ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Covid - ozbiljna(moja) tema

Page 14 of 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 16/12/2022, 23:52

Sud podržao maske za klince u LA

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 14 9e844110

Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by dijagram 19/12/2022, 20:29

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/kineski-znanstvenici-u-panici-uputili-dramatican-apel-brojat-cemo-mrtve-u-milijunima-15287759

Zuti ne odustaju, milijuni mrtvih ce biti ako ne bude mjera.

Nije mi jasno kako moze umrijeti par milijuna na samo milijardu i pol stanovnika.

"Znanstvenici" kmece, oni bi spasavali, a ljudi ne zele da ih se spasava:)
dijagram
dijagram

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by newuser 19/12/2022, 20:32

Nedavno mi je prijatelj umro, 50 godina, srce, prirodna smrt... kažu. To što nije imao problema sa srcem niti ima genetskih predispozicija nije nikome sumnjivo.
newuser

2015-09-09

Back to top Go down

Post by dijagram 19/12/2022, 20:36

newuser wrote:Nedavno mi je prijatelj umro, 50 godina, srce, prirodna smrt... kažu. To što nije imao problema sa srcem niti ima genetskih predispozicija nije nikome sumnjivo.
A bude toga, i meni je frend u tridesetim umro od srcanog udara, prije pet sest godina.

doduse znalo se da je slab, visak kg, losa kondicija, vec imao poteskoce itd.

Djeluje da zadnjih godinu umiru cesce, ali mozda grijesimo, to ce tek statistika pokazati kroz neko vrijeme.
dijagram
dijagram

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by newuser 19/12/2022, 20:42

dijagram wrote:
newuser wrote:Nedavno mi je prijatelj umro, 50 godina, srce, prirodna smrt... kažu. To što nije imao problema sa srcem niti ima genetskih predispozicija nije nikome sumnjivo.
A bude toga, i meni je frend u tridesetim umro od srcanog udara, prije pet sest godina.

Djeluje da zadnjih godinu umiru cesce, ali mozda grijesimo, to ce tek statistika pokazati kroz neko vrijeme.
Moguće je da je prirodnom smrću. Uvijek su ljudi umirali. Nego sad ko je cijepljen i srce ga udari, odmah nekako povezuješ... a možda je greška, vidjeti će se još.
newuser

2015-09-09

Back to top Go down

Post by dijagram 19/12/2022, 20:47

newuser wrote:
dijagram wrote:

Moguće je da je prirodnom smrću. Uvijek su ljudi umirali. Nego sad ko je cijepljen i srce ga udari, odmah nekako povezuješ... a možda je greška, vidjeti će se još.
To ce vrijeme pokazati, ali da cjepivo nema nikakvu zastitu to je vec pokazalo ovih par mjeseci, stoga se i zacepilo, gleda se nekako izvrdati iz svega.

Pravit ce se mutava ekipa koja je pritiskala fasistickim metodama.

Kad se sjetim one bolesne njuske debele svinje berosa kako spominje uskracivanje lijecenja onih necijepljenih, izbezumljene face, deformirane

idiotske, bolesne, ne znam kako bih je nazvao.

Jebeni monstrumi.

Da je to jos malo potrajalo tko zna sto bi stoka cinila ljudima.
dijagram
dijagram

Male
2015-08-09

newuser and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Post by veber 19/12/2022, 21:18

kaj ima i neprirodna smrt?

prije ovog covid ludila, zabrana, zaštita i sl. faši floskula....
...zamislio sam se, prošlo je 17g kako mi je frenda pokosio moždani.
35 g.
nije pušio. bio je u fit formi.

na semaforu ga zaboljela glava, nazvao ženu i umro na raskršću.

cura u firmi 20 i neka ima spetljane žile između malog i velikog mozga. 2-3 predinfarktna stanja.
svaka tri mjeseca mora na kontrolu.
nitko se ne usudi operirati.

bilo je smrti prije, ima ih. bit će ih.

ali svi niječu povezanost cjepiva, kine, smrtnosti...

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by veber 19/12/2022, 21:22

dijagram wrote:
neki put stoka probije tor.

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by AssadNaPodmornici 19/12/2022, 21:44

dijagram wrote:
newuser wrote:
dijagram wrote:

To ce vrijeme pokazati, ali da cjepivo nema nikakvu zastitu to je vec pokazalo ovih par mjeseci, stoga se i zacepilo, gleda se nekako izvrdati iz svega.

Pravit ce se mutava ekipa koja je pritiskala fasistickim metodama.

Kad se sjetim one bolesne njuske debele svinje berosa kako spominje uskracivanje lijecenja onih necijepljenih, izbezumljene face, deformirane

idiotske, bolesne, ne znam kako bih je nazvao.

Jebeni monstrumi.

imao si i dvojicu na forumu takvih.. jedan je nestao (sovak) a drugi koji je bio najluđi i visio u komadu po 48h i spamao dezinfomracije o koroni i iznosio i privatne stvari ljudi i vrijeđao, i dalje je tu. dobro on je mali miš skriven u podrumu, ali političari i novinari su ti koje treba izvesti na suđenje

2018-06-14

Back to top Go down

Post by AssadNaPodmornici 19/12/2022, 21:45

i bivšoj firmi di sam radio, jedan momak isto srčani, mlad 30godina, zdrav je izgledao... baš sam rekao frendu da provjeri da li je bio cijepljen.
navodio sam par primjera ljudi koje je cijepivo sjebalo i drugi su spominjali.... maloprije igrao nogomet na buri , u zraku 5-6stupnjeva lagana burica, uru vremena, i onda tako vruć sa bure, u hladan tuš.. bogami da sam cijepljen pazio bih se, prije bih pratio po twiteru ekipa u australiji se bila čudila kako strčane dobijaju teeneđeri i 20godišnjaci, pa jadni roditelji cili prepadnuti, pa bi na kraju bile rasprave, i ovi zaključili da je do cijepiva, a onda drugi roditelji savjetovali da djecu ne šalju na sport nekoliko mjeseci pa i godinu i više radi rizika od srčanih udara.. stavljao sam takve linkove dok ih onaj as nije pogušio spamom..

sva sreća da se nisam cijepio, zbog jedne osobne situacije, morao sam imati non stop potvrdu da sam ili testiran ili cijepljen, jer sam morao visiti zbog osobne neke situacije u jednoj prokletnoj državnoj instituciji, i sreća božja premišlja sam se da se cijepim i olakšam si život, sreća da sam odjeba.

zato lagano trčin, vruć, uznojim se, srce lupa 180, i odmah takav pod ladan tuš ili skočim u more, i boli me kurac

2018-06-14

Back to top Go down

Post by veber 19/12/2022, 22:00

AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:
newuser wrote:
dijagram wrote:
newuser wrote:imao si i dvojicu na forumu takvih.. jedan je nestao (sovak) a drugi koji je bio najluđi i visio u komadu po 48h i spamao dezinfomracije o koroni i iznosio i privatne stvari ljudi i vrijeđao,  i dalje je tu. dobro on je mali miš skriven u podrumu, ali političari i novinari su ti koje treba izvesti na suđenje
napisah ti prije. imaš subjektivizam prema đemalu. to ostavi.

đemal je skoro kihnul. 2×. prinčevi isto bili na rubu.

(možda jer je oženio mujagu i djeca mu imaju "neutralna" imena.)

to mogu ja napisati kao korisnik, ali ti kao mod bi trebao biti neutralan.

btw šteta kaj udbaško-cinkaroško govno nije kihnulo.
smrad cinkaroški.
petparački.

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by catabbath 19/12/2022, 22:51

Nogometno prvenstvo je gotovo sad opet kreće matnra "ZNANSTVENIKA"

Kineski znanstvenici u panici, uputili dramatičan apel: ‘Brojat ćemo mrtve u milijunima!‘
Epidemiolozi predvođeni voditeljem Centra za kontrolu bolesti u kineskoj regiji Guangxi procijenili su da bi moglo umrijeti više od dva milijuna ljudi

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/kineski-znanstvenici-u-panici-uputili-dramatican-apel-brojat-cemo-mrtve-u-milijunima-15287759

Male
2015-08-22

Back to top Go down

Post by AssadNaPodmornici 19/12/2022, 23:24

da umrit će 2milijuna kineza od 80godina od starosti(a prosjek godina života će biti 78 takva statistika je bila i kod nas i u Americi i svugdje) a onda će to pripisati koroni

2018-06-14

Back to top Go down

Post by Hektorović 20/12/2022, 00:03

AssadNaPodmornici wrote:da umrit će 2milijuna kineza od 80godina od starosti(a prosjek godina života će biti 78 takva statistika je bila i kod nas i u Americi i svugdje) a onda će to pripisati koroni

Desantis je sam pogledao statistike i onda otvorio sve.
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by Hektorović 20/12/2022, 06:56

Izgleda kako Kinezi prelaze na Švedski model, sa jedno dvije godne zakašnjenja...

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 14 FkYEFitaYAAK-kf?format=jpg&name=large
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by Hektorović 20/12/2022, 06:58

Naravno mešetari panike sad pokušavaju kapitalizirati

Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by AssadNaPodmornici 20/12/2022, 09:57

jedan iz kanadske vlade koji je upirao da se svi ostali potruju cijepivima.. well u 35godini iznenadno umro od srčanog
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Ode_as10

2018-06-14

Back to top Go down

Post by AssadNaPodmornici 20/12/2022, 10:02

u australiji koja je nekim našim forumašima bila primjer kako sprovoditi korona nazi mjere, i gdje su se hvalili da su spasili živote zbog prisilnih cijepiva i lockdowna- u pojedinim mjesecima ove godine imali su povećanje viška smrtnosti od 12-17% - što znaju biti čak i tipične brojke za ratna vremena.

https://www.abs.gov.au/statistics/health/causes-death/provisional-mortality-statistics/latest-release?fbclid=IwAR0VGuZYP9J7HriWGkH5bn9hq0xkfytOoiA8Hh6D-EYFxj4rPakPPyLBllU

2018-06-14

Back to top Go down

Post by Hektorović 20/12/2022, 11:56

AssadNaPodmornici wrote:jedan iz kanadske vlade koji je upirao da se svi ostali potruju cijepivima.. well u 35godini iznenadno umro od srčanog
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 14 Ode_as10

Mislite na druge, cijepite se!
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by Hektorović 20/12/2022, 11:58

AssadNaPodmornici wrote:u australiji koja je nekim našim forumašima bila primjer kako sprovoditi korona nazi mjere, i gdje su se hvalili da su spasili živote zbog prisilnih cijepiva i lockdowna-  u pojedinim mjesecima ove godine imali su povećanje viška smrtnosti od 12-17%  - što znaju biti čak i tipične brojke za ratna vremena.

https://www.abs.gov.au/statistics/health/causes-death/provisional-mortality-statistics/latest-release?fbclid=IwAR0VGuZYP9J7HriWGkH5bn9hq0xkfytOoiA8Hh6D-EYFxj4rPakPPyLBllU

Gore od Ukrajine
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by AssadNaPodmornici 20/12/2022, 13:06

kako rekoh ako mi se bude dalo tražiti tamo prošle godine našao bi na twiteru rasprave gdje šokirani aus roditelji govore kako im djeca teens i u 20tim dobijaju srčane udare i druge probleme a još jučer se bavili sportom, pa razne rasprave kako izbjeći ta sranja tipa roditelji savjetuju jedne druge tipa "kada cijepite dijete nemojte da se bavi nekom fizičkom aktivnosti idućih nekoliko mjeseci itd".. (umjesto da su se pobunili i odbili cijepiti i pristati na mjere).

2018-06-14

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 18 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Back to top

- Similar topics