ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by RayMabus 24/9/2022, 20:08

Novoproglašena mobilizacija je katastrofa za etničke, vjerske i druge manjine koje žive u Ruskoj Federaciji, a čiji su pripadnici većinom pozivani u redove ruske vojske i slati u Ukrajinu, dok Vladimir Putin skreće pažnju pravoslavnih Rusa sa katastrofe u invaziji, navodi politički analitičar i specijalni dopisnik ukrajinskog lista Kyiv Post, Jason Jay Smart.

Kako komentirate odluku ruskog predsjednika Vladimira Putina o ‘djelomičnoj’ mobilizaciji? Da li je ona zaista – djelomična?

– Putinova odluka da organizira ovu mobilizaciju zasniva se na činjenici da je pretrpio značajne gubitke. Procjenjuje se kako je Rusija izgubila više od 50.000 vojnika. Primjera radi, za invazije Sovjetskog Saveza na Afganistan, koja je trajala devet godina, izgubljeno je ‘samo’ 15.000 sovjetskih života i to je značajno doprinijelo kolapsu i raspadu SSSR-a.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/zanima-vas-koji-su-sljedeci-ruski-koraci-procitajte-intervju-novinara-kyiv-posta-govori-o-stvarnim-gubicima-rusa-spominje-ulogu-srbije-evo-sto-ce-putina-zbaciti-s-vlasti-1227028

RayMabus

Posts : 174882
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 20:14

MDMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:
MDMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:tako bi i serbinjo vrištao dok bi ga arkanovci pokušavali pod prisilom poslati na front ali on je uspio pobjeći kod tetka četnika u sjevernu italiju
čak i prije nego je stigao poziv za JNA, pičketina čak ni to nije odradila no ovdje pokušava glumiti sveznalicu a u stvari glumi bolesnog majmuna koji apsolutno ništa ne kuži.



Zasto bih ja isao?

Ostali preko veze cesu jaja kod kuce i sluze vojni rok uz

Pink Floyd i slicno, ti Serbinho luda Bujdo, pesadija Kosovo.

Mozda ste vi Hrvati i kada vas vasi da ne kazem sta, vi

tapsete istoj a ja oteram sve u tri lepe.

Ja sam to sve radio u Slobino vreme a na Terazijskoj Cesmi

sam bio da se tucem sa Seseljcima i ne cvilim ovde ko

strina neka.

Mene Srbi da jebu, nece.

Serbinho jeste Patriota, ali pravi Patriota.

Ono kao Patriote, ali preko tudjih ledja.

Kaya meni kao, idi u Beograd.

Sreca da nisam u Beogradu, krene neko da me jashe,

odmah ko ovde reakcija.

Te Balkanske svinjarije kod mene ne prolaze i realno nemam

nista sa tim mentalitetom.

Jasu medije po Srbiji 50 ljudi, kontrolisu sve, ostali su budale.

Vi ste tako naucili da zivite, ja sam formiran u drugacijem sistemu.

Zaboravite vi mene i taj Balkan.

Obično svi takvi koji tvrde upravo ovo što si ti napisao, nakon dvije rakije se prvi u gaće skinu i krenu urlati takve budalaštine da ih deklarirani degenerici gledaju u čuđenju.

Jedno što si egomanijak ali ovakve pizdarije što pišeš demantiraš automatski činjenicom da imaš potrebu provoditi sate na svakodnevnoj bazi na forumu ispunjenom ljudima s kojima po vlastitom svjedočenju nemaš dodirnih točaka.

Stoga kad ti tako moram reći ne seri.



Skacu na mene, ja ih ne trazim.

Etiketiraju me i uvlace u pricu.

Kazes im da  nismo iz iste price, ali se ne skidaju...

Nisam za ratove, ali eto, napravise od mene Ramba a ja

to nisam.

Besni zbog Ukrajine,  Serbinho je za sve kriv.

Treba ih ignorisati i to bi bilo to.



Ma pusti molim te sve to vratimo se na onaj dio kako si ti prerastao Balkan, kako si ti svjetski čovjek,kulturan naj naj naj itd...

Objasni mi molim te onda molim te tu potrebu kod jedne takve osobe koja je svjesna svoje inteligencije i osobne veličine potrebu za takvim mazohizmom da danima provodiš vrijeme s ljudima s kojima nemaš dodirnih točaka a čije se mišljenje ni o čemu neće mijenjati ma što ti napisao.




Lepo je u Raju, ali je ekipa u Paklu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 20:18

Serbinho-3 wrote:
MDMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:
MDMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:tako bi i serbinjo vrištao dok bi ga arkanovci pokušavali pod prisilom poslati na front ali on je uspio pobjeći kod tetka četnika u sjevernu italiju
čak i prije nego je stigao poziv za JNA, pičketina čak ni to nije odradila no ovdje pokušava glumiti sveznalicu a u stvari glumi bolesnog majmuna koji apsolutno ništa ne kuži.



Zasto bih ja isao?

Ostali preko veze cesu jaja kod kuce i sluze vojni rok uz

Pink Floyd i slicno, ti Serbinho luda Bujdo, pesadija Kosovo.

Mozda ste vi Hrvati i kada vas vasi da ne kazem sta, vi

tapsete istoj a ja oteram sve u tri lepe.

Ja sam to sve radio u Slobino vreme a na Terazijskoj Cesmi

sam bio da se tucem sa Seseljcima i ne cvilim ovde ko

strina neka.

Mene Srbi da jebu, nece.

Serbinho jeste Patriota, ali pravi Patriota.

Ono kao Patriote, ali preko tudjih ledja.

Kaya meni kao, idi u Beograd.

Sreca da nisam u Beogradu, krene neko da me jashe,

odmah ko ovde reakcija.

Te Balkanske svinjarije kod mene ne prolaze i realno nemam

nista sa tim mentalitetom.

Jasu medije po Srbiji 50 ljudi, kontrolisu sve, ostali su budale.

Vi ste tako naucili da zivite, ja sam formiran u drugacijem sistemu.

Zaboravite vi mene i taj Balkan.

Obično svi takvi koji tvrde upravo ovo što si ti napisao, nakon dvije rakije se prvi u gaće skinu i krenu urlati takve budalaštine da ih deklarirani degenerici gledaju u čuđenju.

Jedno što si egomanijak ali ovakve pizdarije što pišeš demantiraš automatski činjenicom da imaš potrebu provoditi sate na svakodnevnoj bazi na forumu ispunjenom ljudima s kojima po vlastitom svjedočenju nemaš dodirnih točaka.

Stoga kad ti tako moram reći ne seri.



Skacu na mene, ja ih ne trazim.

Etiketiraju me i uvlace u pricu.

Kazes im da  nismo iz iste price, ali se ne skidaju...

Nisam za ratove, ali eto, napravise od mene Ramba a ja

to nisam.

Besni zbog Ukrajine,  Serbinho je za sve kriv.

Treba ih ignorisati i to bi bilo to.



Ma pusti molim te sve to vratimo se na onaj dio kako si ti prerastao Balkan, kako si ti svjetski čovjek,kulturan naj naj naj itd...

Objasni mi molim te onda molim te tu potrebu kod jedne takve osobe koja je svjesna svoje inteligencije i osobne veličine potrebu za takvim mazohizmom da danima provodiš vrijeme s ljudima s kojima nemaš dodirnih točaka a čije se mišljenje ni o čemu neće mijenjati ma što ti napisao.




Lepo je u Raju, ali je ekipa u Paklu.

Aha je da :)

Radi se o tome da tebi ne odgovara u potpunosti mjesto gdje se nalaziš. Misliš da te dovoljno ne uvažavaju niti da dobijaš sve što zaslužuješ i to pripisuješ činjenici da imaju rezervu prema tebi jer dolaziš odakle dolaziš. Pošto postoji potreba u tebi da se istakneš pred nekim (što samo po sebi nije grijeh samo je malo sjebano). Onda to zadovoljstvo utažuješ ovdje. Jer te kod kuće svi znaju pa se tamo da priča prodati ne može a ovdje....ovdje si ti baja među bauštelcima...

De dobro je stari samo ti po svome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 20:21

Eeeejjjj, meni nesto imaju reci, ja sam u vremenu najvece

opasnosti vozio u krug Vojnu Policiju, cak sam i ime izgubio,

nemam vise isto ime, najlakse je bilo otici u tu smrdljivu

vojsku.

Vreme Arkana, Seselja i svih ostalih.

Vi ste se prosetali 1995, dok vas prethodno nigde nije bilo.

Pizzon-u skidam kapu, on se rokao sa NATO, ako ne laze.

Ostali, trube ovde na sva zvona, ja se i ne cujem a realno sam

protiv nepravde.

Mene da majnunisu a ostali prevaranti pametni.

Ja da im branim Srpstvo.

Imas tih mufljuza puna Srbija, pazi da me seljaci neki ne

voze u krug oko Slavije, nocna tarifa.

Nisu rusili ni Slobu, niti sluzili istog, svako gleda svoju

zadnjicu i radi za sebe a ja trebam za druge.

Pazi da nece da moze.

Ja mogu sa normalnim Hrvatom pre naci zajednicku rec,

nego sa Srbinom, poput ovih lozaca iz HR.

Nema tu neke velike filozofije a ko propagira mrznju, radi se

o polu Svetu.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 20:24

Serbinho-3 wrote:

Ja mogu sa normalnim Hrvatom pre naci zajednicku rec,


Ovo je poprilično izlizana fraza u kojoj nivno normalnosti sugovornika ovisi isključico o tome koliko im se mišljenja o datoj temi podudaraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 20:28

Upada meni Policija na kucu, traze mene, Motorola peva,

kazem nema ga, bez straha, drugi se poplase, oni provale, udju

unutra, ja vucem nogu, ne mogu da hodam, oni gledaju scenu,

ispale im oci.

Sta vi znate, ko je imao jaja, mogao ih je demonstrirati u srcu

Beograda.

Slobina policija, vojna policija.

Stalno po Serbinha, Serbinho ih u sekundi vozi u krug, iz

principa.

Ostale nisu trazili, kasnije kada je proslo sranje, sluzili

civilno po mentalnim ustanovama i gde jos.

Sta sam ja, Ludi Bujda?

Mogu i ja sebe da gledam.

Oni nikad nece biti sposobni da odu i da se snadju svuda a

ja vise ne moram ni da radim.

Sta sam dobio od vas, nista, samo problemi.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 20:30

MDMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:

Ja mogu sa normalnim Hrvatom pre naci zajednicku rec,


Ovo je poprilično izlizana fraza u kojoj nivno normalnosti sugovornika ovisi isključico o tome koliko im se mišljenja o datoj temi podudaraju.



Normalan covek ne melje o ratovima i mrznji.

Nadje se na normalnim temama a budale na ratovima i

slicno.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 20:30

Jeli? A gle sad ovo. Meni je upala granata kraj kuće, pola krova odnijela. Mi bili u garaži. Došli kasnije isto policija...ispale im oči.

Što sam ja dobio od vas, nista, samo problemi i loša sjećanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 20:32

Serbinho-3 wrote:
MDMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:

Ja mogu sa normalnim Hrvatom pre naci zajednicku rec,


Ovo je poprilično izlizana fraza u kojoj nivno normalnosti sugovornika ovisi isključico o tome koliko im se mišljenja o datoj temi podudaraju.



Normalan covek ne melje o ratovima i mrznji.

Nadje se na normalnim temama a budale na ratovima i

slicno.


Krivo. Normalan i inteligentan čovjek nema problem da priča s nekim koga smatra istim takvim o baš bilo kojoj temi uključujući rat. Ukoliko uz normalnost dolazi i sposobnost samokritike za one i ono što i sam voli i poštiva. Tako da jel...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 20:32

MDMiridije wrote:Jeli? A gle sad ovo. Meni je upala granata kraj kuće, pola krova odnijela. Mi bili u garaži. Došli kasnije isto policija...ispale im oči.

Što sam ja dobio od vas, nista, samo problemi i loša sjećanja.


Serbinho ti ispalio granatu?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 20:34

Serbinho-3 wrote:
MDMiridije wrote:Jeli? A gle sad ovo. Meni je upala granata kraj kuće, pola krova odnijela. Mi bili u garaži. Došli kasnije isto policija...ispale im oči.

Što sam ja dobio od vas, nista, samo problemi i loša sjećanja.


Serbinho ti ispalio granatu?

Jok, ovi iz opisno ti niknejma. Pojma nemam kakvi su ti hobiji bili u to vrijeme. Usporedba je radi toga tko je veća faca i tko je veće sranje doživio i proživio pošto razgovor ide u tome smjeru ako je suditi po ovome što pišeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by mentalitet 24/9/2022, 20:35

.


[/quote]

Ma pusti molim te sve to vratimo se na onaj dio kako si ti prerastao Balkan, kako si ti svjetski čovjek,kulturan naj naj naj itd...

Objasni mi molim te onda molim te tu potrebu kod jedne takve osobe koja je svjesna svoje inteligencije i osobne veličine potrebu za takvim mazohizmom da danima provodiš vrijeme s ljudima s kojima nemaš dodirnih točaka a čije se mišljenje ni o čemu neće mijenjati ma što ti napisao.[/quote]



Izbjegavam te komentirati ,ali jebi ga moram ovu balkansku tvoju osobinu umjesto njega jer on je fin i kulturan a ja sam posebni specijalac za balkanjerose i njihove mentalne sklopove.

Vidio sam po svijetu jako puno balkanaca koji su prevazishli balkanski mentalitet i ljudi gledaju svoja posla,ugledni su gradjani zemalja gdje zive.Neki su chak i Dr.Mr, ali im je ostalo neshto balkansko u njima kao i shto je u svakom chovjeku ostali oni zivotinjski nagoni koje primjecujem kod tebe.Dakle, trazish od njega da ti se ispovijeda kao da si ti biskup!!!?E to je ono balkanjerosko shto ti imash u sebi,plus si ljubomoran na njega jer eto prevazishao je takve tipove.Nije sve kod balkanaca negativno,naprotiv ,postavili su temelje moderne civilizacije ali sadashnja vecina balkanaca uziva u tom svome animalnom porivu i nije svjesna da je to osnovni razlog svih problema i nevolja u koje stalno ulaze.'Dakle,shta on tebi ima objashnjavati tko je,shto je,i kako zivi kad tebi ni iz dzepa ni u dzep,ali ti je potrebno kao i onom folksdojcheru da opravdash svoj jadni i bijedni zivot kojim zivish jer da nije tako ne bi velichao i hvalio se drogiranjem i prevelikim zderanjem.Dakle,razni ljudu razni utjecaji pa i razne potrebe.Poznato je kada balkanci zadovolje svoje potrebe za materijalnim pochinju traziti ono neshto iz djetinjstva DRUZENJE pa naivni jer su zaboravili kakvi mogu biti balkanjerosi dolaze na ovakva mjesta trazeci mozda srodnu dushu ili slichna razmishljanja ne shvacajuci da su se oni promijenili pod utjecajem kulture u kojoj zive (ne mora znachiti da je to pozitivno) a da su balkanjerosi ostali zarobljeni u srednjem vijeku . Ito je razlika koja dolazi pri komunikaciji izmedju njih i ovih drugih koji su ostali na bacanju balota i nishta nisu promijenili u svome zivotu nabolje.Evo ja sam nauchio na ovom forumu da postoji slichnost izmedju budala kao i pametnih bez obzira na vjeru ili nacionalnost.Zavisi iz koje je tvornice ispao,i naravno genetska predispozicija jer ako ti je stvoritelj bio pokvarenjak i podao chovjek nema shanse da njegov naslijednik bude neshto drugo,nauchno dokazano.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by RayMabus 24/9/2022, 20:37

RayMabus wrote:Novoproglašena mobilizacija je katastrofa za etničke, vjerske i druge manjine koje žive u Ruskoj Federaciji, a čiji su pripadnici većinom pozivani u redove ruske vojske i slati u Ukrajinu, dok Vladimir Putin skreće pažnju pravoslavnih Rusa sa katastrofe u invaziji, navodi politički analitičar i specijalni dopisnik ukrajinskog lista Kyiv Post, Jason Jay Smart.

Kako komentirate odluku ruskog predsjednika Vladimira Putina o ‘djelomičnoj’ mobilizaciji? Da li je ona zaista – djelomična?

– Putinova odluka da organizira ovu mobilizaciju zasniva se na činjenici da je pretrpio značajne gubitke. Procjenjuje se kako je Rusija izgubila više od 50.000 vojnika. Primjera radi, za invazije Sovjetskog Saveza na Afganistan, koja je trajala devet godina, izgubljeno je ‘samo’ 15.000 sovjetskih života i to je značajno doprinijelo kolapsu i raspadu SSSR-a.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/zanima-vas-koji-su-sljedeci-ruski-koraci-procitajte-intervju-novinara-kyiv-posta-govori-o-stvarnim-gubicima-rusa-spominje-ulogu-srbije-evo-sto-ce-putina-zbaciti-s-vlasti-1227028

Stižu Orke. lol!

Sad ćemo ih u čevape i u pljeskavice. Basketball

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Fwfetzzpista

Ovi na vrhu stijene, ovo je Putin. lol!

RayMabus
RayMabus

Posts : 174882
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 20:41

MDMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:
MDMiridije wrote:Jeli? A gle sad ovo. Meni je upala granata kraj kuće, pola krova odnijela. Mi bili u garaži. Došli kasnije isto policija...ispale im oči.

Što sam ja dobio od vas, nista, samo problemi i loša sjećanja.


Serbinho ti ispalio granatu?

Jok, ovi iz opisno ti niknejma. Pojma nemam kakvi su ti hobiji bili u to vrijeme. Usporedba je radi toga tko je veća faca i tko je veće sranje doživio i proživio pošto razgovor ide u tome smjeru ako je suditi po ovome što pišeš.



Sta ste vi prosli?

Jel sam ja nekada krivio nekoga za nesto?

Vi samo cvilite ovde ko strine neke.

Dosadite i onim Hrvaticama, pa se dobro poseve u Beogradu

da izlece dusu ranjenu.

Ovo sto kaze Mentalitet, sede tamo po Cikagu svi a ovo

obolelo, ostalo u 1992.

Uvek im neko kriv.

Kada ja kazem jednu rec ovde, kazu mi ratovi su takvi i ajde

zdravo.

Nisu prosli realno nista, raskokodakali se.

Ja prolazio najgore i ne cmizdrim ovde.

Jure te stalno, bezis, vozis ih, traze te, kazes im nisi ti,

gledaju te u oci, ni da trepnes, siguran 110%, drugi poput

vas se useru u gace, ali ne i Serbinho.

Niste muskarci i to je to.

Pravi muskarac ne cmizdri i ne kuka tj. ja.

Vi svi imate vasa imena a gde je moje?

Koga ja da krivim?

Cutim i ne dosadjujem ostalima.



Last edited by Serbinho-3 on 24/9/2022, 20:46; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 20:44

mentalitet wrote:.



Ma pusti molim te sve to vratimo se na onaj dio kako si ti prerastao Balkan, kako si ti svjetski čovjek,kulturan naj naj naj itd...

Objasni mi molim te onda molim te tu potrebu kod jedne takve osobe koja je svjesna svoje inteligencije i osobne veličine potrebu za takvim mazohizmom da danima provodiš vrijeme s ljudima s kojima nemaš dodirnih točaka a čije se mišljenje ni o čemu neće mijenjati ma što ti napisao.[/quote]



Izbjegavam te komentirati ,ali jebi ga moram ovu balkansku tvoju osobinu umjesto njega jer on je fin i kulturan a ja sam posebni specijalac za balkanjerose i njihove mentalne sklopove.

Vidio sam po svijetu jako puno balkanaca koji su prevazishli balkanski mentalitet i ljudi gledaju svoja posla,ugledni su gradjani zemalja gdje zive.Neki su chak i Dr.Mr, ali im je ostalo neshto balkansko u njima kao i shto je u svakom chovjeku ostali oni zivotinjski nagoni koje primjecujem kod tebe.Dakle, trazish od njega da ti se ispovijeda kao da si ti biskup!!!?E to je ono balkanjerosko shto ti imash u sebi,plus si ljubomoran na njega jer eto prevazishao je takve tipove.Nije sve kod balkanaca negativno,naprotiv ,postavili su temelje moderne civilizacije ali sadashnja vecina balkanaca uziva u tom svome animalnom porivu i nije svjesna da je to osnovni razlog svih problema i nevolja u koje stalno ulaze.'Dakle,shta on tebi ima objashnjavati tko je,shto je,i kako zivi kad tebi ni iz dzepa ni u dzep,ali ti je potrebno kao i onom folksdojcheru  da opravdash svoj jadni i bijedni zivot kojim zivish jer da nije tako ne bi velichao i hvalio se drogiranjem i prevelikim zderanjem.Dakle,razni ljudu razni utjecaji pa i razne potrebe.Poznato je kada balkanci zadovolje svoje potrebe za materijalnim pochinju traziti ono neshto iz djetinjstva DRUZENJE pa naivni  jer su zaboravili kakvi mogu biti balkanjerosi dolaze na ovakva mjesta trazeci mozda srodnu dushu ili slichna razmishljanja ne shvacajuci da su se oni promijenili pod utjecajem kulture u kojoj zive (ne mora znachiti da je to pozitivno) a da su balkanjerosi ostali zarobljeni  u srednjem vijeku . Ito je razlika koja dolazi pri komunikaciji izmedju njih i ovih drugih koji su ostali na bacanju balota i nishta nisu promijenili u svome zivotu nabolje.Evo ja sam nauchio na ovom forumu da postoji slichnost izmedju budala kao i pametnih bez obzira na vjeru ili nacionalnost.Zavisi iz koje je tvornice ispao,i naravno genetska predispozicija jer ako ti je stvoritelj bio pokvarenjak i podao chovjek nema shanse da njegov naslijednik bude neshto drugo,nauchno dokazano.[/quote]

Odjebi pičko licemjerna. Nemaš ti šta komentirati. Ti si govno licemjerno koje uživa na zapadu a pljuje po istome. Iako je imao sto prilika da ode živjeti život u zemlji na koju mu se diže.

Odjebi pičko nisi čovjek :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 20:46

Serbinho-3 wrote:
MDMiridije wrote:
Serbinho-3 wrote:
MDMiridije wrote:Jeli? A gle sad ovo. Meni je upala granata kraj kuće, pola krova odnijela. Mi bili u garaži. Došli kasnije isto policija...ispale im oči.

Što sam ja dobio od vas, nista, samo problemi i loša sjećanja.


Serbinho ti ispalio granatu?

Jok, ovi iz opisno ti niknejma. Pojma nemam kakvi su ti hobiji bili u to vrijeme. Usporedba je radi toga tko je veća faca i tko je veće sranje doživio i proživio pošto razgovor ide u tome smjeru ako je suditi po ovome što pišeš.



Sta ste vi prosli?

Jel sam ja nekada krivio nekoga za nesto?

Vi samo cvilite ovde ko strine neke.

Dosadite i onim Hrvaticama, pa se dobro poseve u Beogradu

da izlece dusu.

Ovo sto kaze Mentalitet, sede tamo po Cikagu svi a ovo

obolelo, ostalo u 1992.

Uvek im neko kriv.

Kada ja kazem jednu rec ovde, kazu mi ratovi su takvi i ajde

zdravo.

Nisu prosli realno nista, raskokodakali se.

Ja prolazio najgore i ne cmizdrim ovde.

Niste muskarci i to je to.



Prije svega ovo moje napisano "cviljenje" je bio reply na tvoje "cviljenje" tvoj je problem što ti to svoje prepoznaješ kao nekakav izraz nadnaravne muškosti a kad netko drugi ti da vlastiti primjer imaš potrebu po istome pljuvati. I onda kukaš da su svi drugi u kurcu.

Evo imao si lijepu priliku normalne razmjene mišljenja u kojoj te nitko nije vrijeđao i što si napravio od toga?

Ma bježi bogati :D dobro je sve smo si rekli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by mentalitet 24/9/2022, 20:52

MDMiridije wrote:
mentalitet wrote:.



Ma pusti molim te sve to vratimo se na onaj dio kako si ti prerastao Balkan, kako si ti svjetski čovjek,kulturan naj naj naj itd...

Objasni mi molim te onda molim te tu potrebu kod jedne takve osobe koja je svjesna svoje inteligencije i osobne veličine potrebu za takvim mazohizmom da danima provodiš vrijeme s ljudima s kojima nemaš dodirnih točaka a čije se mišljenje ni o čemu neće mijenjati ma što ti napisao.



Izbjegavam te komentirati ,ali jebi ga moram ovu balkansku tvoju osobinu umjesto njega jer on je fin i kulturan a ja sam posebni specijalac za balkanjerose i njihove mentalne sklopove.

Vidio sam po svijetu jako puno balkanaca koji su prevazishli balkanski mentalitet i ljudi gledaju svoja posla,ugledni su gradjani zemalja gdje zive.Neki su chak i Dr.Mr, ali im je ostalo neshto balkansko u njima kao i shto je u svakom chovjeku ostali oni zivotinjski nagoni koje primjecujem kod tebe.Dakle, trazish od njega da ti se ispovijeda kao da si ti biskup!!!?E to je ono balkanjerosko shto ti imash u sebi,plus si ljubomoran na njega jer eto prevazishao je takve tipove.Nije sve kod balkanaca negativno,naprotiv ,postavili su temelje moderne civilizacije ali sadashnja vecina balkanaca uziva u tom svome animalnom porivu i nije svjesna da je to osnovni razlog svih problema i nevolja u koje stalno ulaze.'Dakle,shta on tebi ima objashnjavati tko je,shto je,i kako zivi kad tebi ni iz dzepa ni u dzep,ali ti je potrebno kao i onom folksdojcheru  da opravdash svoj jadni i bijedni zivot kojim zivish jer da nije tako ne bi velichao i hvalio se drogiranjem i prevelikim zderanjem.Dakle,razni ljudu razni utjecaji pa i razne potrebe.Poznato je kada balkanci zadovolje svoje potrebe za materijalnim pochinju traziti ono neshto iz djetinjstva DRUZENJE pa naivni  jer su zaboravili kakvi mogu biti balkanjerosi dolaze na ovakva mjesta trazeci mozda srodnu dushu ili slichna razmishljanja ne shvacajuci da su se oni promijenili pod utjecajem kulture u kojoj zive (ne mora znachiti da je to pozitivno) a da su balkanjerosi ostali zarobljeni  u srednjem vijeku . Ito je razlika koja dolazi pri komunikaciji izmedju njih i ovih drugih koji su ostali na bacanju balota i nishta nisu promijenili u svome zivotu nabolje.Evo ja sam nauchio na ovom forumu da postoji slichnost izmedju budala kao i pametnih bez obzira na vjeru ili nacionalnost.Zavisi iz koje je tvornice ispao,i naravno genetska predispozicija jer ako ti je stvoritelj bio pokvarenjak i podao chovjek nema shanse da njegov naslijednik bude neshto drugo,nauchno dokazano.[/quote]

Odjebi pičko licemjerna. Nemaš ti šta komentirati. Ti si govno licemjerno koje uživa na zapadu a pljuje po istome. Iako je imao sto prilika da ode živjeti život u zemlji na koju mu se diže.

Odjebi pičko nisi čovjek :D [/quote]

Chime sam zasluzio da mi dajesh nadnaravne osobine?Mada tvoj nesvjesno-animalni odgovor kaze mi da sam pogodio u sredinu tvoga mozgica:::))))Vzno je da si ti balkanjeros koji je nekrofilchina kakvog nema na kugli zemaljskoj pa po forumu lijepish mrtva tijela drkajuci na te scene.To je chovjek?Jeste ali mentalno bolestan.


Da se vratim na temu.Sve ove teritorije su bile ruske koje je Hrushchov dao Ukrajini jer je bio ukrainac pa je lukavo iskoristio pripadnodnost KP SSSR i sada se to vraca majci Rusiji jer je njoj i pripadalo stoljecima.A tako ce uskoro i Dalmacija pripasti italijanima kao i Medjumurje madjarima.Jebi ga,podrzali ste tko jachi taj kvachi pa ono shto ste zeljeli drugima vraca se vama.Uvijek sam govorio i uchio mladje,nikada ne pozeli tudje jer i ono shto je "tvoje" postat ce njihovo.Pandorin efekat.


Last edited by mentalitet on 24/9/2022, 21:04; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 20:53

Serbinho ti skenjao krov.

Kada su po mene dolazili sa dugim cevima i dzipovima,

Motorola budi zgradu u noci, vi ste svi bili Rambo.

Price za malu decu.

Tako nekoliko godina, setam drugi identitet, vozim ja njih ni

da trepnem, traze te uvek.

Kasnije otisao u Cikago, tamo me gledali ko budalu, pitali

da li sam svestan gde sam dosao.

Odmorio se medju onim ubicama Cikaskim.

Sada slusam tu neke da mi drame.

Mogao si doci kod mene, pa da vidis kako se na prvoj liniji

Fronta, vozi u krug oko Slavije.



Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Guest 24/9/2022, 20:55

mentalitet wrote:
Chime sam zasluzio da mi dajesh nadnaravne osobine?Mada tvoj nesvjesno-animalni odgovor kaze mi da sam pogodio u sredinu tvoga mozgica:::))))Vzno je da si ti balkanjeros koji je nekrofilchina  kakvog nema na kugli zemaljskoj pa po forumu lijepish mrtva tijela drkajuci na te scene.To je chovjek?Jeste ali mentalno bolestan.

Stvar je toga da ti ne možeš nikoga u ništa pogoditi jer si kreten. Ono baš dokazani bez ikakve dileme kreten. Uz to si smeće ljudsko i licemjer. Kao takav nije ti mjesto među ljudima nego ti je mjesto u kavezu iza stakla da te drugi gledaju kako jedeš kikiriki i guziš lubenicu. Odjebi u tri pičke materine :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Šandor Winnetou 24/9/2022, 21:07

Serbinho-3 wrote:
MDMiridije wrote:Jeli? A gle sad ovo. Meni je upala granata kraj kuće, pola krova odnijela. Mi bili u garaži. Došli kasnije isto policija...ispale im oči.

Što sam ja dobio od vas, nista, samo problemi i loša sjećanja.


Serbinho ti ispalio granatu?
Možda nisi možda jesi no ovakvim svojim sranjima svakako staješ na stranu onih koji su zapovjedili ili ispalili tu granatu.

_________________
Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Šandor Winnetou 24/9/2022, 21:11

MDMiridije wrote:
mentalitet wrote:
Chime sam zasluzio da mi dajesh nadnaravne osobine?Mada tvoj nesvjesno-animalni odgovor kaze mi da sam pogodio u sredinu tvoga mozgica:::))))Vzno je da si ti balkanjeros koji je nekrofilchina  kakvog nema na kugli zemaljskoj pa po forumu lijepish mrtva tijela drkajuci na te scene.To je chovjek?Jeste ali mentalno bolestan.

Stvar je toga da ti ne možeš nikoga u ništa pogoditi jer si kreten. Ono baš dokazani bez ikakve dileme kreten. Uz to si smeće ljudsko i licemjer. Kao takav nije ti mjesto među ljudima nego ti je mjesto u kavezu iza stakla da te drugi gledaju kako jedeš kikiriki i guziš lubenicu. Odjebi u tri pičke materine :D
lik je nadnaravni kreten, nema riječi za opisati o kakvom se idiotu radi

_________________
Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna” - Page 6 Empty Re: Medvedev: Aneksija ukrajinskog teritorija bit će “nepovratna”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum