ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Empty Re: Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Post by Guest 5/8/2022, 16:25

RayMabus wrote:
zoro avenger wrote:Hajduk dobio u evropskom takmičenju na dan kad je počela Oluja.
Na Poljudu je obično ludnica, ali ono jučer je bilo ludnica na kvadrat. Sve krcato, puno djece i žena na tribinama, svi se deru cijelu utakmicu ko u nekom transu...Nemoš u zahod, nemoš kupit piće u poluvremenu od gužve. 
I nitko ljut. Svi veseli, a policija bez posla.
Sad me boli glava. Ličim se...
Danas samo voda.
Da, postoje dani kad je voda najbolje piće....a nema ni okusa ni mirisa ni boje...

Guest
Guest


Back to top Go down

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Empty Re: Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Post by RayMabus 5/8/2022, 16:46

zoro avenger wrote:
RayMabus wrote:
zoro avenger wrote:Hajduk dobio u evropskom takmičenju na dan kad je počela Oluja.
Na Poljudu je obično ludnica, ali ono jučer je bilo ludnica na kvadrat. Sve krcato, puno djece i žena na tribinama, svi se deru cijelu utakmicu ko u nekom transu...Nemoš u zahod, nemoš kupit piće u poluvremenu od gužve. 
I nitko ljut. Svi veseli, a policija bez posla.
Sad me boli glava. Ličim se...
Danas samo voda.
Da, postoje dani kad je voda najbolje piće....a nema ni okusa ni mirisa ni boje...
I bolje ( da nema ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Empty Re: Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Post by FRANK 5/8/2022, 17:01

Svaki srbin nek u amanet ostavi svome sinu
Kako traktorom pobjeci na brzinu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Empty Re: Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Post by IL Risorto 5/8/2022, 20:22

Imate se čim ponosit i slavit.Genocid i protjerivanje cijelog jednog naroda s njegovih vjekovnih ognjišta.
Poubijali ste skoro miljon nedužne srpske nejači i još se tim javno hvalite.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Empty Re: Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Post by Guest 5/8/2022, 20:33

RayMabus wrote:Reporterka N1 televizije Katarina Brečić u Kninu je razgovarala sa sinjskim gradonačelnikom i sudionikom Vojno-redarstvene akcije "Oluja", Mirom Buljem.

On je izjavio kako ovaj dan prije 27 godina pamti kao najsretniji dan u životu.

“Najviše pamtim trenutak kad sam s vrleti Dinare, kad smo išli iz pravca Grahova, ugledali grad Knin, to je bio znak da smo ispunili svoju zadaću. Ja sam 5. kolovoza išao kroz grad kao pripadnik 4. brigade i onda smo nastavili dalje u pravcu Srba”, rekao je.

Kaže da se VRO "Oluja" puno iščekivala, s obzirom na to da je rat trajao četiri godine.

Vučic? Svi znamo da je on bio četnik...‘
S Mirom sam cipao stražu. Jedna je vrlo osebujna osoba s kojom ti nikad nije dosadno, a moš se i dobro nasmijat.
Uglavnom, dobro je opleo po Vučiću kad je ovaj bio u Zagrebu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Empty Re: Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Post by RayMabus 6/8/2022, 03:44

UKRAJINSKI veleposlanik u Hrvatskoj Vasilj Kirilič na Twitteru je čestitao Dan pobjede i domovinske zahvalnosti.

"5. 8. u Hrvatskoj – Dan pobjede, Dan domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja. Na današnji dan 1995. godine Hrvati su izveli operaciju Oluja za oslobođenje od agresora. Hrvatska je vratila svoj teritorij. Vratit će i Ukrajina", napisao je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Empty Re: Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Post by Ringo10 6/8/2022, 05:06

Kazu da je Hitler-brk lakrdijas Skejo zacinio proslavu svojim budalastinama
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Empty Re: Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Post by Šandor Winnetou 6/8/2022, 08:08

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Img-2910

_________________
Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo.. - Page 2 Empty Re: Prigodno uz obljetnicu Oluje da se sjetimo i ne zaboravimo..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum