ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francuska ne želi tursko čvorište ruskog plina za EU

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Francuska ne želi tursko čvorište ruskog plina za EU - Page 6 Empty Re: Francuska ne želi tursko čvorište ruskog plina za EU

Post by Hartmann 16/10/2022, 15:00

eRHAU BI BILO DOBRO DA SE POTIHO PRIDRUZI mADJARSKOJ I SRBIJI(IMA TU JOS 6/7 EUROPSKIH DRZAVA I NORMALIZIRA ODNOSE SA RUSIJOM..EKONOMSKI I POLITICKI BI BILO ODLICNO

Hartmann

2021-01-04

Back to top Go down

Francuska ne želi tursko čvorište ruskog plina za EU - Page 6 Empty Re: Francuska ne želi tursko čvorište ruskog plina za EU

Post by RayMabus 16/10/2022, 15:01

Jebe mi se za Rusiju.

Daleko im kuća.

Šta želite da napravim ? Treba mi da poskidam zapadnu žgadiju koja podržava Komšića i zato vidite da je netko il nešto uletio kad su oni mislili ekonomski odma ga uništit i da na brzinu tako osvoje Rusiju. Mislim ga držat još neko vrijeme al daleko od toga da ga na bojnom polju neću gaziti štaviše baš suprotno jer šta više tu gubi dupe mu je ugroženo i sve je oštriji prema Komšičevcima. Generalno smatrajte da mi treba da poskidam Komšićevce a posli može i niz vodu. Pusti vodu neka govna odu nakon šta obavi ono šta je meni bitno.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 16/10/2022, 15:04

Ja ću se udruživat sa Srbijom dakle Vučicem nakon šta on meni mrtav ladan ove godine 23.05 u ovakvoj situaciji ispali kako ja nemam pravo na državu i da oni imaju pravo na veliku Srbiju ovdje.

Zgazit ću ga ko crva.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji

Šta želite da napravim ? Treba mi da poskidam zapadnu žgadiju koja podržava Komšića i zato vidite da je netko il nešto uletio kad su oni mislili ekonomski odma ga uništit i da na brzinu tako osvoje Rusiju. Mislim ga držat još neko vrijeme al daleko od toga da ga na bojnom polju neću gaziti štaviše baš suprotno jer šta više tu gubi dupe mu je ugroženo i sve je oštriji prema Komšičevcima. Generalno smatrajte da mi treba da poskidam Komšićevce a posli može i niz vodu. Pusti vodu neka govna odu nakon šta obavi ono šta je meni bitno.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 16/10/2022, 15:06

Imate izbore. Reka san van šta tribate zaokružiti u Njemačkoj. Oš neš Bangladeš.

Ako neš ima fino skuplji LNG plin pa kupuj.

Sretno.

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics