ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by Hektorović Tue 26 Jul - 18:02

Izetbegović o ''najgorem scenariju'': Prebrojali smo se

Predsjednik SDA aktivno obilazi općine i gradove širom BiH, sastajući se sa članovima i simpatizerima Stranke demokratske akcije. Jedan takav skup organiziran je u Hadžićima, gdje je Izetbegović rekao da "Hrvati i HDZ neće dobiti ekskluzivitet, već pravična rješenja, onoliko koliko im pripada".
Predsjednik SDA je u svom obraćanju govorio je i o vojnoj snazi.
''Prebrojali smo se – i koliko lovaca imamo, i koliko mladih ljudi, i koliko imamo instruktora na dronovima, i tako dalje. Neću dalje, ali samo da znate'', bio je kratak Izetbegović govoreći o slučaju ''najgoreg scenarija''.
Kako je rekao, Oružane snage će se morati poduprijeti letećim robotima, dronovima.
Izetbegović je dodao da se SDA suprotstavila lobijima kladionica, hidroelektrana, te građevinarima. Govorio je i o ezanu u Sarajevu:
''Nisu u Banja Luci počeli pričati da je preglasan ezan, već u Sarajevu'', rekao je u Hadžićima predsjednik SDA, piše N1.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by Ringo10 Tue 26 Jul - 18:12

Njihova mrznja je neizmjerna i kad tad ce poceti veliko sranje
Zagreb im je uvijek gladio muda i isao niz dlaku...sad ima rezultat
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by vuksadinare Tue 26 Jul - 18:59

...ako pocnu...evo rusa na jadranu za dva sata...to zapad zna...ali ocito jos im nije uslo u glavu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 19:18

Neka se oni broje i dalje. Ja san se danas prvi put okupa ovo lito. Maloprije. Prevruće je. Malo da se rashladimo.

To je tamni vilajet kojeg će Hrvatska sad radi Komšića totalno potkopat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by vuksadinare Tue 26 Jul - 19:31

ja znam da se opet nesto gadno kuha...pizdarije iz srbije pizdarije iz sarajeva...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by vuksadinare Tue 26 Jul - 19:33

pitanje je koliko smo mi spremni za takav scenarij..ocito se radi o tome da nekom odgovara otvaranje kriznog zarista u ratnom smislu ovdje...ne treba sve shvacati doslovno 'ma nece oni'..oce oce tko je dovoljno lud i narajcan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 19:39

vuksadinare wrote:pitanje je koliko smo mi spremni za takav scenarij..ocito se radi o tome da nekom odgovara otvaranje kriznog zarista u ratnom smislu ovdje...ne treba sve shvacati doslovno 'ma nece oni'..oce oce tko je dovoljno lud i narajcan
Pa šta ću im ja ? Tko ih jebe. Sad instalirat desne vlade po EU i trajna blokada islamskog vilajeta u EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by niels Tue 26 Jul - 19:43

Lovci? Dronovi? Inžinjeri?
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 19:44

Ono ka ako nam nedate da preglasavamo Hrvate i napravimo islamski vilajet mi ćemo radit nerede i prijetit ratom.

Dobro.

Ja izvadim garonju, usmjerim ga prema njima, repetiram i ? Oćeš rat ? Samo ti kaži.

Nema teorije da ću ti dat da mi napraviš islamsku državu poviše glave.

Oćeš odma sad rat ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by niels Tue 26 Jul - 19:46

https://en.wikipedia.org/wiki/Air_Force_and_Anti-Aircraft_Defence_of_Bosnia_and_Herzegovina?wprov=sfti1

Izgleda da ne…
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by RayMabus Tue 26 Jul - 19:50

niels wrote:https://en.wikipedia.org/wiki/Air_Force_and_Anti-Aircraft_Defence_of_Bosnia_and_Herzegovina?wprov=sfti1

Izgleda da ne…
Ne triba in to. Neću ja vojno reagirat ako instaliraju Komšića i četvrti put. Samo će cijela Europa plivati u moru krvi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by Hektorović Tue 26 Jul - 21:41

Nije dugo trebalo da reaguje lider SNSD-a Milorad Dodik.
"Izetbegović kaže da su se muslimani prebrojali, učesnici protesta, takođe muslimani, prebrojali su Hrvate i kažu ima ih za dva vagona. Nas Srbe niko neće prebrojavati, pa ni muslimani, ali treba da znaju da nas je dovoljno", napisao je na Twitteru.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by mentalitet Tue 26 Jul - 22:14

vuksadinare wrote:...ako pocnu...evo rusa na jadranu za dva sata...to zapad zna...ali ocito jos im nije uslo u glavu...


Gdje ti zivish ,koji ce kurac rusima Jadran kada iz Crnog mora kolibricima mogu da tuku gdje zele,vishe mi se pari da su sklopili neki tajni dil sa turcima u svezi BiH a vas u tome nema jer im je Hrvatska neprijateljska drzava.Dakle, moj savjet hrvatima u BiH,pakiraj te se jer ste odavno prodani.Bilo kako bilo znat cemo da je tako kako ja tipkam ako Schmidt da hrvatiima pravo da izaberu svoga predstavnika. shto nije nikako nemoguce,posebno u svjetlu mojih tvrdnji .To ce biti dokaz da Turska i Rusija imaju dogovor za BiH pa tiim postupkom zapad na hrvate rachuna kao na korisne budale.Znachi opet potkusurivanje preko ledja BiH hrvata.Ne mislite da ce Hrvatska imati muda kao rusi da spashavaju svoj narod.Prvi bi bio protiv intervencije u BiH Ero.On je legalista samo dok se ne radi o njegovom shupku kao i vecina hrvata.Toliko.Inache sam protiv bilo koga ugnjetavanja posebno manjina ali nikako ne mogu zaboraviti vezivanje muslimansko hrvatskih zastava a sada rusima prigovaraju shto checheni ratuju protiv krshcana.Jedna kineska kaze "Kako posijesh tako cesh znjati".Pa bujrum dragi rvatici..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by vuksadinare Tue 26 Jul - 22:28

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...ako pocnu...evo rusa na jadranu za dva sata...to zapad zna...ali ocito jos im nije uslo u glavu...


Gdje ti zivish ,koji ce kurac rusima Jadran kada iz Crnog mora kolibricima mogu da tuku gdje zele,vishe mi se pari da su sklopili neki tajni dil sa turcima u svezi BiH a vas u tome nema jer im je Hrvatska neprijateljska drzava.Dakle, moj savjet hrvatima u BiH,pakiraj te se jer ste odavno prodani.Bilo kako bilo znat cemo da je tako kako ja tipkam ako Schmidt da hrvatiima pravo da izaberu svoga predstavnika. shto nije nikako nemoguce,posebno u svjetlu mojih tvrdnji .To ce biti dokaz da Turska i Rusija imaju dogovor za BiH pa tiim postupkom zapad na hrvate rachuna kao na korisne budale.Znachi opet potkusurivanje preko ledja BiH hrvata.Ne mislite da ce Hrvatska imati muda kao rusi da spashavaju svoj narod.Prvi bi bio protiv intervencije u BiH Ero.On je legalista samo dok se ne radi o njegovom shupku kao i vecina hrvata.Toliko.Inache sam protiv bilo koga ugnjetavanja posebno manjina ali nikako ne mogu zaboraviti vezivanje  muslimansko hrvatskih zastava a sada rusima prigovaraju shto checheni ratuju protiv krshcana.Jedna kineska  kaze "Kako posijesh tako cesh znjati".Pa bujrum dragi rvatici..
....gle...netocno...ili si manji dio pogodio...jebe se rujama kao i zapasu za bosnu nesto manje turskoj...ali problem je nastao zblizavanjem turske i irana rusiji a time automatski zapad pocinje manje vjerovati sarajevu narocito bakiru koji ionako gleda sa jednim okom na tursku drugim na iran..i nije tesko pogoditi kome bi se mogao prikloniti ili priklanja...ovi prosvjedi nisu orkestrirani samo protiv hrvata u bh-a i svabe..nego dijelom kao bakirovo upozorenje zapadu..'nismo bas nuzno uz vas ali uz tursku i iran jesmo pa kud i oni..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij" Empty Re: Izetbegović: Prebrojali smo se za "najgori scenarij"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum