ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca!

Go down

Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca! Empty Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca!

Post by vuksadinare Mon 24 Oct - 8:13

https://www.kurir.rs/stars/4036434/misa-grof-nikolinu-pisek-nazvao-koljacem-iz-jasenovca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98879
2015-09-08


Back to top Go down

Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca! Empty Re: Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca!

Post by vuksadinare Mon 24 Oct - 8:14

:) ...ovaj je otisao na kvasinu...jos malo pisekica ce zamjenit plenkija kao glavni ustasa..isprika..ustasica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98879
2015-09-08


Back to top Go down

Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca! Empty Re: Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca!

Post by debotoijusto Mon 24 Oct - 8:47

To je uradila da ne bi dala ni evra ovom jadnom detetu koje živi ovde. Lana, Vidojeva prva supruga, skoro svakoga dana dođe da me obiđe. Redovno viđam i unuku Mateu, a Nikolinu nisam video nijednom od groblja, nije mi dovela ni unuku da vidim. Jedini način da se od Nikoline zaštiti Vidojeva imovina i podeli na ravne časti njegovim ćerkama je sudski postupak. To ne mogu ja da pokrenem, moraće Lana, a ja ću joj sigurno biti podrška.



od price " sve je to moja imovina vidoja nije imao nista " do ne mogu nista uradit to je njena imovina

nikolina - grof 1:0
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca! Empty Re: Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca!

Post by marcellus Mon 24 Oct - 14:40

Nikoljina Boban Francetić

_________________
Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca! Empty Re: Misa Grof:'Nikolina Pisek je kao koljac iz Jasenovca!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum