ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 20/9/2022, 21:11

evo malo da se vidi rusko i recimo ringovo ludilo

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/u-rusiji-potpuno-izgubili-dodir-s-realnoscu-pogledajte-opce-ludilo-na-njihovoj-televiziji-u-ponedjeljak-smo-trebali-baciti-nuklearnu-bombu-1225829

Šandor Winnetou

Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 20/9/2022, 22:02

Šandor Winnetou wrote:
Charles III wrote:
Šandor Winnetou wrote:Evo samo da se vidi koliko je rusija globalni igrač i u aziji a da ne govorimo da su iz evrope gotovo izbačeni

....
Udruženje država jugoistočne Azije (ASEAN) poboljšalo je svoje veze s Rusijom na "strateško partnerstvo" 2018., četiri godine nakon što je Rusija "anektirala" Krim, dio Ukrajine. Ipak, trgovina ASEAN-a i Rusije porasla je na samo oko 20 milijardi dolara u 2021. godini - u odnosu na 18,2 milijarde dolara u 2012. godini.[/size][/left]
To blijedi u usporedbi s prošlogodišnjom trgovinom ASEAN-a s Kinom (878 milijardi dolara) i SAD-om (441,7 milijardi dolara). ASEAN-ova trgovina s Tajvanom vrijedi gotovo četiri puta više nego s Rusijom.



Denis Kuljiš je lijepo govorio da Rusija nije nikakva ekonomska sila, da ima BDP u rangu Nizozemske. 




Pa eto samo tajvan ima 4x veću trgovinsku razmjenu nego najveća država na svijetu a to dovoljno govori o rusiji kao ekonomskoj sili.
početkom agresije na ukrajinu, rusija je bila malo jača od španjolske u bdp. sada konstantno klizi.
za godinu dana će biti na razini portugala.

patuljko ima petinu bdp njemačkog gospodarstva. trećinu francuskog, 25% manje od italije.

patuljko se zajebo ko i hitler.

očito da je obrazac isti.

(kaj veli polutan ringodingo-strateško premještanje dok ih uspaničareni ukrajinci prate?)

_________________

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 M_50010

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Noor 21/9/2022, 00:50


Krenulo beganje iz Majčice Rusije


https://net.hr/danas/svijet/nakon-objave-o-mogucoj-mobilizaciji-rusi-masovno-guglaju-kako-pobjeci-c507ca62-3915-11ed-acf8-f2434fb7d1ff

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Noor 21/9/2022, 08:07

jel obraćanje opet odgođeno, zna li se što?
rečeno je za danas ujutro u 7, "dok se daleki istok probudi".
evo, vec je prošlo i 8....i opet ništa

jel živ? jel je još predsjednik Rusije?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 21/9/2022, 08:23

Noor wrote:jel obraćanje opet odgođeno, zna li se što?
rečeno je za danas ujutro u 7, "dok se daleki istok probudi".
evo, vec je prošlo i 8....i opet ništa

jel živ? jel je još predsjednik Rusije?
nadajmo se da je gnom žavršio svoje ovozemaljsko putovanje na nasilan način jer je cijeli život tako i živio.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by marcellus 21/9/2022, 08:42

frka panika. Proglasio mobilizaciju, zaprijetio oružjem za masovno uništenje, kreću referendumi prije nego ukrajinci umarširaju.

očito su rusi u panici. malo vuče na njemačku 44.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by marcellus 21/9/2022, 08:43

Noor wrote:jel obraćanje opet odgođeno, zna li se što?
rečeno je za danas ujutro u 7, "dok se daleki istok probudi".
evo, vec je prošlo i 8....i opet ništa

jel živ? jel je još predsjednik Rusije?

je... za sad. a možda i on padne kroz prozor. Zadnje vrijeme je to u rusiji dosta često.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 21/9/2022, 08:49

marcellus wrote:frka panika. Proglasio mobilizaciju, zaprijetio oružjem za masovno uništenje, kreću referendumi prije nego ukrajinci umarširaju.

očito su rusi u panici. malo vuče na njemačku 44.
govno opet zvecka nuklearnim oružjem iako je u ratu samo sa ukrajinom

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Noor 21/9/2022, 08:59

kaže 300 000 rezervista šalje u Ukrajinu
Šojgu dodaje ...do sada je poginulo 5900 ruskih, a 100 000 ukrajinskih vojnika

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by marcellus 21/9/2022, 09:08

rezervisti mogu samo bit topovsko meso u ovakvom ratu, i problem za one koji ratuju s njima a znaju ratovat. Od takvih je obično više štete nego koristi.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Charles III likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 21/9/2022, 11:34

Ukratko kako ste vi primjetili , a i drugi analitičari, masovna mobilizacija neće dugoročno poremetiti tok rata.
Dapače lakše mu je sprovesti djelomičnu mobilizaciju, jer Rusija za masovnu nema resursa.

Rusija jednostavno ne može proizvoditi moderno oružje niti približno brzinom kojom ga gubi u Ukraini.
Primjetite sljedeće. Nema više ono da Rusi ispaljuju 50 000 - 60 000 granata što su udarali prije dolaska HIMARS sustava. Oni su im sjebali logistiku i skladišta.

Nema više ono da na Ukrainske gradove pada dnevno i nekoliko desetaka krstarećih raketa, većinu su Rusi ispucali. i Balističkih.  Tu i tamo ispale Rusi koji i pogode neku branu ili navodno skladište ili tvornicu, ili elektranu.. jednom tjednom.. prije je svaki dan na većinu UKR gradova padalo nekoliko projektila.. nema brate..

Sve manje je modernog oružja što je proizvedeno tipa zadnjih 10-15godina, a Rusija iz naftalina vadi sovjetske zalihe. Broj granata, projektila sa VBRove je sve manje. Jedno ispaljivanje VBRa košta 40 000 $. Nema više toga da Ukrainci kukaju kako na cijeloj fronti nemogu poviriti glavu od granata i projektila, i gdje Rusi "melju" Ukrainsku obranu pomalo iz daljine. Toga je pun kurac manje.

Avijacija im neide dubolje od prve linije fronta i tada mora ići u niskom letu gdje ih Ukrainci gađaju MANPADSima.
Rusija nema više pametnih bombi da baca sa 5000 -10000 metara visine(a i tada ih mogu ukrainci skinuti sa S-300 ili drugim sustavima). Svaka pametna bomba košta 20 000- 30 000$.

Dronova im je sve manje, aj Iran ih je spasio sa dronovima samoubojicama, i osjeti se nihov efekat čak i Ukrainci to pričaju. Ostaje nada da ih Rusi nemaju neograničeno, jer Ukrainci su Ruse rokali sa Američkim dronovima samoubojicama vjerojatno su ih potrošili.

One moderne kvalitetne izviđačke dronove, tipa Orlan10 i takve, Rusi jednostavno ne mogu proizvesti za potrebe svoje vojske u količini kojoj ih gube.

Ove stvari ubacivanje topovskog mesa ne rješava

Tenkovi koji će biti poslani dole, kao i vojnici mobilizirani. Tenkovi su sve stariji, Samohodne haubice sve starije i sve kraćeg dometa, oklopna vozila sve starija, pješadija tih 300 000 će imati kratku obuku, loš moral, OK tu i tamo mogu popuniti nešto i to će se osjetiti, ali od toga ne možeš tipa početi osvajati. Neće za veliku većinu njih biti noćne optike, niti za tenkove noćne optike. .a Ukrainci sve više i više vole napadati po noći.

Te stvari djelomična mobilizacija ne rješava. Inače Ru nema muda za masovnu mobilizaciju ,jer bi se narod bunio i nema resursa za to. Za djelomičnu još i ima resursa, i opet većina Rusa je neće osjetiti, a efekti neće biti niti približno koliko je Putin zamislio, iako bez djelomične mobilizacije i topovskog mesa došlo bi vjerojatno do kolapsa cijelog Ruskog fronta na zimu/proljeće. Ovako neće doći do toga

Djelomična mobilizacija ovdje može jedino zaustaviti totalni kolaps RU fronte , uz velike gubitke, ali nadajući se da se to neće osjetiti u Rusiji među populacijom.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 21/9/2022, 11:41

AssadNaPodmornici wrote:Ukratko kako ste vi primjetili , a i drugi analitičari, masovna mobilizacija neće dugoročno poremetiti tok rata.
Dapače lakše mu je sprovesti djelomičnu mobilizaciju, jer Rusija za masovnu nema resursa.

Rusija jednostavno ne može proizvoditi moderno oružje niti približno brzinom kojom ga gubi u Ukraini.
Primjetite sljedeće. Nema više ono da Rusi ispaljuju 50 000 - 60 000 granata što su udarali prije dolaska HIMARS sustava. Oni su im sjebali logistiku i skladišta.

Nema više ono da na Ukrainske gradove pada dnevno i nekoliko desetaka krstarećih raketa, većinu su Rusi ispucali. i Balističkih.

Sve manje je modernog oružja što je proizvedeno tipa zadnjih 10-15godina, a Rusija iz naftalina vadi sovjetske zalihe. Broj granata, projektila sa VBRove je sve manje. Jedno ispaljivanje VBRa košta 40 000 $.

Avijacija im neide dubolje od prve linije fronta i tada mora ići u niskom letu gdje ih Ukrainci gađaju MANPADSima.
Rusija nema više pametnih bombi da baca sa 5000 -10000 metara visine(a i tada ih mogu ukrainci skinuti sa S-300 ili drugim sustavima). Svaka pametna bomba košta 20 000- 30 000$.

Dronova im je sve manje, aj Iran ih je spasio sa dronovima samoubojicama, i osjeti se nihov efekat čak i Ukrainci to pričaju. Ostaje nada da ih Rusi nemaju neograničeno, jer Ukrainci su Ruse rokali sa Američkim dronovima samoubojicama vjerojatno su ih potrošili.

One moderne kvalitetne izviđačke dronove, tipa Orlan10 i takve, Rusi jednostavno ne mogu proizvesti za potrebe svoje vojske u količini kojoj ih gube.

Tenkovi koji će biti poslani dole, kao i vojnici mobilizirani. Tenkovi su sve stariji, Samohodne haubice sve starije i sve kraćeg dometa, oklopna vozila sve starija, pješadija tih 300 000 će imati kratku obuku, loš moral, OK tu i tamo mogu popuniti nešto i to će se osjetiti, ali od toga ne možeš tipa početi osvajati. Neće za veliku većinu njih biti noćne optike, niti za tenkove noćne optike. .a Ukrainci sve više i više vole napadati po noći.

Te stvari djelomična mobilizacija ne rješava. Inače Ru nema muda za masovnu mobilizaciju ,jer bi se narod bunio i nema resursa za to. Za djelomičnu još i ima resursa, i opet većina Rusa je neće osjetiti, a efekti neće biti niti približno koliko je Putin zamislio, iako bez djelomične mobilizacije i topovskog mesa došlo bi vjerojatno do kolapsa cijelog Ruskog fronta na zimu/proljeće. Ovako neće doći do toga

Ono što je općepoznata stvar je da u ovom sukobu Rusija nije imala nikad problem sa manjkom oružja i streljiva. Glavni problem je bio nedostatak ljudstva.

Ovom mobilizaciom rješavaju svoj glavni i jedini problem.

Oružja Rusija ima koliko hoćeš.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 21/9/2022, 12:17

AssadNaPodmornici wrote:

Djelomična mobilizacija ovdje može jedino zaustaviti totalni kolaps RU fronte , uz velike gubitke, ali nadajući se da se to neće osjetiti u Rusiji među populacijom.
Točno.

To nam je dovoljno.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Komsic-alkoholicar-1
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 21/9/2022, 12:33

Noor wrote:kaže 300 000 rezervista šalje u Ukrajinu
Šojgu dodaje ...do sada je poginulo 5900 ruskih, a 100 000 ukrajinskih vojnika
ovo ni srbi ne bi progutali

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 21/9/2022, 12:56

Protegnuta linija bojišnice, stalno granatiranje ruskih pograničnih područja od strane ukrajinske vojske i napadi na oslobođena područja zahtijevali su poziv vojnika iz pričuve, objasnio je Putin. Rusija će pozvati rezerviste koji su već služili vojsku i organizirat će njihovu obuku. Pričuvnici i dragovoljci Donbasa imat će pravo na ista jamstva koja uživaju naši vojnici po ugovoru.

Crta borbenog djelovanja sada se proteže preko 1000 km u posebnoj vojnoj operaciji u Ukrajini, dok se teroristički napadi zapadnim oružjem već izvode na ruska granična područja. NATO provodi izviđanje preko cijelog juga Rusije konstantno, koristeći napredne sustave, zrakoplove i brodove, satelite i strateške bespilotne letjelice. Počele su se primjenjivati ​​i nuklearne ucjene: Riječ je ne samo o bombardiranju NE Zaporožje koje potiče Zapad, a koje može izazvati nuklearnu katastrofu, nego i o izjavama predstavnika vodećih zemalja NATO-a o mogućnosti i dopustivosti uporabe takvog oružja”, tvrdi Putin.

Prema prijedlogu ruskog Glavnog stožera i Ministarstva obrane, Rusija će raspisati djelomičnu mobilizaciju, a te će mjere započeti već danas. Rusija će pozivati ​​rezerviste, prvenstveno one koji su služili vojsku. Mobilizirani građani proći će potrebnu obuku i uživati ​​ista jamstva koja se daju osoblju angažiranom po ugovoru. Ruska vlada i Ministarstvo obrane će po svom statusu izjednačiti dobrovoljačke postrojbe Donbasa s ruskim vojnicima. Ruske će vlasti također odmah riješiti sva pitanja vezana uz opskrbu poduzeća obrambene industrije potrebnim zalihama i financijskim sredstvima, tvrde iz Moskve.

https://www.geopolitika.news/vijesti/putin-linija-borbe-u-ukrajini-je-preko-1000-km-gdje-se-borimo-protiv-nato-oruzja-a-nadziran-je-cijeli-jug-rusije/
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 21/9/2022, 13:20

Jedan video gdje Rusi nanose velike gubitke UKR na Hersonskoj fronti

link na video
https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/xjdoin/footage_of_ukrainian_convoy_under_russian/

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 21/9/2022, 13:30

crvenkasti wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ukratko kako ste vi primjetili , a i drugi analitičari, masovna mobilizacija neće dugoročno poremetiti tok rata.
Dapače lakše mu je sprovesti djelomičnu mobilizaciju, jer Rusija za masovnu nema resursa.

Rusija jednostavno ne može proizvoditi moderno oružje niti približno brzinom kojom ga gubi u Ukraini.
Primjetite sljedeće. Nema više ono da Rusi ispaljuju 50 000 - 60 000 granata što su udarali prije dolaska HIMARS sustava. Oni su im sjebali logistiku i skladišta.

Nema više ono da na Ukrainske gradove pada dnevno i nekoliko desetaka krstarećih raketa, većinu su Rusi ispucali. i Balističkih.

Sve manje je modernog oružja što je proizvedeno tipa zadnjih 10-15godina, a Rusija iz naftalina vadi sovjetske zalihe. Broj granata, projektila sa VBRove je sve manje. Jedno ispaljivanje VBRa košta 40 000 $.

Avijacija im neide dubolje od prve linije fronta i tada mora ići u niskom letu gdje ih Ukrainci gađaju MANPADSima.
Rusija nema više pametnih bombi da baca sa 5000 -10000 metara visine(a i tada ih mogu ukrainci skinuti sa S-300 ili drugim sustavima). Svaka pametna bomba košta 20 000- 30 000$.

Dronova im je sve manje, aj Iran ih je spasio sa dronovima samoubojicama, i osjeti se nihov efekat čak i Ukrainci to pričaju. Ostaje nada da ih Rusi nemaju neograničeno, jer Ukrainci su Ruse rokali sa Američkim dronovima samoubojicama vjerojatno su ih potrošili.

One moderne kvalitetne izviđačke dronove, tipa Orlan10 i takve, Rusi jednostavno ne mogu proizvesti za potrebe svoje vojske u količini kojoj ih gube.

Tenkovi koji će biti poslani dole, kao i vojnici mobilizirani. Tenkovi su sve stariji, Samohodne haubice sve starije i sve kraćeg dometa, oklopna vozila sve starija, pješadija tih 300 000 će imati kratku obuku, loš moral, OK tu i tamo mogu popuniti nešto i to će se osjetiti, ali od toga ne možeš tipa početi osvajati. Neće za veliku većinu njih biti noćne optike, niti za tenkove noćne optike. .a Ukrainci sve više i više vole napadati po noći.

Te stvari djelomična mobilizacija ne rješava. Inače Ru nema muda za masovnu mobilizaciju ,jer bi se narod bunio i nema resursa za to. Za djelomičnu još i ima resursa, i opet većina Rusa je neće osjetiti, a efekti neće biti niti približno koliko je Putin zamislio, iako bez djelomične mobilizacije i topovskog mesa došlo bi vjerojatno do kolapsa cijelog Ruskog fronta na zimu/proljeće. Ovako neće doći do toga

Ono što je općepoznata stvar je da u ovom sukobu Rusija nije imala nikad problem sa manjkom oružja i streljiva. Glavni problem je bio nedostatak ljudstva.

Ovom mobilizaciom rješavaju svoj glavni i jedini problem.

Oružja Rusija ima koliko hoćeš.

oružja imaju ali najviše starog iz SSSRa , ispalo da je da kod hrpe tenkova koji su nešto i valjali, Rusi koji su radili u skladištu bi skidali skupe djelove, tipa senzore, optiku, elektroniku i prodavali na crnom tržištu.
imaju hrpu starog oružja koje treba servisirati za ratovanje. OK to nije problem, imaju Rusi resursa, međutim nemaju resursa za proizvodnju najnovijeg oružja, nego će sada ovi mobilizirani likovi ići u Ukrainu sa T-62 i starim T-72 tenkovima i starim samohodnim haubicama koji imaju trećinu manji domet i puno manju preciznost od UKR zapadnih. falit će im dronova da mogu artiljeriju precizno navoditi na ukraince, a ukrainci dobijaju sve više i viš dronova i više i više precizne artiljerije. što se tiče streljiva, projektila i pametnih avio bombi, i krstarećih i balističkih nemaju više toliko, ne rokaju niti približno kao prije, ali niti granata nemaju na bacanje pogotovo što su Ukrainci sa HIMARS sustavima im uništili desetke ako ne i stotine logističkih čvorova i skladišta.. dakle čak i da imaju toga neograničeno a nemaju čim žicaju okolo, opet jedno je imati skladište u sibiru, a drugo je isprazniti to skladište iz sibira i dovući ga na frontu u Herson, i onda ga tamo raspoređivati po artiljerijskim baterijama. pri tome te prate UKR obavještajne službe , USA sateliti, čim lociraju malo veću koncetraciju streljiva ili tehnike , idu projektili na glavu.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 21/9/2022, 16:31

https://m.vecernji.hr/vijesti/zbog-mobilizacije-rasprodani-letovi-iz-rusije-dvije-destinacije-su-im-najprivlacnije-1618996

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 21/9/2022, 16:33

evo prilike za srbende s foruma da uskoče i pomognu divljim ruskim hordama u pljački tuđe domovine

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Noor 21/9/2022, 16:46


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 21/9/2022, 16:53

Noor wrote:
rekla bi moja pokojna majka i kenjac nauči plivati kad mu voda do ušiju dođe.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 10 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum