ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH - Page 2 Empty Re: Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH

Post by RayMabus 29/7/2022, 19:28

Za razliku od Nijemaca i drugih jel netko stvarno vjeruje Britancu kad kaže kako mu rat na Balkanu nije u interesu ?

Pa oni otkako je počeo ovaj rat u Ukrajini jedino šta su radili je da gledaju kako da uvuću cijelu EU u taj sukob.

Znači njima je interes da mujage toliko isprovociraju Hrvatsku da ova pukne i pokrene rat a onda bi se oni umiješali i slomili RS.

Pa šta je vama ko da ne vidite kako oni rade.

Neću se pokrenit nego ću napast sve ove okolo i napravit pad vlada koje će biti izrazito antibritanske.

RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH - Page 2 Empty Re: Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH

Post by RayMabus 29/7/2022, 19:32

Ja sam im instalirao irskog premijera u sjevernoj Irskoj.

Prvi put u sto godina postojanja Irac zauzeo to mjesto.

Napad je najbolja obrana.

Ja ne plešem kako oni hoće nego ih napadnem tamo di oni ne računaju da je moguće.

Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRgrCZNjjmnCgwdxoQIZbIwLjPA1gOQI5XzCg&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH - Page 2 Empty Re: Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH

Post by RayMabus 29/7/2022, 20:06

Pala im je i bugarska vlada.

Ja sam rekao da ću ih srušit još u četvrtom mjesecu kad sam vidio da su soroševci i podržavaju Komšića.

Evo dokaz :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52181-u-bugarskoj-propao-treci-pokusaj-formiranja-vlade-novi-izbori-vjerojatno-ce-se-odrzati-najesen

Znači ništa od brzog osvajanja Krima jer sad u Crnom moru ovdje dolaze u Bugarskoj proruske snage ( Bugari su se u Krimskom ratu borili na strani Rusa a protiv Britanaca i Francuza ).

Pat pozicija a zima ide i padaju vlade po EU i okrenit ću ih protiv Britanije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH - Page 2 Empty Re: Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH

Post by RayMabus 29/7/2022, 20:29

Inflacija u evropskim zemljama koje koriste euro je u julu dostigla još jedan rekord, podstaknuta višim cijenama energenata podstaknutim ruskim ratom u Ukrajini, ali ekonomija i dalje stoji bolje od očekivanog, iako skromnog, rasta u drugom tromjesečju.

Godišnja inflacija u 19 zemalja eurozone porasla je na 8,9 posto u julu, što je povećanje sa 8,6 posto u junu, pokazuju podaci koje je u petak objavila agencija za statistiku Evropske unije .


Ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH - Page 2 Empty Re: Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH

Post by RayMabus 29/7/2022, 20:34

Ja mislim da će tamo do 2.10 kad misle instalirat Komšića opet puknit ko kokice svi kolektivno na tom Zapadu.

Moraju dignit kamatne stope a više od pola država članica europodručja je već debelo zadužena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH - Page 2 Empty Re: Mogući napad na Hrvatsku, Hrvate BIH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum