ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Šandor Winnetou 24/9/2022, 18:07

Serbinho-3 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ringo10 wrote:Ukri su ispali teške budale
Možemo mi reći da je ovo ruski imperijalizam, nasilje, fašizam i šta sve ne
Ali to ne mijenja stvarnost i činjenicu da oni gube gomile teritorija.
Njih su Ameri, Englezi, Francuzi i Nijemci uvalili u sukob sa Rusijom i  sad ih ovi teritorijalno kasape
A narod na tim područjima zamrzio Ukrajinu
stvarno? men se čini da su ukrajinci u 7 mjeseci protiv svjetske velesile vratili pun kufer teritoroja pod svoju kontrolu. 
Ah da, to vi ruski govnari i rusi zovete strateško pregupiranje pa u stvari niste ništa izgubili jel tako


Zulja te Rus, pa penis...

Uzmi vazelin, bice ti lakse.

winksmile

Skacete vise sa Putinom, dosadili ste...

imaš problema s penisom pa ga spominješ? u stvari kurvetina wiena je to davno i potvrdila jadu i bijdo od čovjeka čak i za srpske prilike.

Šandor Winnetou

Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by crvenkasti 24/9/2022, 18:15

MDMiridije wrote:
Ringo10 wrote:
Možemo

Da bi si dozvolio da govoriš ovako u ime više ljudi. Preduvjet je da ima ljudi koji su podjednako vjerni ovom ludilo kao ti. Što će reći da se radi o licemjernim šupčinama koji svršavaju na klanje, uništavanje tuđih gradova i tuđe zemlje.

Uzevši rečeno u obzir. Uzmi pištolj i ubij se. Jebem ti milu majku i sve ostale koji su u prošlosti na bilo koji način sudjelovali u tome da svijet mora podnositi ovakvo ljudsko govno poput tebe. Otiđi do prvog stabla koje ti je blizu koje neumorno proizvodi kisik da bi ti disao...i plači i grli ga i ispričavaj mu se godinu dana....ruino ljudska.

Zašto se ti toliko pališ?

U redu je što si uvjeren da je Ukrajina u pravu, ali zašto se toliko nerviraš zbog onih koji misle da nije, to mi nije jasno.

Koji ti je kurac? Što se tebe tiče to što je izmađu Rusije i Ukrajine?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by RayMabus 24/9/2022, 18:15

Na Trgu republike u Beogradu minutom šutnje počeo je antiratni skup zbog ruske agresije na Ukrajinu.
Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 220924073.1_xl

Na skupu na kojem je bilo blizu stotinak građana, mogli su se vidjeti i transparenti sa natpisima "Putin nije brat, Putin je rat", "Niko ne napada Rusiju, zašto je mobilizacija?", "Ne ratnom ludilu".

Podsjetimo, članovi neformalne grupe građana "Rusi, Ukrajinci i Bjelorusi zajedno" okupili su u srijedu na Trgu republike u Beogradu da bi iskazali protest zbog, kao su istakli, agresije i mobilizacije koju sprovodi predsjednik Rusije Vladimir Putin u Ukrajini.

Antiratni protest u Beogradu: "Putin nije brat, Putin je rat"
RayMabus
RayMabus

Posts : 173537
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 18:17

Tre, dao sam ti dosta vremena.

Bavi se Putinom i pazi se tamo u Bgd da te ne uhapse na

Aerodromu na letu za Australiju, Via Doha.

Kakvi ste smaraci neopevani, ima Niels da vam skine sve ribe

tamo.

Ne kapirate da nas ti ratovi ne zanimaju.

Krenem da ti meljem o nekim mestima, tebe ne zanima.

Imamo razlicita interesovanja a to je samo vama interesantno,

bivsa Juga i Ukrajina, ovde ljude i ne zanima a sutra ti za

Putina glasaju a ti spavas, dremas, zevas, nikad od tebe

coveka.

Putin kod Dode, Putin u Italiji, Srbiji, Madjarskoj, okruzuju te,

pusku i spavaj sa istom u krevetu, kada za bolje niste.....

Dosadili ste vise, ne ulazimo vam na te teme, sada divljate

okolo.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 18:18

RayMabus wrote:Na Trgu republike u Beogradu minutom šutnje počeo je antiratni skup zbog ruske agresije na Ukrajinu.
Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 220924073.1_xl

Na skupu na kojem je bilo blizu stotinak građana, mogli su se vidjeti i transparenti sa natpisima "Putin nije brat, Putin je rat", "Niko ne napada Rusiju, zašto je mobilizacija?", "Ne ratnom ludilu".

Podsjetimo, članovi neformalne grupe građana "Rusi, Ukrajinci i Bjelorusi zajedno" okupili su u srijedu na Trgu republike u Beogradu da bi iskazali protest zbog, kao su istakli, agresije i mobilizacije koju sprovodi predsjednik Rusije Vladimir Putin u Ukrajini.

Antiratni protest u Beogradu: "Putin nije brat, Putin je rat"


NVO
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 18:19

crvenkasti wrote:
MDMiridije wrote:
Ringo10 wrote:
Možemo

Da bi si dozvolio da govoriš ovako u ime više ljudi. Preduvjet je da ima ljudi koji su podjednako vjerni ovom ludilo kao ti. Što će reći da se radi o licemjernim šupčinama koji svršavaju na klanje, uništavanje tuđih gradova i tuđe zemlje.

Uzevši rečeno u obzir. Uzmi pištolj i ubij se. Jebem ti milu majku i sve ostale koji su u prošlosti na bilo koji način sudjelovali u tome da svijet mora podnositi ovakvo ljudsko govno poput tebe. Otiđi do prvog stabla koje ti je blizu koje neumorno proizvodi kisik da bi ti disao...i plači i grli ga i ispričavaj mu se godinu dana....ruino ljudska.

Zašto se ti toliko pališ?

U redu je što si uvjeren da je Ukrajina u pravu, ali zašto se toliko nerviraš zbog onih koji misle da nije, to mi nije jasno.

Koji ti je kurac? Što se tebe tiče to što je izmađu Rusije i Ukrajine?

Koji je tebi kurac da odjednom napustiš sarkazam i ironiju i napišeš normalan tekst? Kako meni nije to jasno, tako tebi nije jasno ovo što si pitao. I neka ostane na tome. Ja tebe savršeno razumijem a ti mene ako ne razumiješ uvijek možeš ignorirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by crvenkasti 24/9/2022, 18:19

RayMabus wrote:Na Trgu republike u Beogradu minutom šutnje počeo je antiratni skup zbog ruske agresije na Ukrajinu.
Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 220924073.1_xl

Po riječima govornika, minut šutnje je za sve žrtve, kako ukrajinske civile i hrabre vojnike koji su poginuli braneći svoju otadžbinu, tako i za ruske vojnike koji su poslati u taj rat.

A za ruske civile ništa?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 18:21

I ovaj u množini doduše sa jednim se slažem. Sve ove pičke koje su sada okrenule ploču kad im je došlo do maloga mozga da Putin nije normalan, kad i ako stvari se malo normaliziraju vratit će se u stari kolosjek.

Žmigavci su talog društva. Barem kad je riječ o ovakvim tektonskim stvarima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by RayMabus 24/9/2022, 18:22

Na Trgu republike u Beogradu minutom šutnje počeo je antiratni skup zbog ruske agresije na Ukrajinu.

Prema riječima govornika minut šutnje je za sve žrtve, kako ukrajinske civile i hrabre vojnike koji su poginuli braneći svoju otadžbinu, tako i za ruske vojnike koji su poslati u taj rat.
Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 873x400

Zanimljivo je da je se na skupu vijori neobična zastava bijele-plavo-bijele boje. Po riječima organizatora to je zastava mirovnog pokreta Rusije i kako se nadaju demonstranti, buduća zastava te zemlje sa koje je izbrisana crvena boja, boja krvi i agresije.

Na skupu na kojem je bilo blizu stotinjak građana, mogli su se vidjeti i transparenti sa natpisima „Putin nije brat, Putin je rat“, „Niko ne napada Rusiju, zašto je mobilizacija?“, „Ne ratnom ludilu“.

Podsjetimo, članovi neformalne grupe građana „Rusi, Ukrajinci i Bjelorusi zajedno“ okupili su u srijedu na Trgu republike u Beogradu da bi iskazali protest zbog, kao su istakli, agresije i mobilizacije koju sprovodi predsjednik Rusije Vladimir Putin u Ukrajini.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173537
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Šandor Winnetou 24/9/2022, 18:24

Serbinho-3 wrote:Tre, dao sam ti dosta vremena.

Bavi se Putinom i pazi se tamo u Bgd da te ne uhapse na

Aerodromu na letu za Australiju, Via Doha.

Kakvi ste smaraci neopevani, ima Niels da vam skine sve ribe

tamo.

Ne kapirate da nas ti ratovi ne zanimaju.

Krenem da ti meljem o nekim mestima, tebe ne zanima.

Imamo razlicita interesovanja a to je samo vama interesantno,

bivsa Juga i Ukrajina, ovde ljude i ne zanima a sutra ti za

Putina glasaju a ti spavas, dremas, zevas, nikad od tebe

coveka.

Putin kod Dode, Putin u Italiji, Srbiji, Madjarskoj, okruzuju te,

pusku i spavaj sa istom u krevetu, kada za bolje niste.....

Dosadili ste vise, ne ulazimo vam na te teme, sada divljate

okolo.

smeće od čovjeka ti meni nisi mogao ništa dati jer ništa niti ne posjeduješ ljigo kukavna prizemna. Išao si se bosti na kukaveljski način s nekim s kime se ne možeš bosti i to preko treće osobe koja je apsolutno veći idiot čak i od tebe i sad trpi govnaru, sad ćeš jesti sve što si izasrao imbecilu. Nisam te čačkao no sad kad si pokrenio sve sad ćeš smrdoslavu dobiti sve što zaslužuješ govno jedno ipotentno bahato tursko.

_________________
Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by crvenkasti 24/9/2022, 18:26

MDMiridije wrote:
crvenkasti wrote:
MDMiridije wrote:
Ringo10 wrote:
Možemo

Da bi si dozvolio da govoriš ovako u ime više ljudi. Preduvjet je da ima ljudi koji su podjednako vjerni ovom ludilo kao ti. Što će reći da se radi o licemjernim šupčinama koji svršavaju na klanje, uništavanje tuđih gradova i tuđe zemlje.

Uzevši rečeno u obzir. Uzmi pištolj i ubij se. Jebem ti milu majku i sve ostale koji su u prošlosti na bilo koji način sudjelovali u tome da svijet mora podnositi ovakvo ljudsko govno poput tebe. Otiđi do prvog stabla koje ti je blizu koje neumorno proizvodi kisik da bi ti disao...i plači i grli ga i ispričavaj mu se godinu dana....ruino ljudska.

Zašto se ti toliko pališ?

U redu je što si uvjeren da je Ukrajina u pravu, ali zašto se toliko nerviraš zbog onih koji misle da nije, to mi nije jasno.

Koji ti je kurac? Što se tebe tiče to što je izmađu Rusije i Ukrajine?

Koji je tebi kurac da odjednom napustiš sarkazam i ironiju i napišeš normalan tekst? Kako meni nije to jasno, tako tebi nije jasno ovo što si pitao. I neka ostane na tome. Ja tebe savršeno razumijem a ti mene ako ne razumiješ uvijek možeš ignorirati.

Dugo se znamo sa foruma i godinama sam te smatrao razumnim i inteligentnim.
Ovo što pišeš otkad je počeo rat u Ukrajini kao da nisi više ti.
Samo mi je čudno. Ništa više ni manje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 18:28

Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:Tre, dao sam ti dosta vremena.

Bavi se Putinom i pazi se tamo u Bgd da te ne uhapse na

Aerodromu na letu za Australiju, Via Doha.

Kakvi ste smaraci neopevani, ima Niels da vam skine sve ribe

tamo.

Ne kapirate da nas ti ratovi ne zanimaju.

Krenem da ti meljem o nekim mestima, tebe ne zanima.

Imamo razlicita interesovanja a to je samo vama interesantno,

bivsa Juga i Ukrajina, ovde ljude i ne zanima a sutra ti za

Putina glasaju a ti spavas, dremas, zevas, nikad od tebe

coveka.

Putin kod Dode, Putin u Italiji, Srbiji, Madjarskoj, okruzuju te,

pusku i spavaj sa istom u krevetu, kada za bolje niste.....

Dosadili ste vise, ne ulazimo vam na te teme, sada divljate

okolo.

smeće od čovjeka ti meni nisi mogao ništa dati jer ništa niti ne posjeduješ ljigo kukavna prizemna. Išao si se bosti na kukaveljski način s nekim s kime se ne možeš bosti i to preko treće osobe koja je apsolutno veći idiot čak i od tebe i sad trpi govnaru, sad ćeš jesti sve što si izasrao imbecilu. Nisam te čačkao no sad kad si pokrenio sve sad ćeš smrdoslavu dobiti sve što zaslužuješ govno jedno ipotentno bahato tursko.



Leti za Australiju preko Beograda i ne vadi Srbe iz usta.

Eeeeeeeejjjjjjj Balkanska posla.

Obradjuje zadnjice po Srbiji, ovde je najveci Hrvat.

Glumi Ramba, vec bi ga uhapsili u Srbiji.

Totalno nebitan lik.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by RayMabus 24/9/2022, 18:31

Nije mi jasna tolika količina uvreda na osobni račun zadnjih dana između više ljudi ovdje.

Mislim šta ono ?


RayMabus
RayMabus

Posts : 173537
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by AlfaOmega 24/9/2022, 18:33

Jbg, ovo je produkt odjebavanja potencijalnog Istanbulskog sporazuma od kraja ožujka kojim je rat skoro i moga biti okončan. Sporazum je bija usaglašen, samo je ostalo da se potpiše, nakon čega su se Putin i Zelenski trebali sastati. 

Ali et, opet se slušalo ušance i UK-ovce, jel.
Sad je situacija takva kakva jest, i imamo što imamo.


Dakako, sa druge strane, i Rusi ovim prelaze Rubikon (drugi put, ak se računa da je i sam napad na Ukrajinu to bija). Jer što znači aneksija Khersona i Zaporožja? To znači da će Rusija morati pristupiti odbrani te teritorija na isti način na koji bi pristupila da je neko s vana napao neki drugi dio Rusije. U prevodu, morat će poslati značajna pojačanja na te novopečene granice i čuvati ih po svaku cijenu, jerbo bi gubitak tih teritorija značio ozbiljan udarac po kredibilitet kak same vojske, tak i Putina.

E sad, što je potencijalni epilog - ukopati se i kroz rat iscrpljivanjem čuvati tu teritoriju. Ukri naravno neće posustati i prihvatit će taj rat iscrpljivanja. Za njih će to značiti kraj neovisnosti i samoodržive ekonomije i početak doba protektorata. Ko kod bude na vlasti u Ukrajini, slušat će i raditi ono što zapad kaže, isto ka što i Assad sluša što Iranci i Rusi kažu. Sam što za razliku od Sirije, Ukrajinci neće baš biti oduševljeni takvom perspektivom svoje zemlje, neće htiti rađat djecu, neg gledak kak se uvatit noge i dočepat zapada (u prevodu, Ukrajini bi se smješila demografska katastrofa u nekoj srednjoj budućnosti).
Što se tiče Rusije sa druge strane, oslonit će se na istok i SCO. Nastojat će pojačati energetski izvoz gdi god to bude moguće kak bi se kompenzirao gubitak EU tržišta.
Rat iscrpljivanja neće biti nešt u čemu će uživati, ali će ga puno lakše podnositi nek Ukri.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by RayMabus 24/9/2022, 18:34

Rat je u Ukrajini eskalirao.

Rekao sam vam prije godinu dana da će Europa plivati u moru krvi ako vidim Komšića još jednom na toj poziciji koju smatram svojom.

Nakon šta su mi na sastanku EU rekli da odjebem počeo je napad a sad par dana prije nego šta će ga instalirati ide prisajedinjenje u Ukrajini s majčicom Rusijom.

ŠTA VAM NIJE JASNO ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173537
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 18:38

crvenkasti wrote:
MDMiridije wrote:
crvenkasti wrote:
MDMiridije wrote:
Ringo10 wrote:
Možemo

Da bi si dozvolio da govoriš ovako u ime više ljudi. Preduvjet je da ima ljudi koji su podjednako vjerni ovom ludilo kao ti. Što će reći da se radi o licemjernim šupčinama koji svršavaju na klanje, uništavanje tuđih gradova i tuđe zemlje.

Uzevši rečeno u obzir. Uzmi pištolj i ubij se. Jebem ti milu majku i sve ostale koji su u prošlosti na bilo koji način sudjelovali u tome da svijet mora podnositi ovakvo ljudsko govno poput tebe. Otiđi do prvog stabla koje ti je blizu koje neumorno proizvodi kisik da bi ti disao...i plači i grli ga i ispričavaj mu se godinu dana....ruino ljudska.

Zašto se ti toliko pališ?

U redu je što si uvjeren da je Ukrajina u pravu, ali zašto se toliko nerviraš zbog onih koji misle da nije, to mi nije jasno.

Koji ti je kurac? Što se tebe tiče to što je izmađu Rusije i Ukrajine?

Koji je tebi kurac da odjednom napustiš sarkazam i ironiju i napišeš normalan tekst? Kako meni nije to jasno, tako tebi nije jasno ovo što si pitao. I neka ostane na tome. Ja tebe savršeno razumijem a ti mene ako ne razumiješ uvijek možeš ignorirati.

Dugo se znamo sa foruma i godinama sam te smatrao razumnim i inteligentnim.
Ovo što pišeš otkad je počeo rat u Ukrajini kao da nisi više ti.
Samo mi je čudno. Ništa više ni manje.

Ajde kad smo ozbiljni, jel tebi razumno da ljudi sasvim ostanu u duhu kulturnog izričaja i pristojnosti kada promatraju zločine ove magnitude pa bi trebali napisati valjda "strašno" i onda krenuti o hajduku i o tome kako je springsteenu glas otišao u kurac unatrag 10 godina? Svaka osoba ali baš svaka ima nešto što je raspizdi više od ostaloga. Ako već promatraš onda ćeš vidjeti da nemam problem s pisanjem većine drugih koji izdrkavaju na zločine koje rusi rade. Ja savršeno mogu živjeti sa činjenicom da su neki ljudi govna i da je svijet mjesto u kojem je polovica populacije samoživa a daljnjih 25% otvoreno maliciozno. Ali neke isprike za ljudski rod koje kradu zrak drugima niti želim niti imam namjeru zaobilaziti. Naprotiv, pričinja mi neopisivo zadovoljstvo takvu gamad kad god vidim stjerati u tri pizde materine.

I još nešto. Meni razumnom i inteligentnom je u fazi koju spomenu sam...dakle godinama prije. Je banuo jedan luđak na vrata, iz sebi znanih razloga. Nikada nisam upirao prstom ni u koga iako znam tko mu je dao informacije. Ta pizda i danas piše ovdje, pričinja mi nevjerojatno zadovoljstvo činjenica da je taj nabrijani troglodit došao mlatiti bucu iz vukojebine pa je sljedećih pola godine plakao od muke kad bi mu kremu od kremšnite žlicom u usta stavljali. Sad šuti ko pička, nikada me ne komentira, nikada mi se ne obraća. Nikada prema njemu dok mi se nije na pragu pojavio nisam bio ni bezobrazan ni agresivan. Ovo mjesto ne zaslužuje ni razum ni pristojnost. Ovo je jama, jazbina, septički tank. U kojem su svi u manjoj ili većoj mjeri govna. Svi su zli i proračunati na svoj način. I svatko apsolutno ima točku nakon koje ne osjeća potrebu ni za obzirom ni za pristojnošću.

Objasni mi kako se razlikuje to što ja nekoga otvoreno šaljem u pizdu materinu i zazivam da uzme pištolj i upuca se i to što ti pišeš na način s nadom da će čitaocu tlak do te mjere skočiti da će mu vratna žila prsnuti. Osim toga hoćeš mi reći da ti nikada nisi izgubio busolu i krenuo otvoreno vrijeđati?

Nemoj me molim te. Ovo je jedno divno mjesto gdje svak može doći i prepustiti se najnižim strastima i svatko može pronaći baš onakvu osobu koju najviše prezire i koja mu se ili njoj najviše gadi i istoj reći točno ono što misli. Pogotovo kad sam ili sama nije započeo razmjenu te vrste. Lik nije vrijedan finog pristupa. Takva stoka sjekirom svijeće gasi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by RayMabus 24/9/2022, 18:46

Nervozni ste jer je rat eskalirao.

Guzica vam je ugrožena. Jadni vi.

A bolio vas kurac kad sam ja lajao oko Komšića.

E SAD ĆE VAS BOLIT KURAC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173537
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by mentalitet 24/9/2022, 18:46

Ringo10 wrote:
michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:Za Herson i Zaporozje ne znam ali Donjeck i Lugansk su radikalno proruski
Čak i oni koji nisu bili, osam godina ukrajinskog granatiranja ih je ubijedilo
ne znaš ti ništa, pokatoličeni srbine... što bi ona pizda od serbinja rekla
Bolje i pokatoličeni Srbin nego pederčina ko ti


Po meni, ti si jedini pravi Hrvat ovdje.Zadrzao si svoj jezik u srpsko -muslimanskom okruzenju ali si istovremeno stekao jednu dobru ljudsku osobinu ,a to je da svoje uvjerenje o ustashama nisi promijenio za jotu.Dakle,ne presvlachish kapute po potrebi.To je je osobina poshtenih ljudi i takvi mogu da zive ako treba u dzungli sa plemenima ,dok ova balkanska plemena ne mogu da zive ni sa samim sobom.Poshtujem tvoj pozitivni nacionalizam jer ne gaji mrznju i ne zivi u iluzijama i laznim vrijednostima.Zivio ti josh 100 godina i da josh mrknesh kakvu srpkinju ili muslimanku u Sarajevu, jer pravi nacionalista ne jebe svoje:::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 18:48

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:
michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:Za Herson i Zaporozje ne znam ali Donjeck i Lugansk su radikalno proruski
Čak i oni koji nisu bili, osam godina ukrajinskog granatiranja ih je ubijedilo
ne znaš ti ništa, pokatoličeni srbine... što bi ona pizda od serbinja rekla
Bolje i pokatoličeni Srbin nego pederčina ko ti


Po meni, ti si jedini pravi Hrvat ovdje.Zadrzao si svoj jezik u srpsko -muslimanskom okruzenju ali si istovremeno stekao jednu dobru ljudsku osobinu ,a to je da svoje uvjerenje o ustashama nisi promijenio za jotu.Dakle,ne presvlachish kapute po potrebi.To je je osobina poshtenih ljudi i takvi mogu da zive ako treba u dzungli sa plemenima ,dok ova balkanska plemena ne mogu da zive ni sa samim sobom.Poshtujem tvoj pozitivni nacionalizam jer ne gaji mrznju i ne zivi u iluzijama i laznim vrijednostima.Zivio ti josh 100 godina i da josh mrknesh kakvu srpkinju ili  muslimanku u Sarajevu, jer pravi nacionalista ne jebe svoje:::))))


Oooo pičko licemjerna! Kako život na trulome zapadu smradu nezamislivi? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Šandor Winnetou 24/9/2022, 18:51

Serbinho-3 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:Tre, dao sam ti dosta vremena.

Bavi se Putinom i pazi se tamo u Bgd da te ne uhapse na

Aerodromu na letu za Australiju, Via Doha.

Kakvi ste smaraci neopevani, ima Niels da vam skine sve ribe

tamo.

Ne kapirate da nas ti ratovi ne zanimaju.

Krenem da ti meljem o nekim mestima, tebe ne zanima.

Imamo razlicita interesovanja a to je samo vama interesantno,

bivsa Juga i Ukrajina, ovde ljude i ne zanima a sutra ti za

Putina glasaju a ti spavas, dremas, zevas, nikad od tebe

coveka.

Putin kod Dode, Putin u Italiji, Srbiji, Madjarskoj, okruzuju te,

pusku i spavaj sa istom u krevetu, kada za bolje niste.....

Dosadili ste vise, ne ulazimo vam na te teme, sada divljate

okolo.

smeće od čovjeka ti meni nisi mogao ništa dati jer ništa niti ne posjeduješ ljigo kukavna prizemna. Išao si se bosti na kukaveljski način s nekim s kime se ne možeš bosti i to preko treće osobe koja je apsolutno veći idiot čak i od tebe i sad trpi govnaru, sad ćeš jesti sve što si izasrao imbecilu. Nisam te čačkao no sad kad si pokrenio sve sad ćeš smrdoslavu dobiti sve što zaslužuješ govno jedno ipotentno bahato tursko.



Leti za Australiju preko Beograda i ne vadi Srbe iz usta.

Eeeeeeeejjjjjjj Balkanska posla.

Obradjuje zadnjice po Srbiji, ovde je najveci Hrvat.

Glumi Ramba, vec bi ga uhapsili u Srbiji.

Totalno nebitan lik.


Dakle ipotenti i dalje lupetaš bez ikakvog smisla, samo nastavljaš srati što poslje moraš lizati. Kurvetina te dobro ukopala no očito je da ti nisi polizao još uvijek dno septičke i da tek to trebaš napraviti govnaru sa dna septičke gdje se očito jedino dobro osjećaš

_________________
Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by michaellcmacha 24/9/2022, 18:51

koji kreten, a upravo se taj idiot ringo hvalio kako je bio u sarajevskom hosu, koji je pak ustaškiji po nedjelima od onog Francetićevog... upravo se te sarajevske hosovce dovodi u vezu sa mnogim zločinima nad srbima u i oko sarajeva... i gle čuda baš on je skrenuo s mozgom i gle čuda baš on sveudilj pljuje po ustašama

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 3 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum