ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajmo ovako

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by IL Risorto 24/8/2022, 16:49

vuksadinare wrote:nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
Vuče,a zašto ti toliko voliš srbijanske tabloide ?

IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by jastreb 24/8/2022, 16:53

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
Vuče,a zašto ti toliko voliš srbijanske tabloide ?
Eh,da su samo tabloidi u pitanju.

On jednostavno živne čim mu netko spomene neko srpsko selo u Hrvatskoj.

Recimo da mu pozli i padne u nesvijest,ja mislim da mu ne treba davati nikakve miomirise pod nos,niti ga zalijevati vodom.

Dovoljno je prisloniti mu se kod uha i glasno uzviknuti "Đevrskeeeeee" ili "Islam Grčkiiiii",ili "Veeeeljuuun!"  i on je odmah na nogama.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Pirate likes this post

Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by FRANK 24/8/2022, 17:01

Kic "molio" bih te da ovo postavis tamo dolje kod nas u "podrumu" 
Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by IL Risorto 24/8/2022, 17:20

jastreb wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
Vuče,a zašto ti toliko voliš srbijanske tabloide ?
Eh,da su samo tabloidi u pitanju.

On jednostavno živne čim mu netko spomene neko srpsko selo u Hrvatskoj.

Recimo da mu pozli i padne u nesvijest,ja mislim da mu ne treba davati nikakve miomirise pod nos,niti ga zalijevati vodom.

Dovoljno je prisloniti mu se kod uha i glasno uzviknuti "Đevrskeeeeee" ili "Islam Grčkiiiii",ili "Veeeeljuuun!"  i on je odmah na nogama.
lol! lol!

Što misliš kad bi se dogodilo neko znanstveno fantastično čudo,te svi Srbi preko noći nestali s planeta,je li bi naš vučko izgubio smisao i razlog svog postojanja ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by jastreb 24/8/2022, 17:23

IL Risorto wrote:
jastreb wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
Vuče,a zašto ti toliko voliš srbijanske tabloide ?
Eh,da su samo tabloidi u pitanju.

On jednostavno živne čim mu netko spomene neko srpsko selo u Hrvatskoj.

Recimo da mu pozli i padne u nesvijest,ja mislim da mu ne treba davati nikakve miomirise pod nos,niti ga zalijevati vodom.

Dovoljno je prisloniti mu se kod uha i glasno uzviknuti "Đevrskeeeeee" ili "Islam Grčkiiiii",ili "Veeeeljuuun!"  i on je odmah na nogama.
lol! lol!

Što misliš kad bi se dogodilo neko znanstveno fantastično čudo,te svi Srbi preko noći nestali s planeta,je li bi naš vučko izgubio smisao i razlog svog postojanja ?
 Da,kao što je Kikaš umro ubrzo nakon Škilje iz Zagvozda koji mu je bio smisao života.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by IL Risorto 24/8/2022, 17:31

jastreb wrote:
IL Risorto wrote:
jastreb wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
Vuče,a zašto ti toliko voliš srbijanske tabloide ?
Eh,da su samo tabloidi u pitanju.

On jednostavno živne čim mu netko spomene neko srpsko selo u Hrvatskoj.

Recimo da mu pozli i padne u nesvijest,ja mislim da mu ne treba davati nikakve miomirise pod nos,niti ga zalijevati vodom.

Dovoljno je prisloniti mu se kod uha i glasno uzviknuti "Đevrskeeeeee" ili "Islam Grčkiiiii",ili "Veeeeljuuun!"  i on je odmah na nogama.
lol! lol!

Što misliš kad bi se dogodilo neko znanstveno fantastično čudo,te svi Srbi preko noći nestali s planeta,je li bi naš vučko izgubio smisao i razlog svog postojanja ?
 Da,kao što je Kikaš umro ubrzo nakon Škilje iz Zagvozda koji mu je bio smisao života.
Ali,ono što mene trenutno najviše muči,zašto Šejker kategorički odbija mogućnost mog preobraćenja i zadobivanja božijeg milosrđa. confused
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by Serbinho-3 24/8/2022, 17:53



Smrdljivo, usrano, sasrano, genocidno i retardirano srpsko fašističko kopile.  
Ima vas još previše takvih, čak i za srpske unutarnje standarde pa će svijet i posebno regija odahnuti kada vam se broj radikalno smanji.  


_________________
Obras póstumas, divinas y humanas


Speare Shaker



Nema ovdje nepismenijeg od tebe, nepismena šako jada i vrećo četničkih govana.  


https://www.ex-iskon-pleme.com/t52380-hr-hrvatska-croatia-news
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by debotoijusto 24/8/2022, 17:55

dobro je ovako uredovao bi kad ode na uvrede iznosenje osobnih podataka ociti spam i slicno 
max 1 dan , novi ne dolaze jer nedostaje tolerance suzivota tj. pri 3 upisu se poserete i sirokim mlazom popisate po novom korisniku
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by FRANK 24/8/2022, 17:57

Uklonit crvenkasto cetnicko djubre ringa sarajevskog infobirovca i ludog safeta i sve ok

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by Šandor Winnetou 24/8/2022, 18:46

kic wrote:
uređivati forum, zajedno, nema straha - ja dajem zadnji potpis i odgovornost, neću poll raditi ali evo postavljam pitanje svima jer se povukla tema da sve dopuštam i da su ljudi zbog mene otišli.

treba li nam ovakav forumaš na forumu:

Ajmo ovako - Page 2 20220812

ja iskreno kažem ne, ništa dobro i pametno ne dobih iz njegovih postova, ako mu je moguće ostvariti ulogu buntovnika jedino kroz vrijeđanje na familijarnoj osnovi, i ako je to normalno u njegovom selu/kvartu, ne znači da je normalno ovdje, jer nije i uništava međuljudsku atmosferu, to je moje osobno mišljenje.
Moje osobno mišljenje je da mu se da početni ban od 3 pa 7 dana i da se sa svakim sljedećim ovakvim ili sličnim upisom povećava ban za 7 dana no da je najduži do 30 dana, dakle bez trajnog baniranja.

Ne moramo se slagati oko ničega ali uvrede tipa kurvetina kao što je mortalku nazvao jer je otvorila temu kakva mu se ne sviđa ili da ne ponavljam uvrede ovog tipa što radi bolesnik svakako treba sankcionirati.

_________________
Ajmo ovako - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


kic and n_razbojnik like this post

Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by vuksadinare 24/8/2022, 19:02

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
Vuče,a zašto ti toliko voliš srbijanske tabloide ?
zato jer ti zaboravljas brzo svoju povjest a ona vodi u nove tragedije..odgovor ti je valjda jasan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by vuksadinare 24/8/2022, 19:03

jastreb wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
Vuče,a zašto ti toliko voliš srbijanske tabloide ?
Eh,da su samo tabloidi u pitanju.

On jednostavno živne čim mu netko spomene neko srpsko selo u Hrvatskoj.

Recimo da mu pozli i padne u nesvijest,ja mislim da mu ne treba davati nikakve miomirise pod nos,niti ga zalijevati vodom.

Dovoljno je prisloniti mu se kod uha i glasno uzviknuti "Đevrskeeeeee" ili "Islam Grčkiiiii",ili "Veeeeljuuun!"  i on je odmah na nogama.
odgovor sam dao...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by vuksadinare 24/8/2022, 19:06

i samo se vi nadajte da nece..samo se nadajte..a ja sam prije par godina napisao da u bliskoj buducnosti nikad blize necemo biti svjetskom ratu..pa ste vi ti samo rat prizivas..ne prizivam..samo sesto culo radi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by veber 24/8/2022, 19:29

da se svi slažemo bili bi ko jehovci.

ovaj forum je samo mali eho iz prošlosti kada su forumi bili In. onda su došle društvene mreže i ekipa se preselila tamo.

svi smo mi tu po inerciji.

a, kaj se tiče zingara i sličnih, banirati ih za takve ispade.
većina izgubi volju kada čita prosere.

primjerice vuk je jednak spamer kao i serbinjo ili jastreb ili safet ili longi.
ne pridonose forumu ništa, a pišu pizdarije.

bil sam ne go i nakon mjesec dana i više, sve ostalo isto, kao da sam na dan GO pogledao forum.

kome ne paše neka ne dolazi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


kic likes this post

Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by kic 24/8/2022, 20:34


već nakon prvog dana mogu zaključiti da većina želi kažnjavanje po napravljenom prijestupu, a ne čistku, ok.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by debotoijusto 24/8/2022, 20:52

kic wrote:
već nakon prvog dana mogu zaključiti da većina želi kažnjavanje po napravljenom prijestupu, a ne čistku, ok.

isto tako vecina zeli drasticne kazne , vidjeh tu pozive na 7 dana i vise zatim trajne , po etnickom kljucu ili samovolji... ne vidim kako bi to moglo biti dobro ... a opet nekog reda mora biti , @yoda dobro radi posao i to bi mogla biti neka smjernica za dalje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by veber 24/8/2022, 22:08

vuksadinare wrote:i samo se vi nadajte da nece..samo se nadajte..a ja sam prije par godina napisao da u bliskoj buducnosti nikad blize necemo biti svjetskom ratu..pa ste vi ti samo rat prizivas..ne prizivam..samo sesto culo radi
nisi ti nikaj pisao osim pizdarija.
uostalom to stalno radiš.

iskompleksirani likić koji je zabrijao da je "analitičar"
debilček ko i ringo. s time da ti i longi pootvarate 150 tema.

da te podsjetim na prosinac, 2021e

kada sam tipkao da će rusi garant upasti u ukrajinu jer ta barbarska stoka s istoka ne zna drugo, nego li plaćat.

ti si onda tipkao kako ćeš se prijaviti i otići pomoći ukrajincima.

onda je došao siječanj, pa sam tipkao da će stoka napastai, ti si bulaznio o odlasku u ukrajinu.

dolazi veljača, mijenjaš ploču pa bulazniš o tome da će pomagati vojno.

kreće rat, opa vučina odjednom skuplja pomoć i bulazni o tome kako će preko vikenda otići pogledati ruske položaje.

na kraju.

samo sereš bezveze. niti si otišao, niti si odvezao pomoć, nisi niti pogledao ruske položaje i odjednom si zaboravio kaj si pisao.

a ja sve te tvoje pizdarije potkrijepim linkovima jer znam koristiti tražilicu.

zato ne bulazni, pokrij se ušima i odi brat kupine.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by mentalitet 25/8/2022, 05:03

kic wrote:
uređivati forum, zajedno, nema straha - ja dajem zadnji potpis i odgovornost, neću poll raditi ali evo postavljam pitanje svima jer se povukla tema da sve dopuštam i da su ljudi zbog mene otišli.

treba li nam ovakav forumaš na forumu:

Ajmo ovako - Page 2 20220812

ja iskreno kažem ne, ništa dobro i pametno ne dobih iz njegovih postova, ako mu je moguće ostvariti ulogu buntovnika jedino kroz vrijeđanje na familijarnoj osnovi, i ako je to normalno u njegovom selu/kvartu, ne znači da je normalno ovdje, jer nije i uništava međuljudsku atmosferu, to je moje osobno mišljenje.




Pazi ovo spinanje isusa ti boga.Koja je to vrsta demokracije kojom se kurchish,tako shto cesh naci nekoga i okriviti za to da ti je forum u kurcu i da su sa njega otishli ljudi sa kojima se ti ne slazesh a ne ja.Ja sam jedan od njh koj ima slichno razmishljanje skoro o svemu o chemu se ovdje diskutiralo al su tvoje hijene kojma tolerirash svakojake gadosti krive za to a ti si kriv zato shto si dozvolio tim spodobama da se izdrkavaju na forumashe koji ne misle isto kao oni.Razumijem da si za ovaj forum uchinio najvishe ali ne razumijem zashto glumish neku demokraciju i toleranciiju pa je nekima dozvoljeno sve a neki bi trebali na sve njihove gadosti da cute.Priznajem da je moj nachin odvracanja bolesnika odvratan ali je u skladu sa onim kome se obracam.Ako si zelio vidjeti onda si mogao primijetiti da se prema civiliziranim forumashima tako i odnosim a prema bolesnicima bolesno jer jebi ga, ta ljudska smeca ne razumiju drugi jezik.Priznajem da me to ne opravdava i da bi krshcanski trebao okrenuti drugi obraz da mi odalame shamarchinu.Medjutim,ja sam to prevazishao i stvorio u sebi slogan "Budi deset puta bolji prema dobrom i kulturnom chovjeku a prema gadu budi sto puta gori" pa se u skladu sa tim i ponasham u stvarnom ali i u virtualnom svijetu.Svaki problem ima svoj korijen a ja sam vlastite probleme nauchio sam da rijeshavam na ovaj ili onaj nachin koji se drugima mozda ne svidja ali uvjek poshteno i fer.Dakle jarane losh ti je pokushaj svaljivanja krivice sa sebe na drugoga a to je tipichan mentalni sklop sredine iz koje si potekao i u kojoj zivsh.Zato sam i uzeo nadimak mentalitet jer taj vash poznajem bolje nego sebe.Ta zamjena teza je nevjerovatna vasha "kreativnost" koju sam i u stvarnom zivotu znao susretati ali takvima nisam dozvoljavao da mi pridju tri metra u zivotu.Znam da me pojedinci mrze shto mi je drago i to je znak da sam ushao u to malo mozga shto imaju pa se jadnici bude i idu lijegati razmishljajuci o meni.Meni ovaj forum nishta ne znachi pa ako zelish mozesh me izbrisati za sva vremena a mogu ja i sam otici pa doci s jeseni ili u zimu da vidim te pametnjakoviice koje ce pjesmice pjevati,mada znam kako ce se praviti blesavi kao u stilu,Ma ja?Nikad to rekao a kamo li pomislio.Eto zelim vam svima po na osob ono shto vi zelite meni.Dakle dovidjenja pederi.Mislio sam josh neshto napisati ali mi se ne da bacati bisere pred sviinje.:::::)))))E da, dobro si prosha shto te nisam poslao u pichku materinu::::))))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by omni 25/8/2022, 08:12

mentalitet wrote:
kic wrote:
uređivati forum, zajedno, nema straha - ja dajem zadnji potpis i odgovornost, neću poll raditi ali evo postavljam pitanje svima jer se povukla tema da sve dopuštam i da su ljudi zbog mene otišli.

treba li nam ovakav forumaš na forumu:

Ajmo ovako - Page 2 20220812

ja iskreno kažem ne, ništa dobro i pametno ne dobih iz njegovih postova, ako mu je moguće ostvariti ulogu buntovnika jedino kroz vrijeđanje na familijarnoj osnovi, i ako je to normalno u njegovom selu/kvartu, ne znači da je normalno ovdje, jer nije i uništava međuljudsku atmosferu, to je moje osobno mišljenje.




Pazi ovo spinanje isusa ti boga.Koja je to vrsta demokracije kojom se kurchish,tako shto cesh naci nekoga i okriviti za to da ti je forum u kurcu i da su sa njega otishli ljudi sa kojima se ti ne slazesh a ne ja.Ja sam jedan od njh koj ima slichno razmishljanje skoro o svemu o chemu se ovdje diskutiralo al su tvoje hijene kojma tolerirash svakojake gadosti krive za to a ti si kriv zato shto si dozvolio tim spodobama da se izdrkavaju na forumashe koji ne misle isto kao oni.Razumijem da si za ovaj forum uchinio najvishe ali ne razumijem zashto glumish neku demokraciju i toleranciiju pa je nekima dozvoljeno sve a neki bi trebali na sve njihove gadosti da cute.Priznajem da je moj nachin odvracanja bolesnika odvratan ali je u skladu sa onim kome se obracam.Ako si zelio vidjeti onda si mogao primijetiti da se prema civiliziranim forumashima tako i odnosim a prema bolesnicima bolesno jer jebi ga, ta ljudska smeca ne razumiju drugi jezik.Priznajem da me to ne opravdava i da bi krshcanski trebao okrenuti drugi obraz da mi odalame shamarchinu.Medjutim,ja sam to prevazishao i stvorio u sebi slogan "Budi deset puta bolji prema dobrom  i kulturnom chovjeku a prema gadu budi sto puta gori" pa se u skladu sa tim i ponasham u stvarnom ali i u virtualnom svijetu.Svaki problem ima svoj korijen a ja sam vlastite probleme nauchio sam da rijeshavam na ovaj ili onaj nachin koji se drugima mozda ne svidja ali uvjek poshteno i fer.Dakle jarane losh ti je pokushaj svaljivanja krivice sa sebe na drugoga a to je tipichan mentalni sklop sredine iz koje si potekao i u kojoj zivsh.Zato sam i uzeo nadimak mentalitet jer taj vash poznajem bolje nego sebe.Ta zamjena teza je nevjerovatna vasha "kreativnost" koju sam i u stvarnom zivotu znao susretati ali takvima nisam dozvoljavao da mi pridju tri metra u zivotu.Znam da me pojedinci mrze shto mi je drago i to je znak da sam ushao u to malo mozga shto imaju pa se jadnici bude i idu lijegati razmishljajuci o meni.Meni ovaj forum nishta ne znachi pa ako zelish mozesh me izbrisati za sva vremena a mogu ja i sam otici pa doci s jeseni ili u zimu da vidim te pametnjakoviice koje ce pjesmice pjevati,mada znam kako ce se praviti blesavi kao u stilu,Ma ja?Nikad to rekao a kamo li pomislio.Eto zelim vam svima po na osob ono shto vi zelite meni.Dakle dovidjenja pederi.Mislio sam josh neshto napisati ali mi se ne da bacati bisere pred sviinje.:::::)))))E da, dobro si prosha shto te nisam poslao u pichku materinu::::))))))
A mogao si samo napisat zadnju recenicu i ustedjeti si vremena.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by niels 25/8/2022, 11:24

Mislim da je najvažnije kod ljudi kultivirati svijest da pišu najkvalitetnije što mogu. Da raspravljaju s argumentima, a ne sa osobama. Da se, nakon nekog vremena, oni koji poznaju bivše forumaše, pozovu da se reaktiviraju.

Forum je, kao i skoro sve danas, adiktivan. Ostao je taj virus u ljudima, ali ne žele raspravljati s 4-5 najproblematičnijih/najaktivnijih forumaša.

Ti su otjerali 30-ak forumaša/forumašica otkad sam ja ovdje a to nije dugo.

Dakle, suzdržati se i skoncentrirati dok se tipka ovdje, mislim da je to ključ. Tko to ne može, Šandor je predložio modus.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by niels 25/8/2022, 11:31

debotoijusto wrote:dobro je ovako uredovao bi kad ode na uvrede iznosenje osobnih podataka ociti spam i slicno 
max 1 dan , novi ne dolaze jer nedostaje tolerance suzivota tj. pri 3 upisu se poserete i sirokim mlazom popisate po novom korisniku

Ne bih rekao, kao noviji korisnik. :)

Skoro svi su bili ljubazni, srdačni ili indiferentni. Nisam imao puno neugodnih iskustava.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ajmo ovako - Page 2 Empty Re: Ajmo ovako

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum