ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 11:03

Haos bre.

Basketball pirat :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 11:06


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 11:08

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Suljo : Cene nafte su otišle u nebesa

- Iako su i jedni i drugi očekivali lakši poraz protivnika, to se neće dogoditi. Iako je bila žestoka ruska ofanziva, znali smo da će Rusi da uzvrate. Ja neću to da komentarišem, ali kažem ljudima, cene nafte su jutros otišle u nebesa. Ode sve u nebesa, i to su stvari koje nas treba da interesuju. I još jedna opasnost je to što je Ukrajina veliki izvoznik struje, od Moldavije do Baltičkih zemalja. Ako oni ne izvezu svoju struju, pojaviće se disbalans u celoj Evropi, i postavlja se pitanje da li ćemo i sa svim parama koje smo obezbedili moći i da kupimo struju. Biće haos ove zime - kaže predsednik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 13:09

‘Specijalna vojna operacija‘ kreće ispočetka: Ovo je pet novih ciljeva, u rat ulazi i Bjelorusija?

Uključivanje u rat Bjelorusije dovelo je do daljnje eskalacije situacije, ali bi svakako dodatno zakompliciralo stanje i u samoj Bjelorusiji, gdje se Lukašenko ionako na vlasti održava samo zbog ruske pomoći i brutalne represije koju provodi. Rusija od početka rata koristi bjeloruski teritorij za napade na Ukrajinu.

‘Specijalna vojna operacija‘ kreće ispočetka: Ovo je pet novih ciljeva, u rat ulazi i Bjelorusija?
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 13:38

NEMILOSRDAN I OKRUTAN

Više nema sumnje, na scenu je stupio ‘general Armagedon‘: ‘Iskreno, bojim se što slijedi...‘

Imenovanje Surovikina podržali su Jevgenij Prigožin, osnivač Wagner grupe i čečenski moćnik Ramzan Kadirov

Val napada na gradove diljem Ukrajine dogodio se samo dva dana nakon što je Rusija imenovala ozloglašenog generala Sergeja Surovikina na mjesto prvog glavnog zapovjednika za rat u Ukrajini, piše Guradian.

General Sergej Surovikin dosad je obnašao funkciju zapovjednika zračnih snaga, te je bio na čelu ruske vojne operacije u Siriji 2017., gdje je naredio brutalnog bombardiranja koje je uništilo veći dio grada Alepa u Siriji.

Njegove kolege navodno su mu dali nadimak "general Armagedon" i to radi njegovog tvrdolinijaškog i neortodoksnog pristupa vođenju rata.

“Nisam iznenađen onim što se jutros dogodilo u Kijevu. Surovikin je apsolutno nemilosrdan i nije mu stalo do ljudskih života. Bojim se da će uskoro njegove ruke biti potpuno prekrivene ukrajinskom krvlju”, rekao je za Guardian neimenovani bivši dužnosnik ministarstva obrane koji je sa zloglasnim generalom ranije radio.

Više nema sumnje, na scenu je stupio ‘general Armagedon‘: ‘Iskreno, bojim se što slijedi...‘

RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 13:42

Zelenski: Žele uništiti naš energetski sustav

Ukrajinski predsjednik po drugi put se jutros obratio javnosti, ovog puta javio se s ulica Kijeva:

"Jutro je teško. Imamo posla s teroristima. Deseci projektila, iranski "šahidi". Imaju dvije mete. Energetski objekti – u cijeloj zemlji. Kijevska regija i regija Hmjelnicki, Lavov i Dnjepar, Vinica, Frankivska oblast, Zaporižja, Sumska oblast, Harkivska oblast, Žitormirska oblast, Kirovohradska oblast, jug. Žele paniku i kaos, žele uništiti naš energetski sustav.

Uništeno 11 važnih infrastrukturnih objekata

Jutros je u osam regija Ukrajine "masovnim granatiranjem" pogođeno 11 važnih infrastrukturnih objekata, izvijestio je ukrajinski premijer Denis Šmihal.

"Sada su neka područja odsječena. Treba se pripremiti na privremene prekide rasvjete, vodoopskrbe, komunikacija. Glavni cilj ovih ratnih zločinaca je posijati paniku, prestrašiti i ostaviti Ukrajince bez svjetla i grijanja."

Nestalo struje na granici s Poljskom

Poljska granična straža izvijestila je o nestanku struje na ukrajinskoj strani graničnih prijelaza Medika i Korczowa, ali tvrde da prijelazi rade normalno. Prijelazi graniče s ukrajinskom regijom Lavov, gdje su jutros prijavljeni nestanci struje nakon ruskih napada na kritičnu infrastrukturu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 13:43

Koliko košta struja ?

Januar 2021 godine :

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa 522FE702-C937-4CCB-A8AC-199581AA3845_w650_r0_s

A moj Zelenski ti si najeftiniji u Europi. I još bi sla ovoj iz Moldavije i Bugarima jel ?

A ne može to tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by Ringo10 10/10/2022, 14:46

Ma šta kukaju svi...u pizdu materinu
Proveo sam 4 godine u Sarajevu bez struje, vode i grijanja 
I preživio ...
Jebala ih kuknjava...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by crvenkasti 10/10/2022, 14:59

Ringo10 wrote:Ma šta kukaju svi...u pizdu materinu
Proveo sam 4 godine u Sarajevu bez struje, vode i grijanja 
I preživio ...
Jebala ih kuknjava...

Jesi li bar imao internet?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by Ringo10 10/10/2022, 15:07

crvenkasti wrote:
Ringo10 wrote:Ma šta kukaju svi...u pizdu materinu
Proveo sam 4 godine u Sarajevu bez struje, vode i grijanja 
I preživio ...
Jebala ih kuknjava...

Jesi li bar imao internet


Hehehe ...da baš, Internet...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by crvenkasti 10/10/2022, 15:11

Ringo10 wrote:
crvenkasti wrote:
Ringo10 wrote:Ma šta kukaju svi...u pizdu materinu
Proveo sam 4 godine u Sarajevu bez struje, vode i grijanja 
I preživio ...
Jebala ih kuknjava...

Jesi li bar imao internet


Hehehe ...da baš, Internet...

Stvar je tome što je danas drugo vrijeme.
Život se ne može zamisliti bez interneta i mobitela.

Ako nema struje, staje sve.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 15:25

Prekidi u opskrbi strujom mogući su u cijeloj Ukrajini, izvijestio je u ponedjeljak ukrajinski operater energetskog sustava Ukrenergo.

“U gradovima su mogući nestanci struje”, objavila je tvrtka na svom Telegram kanalu pripisujući moguće prekide eksplozijama u energetskim postrojenjima i kritičnoj infrastrukturi. Tvrtka je napomenula da stručnjaci rade na otklanjanju oštećenja i uvođenju rezervnih sustava napajanja. I ukrajinski guverneri su rekli da su u ruskim napadima, osim stambenih objekata, pogođeni i objekti energetske infrastrukture.

Manjku stabilnosti ukrajinske električne mreže zasigurno ne pomaže ni gašenjem reaktora u najvećoj nuklearnoj elektrani Zaporožje. Svih šest reaktora u elektrani je zatvoreno, ali im je i dalje potrebna električna energija za hlađenje i druge sigurnosne funkcije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 15:28

Francuski građani i tvrtke se boje oštre zime dok se suočavaju s vrtoglavim skokom cijena električne energije

A Boga mi iz Ukrajine nećete uvozit. "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa 1f602

Nu vidi zovi Putina, možda ima kod njega koji kilowat viška. "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa 1f602 "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa 1f602 "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa 1f602 "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa 1f602 "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 18:36


Prije 12 minuta

Ukrajina: Prestajemo izvoziti struju

Ukrajinsko ministarstvo energetike danas je objavilo da će zaustaviti izvoz struje nakon jutrošnjeg golemog ruskog raketnog napada na energetsku infrastrukturu.

"Današnji raketni napadi, u kojima su pogođene termoelektrane i druga infrastruktura za opskrbu električnom energijom, prisilila je Ukrajinu da od sutra obustavi izvoz struje kako bi stabilizirala vlastiti energetski sustav", stoji u priopćenju ukrajinskog ministarstva.

Ukrajinski ministar energetike Herman Halušenko rekao je da je jutrošnji napad na energetski sustav bio "najveći u dosadašnjem tijeku rata".

U televiziskom intervjuu rekao je da su ruski raketni udari "na naš cijeli opskrbni lanac izvedeni tako da prebacivanje na druge izvore bude što je moguće teže".
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by Šandor Winnetou 10/10/2022, 18:49

RayMabus wrote:‘Specijalna vojna operacija‘ kreće ispočetka: Ovo je pet novih ciljeva, u rat ulazi i Bjelorusija?

Uključivanje u rat Bjelorusije dovelo je do daljnje eskalacije situacije, ali bi svakako dodatno zakompliciralo stanje i u samoj Bjelorusiji, gdje se Lukašenko ionako na vlasti održava samo zbog ruske pomoći i brutalne represije koju provodi. Rusija od početka rata koristi bjeloruski teritorij za napade na Ukrajinu.

‘Specijalna vojna operacija‘ kreće ispočetka: Ovo je pet novih ciljeva, u rat ulazi i Bjelorusija?
Bjelorusiji jasno treba reći da se okane ćorava posla ili će biti izbrisana sa karte svijete.

_________________
"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 18:53

Ne napadam ja nikog osim ako on/oni sam(i) prvi ne krene(u) i počme(u) rat.

Šalje sad tenkove u istočnu Ukrajinu a tenkovi su napadačko oružje tako da šta ih je manje u Bjelorusiji manja je opasnost od napada Rusije + Bjelorusije na Poljsku, Litvu, Karpate itd.

Smanjujem opasnost od konvencionalnog rata u Europi tako. Nek se ispušu tamo na istoku Ukrajine. Kad in dopizdi ratovat i jednim i drugima onda će se opametit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by Šandor Winnetou 10/10/2022, 18:54

Lukašenka objesiti za jaja  i ti što prije to bolje.

_________________
"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by Noor 10/10/2022, 18:54

RayMabus wrote:Ne napadam ja nikog osim ako on/oni sam(i) prvi ne krene(u) i počme(u) rat.

Šalje sad tenkove u istočnu Ukrajinu a tenkovi su napadačko oružje tako da šta ih je manje u Bjelorusiji manja je opasnost od napada Rusije + Bjelorusije na Poljsku, Litvu, Karpate itd.

Smanjujem opasnost od konvencionalnog rata u Europi tako. Nek se ispušu tamo na istoku Ukrajine. Kad in dopizdi ratovat i jednim i drugima onda će se opametit.
a Komšić? pirat

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by RayMabus 10/10/2022, 18:57

Noor wrote:
RayMabus wrote:Ne napadam ja nikog osim ako on/oni sam(i) prvi ne krene(u) i počme(u) rat.

Šalje sad tenkove u istočnu Ukrajinu a tenkovi su napadačko oružje tako da šta ih je manje u Bjelorusiji manja je opasnost od napada Rusije + Bjelorusije na Poljsku, Litvu, Karpate itd.

Smanjujem opasnost od konvencionalnog rata u Europi tako. Nek se ispušu tamo na istoku Ukrajine. Kad in dopizdi ratovat i jednim i drugima onda će se opametit.
a Komšić? pirat
Ni njega.

Reka san miljon puta i više mi dopizdi to i ponavljat al ajmo opet : Komšić meni vojno neće smetat iduće četiri godine, mogu ga istrpit ALI će najebat svi koji ga podržavaju.

Pročitaj to s razumijevanjem.

Ponovit ću ti rečenicu da znaš na koju mislim.

Komšić meni vojno neće smetat iduće četiri godine, mogu ga istrpit ALI će najebat svi koji ga podržavaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Noor likes this post

Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by Noor 10/10/2022, 19:05

RayMabus wrote:Haos bre.

Basketball pirat :D

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa 0cb3be81-673e-4779-98d1-37ff44db669b

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

"BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa Empty Re: "BIĆE HAOS OVE ZIME" Vucić: Cene nafte su otišle u nebesa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum