ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Go down

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona  Empty False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Post by Satan Nizozemski Fri 19 Aug - 16:29

Danas mi cijeli dan prolazi kroz glavu da bi politicko vodstvo BiH muslimana moglo izvesti neki false flag napad kako bi optuzili Hrvate prije nametanja izbornog zakona u BiH.
Kad realno pogledate....To im jedino i preostaje ds barem na neki nacin dobiju ekstra vremena jer bi sa tim tjedan dva svi bili u šoku.Mozda bi nas ujedno i odmah napali kako bi uzeli jacr pozicije za pregovore...
False Flag bi jedino Sarajevu odgovarao jer je Scmidtt vec jasno rekao da ce postivati Daytonski Sporazum i obraniti konstitutivnost Hrvata
Sta vi mislite?
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona  Empty Re: False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Post by RayMabus Fri 19 Aug - 16:49

Mislim da muslimani žele muslimansku BiH.

Eto šta mislim.

To će se riješavati ratom prije ili poslije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174880
2014-04-11


Back to top Go down

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona  Empty Re: False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Post by Ringo10 Fri 19 Aug - 16:59

BiH Muslimani su puni mrznje.
Kakvi Hrvati I Srbi
Muslimani su puni demonske mrznje. Kad tad ce veliko sranje napraviti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona  Empty Re: False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Post by RayMabus Fri 19 Aug - 17:06

BiH muslimani su prije svega bezobrazni jer znaju da je taj hrvatski predstavnik za Hrvate i mrtvi ladni ga preglasavaju i poručuju Hrvatskoj da će to raditi i dalje i da se ona ne miješa u unutarnje poslove BiH tj njihove planove.

Ne znam zašto uopće to bilo tko u Hrvatskoj trpi al činjenica je da trpe takvo ponašanje. To je zabluda hrvatskih elita da ako to gurnu pod tapet da će se problem riješiti sam od sebe.

Neće. I ja to jako dobro znam pa sam im najavio prije godinu dana da će cijela Europa plivati u moru krvi ako vidim Komšića na toj poziciji opet.

Nakon šta su mi na sastanku EU rekli da odjebem i da će oni podržat Komšića odma im je uslijedio napad Rusije na Ukrajinu.

Sad će im trpačina i napravit ćemo antiislam i muslimani će u Europi postat nešto šta i židovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174880
2014-04-11


Back to top Go down

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona  Empty Re: False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Post by Satan Nizozemski Fri 19 Aug - 17:08

Ljudi znam ja to sve... Nego me Fals Flag zanima
Bakir je bio nedavno kod Erdogana...
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona  Empty Re: False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Post by RayMabus Fri 19 Aug - 17:12

Dolazi Erdogan u BiH za koji dan. Oni su ista politička opcija. Dolazi ga podržat pred izbore.

Nemam s tim problema. To je njihovo pravo. Nisam im nikad osporavao njihovog člana predjedništva.

Imam problema s nekim drugima ( ljevičari ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 174880
2014-04-11


Back to top Go down

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona  Empty Re: False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Post by RayMabus Fri 19 Aug - 17:21

Kad shvatiš šta mene žulja onda shvatiš i moju brutalnu reakciju na Komšića.

OS BIH su nastale spajanjem HVO i Armije BiH kad su osnovane snage Federacije i onda spajanje s vojskom RS = os bih.

Uzimanjem tog predsjednika Hrvatima i Hrvatskoj oduzimaju Hrvatskoj pravo veta na vojnu ugrozu u njenom mekom trbuhu.

Sad ćeš vidit kako se te kretene riješava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174880
2014-04-11


Back to top Go down

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona  Empty Re: False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Post by RayMabus Fri 19 Aug - 19:43

Denis Bećirović, kandidat ujedinjene opozicije za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine i delegat u Domu naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine reagovao je na najnovije prijetnje predsjednika HDZ-a BiH Dragana Čovića o teritorijalnoj reorganizaciji.

Oboriti prijedloge
- Dragan Čović, u svojstvu delegata u Domu naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, i HDZ BiH, kao parlamentarna stranka, imaju pravo predložiti izmjene Ustava Bosne i Hercegovine. Mi, na drugoj strani, imamo pravo, ali i obavezu oboriti sve prijedloge HDZ-a BiH ili bilo koje druge političke stranke, a koji uvode diskriminaciju i idu na štetu države Bosne i Hercegovine i njenog demokratskog razvoja - izjavio je Bećirović.

On je istakao kako nevladina organizacija HNS u okviru svog djelovanje može donositi razne zaključke, ali da oni nikada neće postati dio političkog sistema Bosne i Hercegovine.

Protiv građana
- Draganu Čoviću mora biti jasno kako je prošlo vrijeme ultimatuma. Zaboravi na to! S nama neće razgovarati, a kamo li pregovarati, o bilo kakvoj teritorijalnoj reorganizaciji Bosne i Hercegovine koja će voditi stvaranju trećeg entiteta. Bilo kakvo neustavno djelovanje Dragana Čovića i HDZ-a BiH povlači pitanje krivične odgovornosti - rekao je Bećirović.

Upozorava da je pozivanje na institucionalnu i teritorijalnu reorganizaciju opasna prijetnja stabilnosti države i njenom pravnom poretku.

- Ovakve izjave su direktno usmjerene protiv građana za čije interese se Čović i HDZ-e navodno zalažu. Čović i HDZ bi morali postati svjesni da je direktni rezultat svake njihove prijetnje jedan novi autobus građana Livna, Širokog Brijega ili Gruda koji napuštaju svoje rodno mjesto. Jednak je slučaj sa sinhronizovanim huškačkim porukama drugih vođa režimskih stranaka, čija svađalačka politika je opustošila našu domovinu, a našim vrijednim ljudima, stručnjacima i mladim građanima u naponu snage naselila Njemačku, Skandinaviju i druge sigurne, stabilne demokratske države - zaključio je Bećirović.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174880
2014-04-11


Back to top Go down

False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona  Empty Re: False Flag napad u BiH zbog Schmittovog nametanja izbornog zakona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum