jednih i drugih.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 3/11/2022, 08:10

Kad ti na sastanku EU kažu da odjebeš i da će oni podržat Komšića ( preglasavanje Hrvata, izbacivanje Hrvatske iz BiH te podržat stvaranje islamskog vilajeta meni poviše glave ) a jedina si EU članica koja ima granicu s istom a već sam vikao godinu dana unaprijed šta će im se desit bude li to tako pa im isti tjedan počme napad Rusije na Ukrajinu nakon toga a ovome sam rekao da sam se utaborio na Karpatima mjesec dana prije i da će dobit po pički pa na kraju ruski četnici pušiona a istovremeno i ta eu žgadija pušiona.

Idemo dalje.

Znaš li šta je dalje ?

Zamisli u toj svojoj mašti konjanika na konju koji ulazi na trg a na trgu nabijena na kolac sva ta žgadija koja podržava Komšića.

To je dalje.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics