ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by Šandor Winnetou Thu 11 Aug - 20:03

Aj budaletino napiši opet kako si se zaposlio u americi  u hotelu sa 5 zvjezdica iako nisi znao engleski. Da stvar bude jasnija napiši kako si jebavao švabice jer si znao švapski a one ti zbog toga davale pi*ke skoro pred vlastitim muževima.

BUDALETINA No

Male
2017-12-31

Back to top Go down

KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU? - Page 5 Empty Re: KAKO JE POCHELO I ZASHTO SMO U OVAKVOM KURCU?

Post by Šandor Winnetou Thu 11 Aug - 20:21

mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:Aj budaletino napiši opet kako si se zaposlio u americi  u hotelu sa 5 zvjezdica iako nisi znao engleski. Da stvar bude jasnija napiši kako si jebavao švabice jer si znao švapski a one ti zbog toga davale pi*ke skoro pred vlastitim muževima.

BUDALETINA No

Kretenchino ja niisam kao vi krvatici koji misle da jebaju zene ako im ova da pichke.Kao prvo takve ne bi dotakao ni usranim shtapom a posebno ne njemice koje su zadnje smece od zena isto kao i nijemci.Mene pale inteligentne zene sa kojima mogu uspostaviti trodimenzionalni odnos pa se ne jebavamo nego vodimo ljubav.Ti i veber idete u Mhanovicevu i tamo jebete za 100 kuna.Polupismeni stvore objasnio sam ti vec  da ako znash 100 engleskih rijechi ili fraza to ne znach da znash engleski jezk.Znash li ti uopce shto znach fraza?Eto pitaj vebera, on zvi u Njemachkoj i shuta se sa 100 rijechi  fraza pa se moze dobro sporazumijevati.I ti znash zasigurno njemachki pa se u drushtvu vjerojatno hvalish da znash reci folksvagen ,sharafciger.
Budaletina No Nitko uopće nema potrebu pisati o tome  osim tebe budaletine, zamisli ti si jebo a to je ono valjda najveća stvar u životu koja ti se dogodila poslje 50 godina života.
BUDALETINA No

Male
2017-12-31

Back to top Go down

Post by jastreb Thu 11 Aug - 20:34

Moje je mišljenje da smo u ovakvome stanju jer smo previše išli na ruku CUH-u.

CUH je sebi uzeo previše slobode i možemo reći da on vlada Hrvatskom.
jastreb
jastreb

2014-04-22

Back to top Go down

Post by Ringo10 Fri 12 Aug - 6:02

Da, fratri i popovi DeFacto vladaju Hrvatskom
Ringo10
Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

Post by jastreb Fri 12 Aug - 16:56

mentalitet wrote:
jastreb wrote:Moje je mišljenje da smo u ovakvome stanju jer smo previše išli na ruku CUH-u.

CUH je sebi uzeo previše slobode i možemo reći da on vlada Hrvatskom.

Miisliim ono,ako vec kopirate zapadnu takozvanu demokraciju  zashto onda kopiirate ono najgore iz nje?Na zapadu koliiko znam samo na dobrovoljnoj bazi ako si vjerniik izdvaja se reciimo za katoliichku crkvu a svi drugi koji su razliichiitih konfesija mogu svoju donaciju prikazati na poreskoj prijavi gdje mu se smanjuje porez.Dakle,to je na dobrovoljnoj bazi a ovako ispada da je CUH-a neki okupator ala Turci ,"HARACH RAJO".Pa ja bi se odmah iispiisao iz te vjere ii vratio se origiinalnoj gdje nema nameta.U Srbiji 100% srbi placaju danak crkvi tri puta vishe pa je onda ii hrvatima nekako lakshe::::))))
Nije u pitanju to.

Za razliku id Srbije gdje je SPC instrument u rukama vladajuće garniture,u Hrvatskoj je vladajuca garnitura instrument u rukama CUH-a.

Kada god je u Hrvatskoj glavnu riječ vodio CUH,Hrvatska je bila u banani
jastreb
jastreb

2014-04-22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics