ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Go down

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Empty Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Post by vuksadinare 7/7/2022, 07:31

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/marko-primorac-novi-ministar-a-nije-nas-clan-pa-gdje-smo-svi-mi-cemu-uopce-stranka-15219511
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Empty Re: Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Post by vuksadinare 7/7/2022, 07:32

ucerava vam ga sef...i vi to tek sad skuzili..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Empty Re: Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Post by catabbath 7/7/2022, 08:43

Ali mu je žena HDZov uhljeb

_________________
Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Empty Re: Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Post by vili40 7/7/2022, 08:48

normalno da se sad uzima van HDZ-ovog bazena kad su u njihovom bazenu ostale same propalice,luftbrenzeri i potencijalni stanovnici kapedoma Lepoglava
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Empty Re: Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Post by AssadNaPodmornici 7/7/2022, 08:59

vili40 wrote:normalno da se sad uzima van HDZ-ovog bazena kad su u njihovom bazenu ostale same propalice,luftbrenzeri i potencijalni stanovnici kapedoma Lepoglava
točno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20661
2018-06-14


Back to top Go down

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Empty Re: Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Post by vili40 7/7/2022, 09:35

eto uhitilo i Toleta...

Tolušić uhićen, policija mu po nalogu EU tužitelja upala u kuću
https://www.index.hr/vijesti/clanak/tolusic-uhicen-policija-mu-po-nalogu-eu-tuzitelja-upala-u-kucu/2377960.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Empty Re: Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Post by vuksadinare 7/7/2022, 09:40

....kocka je bacena...tko ce koga valja pratiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Empty Re: Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Post by vili40 7/7/2022, 09:41

Tolušić uhićen. Ured europskog tužitelja: Osumnjičen za prevaru i zloporabu položaja
Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. 356b97aa-8e51-4c80-a193-90cd59b43ab9

DVIJE osobe uhićene su u Hrvatskoj zbog sumnje na subvencijske prevare i zlouporabu položaja i ovlasti, izvijestio je Ured europskog tužitelja.
Kako doznajemo, jedan od njih je Tomislav Tolušić.
"Ured europskog javnog tužitelja (EPPO), u suradnji s hrvatskim Policijskim nacionalnim uredom za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminaliteta, provodi hitne dokazne radnje danas, 7. srpnja 2022. godine, u Hrvatskoj.
Navedene radnje odnose se na dvije osobe zbog sumnje na počinjenje subvencijske prijevare i zlouporabe položaja i ovlasti vezano uz dva natječaja u vinskom sektoru, koje je raspisala hrvatska Agencija za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju. Ta je dva natječaja sufinancirala Europska unija.
EPPO će nakon ispitivanja osumnjičenika donijeti odluku o daljnjem postupanju u predmetnom slučaju, o čemu će pravodobno obavijestiti javnost. Do tada neće biti objavljivane nikakve dodatne pojedinosti", izvijestili su.
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje  smo svi mi.Cemu uopce stranka. Empty Re: Pocelo gundjanje hdzovaca na Plenkija.Marko Primorac nije clan nase stranke!Pa gdje smo svi mi.Cemu uopce stranka.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum