ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by marcellus Wed 17 Aug - 19:19

gradska plinara je u vlasništvu zagreba, što vlada ima s tim, nek se jave tomaševiću

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Wed 17 Aug - 20:38

Nakon višekratnih najava sad je i službeno. Kako doznaje Jutarnji list, Vlada će na sutrašnjoj sjednici i službeno donijeti odluku o pokretanju projekta proširenja hrvatskog terminala za ukapljeni plin (LNG) u Omišlju. Radi se o trenutno najvažnijem nacionalnom, ali vjerojatno i regionalnom, energetskom projektu koji bi trebao znatno doprinijeti smanjenju ovisnosti zemalja jugoistočne i središnje Europe o ruskom plinu.

Također, povećanje kapaciteta krčkog LNG terminala trebala bi biti važna kockica u mozaiku energetske perspektive Hrvatske kojoj se otvara realna mogućnost da tijekom narednog desetljeća postane regionalno energetsko čvorište s nezanemarivim ekonomskim i geopolitičkim koristima koje takav status nosi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by n_razbojnik Thu 18 Aug - 11:43

Mirela Ahmetović će da se veže lancem i katancem u Omišlju i brani tijelom progres

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by Riplex Thu 18 Aug - 14:07

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Triba in opalit šta veće račune za plin pa neka se il ugase il opamete.

To je pametno:::))Ja sam novoj drzavi prestao placati sva davanja kada je HDZ doshao na vlast.U medjuvremenu sve prodao i zapalio u Njemachku a lovu prebacio na bliznje svoje.Tako da su mi samo kurac mogli ovrshiti ako im dozvolim.Vec sam onda vido nezasitnu pljachkashku bagru.Dobar frend mi veli,koj smo kurac kupovali nove stanove bit ce srpskih za dzabe,a ja mu odgovorim,nikada mi tudje nije bilo potrebno niti ce ikada,prije cu si ruku sam odrezati nego uzeti tudje, nastavio.prijatelju dobri kada uzmu sve od srba onda ce vas hrvate mlatiti po ledjima i to u ime Hrvatske drzave.Tako i bi.I onda mi netko kaze da to nije bio pljachkashki rat a ne takozvani domovinski.Da je bio domovinski onda ne bi bilo  ni jednog ratnog profiitera i bogatasha.Pa fino je Kulc objasnio kako su hrvatii opljachkani do koze.Zato je ovo dobra ideja,deri narod jebo majku svoju glupu,drugo ii ne zasluzuje jer kada ga lupish po dzepu automatski se otrijezni.Treba rusima zahvaliti shto su ogolili hrvatsku zbilju.

Ne seri, pobigo si jer si čedo. 30 godina poslje te još jide hrvatska, teško spavaš i ubije te svako jutro kad vidiš da ti nema velike srbije i ostali govana. 

Marš u pičku materinu i crkni više govno četaljsko.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by mentalitet Thu 18 Aug - 21:45

Riplex wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Triba in opalit šta veće račune za plin pa neka se il ugase il opamete.

To je pametno:::))Ja sam novoj drzavi prestao placati sva davanja kada je HDZ doshao na vlast.U medjuvremenu sve prodao i zapalio u Njemachku a lovu prebacio na bliznje svoje.Tako da su mi samo kurac mogli ovrshiti ako im dozvolim.Vec sam onda vido nezasitnu pljachkashku bagru.Dobar frend mi veli,koj smo kurac kupovali nove stanove bit ce srpskih za dzabe,a ja mu odgovorim,nikada mi tudje nije bilo potrebno niti ce ikada,prije cu si ruku sam odrezati nego uzeti tudje, nastavio.prijatelju dobri kada uzmu sve od srba onda ce vas hrvate mlatiti po ledjima i to u ime Hrvatske drzave.Tako i bi.I onda mi netko kaze da to nije bio pljachkashki rat a ne takozvani domovinski.Da je bio domovinski onda ne bi bilo  ni jednog ratnog profiitera i bogatasha.Pa fino je Kulc objasnio kako su hrvatii opljachkani do koze.Zato je ovo dobra ideja,deri narod jebo majku svoju glupu,drugo ii ne zasluzuje jer kada ga lupish po dzepu automatski se otrijezni.Treba rusima zahvaliti shto su ogolili hrvatsku zbilju.

Ne seri, pobigo si jer si čedo. 30 godina poslje te još jide hrvatska, teško spavaš i ubije te svako jutro kad vidiš da ti nema velike srbije i ostali govana. 

Marš u pičku materinu i crkni više govno četaljsko.


Evo josh jedan tipichni balkanac u onom najgorem smislu (dakle gnjida od chovika) koji je umislio da je dalmosh pa mjesto pobiga natipka pobigo si,isto kao oni "purgeri" kojii zele da zvuche asimilirano ili ti prilagodjeni kazu bog mjesto bok.Meni je dovoljno jedno slovo u nekoj rijechi da prepoznam frustriranog idiota koji ne zna svoj maternji jezik a kamoli da se sluzi arhaichnim rijechima.li nekim slengom.
Vidi se tipichni balkanjeros (pogrdno ime za primate koji josh nisu sishli sa drveta,a kada ponekada sidju hodaju na chetiri) koji zna bolje od onoga koga opisuje svojim oskudnim rijechnikom,shto je, tko je i kakav je.Dakle shto takvom odgovoriti? Normalan chovjek bi govno zabishao i ne bi obracao paznjuu na njega,ali poshto ja ovdje slovim kao nenormalan ,pobjegulja,chetnik i ne znam shta sve onda ja takvima kazem "marsh u sto pichki materiinih glupih i jebo vas onaj vlak ili bus koji vas je dotepao u Hrvatsku.Naravno,ovo se ne odnosi na kulturne i pristojne balkance nego na one idiote chiji je caca izdrkao na lopatu pa im oplodio bezgreshno matereshinu koja je nakon 45 dana okotila primate umjesto ljuskog bica.Ovo je inache opis kako se radjaju balkanjerosi.IInache sam human chovjek zao mi idota koji ne vide prst pred okom pa je moja misija na forumu humanog karaktera zvana "otvorite ochi pichka vam materina davno je svanulo" :::)))Plus toga se dobro zabavljam:::)))Dakle,dabogda ti meni zivio josh 100 tako glup,valjda cesh malo opametiti za to vrijeme mada sumnjam.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by mentalitet Thu 18 Aug - 22:18

RayMabus wrote:Triba in opalit šta veće račune za plin pa neka se il ugase il opamete.

To samo rade oni koji nemaju pojma shto je to drzava.Dakle zadaca drzave nije da gushi poduzetnishtvo nego da mu pomaze i olaksha da se prilagodi trzishtu,to jest da odraste jer ce onda od njega imati koristi.Zadaca svake uspjeshne drzave je da bude servis svijih gradjana a ne neka ush ili pijavica koja sishe krv.Ljudiima treba dozvoliti i podsticatii njihovuu kreativnost jer samo kreativan chovjek moze pokrenuuti kotach razvoja neke drzave ilii grada ili sela,uliice itd.Poduzetnici su uglavnom ljudi koji vjeruju u svoje sposobnosti.To nisu obichni shljakeri koji rade za placuu i nakon 8 sati idu doma cheshati jaja,zderati chiips i lokati pivo izlezavajuci se pred TV ekranom.Poduzetnik je aktivan 24 sata i svakodnevno radi ponekada po 20 sati dnevno za manju lovu koju obiichan shljaker zaradjuje u nekom poduzecu,ali on vjeruje da ce rasti pa ga to uvjerenje nosi i daje mu snagu da izdrzii sve napore koji se isprijeche pred njega.Poduzetnike treba cijeniti i moraju imati poseban status u drushtvu.To rade ovdje u USA i skidam im kapu na tome.Ako neshto radish u garazi nitko ti ovdje necee predbaciti za to jer znaju da je iz garaza izniklo mnogo multiinacionalnih kompaniija koje donose drzavi velike poreske prinose.Eto tako razmshlja jedan bivshi hrvatski poduzetnik.
Danas u Hrvatskoj biti poduzetnik moze samo chovjek idealista koji vjeruje u taj lopovski sistem koji je smiishljen kako shishatii hrvatske ovce.I ja sam skoro bio nagovoren da se vratim i investiram uu neshto chija bi djelatnost bila zasnovana na bogatiim zapadnim klijentima ii vjeruujem da bi uspio u normalnoj drzavi,ali sam se predomislio u zadnjem trenutku kada sam vidio kakva korupcija vlada u institucijama te vukojebine.Bilo je toga i prije ,ali takvu korupciiju nisam viidio u svom zivotu mada sam ja struchnjak za podmicivanje.Priije je bila ispruzena samo jedna ruka a danas 20.E rekoh sebi ako si idiot kreni u to.Naravno da je razum prevladao koji mi je rekao,shto mislish kako ce te jebati i cijediti u pola projekta kada suu ovako na pochetku pohlepni.Znam te hrvatske balkanjerose kad zinu shto zele reci i koje su m namjere,posebno kada su slatkorjechivi ::::))))Gdje su oni bili kada sam ja dijelio mito shakom i kapom ali koje mi se uuvijek isplatilo najmanje trostruko.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Thu 18 Aug - 22:21

Ja bi in opalija šta veće račune za plin i sve i svašta.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by mentalitet Thu 18 Aug - 22:25

RayMabus wrote:Ja bi in opalija šta veće račune za plin i sve i svašta.


E moj ti tupavi,ti si shto bi rekl srbi dzabalebarosh,pa se upitaj odakle bi dobijao sociijalu ako oni riknu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Thu 18 Aug - 22:26

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ja bi in opalija šta veće račune za plin i sve i svašta.


E moj ti tupavi,ti s shto bi rekli srbii dzabalebarosh,pa se upitaj odakle bi dobijao sociijalu ako oni riknu.
Ako oni riknu ja sam na konju.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by mentalitet Thu 18 Aug - 22:30

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ja bi in opalija šta veće račune za plin i sve i svašta.


E moj ti tupavi,ti s shto bi rekli srbii dzabalebarosh,pa se upitaj odakle bi dobijao sociijalu ako oni riknu.
Ako oni riknu ja sam na konju.



Znam da je magare popularno u Dalmaciiji,a ti bi na konja.Drzi se ti magareta, jebo konja kojeg nemas.Bolje vrabac u ruci nego konj na grani,pa ja::::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Thu 18 Aug - 22:33

Nije uopće bitno šta ja imam jer nisam bitan ja. Imam par stanova koje iznajmljujem i ne triba mi ničija socijala. Al to nije uopće tema.

Da si slušao kad sam vikao da će se netko najebat majke ako me na silu uvede u europodručje onda bi shvatio šta je ovdje moj cilj ( slom europodručja ).

Zašto sam to vikao ? Zato šta je Plenkovic na korona prijevaru dobio izbore a on je briselski pijun i bez referenduma nas uvodi u ovo a po nalogu tih tamo iz Brisela.

Tko su ti tamo u Briselu ? Pa jataci negativnih vanzemaljaca koji instaliraju svoje vlade kako ne bi narod tribali ništa pitati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by mentalitet Thu 18 Aug - 22:42

RayMabus wrote:Nije uopće bitno šta ja imam jer nisam bitan ja. Imam par stanova koje iznajmljujem i ne triba mi ničija socijala. Al to nije uopće tema.

Da si slušao kad sam vikao da će se netko najebat majke ako me na silu uvede u europodručje onda bi shvatio šta je ovdje moj cilj ( slom europodručja ).

Zašto sam to vikao ? Zato šta je Plenkovic na korona prijevaru dobio izbore a on je briselski pijun i bez referenduma nas uvodi u ovo a po nalogu tih tamo iz Brisela.

Tko su ti tamo u Briselu ? Pa jataci negativnih vanzemaljaca koji instaliraju svoje vlade kako ne bi narod tribali ništa pitati.

Ma malo zajebancije,ionako te ozbiljno ne doziivljavam mada znash ponekada pogoditi u srz:::))I ja chesto piishem svashta samo da oviim balkanjerosiima dignem tlak na 200 ::::))))


Last edited by mentalitet on Thu 18 Aug - 22:44; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Thu 18 Aug - 22:43

Najlakše ti je da me zamisliš kao tamnu materiju visoke inteligencije.

To ti je najbolji opis mene.

Znači oćeš me na silu bez referenduma dakle da se narod ništa ne pita....eto sad će ti tvoji gospodari popušiti debelu kurčinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by mentalitet Thu 18 Aug - 22:49

RayMabus wrote:Najlakše ti je da me zamisliš kao tamnu materiju visoke inteligencije.

To ti je najbolji opis mene.

Znači oćeš me na silu bez referenduma dakle da se narod ništa ne pita....eto sad će ti tvoji gospodari popušiti debelu kurčinu.


Eno u Danskoj su osnovali "Artificial intelligence" stranku pa i ti napravi to u Hrvatskoj.Jebe ti se,jedniim stiskom gumbica rijeshavash sve probleme od izbora do referenduma.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Thu 18 Aug - 22:49



Plenkovic : Hrvati će ući u eurozonu do kraja mog mandata htjeli oni to ili ne
Post by RayMabus Thu 1 Jul - 22:55

Moglo bi ti druže Plenkovicu zapet ta arogancija i tebe i tvoje briselske elite oko ovog ptanja.

Na referendumu za ulazak u EU izašlo je manje od 50% birača.

Također jako bitna stvar , nitko nije narod obavijestio da smo mi obvezni uzet euro pošto neke države su se ogradile od toga u pristupnim pregovorima tj mora posebni referendum.

Nemojte da vam zapne. Lako mi je srušit talijansku ekonomiju a onda ćete nestat svi.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t47333-plenkovic-hrvati-ce-uci-u-eurozonu-do-kraja-mog-mandata-htjeli-oni-to-ili-ne

Guverner Vujčić kazao je kako je namjera da ‘budemo spremni do 1. siječnja 2023. godine‘.
Piše:Jutarnji.hrObjavljeno: 01. srpanj 2021. 11:14




OVO TI JE 1 SRPANJ 2021

DAVNO PRIJE OVOG NAPADA NA UKRAJINU

ČITAJ
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Thu 18 Aug - 22:54

Ti poduzetnici su gurali taj euro jer je njima tako lakše poslovat. Dakle guraju svoje interese.

Eto i ja guram svoje kao galaktička federacija pa će sad svi najebat uključujući te poduzetnike.

A šta bi samo oni nametali svoje ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Thu 18 Aug - 23:00

Ideje jedne vjetske vlade potiče od negativnih vanzemaljaca koji bi onda preko te jedne vlade koja bi bila pod njihovom kontrolom vladali ovom planetom i stanovništvom iste.

Znači dođeš mi u Hrvatsku i preko ovog Plenkovica oćeš ugurat mene u europodručje a ja kažem da ako mi to napraviš da ćeš najebat.

U ČEMU JE SAD PROBLEM ?

Nije vam jasno ?

E PA BIT ĆE VAM JASNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Thu 18 Aug - 23:04

Treba da ih pustim da mi onanišu ovdje ?

Šta će tebi referendum jer vlada smo mi ( hrpica suradnika negativnih vanzemaljaca u Briselu ) ?

JEL ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by RayMabus Thu 18 Aug - 23:40

Prevelika im je infacija, tribat će opet dignit kamatne stope.

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 E8958df9-0319-4c2a-8eba-66d394b4bed4

https://www.index.hr/vijesti/clanak/inflacija-u-eu-eurozoni-i-hrvatskoj-na-novoj-rekordnoj-razini/2388114.aspx

Moraju se ugušit poduzetnici kako bi inflacija pala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by Riplex Fri 19 Aug - 16:03

mentalitet wrote:
Riplex wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Triba in opalit šta veće račune za plin pa neka se il ugase il opamete.

To je pametno:::))Ja sam novoj drzavi prestao placati sva davanja kada je HDZ doshao na vlast.U medjuvremenu sve prodao i zapalio u Njemachku a lovu prebacio na bliznje svoje.Tako da su mi samo kurac mogli ovrshiti ako im dozvolim.Vec sam onda vido nezasitnu pljachkashku bagru.Dobar frend mi veli,koj smo kurac kupovali nove stanove bit ce srpskih za dzabe,a ja mu odgovorim,nikada mi tudje nije bilo potrebno niti ce ikada,prije cu si ruku sam odrezati nego uzeti tudje, nastavio.prijatelju dobri kada uzmu sve od srba onda ce vas hrvate mlatiti po ledjima i to u ime Hrvatske drzave.Tako i bi.I onda mi netko kaze da to nije bio pljachkashki rat a ne takozvani domovinski.Da je bio domovinski onda ne bi bilo  ni jednog ratnog profiitera i bogatasha.Pa fino je Kulc objasnio kako su hrvatii opljachkani do koze.Zato je ovo dobra ideja,deri narod jebo majku svoju glupu,drugo ii ne zasluzuje jer kada ga lupish po dzepu automatski se otrijezni.Treba rusima zahvaliti shto su ogolili hrvatsku zbilju.

Ne seri, pobigo si jer si čedo. 30 godina poslje te još jide hrvatska, teško spavaš i ubije te svako jutro kad vidiš da ti nema velike srbije i ostali govana. 

Marš u pičku materinu i crkni više govno četaljsko.


Evo josh jedan tipichni balkanac u onom najgorem smislu (dakle gnjida od chovika) koji je umislio da je dalmosh pa mjesto pobiga natipka pobigo si,isto kao oni "purgeri" kojii zele da zvuche asimilirano ili ti prilagodjeni kazu bog mjesto bok.Meni je dovoljno jedno slovo u nekoj rijechi da prepoznam frustriranog idiota koji ne zna svoj maternji jezik a kamoli da se sluzi arhaichnim rijechima.li nekim slengom.
Vidi se tipichni balkanjeros (pogrdno ime za primate koji josh nisu sishli sa drveta,a kada ponekada sidju hodaju na chetiri) koji zna bolje od onoga koga opisuje svojim oskudnim rijechnikom,shto je, tko je i kakav je.Dakle shto takvom odgovoriti? Normalan chovjek bi govno zabishao i ne bi obracao paznjuu na njega,ali poshto ja ovdje slovim kao nenormalan ,pobjegulja,chetnik i ne znam shta sve onda ja takvima kazem "marsh u sto pichki materiinih glupih i jebo vas onaj vlak ili bus koji vas je dotepao u Hrvatsku.Naravno,ovo se ne odnosi na kulturne i pristojne balkance nego na one idiote chiji je caca izdrkao na lopatu pa im oplodio bezgreshno matereshinu koja je nakon 45 dana okotila primate  umjesto ljuskog bica.Ovo je inache opis kako se radjaju balkanjerosi.IInache sam human chovjek  zao mi idota koji ne vide prst pred okom pa je moja misija na forumu humanog karaktera zvana "otvorite ochi pichka vam materina davno je svanulo" :::)))Plus toga se dobro zabavljam:::)))Dakle,dabogda ti meni zivio josh 100 tako glup,valjda cesh malo opametiti za to vrijeme mada sumnjam.

Glupane četnički ikavica se ne priča samo u Dalmaciji, tebi triba samo jedan pogled u ogledalo da skonataš da si idiot totalni. 

Tvoja misija je da truneš u americi, bez igdi ikog i ičeg svog. I nemoj bogati o izražajavnju i pisanju, postovi su ti smušeni ko i glava.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by mentalitet Sat 20 Aug - 2:44

Riplex wrote:
mentalitet wrote:
Riplex wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Triba in opalit šta veće račune za plin pa neka se il ugase il opamete.

To je pametno:::))Ja sam novoj drzavi prestao placati sva davanja kada je HDZ doshao na vlast.U medjuvremenu sve prodao i zapalio u Njemachku a lovu prebacio na bliznje svoje.Tako da su mi samo kurac mogli ovrshiti ako im dozvolim.Vec sam onda vido nezasitnu pljachkashku bagru.Dobar frend mi veli,koj smo kurac kupovali nove stanove bit ce srpskih za dzabe,a ja mu odgovorim,nikada mi tudje nije bilo potrebno niti ce ikada,prije cu si ruku sam odrezati nego uzeti tudje, nastavio.prijatelju dobri kada uzmu sve od srba onda ce vas hrvate mlatiti po ledjima i to u ime Hrvatske drzave.Tako i bi.I onda mi netko kaze da to nije bio pljachkashki rat a ne takozvani domovinski.Da je bio domovinski onda ne bi bilo  ni jednog ratnog profiitera i bogatasha.Pa fino je Kulc objasnio kako su hrvatii opljachkani do koze.Zato je ovo dobra ideja,deri narod jebo majku svoju glupu,drugo ii ne zasluzuje jer kada ga lupish po dzepu automatski se otrijezni.Treba rusima zahvaliti shto su ogolili hrvatsku zbilju.

Ne seri, pobigo si jer si čedo. 30 godina poslje te još jide hrvatska, teško spavaš i ubije te svako jutro kad vidiš da ti nema velike srbije i ostali govana. 

Marš u pičku materinu i crkni više govno četaljsko.


Evo josh jedan tipichni balkanac u onom najgorem smislu (dakle gnjida od chovika) koji je umislio da je dalmosh pa mjesto pobiga natipka pobigo si,isto kao oni "purgeri" kojii zele da zvuche asimilirano ili ti prilagodjeni kazu bog mjesto bok.Meni je dovoljno jedno slovo u nekoj rijechi da prepoznam frustriranog idiota koji ne zna svoj maternji jezik a kamoli da se sluzi arhaichnim rijechima.li nekim slengom.
Vidi se tipichni balkanjeros (pogrdno ime za primate koji josh nisu sishli sa drveta,a kada ponekada sidju hodaju na chetiri) koji zna bolje od onoga koga opisuje svojim oskudnim rijechnikom,shto je, tko je i kakav je.Dakle shto takvom odgovoriti? Normalan chovjek bi govno zabishao i ne bi obracao paznjuu na njega,ali poshto ja ovdje slovim kao nenormalan ,pobjegulja,chetnik i ne znam shta sve onda ja takvima kazem "marsh u sto pichki materiinih glupih i jebo vas onaj vlak ili bus koji vas je dotepao u Hrvatsku.Naravno,ovo se ne odnosi na kulturne i pristojne balkance nego na one idiote chiji je caca izdrkao na lopatu pa im oplodio bezgreshno matereshinu koja je nakon 45 dana okotila primate  umjesto ljuskog bica.Ovo je inache opis kako se radjaju balkanjerosi.IInache sam human chovjek  zao mi idota koji ne vide prst pred okom pa je moja misija na forumu humanog karaktera zvana "otvorite ochi pichka vam materina davno je svanulo" :::)))Plus toga se dobro zabavljam:::)))Dakle,dabogda ti meni zivio josh 100 tako glup,valjda cesh malo opametiti za to vrijeme mada sumnjam.

Glupane četnički ikavica se ne priča samo u Dalmaciji, tebi triba samo jedan pogled u ogledalo da skonataš da si idiot totalni. 

Tvoja misija je da truneš u americi, bez igdi ikog i ičeg svog. I nemoj bogati o izražajavnju i pisanju, postovi su ti smušeni ko i glava.

Ma neka si mi rekao,inache napisao bi ja neshto pametnije ,ali jeb' ga kada ne razumijete ovako jednostavne rechenice kako bi neshto slozenije razumjeli gdje treba imat mozga.Inache tema je o poduzetnicima ne o meni.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom - Page 2 Empty Re: Glas poduzetnika: Poduzetnici šokirani novim ugovorima o opskrbi plinom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum