ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Hektorović Sat 2 Jul - 22:43

RayMabus wrote:Mislim da Dežulović nije Centar nego više Nova ljevica šema.

U zadnje vrijeme od kako je Markovina otišao iz NLJ, simpatizira i navija za Puljka.

Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 22:46

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Mislim da Dežulović nije Centar nego više Nova ljevica šema.

U zadnje vrijeme od kako je Markovina otišao iz NLJ, simpatizira i navija za Puljka.
Nisam ni znao da je Markovina otišao iz NL. Ne pratim te šeme uopće nego tek tu i tamo sporadično kad se nešto oglase pa pročitam. A onda je lako moguće da je i on više nagnuo prema Centru ako Markovina nije tamo al svejedno Dežulović je ideološki teški ljevičar a ne nekakvi Centar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174863
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Hektorović Sat 2 Jul - 23:04

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Mislim da Dežulović nije Centar nego više Nova ljevica šema.

U zadnje vrijeme od kako je Markovina otišao iz NLJ, simpatizira i navija za Puljka.
Nisam ni znao da je Markovina otišao iz NL. Ne pratim te šeme uopće nego tek tu i tamo sporadično kad se nešto oglase pa pročitam. A onda je lako moguće da je i on više nagnuo prema Centru ako Markovina nije tamo al svejedno Dežulović je ideološki teški ljevičar a ne nekakvi Centar.


Centar je projekt čija je jedina ideologija "anti-HDZ", to ima svoje prednosti i mane.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Hektorović Sat 2 Jul - 23:07

I sam Dežulović je u biti manje komunjara a više liberal.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 23:14

Hektorović wrote:I sam Dežulović je u biti manje komunjara a više liberal.
Vidi da ti nešto objasnim : za razliku od većine inakrniranih duša na ovoj planeti ja nikad ne zaboravljam jer imam slonovsku memoriju i takav analitički um da odma izvuće iz arhivara ( skladište podataka analitičkog uma ) nešto s čime tu tvoju izjavu ( ili bilo čiju drugu ako ne odogvara istini ) odma bacam u prašinu.

Potpisnici Deklaracije među ostalima su Boris Dežulović, Dragan Markovina, Rade Šerbedžija, Rajko Grlić, Damir Karakaš, Edo Popović, Roman Simić, Vedrana Rudan, Zdravko Zima, Daša Drndić i drugi.

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/skandalozne-tomiceve-izjave-o-deklaraciji-hrvatski-je-jezik-izmisljen-da-bi-nas-drzao-u-strahu-1013567/

Ako ti ja kažem da je on teška neizlječiva komunjara onda je to tako i nikako drukčije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174863
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 23:25

U nekim drugim društvima recimo poput galaktičke federacije takvi lik koji ti kaže da jezik tog naroda u osnovi ne postoji pa ne postoji ni taj narod bi završio iza rešetaka zbog rušenja ustavno pravnog poretka.

Možda ti to ne kužiš al ja kužim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174863
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Hektorović Sat 2 Jul - 23:29

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:I sam Dežulović je u biti manje komunjara a više liberal.
Vidi da ti nešto objasnim : za razliku od većine inakrniranih duša na ovoj planeti ja nikad ne zaboravljam jer imam slonovsku memoriju i takav analitički um da odma izvuće iz arhivara ( skladište podataka analitičkog uma ) nešto s čime tu tvoju izjavu ( ili bilo čiju drugu ako ne odogvara istini ) odma bacam u prašinu.

Potpisnici Deklaracije među ostalima su Boris Dežulović, Dragan Markovina, Rade Šerbedžija, Rajko Grlić, Damir Karakaš, Edo Popović, Roman Simić, Vedrana Rudan, Zdravko Zima, Daša Drndić i drugi.

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/skandalozne-tomiceve-izjave-o-deklaraciji-hrvatski-je-jezik-izmisljen-da-bi-nas-drzao-u-strahu-1013567/

Ako ti ja kažem da je on teška neizlječiva komunjara onda je to tako i nikako drukčije.

Uglavnom liberalna ekipa.

Postoji razlika između ljevih liberala i dogmatskih marksista.

Puljak je ljevi liberal.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 23:30

Komunjara. Đežulović je komunjara i to teška i neizlječiva.

KRAJ RASPRAVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174863
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by debotoijusto Sat 2 Jul - 23:37

dezulovic je anarholiberal a puljak je liberalni centar
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus Sat 2 Jul - 23:40

Liberali se ne bave ovim čime se on bavi ( negiranje jezika naroda s ciljem stvaranje neke Jugoslavije i nekakve jugoslavenske nacije ) jer upravo zato šta su liberali ne smeta im da svaka nacija,narod, država ima svoj jezik ako to hoće.

Zašto bi im to smetalo i uopće se s time bavili ? Živi i pusti druge da žive-

ON JE TEŠKA NEIZLJEČIVA KOMUNJARA A NE NEKAKVI LIBERAL I TU SVAKA DALJNJA RASPRAVA TU ZAVRŠAVA.

ZAUVIJEK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174863
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus Sun 3 Jul - 0:03

NEMA ON VEZE S LIBERALIMA. ON JE ČISTA KOMUNJARA.

TRIBA SE DIGNIT UJUTRO, VATAT LJUDE DA POTPIŠU TU PETICIJU, TRČAT OKOLO PO KONFERENCIJAMA , DAKLE ULOŽIT OGROMAN RAD U TO A TO NE IDE AKO NEMAŠ NAMJERU A ON GODINAMA PROMIČE TU IDEJU KAKO NEKI NARODI OVDJE NE POSTOJE TJ NEGIRA IM PRAVO NA JEZIK A SVE S CILJEM STVARANJE NEKE SVOJE JUGOSLAVENSKE ZAJEDNICE.

DAKLE NEMA ONO ŽIVI I PUSTI DRUGE DA ŽIVE NEGO ULAŽE OGROMAN NAPOR I ENERGIJU DA TI OSPORI PRAVO NA INDETITET JER NJEMU TO SMETA JER ON ŽELI NEŠTO DRUGE.

LIBERALI PRIHVAČAJU LJUDE KAKVI JESU I NE POKUŠAVAJU OD NJIH RADIT NEKE SVOJE KALUPE.

ON JE KOMUNJARA.

KRAJ RASPRAVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174863
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Hektorović Sun 3 Jul - 0:07

debotoijusto wrote:dezulovic je anarholiberal a puljak je liberalni centar

Upravo to.

Kažem zvati ih nekakvim komunjarama je deplasirano. Sam Dežulović bi najebao u bivšem sustavu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus Sun 3 Jul - 0:08

Pa nego šta je nego komunjara.

Potpisnici Deklaracije među ostalima su Boris Dežulović, Dragan Markovina, Rade Šerbedžija, Rajko Grlić, Damir Karakaš, Edo Popović, Roman Simić, Vedrana Rudan, Zdravko Zima, Daša Drndić i drugi.

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/skandalozne-tomiceve-izjave-o-deklaraciji-hrvatski-je-jezik-izmisljen-da-bi-nas-drzao-u-strahu-1013567/


Vi ste malo čudni znaš. Neko vam priloži dokaze crno na bijelo da je on komunjara i vi opet ma nije tako.

JE TAKO JE I NIKAKO DRUKČIJE.

MISLIM MOŽETE VI SEBE NASTAVITI UVJERAVAT I DALJE DA NIJE TAKO AL ONDA JA NAPUŠTAM OVU RASPRAVU JER JE GUBLJENJE VREMENA I ENERGIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174863
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by RayMabus Sun 3 Jul - 0:12

Ono dva čovika stoje na livadi i gledaju kravu i ovi jedan vidi da je to krava i kaže nu krava a oni drugi kaže ma ima rogove, to je jelen.

ON JE KOMUNJARA. JEL VAM TO JASNO ?

TO ŠTA IMA ROGOVE NE ZNAČI DA JE JELEN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174863
2014-04-11


Back to top Go down

Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju? - Page 7 Empty Re: Niska izlaznost u Splitu.Je li to lose za Puljka i njegovu opciju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum