ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera

Go down

Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera Empty Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera

Post by RayMabus Mon 4 Jul - 10:56

Pahor je napomenuo da je legitimna želja Beograda da ne pristupi NATO savezu ističući da vjeruje da će i Srbija i EU učiniti sve da ta zemlja što prije postane članica Unije za šta vojna neutralnost nije prepreka, ali je potrebna jedinstvena vanjska politika svih članica evropskog bloka.
"Vidim da moj prijatelj predsjednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi ne može u potpunosti da računa na evropsku budućnost Srbije, zato se trudi da očuva strateške odnose na svim stranama, a to je u ovim geopolitičkim podjelama sve teže. Nadam se da će Srbija uspjeti da premosti sadašnju zahtjevnu geopolitičku situaciju u duhu evropskih vrijednosti", rekao je Pahor i naglasio da su odnosi Srbije i Slovenije odlični.

Pahor: Sada se odlučuje o geopolitičkoj sudbini Zapadnog Balkana za narednih 10 do 15 godina

Nek tebi taj tvoj topli brat koji je protjeriva Hrvate iz Zemuna samo zato šta su Hrvati i u Glini tokom rata vodija govore kako Hrvatska ne treba postojati prvo udari sankcije Rusije pa mi se onda JAVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173563
2014-04-11


Back to top Go down

Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera Empty Re: Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera

Post by RayMabus Mon 4 Jul - 11:08

Koliko bi on tebi bija prijatelj da je umjesto Hrvata iz Zemuna protjeriva Slovence ili da je u Sloveniji drža govore kako Slovenija ne postoji nego je to sve Srbija ?

JEBEN TI MAJKU KOJA TE OKOLTILA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173563
2014-04-11


Back to top Go down

Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera Empty Re: Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera

Post by RayMabus Mon 4 Jul - 11:15

Taj tvoj Vučic će se uskoro morat odlučiti jel za EU ili za Rusiju.

Ako se odluči da je za Rusiju s čime ja nema problema ( slobodan izbor ) onda ako i dalje takva zemlja je kandidat za EU to je poraz EU vrijednosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173563
2014-04-11


Back to top Go down

Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera Empty Re: Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera

Post by RayMabus Mon 4 Jul - 11:26

Ja takvog lika nikad ne bi nazva PRIJATELJEM.

Nema teoretske šanse.

To šta su njega građani birali to je njihova stvar i tu ne mogu ništa i tako se odnosim prema tome tj toj funkciji.

AL DA BI TAKVOG NEKOG NAZVA PRIJATELJEM .....NEMA TEORETSKE ŠANSE

SMEČE JEDNO
RayMabus
RayMabus

Posts : 173563
2014-04-11


Back to top Go down

Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera Empty Re: Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera

Post by RayMabus Mon 4 Jul - 11:29

SAD ČEMO VIDIT OĆE LI UDARIT SANKCIJE RUSIJI PA SE VI NASLIKAVAJTE S NJIME KOJI PODRŽAVA OVO ŠTA PUTIN RADI A ON JE SAM TO AKTIVNO PODRŽAVA U HRVATSKOJ I BIH

PA SE NASLIKAVAJTE S NJIME

S KIM SI TAKAV SI
RayMabus
RayMabus

Posts : 173563
2014-04-11


Back to top Go down

Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera Empty Re: Pahor: Ja i Vučic smo dva pedera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum