ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by vuksadinare 4/8/2022, 17:17

https://narod.hr/svijet/visnja-staresina-treba-li-ulaziti-u-javnu-polemiku-s-lazima-i-krivotvorinama-koje-gotovo-svakodnevno-stizu-iz-srbije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by vuksadinare 4/8/2022, 17:17

dobro secirano od visnje staresine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by RayMabus 4/8/2022, 17:43

Neka se oni sad odluče jesu li za majčicu Rusiju ili Zapad.

RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by Ringo10 4/8/2022, 17:54

Nema to veze sa Rusijom ni Zapadom
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by RayMabus 4/8/2022, 17:59

Ringo10 wrote:Nema to veze sa Rusijom ni Zapadom

Ima ima.

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji
Post by RayMabus Mon 23 May - 16:14

Da podsjetim, izgleda da ste se zaboravili što je bilo 1995. Nisu Srbi ubijali Hrvate, već Hrvati Srbe. Nisu Srbi protjerali Hrvate iz Gline, nego obrnuto.


Nisu 1995. Srbi ubijali Hrvate, nego Hrvati Srbe

---
Da rezoniramo :

1. Hrvatska je međunarodno priznata država a oni su tamo digli oružanu pobunu 1991 na poticaj Srbije i protjerali sve nesrbe.

2. Ti nisi hrvatski državljanin a 1994 si tamo došao držati govore kako Hrvatska ne postoji u međunarodno državnim granicama.

3. Iako im je nudila mirnu predaju oni su to odbili dakle po tebi države nemaju pravo osloboditi svoje teritorije koji drugi drže pod okupacijom.



SINE AKO SAM TE DO SAD TRPIO SAD VIŠE NEĆU


PA PA

--

by RayMabus Mon 23 May


https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by RayMabus 4/8/2022, 18:02

Starješina je tu jednu stvar dobro rekla : ako im ideš odgovorit uvlaće te u svoju balkansku kaljužu a ako ništa ne odgovoriš onda opet nevalja jer im daješ prostor da to rade i dalje.

E sad ćeš se fino očitovat pred NATO-om jesi li za Rusiju ili Zapad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by Ringo10 4/8/2022, 18:06

Ne mozes ti njima zabraniti da pricaju sta hoce
Zato samo IGNORIRATI
Ignorirati Vucica, Vulina i ostale
Ali sa njihovim narodom normalno i prijateljski...pokazati pravo ljudsko lice


Last edited by Ringo10 on 4/8/2022, 18:08; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by RayMabus 4/8/2022, 18:07

Ringo10 wrote:Ne mozes ti njima zabraniti da pricaju sta hoce
Zato samo IGNORIRATI
Mogu ih sjebat i to upravo radim.

Ja sam taj post napisa 23 maja.

Sad me samo gledaj šta radim.

Vazelin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by Ringo10 4/8/2022, 18:48

Nije mi jasno sta hoce vise sa tom ludjackom opsesijom o Jasenovcu
Ni Zidovi nisu toliko opsjednuti Ausvicom
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by RayMabus 4/8/2022, 18:50

Ringo10 wrote:Nije mi jasno sta hoce vise sa tom ludjackom opsesijom o Jasenovcu
Ni Zidovi nisu toliko opsjednuti Ausvicom
Žele stvoriti mržnju jer mržnja im je politički program s kojim dolaze na vlast a ako im se sutra otvori onda i povod za rat i osvajanje.

E a sad im je fino pat pozicija na istoku Ukrajine a vrijeme ide a oni moraju donit odluku di su a koju god odaberu : vazelin.

Pa se igraj ti s menom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by Ringo10 4/8/2022, 19:00

Pricao sam sa mnogo obicnih Srba koji nisu znali sta sam a neki su mislili da sam Srbin
Nisam kod obicnog naroda primijetio toliku opsesiju slabo da je iko to i spomenuo
Samo mediji i njihovi politicari to ne skidaju sa dnevnog reda
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by RayMabus 4/8/2022, 19:02

Meni bila rodica iz Beograda nikidan. Nismo se vidili 20 godina. Ima ona kuću ode jer su njeni iz Dalmacije ( otac Srbin majka Hrvatica al oni su još iz doba Juge skupa i u Beogradu su još prije išli poslom živit ) i kaže da ga ne može smislit i to ne samo ona nego mnogi i da in se gadi i da in se popeja na vrh nike stvari više.

Ne dođe ona svake godine. Ima svog posla. Zadnji put je bila 2017 i sad nakon pet godina i onda zvala da navrati da se vidimo više. Ćaća i mater svake godine su ode. U penziji ono pa uživaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije? Empty Re: Treba li ulaziti u polemiku sa lazima i krivotvorinama koje svakodnevno stizu iz Srbije?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum