ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji

Go down

Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji Empty Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji

Post by RayMabus 26/9/2022, 21:46

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vucić pripremio je u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji koji će saopštiti javnosti najkasnije u roku od 72 sata - saznaju "Novosti".

Prema našim izvorima, šef države je bio šokiran i ljut posle izjave portparola Evropske unije
Petera Stana, tvorca čuvene sintagme o "odgovornosti obe strane" i u slučajevima kad specijalci ROSU pucaju na nenaoružane Srbe na Kosovu i Metohiji, koji je danas nastavio svoj antisrpski diskurs poručujući našoj zemlji da je "pod prismotrom EU", a sve zbog potpisivanja benignog Plana o konsultacijama između ministarstava spoljnih poslova Srbije i Rusije, koji je nedavno potpisan u NJujorku.

Predsednik Srbije je, kako smo saznali, bio vidno revoltiran nastupom Stana i priprema odgovor "bez dlake na jeziku", tim pre što se glasnogovornik kluba 27 nije oglašavao kad su albanski ekstremisti nedavno u Babinom Mostu pokušali da ubiju srpskog mladića ili kada je u četvrtak 30 do zuba naoružanih pripadnika takozvane vojske Kosova upalo na sever, u dubinu teritorije opštine Zubin Potok. To je Stano prećutao, ali nije propustio priliku da preti Srbiji zbog tehničkog plana sastanka šefova resora srpskog i ruskog MSP, a u kojem ne postoji nijedna stavka koja se tiče aspekata bezbednosti.

https://www.novosti.rs/vesti/politika/1157592/Suljo-ljut-zbog-skandalozne-izjave-stana-predsednik-sprema-zestok-odgovor-briselskoj-administraciji

Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji Empty Re: Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji

Post by vuksadinare 26/9/2022, 22:04

neko bu dobio po piksi samo tako..stakor stjeran u kut pocinje sranja raditi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji Empty Re: Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji

Post by RayMabus 26/9/2022, 22:07

Besan je i ljut. Za 72 časova važno saopćenje kako nitko neće da sere i piša po njemu ( Srbiji ) da je Srbija vojno neutralna al ima svoj put.

Ajde četniče samo čekan da te ovi na Zapadu skroz pročitaju i jebi ti mater svoju.

Ratni huškač.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji Empty Re: Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji

Post by RayMabus 26/9/2022, 22:21

Već sam sve objasnija o njemu na ovoj temi i ako imate dvije sive stanice u glavi onda ćete shvatit zašto sam se ja obrušio na njega a pod ja je general galaktičke konfederacije a to su miroljubivi svjetovi , aštar grupe a to su majistori svijetlosti te anđeoska hijerarhija reda znanja a to su Prijestolnici koji pomažu INKARNIRANIM dušama na njihovom duhovnom putu.

----------------

by RayMabus Mon 23 May -

Da rezoniramo :

1. Hrvatska je međunarodno priznata država a oni su tamo digli oružanu pobunu 1991 na poticaj Srbije i protjerali sve nesrbe.

2. Ti nisi hrvatski državljanin a 1994 si tamo došao držati govore kako Hrvatska ne postoji u međunarodno državnim granicama.

3. Iako im je nudila mirnu predaju oni su to odbili dakle po tebi države nemaju pravo osloboditi svoje teritorije koji drugi drže pod okupacijom.


-
https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
-

Vidiš da je on smeće.

I zato će mu najveća kazna biti šta upravo on mora donijeti odluku na koju će stranu Srbija.

--

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ako udari sankcije Rusiji mrzit će ga Rusi, SPC i njegovo desno nacionalističko biračko tijelo.

A ako ne udari sankcije Rusiji bit će trn u nozi Zapadu.

Ja imam pet zvjezdica na generalskom činu.

Ja uvijek pobjeđujem
.

Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji Empty Re: Sroljo pripremio u ime Srbije odlučan i žestok odgovor briselskoj administraciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum