ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber najeba - od cijepiva

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by newuser Sun 12 Jun - 12:39

AssadNaPodmornici wrote:baš me zanima koji će se bolesnik cijepiti nakon svega ovoga.
Izgleda da nuspojave krecu, ako se dobro sjećam Lošo je govorio da nakon 3 godine kreću masovne nuspojave.
Sačekati ćemo još malo doći će i to vrijeme...

newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by epikur37 Sun 12 Jun - 13:50

newuser wrote:
epikur37 wrote:
darth_vader wrote:Aha... Aj mu sredi više neko misto di se štambilja, bemu... : D

Bilo je u Trilju kao školski tajnik, nije morao ni učlaniti se..prije par godina smo mu nudili.

Neće, radio je tada sezonu,  da on nije budala za tako male pare ići u državnu službu.

Ne znam, sad je u IT sektoru ima druge planove..

Yoda mi se sve više svidja, na stranu što se u nekim stvarima ne slažemo.
Vi mu nudili drzavnu službu da ga ušutite  :D ko vas ne zna. On odbio i ostao svoj  :tu

Originalan je yoda i samo svoj, sve 5.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by catabbath Sun 12 Jun - 17:54

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 287264438_10161089088523594_2027076716771477474_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_eui2=AeEOJQtCiPcF8JNDDpMtvTi6yelyshVLY-_J6XKyFUtj7wFioXpRftzoqXqFX3VNsJ4&_nc_ohc=GyuoIQ6FLK4AX-buGZr&_nc_ht=scontent-vie1-1

_________________
Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by abraham Sun 12 Jun - 18:20

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 090d0336f6e89640bafc6cf25174994e Ovoga je tek sjebalo....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by abraham Sun 12 Jun - 18:22

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 7ca01cdb5cc8b4363032be9adebea032--marty-feldman-celebs Na Marty-ju su radili pokuse...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by Serbinho-3 Sun 12 Jun - 18:36


https://www.b92.net/zdravlje/bolesti.php?yyyy=2022&mm=06&dd=10&nav_id=2169204
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by catabbath Sun 12 Jun - 18:43

Tema je Justin Bieber, ne ovi vaši metuzalemi

_________________
Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by ljubo1212 Sun 12 Jun - 23:06

AssadNaPodmornici wrote:Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Justin10

Link na znanstveni rad

https://www.elsevier.es/en-revista-enfermedades-infecciosas-microbiologia-clinica-english-428-articulo-ramsay-hunt-syndrome-following-mrna-S2529993X21001957?esCovid=Dr56DrLjUdaMjzAgze452SzSInMN&rfr=truhgiz&y=kEzTXsahn8atJufRpNPuIGh67s1
Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 _125359590_microsoftteams-image-6


nisam googla ali u komentarima na nekim vijestima sam čitao da mu je i žena imala posljedice koje se mogu opisati kao nuspojave cijepiva.

Još jednom fala kurcu što se nisam cijepio.
čestitam svima koji su mlađi i zdraviji koji se nisu cijepili
čekam da se neki korona fašisti ispričaju i onda možemo razgovarati o oprostu. u suprotnom želim im sve najgore u životu da krepaju u mukama
a čekam jesen. drugačije ću ja osobno pričati sa korona fašistima na jesen.
ono, ti nešto imaš eri prigovarati
a već je gadljivo kako lažeš da bi dokazao svoje krive pretpostavke
u tvom linku uredno kažu autori pisma izdavaču, jer rada naravno nema

We are not aware of any other reported cases of Ramsay-Hunt syndrome following COVID-19 vaccination or any other virus vaccination in the recent literature. This is probably because herpes zoster oticus accounts for less than 1% of all cases of herpes zoster and 12% of peripheral facial paralysis cases8, whose possible associations with vaccines are already rare. Nevertheless, it should not be forgotten that herpes zoster oticus can affect both immunocompetent as well as immunocompromised patients, even though it is much more likely in the latter group and in the elderly, as was the case with our patient. Ultimately, vaccinations with live or attenuated viruses entail immunomodulation that includes suppression of cell-mediated immunity.


To conclude this letter, we would like to emphasise the importance of vaccination to put an end to the pandemic. The possible onset of these conditions is rare and the risk is very low. However, they should still be taken into account and properly reported in order to optimise the registration of this large-scale trial that is global vaccination.
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


abraham likes this post

Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by Hektorović Mon 13 Jun - 11:46

AssadNaPodmornici wrote:da i žena mu najebala , imala je ugrušak u mozgu, inače oboje mladi, zdravi u srednjim dvadesetim još
Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Biber210


Pfizer trlja ruke, imat će čitave generacije sjebanog zdravlja.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by AssadNaPodmornici Mon 13 Jun - 13:00

stavio sam krivi link, a ljubo, abraham, epi, te nadam se pogotovo safet i sovak dva bolesna fašista, uzimajte što više šprica
https://pmj.bmj.com/content/early/2022/01/05/postgradmedj-2021-141022

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by AssadNaPodmornici Mon 13 Jun - 13:06

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da i žena mu najebala , imala je ugrušak u mozgu, inače oboje mladi, zdravi u srednjim dvadesetim još
Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Biber210


Pfizer trlja ruke, imat će čitave generacije sjebanog zdravlja.

hrpu ljudi već znam iz prve i druge ruke koje je sjebalo cijepivo.
najgore od svega ne znam nikoga koga je sjebala korona dugoročno- velika većina je imala koronu u stilu prehlade neki malo jače gripe aj znam dvije osobe (obje pretile) koje su bile na kisiku 2 dana(dakle ne na respiratoru nego im daju masku da dišu ne znam jel cijeli dan ili koliko već) i to je to. čak i takvi se oporavili i ćao đaci.

inače napomenuo sam na početku , susreo frenda/poznanika i da ne idem u detalje, lik upoznao jednu mladu curku - završila u invalidskim kolicima nakon cijepiva.
ona je bila vanka , kao išla vanka malo "raditi" pa kao da može raditi, aj moraš se cijepiti.. cijepila se i prc, jedva ostala živa u invalidskim kolicima.

planira tužiti i fajzer(tko joj već odgovoran) i tu stranu državu i svog poslodavca, međutim sranje je kada uzimaš cijepivo ovi asevi napisali "da ne prihvaćaju odgovornost za nuspojave".
dakle praktički te prisile da uzimeš taj otrov koji te ne štiti od prehlade, da bi na kraju prc -


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by ljubo1212 Mon 13 Jun - 14:24

AssadNaPodmornici wrote:stavio sam krivi link, a ljubo, abraham, epi, te nadam se pogotovo safet i sovak dva bolesna fašista, uzimajte što više šprica
https://pmj.bmj.com/content/early/2022/01/05/postgradmedj-2021-141022

najprije taj bieber je obolio od istog sindromaprije 4 godine, znači prije korone, cjepljenja i svega, nigdje nije potvrđeno da mu se ovo ponovo aktiviralo radi cjepiva (sigurno nije dobio cjepivo 2 dana prije simptoma kao ovaj jedini slučaj u hong kongu na kojeg se pozivaš)

inače, za uzimanje šprica, cijepio si svoje starce 2x, i to tako da si ih osobno nagovorio, što je dovoljno da imaju moguće posljedice, a ti odgovornost
iako, naravno da ih neće imati, kao i bilo tko cijepljen, uključujući i biebera, kad je o cjepivu riječ

ovaj rad nije nikakav rad, člančić necitiranog portala, časopisa koje imaš na tisuće samo u americi, a temeljen je na jednom (brojkama 1) slučaju u hong kongu i navođenjem mogućih, ali samo mogućih poveznica u 232 slučaja u americi (kibidabi)
to nije ni struka ni znanost, bar ti navodno znaš sve o statističkoj opravdanosti i pouzdanosti

i na kraju, i sami napišu kibidabi, kao i u prethodnom pismu izdavaču, a zaključuju na temelju jednog i samo jednog slučaja kojeg imaju
pa sad ako je ovo tebi dokaz bilo čega, svaka čast, hebo sve što si učio, i učitelje ti

RHS is rare for patients under 60 years old with no previous history of HZ. Therefore, COVID-19 vaccination was likely to be the stress causing reactivation of VZV. What we have described is rare, and may be the missing link between COVID-19 vaccination and Bell’s palsy, providing a plausible explanation for the facial palsy.

i što o svemu kaže struka:

https://www.24sata.hr/lifestyle/bieber-se-oporavlja-od-paralize-lica-nas-neurolog-otkriva-kako-dolazi-do-pojave-ovog-sindroma-841592

al važno da ti ideš bombastično...što uradi cjepivo
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by AssadNaPodmornici Mon 13 Jun - 14:51

samo se ti rokaj. da i žena mu slučajno imala ugrušak na mozgu.
slučajno mi frend upoznao curu koja je nakon cijepiva u invalidskim kolicima.
slučajno mi hrpa ljudi pričala da nakon cijepiva su sjebani totalno.
rokajte se 6 doza genetske terapije protiv prehlade- a najgore od svega cijepivo vas ne štiti

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by ljubo1212 Mon 13 Jun - 15:20

znači, tema zasićena.... uredno si slagao da je bieberu paraliza lica uzrokovana cjepivom, uredno si pokušao lažnom pričom-člankom dokazati nešto, a sad sad prebacuješ na neke slučajeve
još jednom, rokani smo manje nego tvoji roditelji, valjda, osim ere, pa kad se već ne brineš za nas, bar radi njih se malo brini, uostalom osobno si ih nagovorio da se cijepe
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by catabbath Mon 13 Jun - 17:22

Ma sigurno je cjepivo, časna farmaceutska, sve pizdarije nakon bockanja su puke zlonamjerne slučajnosti

_________________
Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by epikur37 Mon 13 Jun - 17:35

Ma dajte, yoda širi rusku propagandu protiv zapadnih cjepiva... sumnjivi portali pokušavaju unijeti razdor...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by abraham Mon 13 Jun - 18:16

Bilo kako bilo mojem kume, sina, sogor, polusestre necak cuo od postarevog ujaka susjed upoznao jednu zenu koja je najebala od vakcine... kolega Yoda antipod kolegi Eri. Jedan na plusu a drugi na minusu. Zajednicko je da su oba militantni i da bi svoje tjerali i slom ako ide. Nes ti meni ovo ono trt mrt......Boli te kiki, vakciniraj se ako hoces ili nemoj ako neces. Ne dociraj drugima. Ljudi su dovoljno zbunjeni.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by immortal Mon 13 Jun - 18:56

ljubo1212 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Justin10

Link na znanstveni rad

https://www.elsevier.es/en-revista-enfermedades-infecciosas-microbiologia-clinica-english-428-articulo-ramsay-hunt-syndrome-following-mrna-S2529993X21001957?esCovid=Dr56DrLjUdaMjzAgze452SzSInMN&rfr=truhgiz&y=kEzTXsahn8atJufRpNPuIGh67s1
Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 _125359590_microsoftteams-image-6


nisam googla ali u komentarima na nekim vijestima sam čitao da mu je i žena imala posljedice koje se mogu opisati kao nuspojave cijepiva.

Još jednom fala kurcu što se nisam cijepio.
čestitam svima koji su mlađi i zdraviji koji se nisu cijepili
čekam da se neki korona fašisti ispričaju i onda možemo razgovarati o oprostu. u suprotnom želim im sve najgore u životu da krepaju u mukama
a čekam jesen. drugačije ću ja osobno pričati sa korona fašistima na jesen.
ono, ti nešto imaš eri prigovarati
a već je gadljivo kako lažeš da bi dokazao svoje krive pretpostavke
u tvom linku uredno kažu autori pisma izdavaču, jer rada naravno nema

We are not aware of any other reported cases of Ramsay-Hunt syndrome following COVID-19 vaccination or any other virus vaccination in the recent literature. This is probably because herpes zoster oticus accounts for less than 1% of all cases of herpes zoster and 12% of peripheral facial paralysis cases8, whose possible associations with vaccines are already rare. Nevertheless, it should not be forgotten that herpes zoster oticus can affect both immunocompetent as well as immunocompromised patients, even though it is much more likely in the latter group and in the elderly, as was the case with our patient. Ultimately, vaccinations with live or attenuated viruses entail immunomodulation that includes suppression of cell-mediated immunity.


To conclude this letter, we would like to emphasise the importance of vaccination to put an end to the pandemic. The possible onset of these conditions is rare and the risk is very low. However, they should still be taken into account and properly reported in order to optimise the registration of this large-scale trial that is global vaccination.
https://pmj.bmj.com/content/early/2022/01/05/postgradmedj-2021-141022

Pandemija COVID-19 izazvala je duboke društvene i ekonomske potrese. Cjepiva protiv COVID-19 obećavaju da će spriječiti infekciju virusom SARS-CoV-2. Međutim, zbog njihovog brzog odobrenja, ta cjepiva treba budno pratiti radi njihove sigurnosti. Prijavljeni su i slučajevi Bellove paralize nakon injekcije cjepiva protiv COVID-19. U dva ispitivanja faze III cjepiva protiv COVID-19 koja su uključivala oko 38 000 pacijenata, bilo je sedam slučajeva Bellove paralize nakon cjepiva u usporedbi s jednim slučajem nakon primanja placeba. 1 2 Kako je p vrijednost bila 0,07 i ovo je bila post hoc analiza, nije se mogla zaključiti nikakva definitivna povezanost.
Nedavno smo dijagnosticirali Ramsay Huntov sindrom (RHS) kod 37-godišnjeg prethodno zdravog muškarca. Dva dana nakon prve doze cjepiva Pfizer-BioNTech (BNT162b2) primijetio je groznicu i bol u desnom uhu. Tada su mu se razvile vezikule u desnom uhu i kanalu, zajedno s vrtoglavicom, tinitusom i gubitkom sluha. Žalio se na paralizu lica, utrnulost jezika i disgeuziju. Na pregledu je imao paralizu desnog facijalnog živca 4. stupnja tipa donjeg motornog neurona s desnim senzorneuralnim gubitkom sluha ( slika 1A ). Drugih neuroloških deficita nije bilo. Nad desnom školjkom i vanjskim slušnim kanalom pronađene su vezikule sa seroznim iscjetkom ( slika 1B). Bris eksudata bio je pozitivan na DNK varicella-zoster na PCR, dok je slina iz grla negativna na SARS-COV-2. CT mozga bio je normalan. Dijagnoza je bila RHS što je dovelo do paralize perifernog facijalnog živca, vestibulokohlearne neuropatije i glosofaringealne somatske senzorne neuropatije. Kako su se njegovi simptomi razvili 2 dana nakon cijepljenja, sumnjali smo da je cijepljenje izazvalo RHS. Ovo bi bio prvi prijavljeni slučaj RHS-a nakon cijepljenja protiv COVID-19.
______________________________
ima ih još

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by Hektorović Mon 13 Jun - 21:12

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da i žena mu najebala , imala je ugrušak u mozgu, inače oboje mladi, zdravi u srednjim dvadesetim još
Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Biber210


Pfizer trlja ruke, imat će čitave generacije sjebanog zdravlja.

hrpu ljudi već znam iz prve i druge ruke koje je sjebalo cijepivo.
najgore od svega ne znam nikoga koga je sjebala korona dugoročno- velika većina je imala koronu u stilu prehlade neki malo jače gripe aj znam dvije osobe (obje pretile) koje su bile na kisiku 2 dana(dakle ne na respiratoru nego im daju masku da dišu ne znam jel cijeli dan ili koliko već) i to je to. čak i takvi se oporavili i ćao đaci.

inače napomenuo sam na početku , susreo frenda/poznanika i da ne idem u detalje, lik upoznao jednu mladu curku - završila u invalidskim kolicima nakon cijepiva.
ona je bila vanka , kao išla vanka malo "raditi" pa kao da može raditi, aj moraš se cijepiti.. cijepila se i prc, jedva ostala živa u invalidskim kolicima.

planira tužiti i fajzer(tko joj već odgovoran) i tu stranu državu i svog poslodavca, međutim sranje je kada uzimaš cijepivo ovi asevi napisali "da ne prihvaćaju odgovornost za nuspojave".
dakle praktički te prisile da uzimeš taj otrov koji te ne štiti od prehlade, da bi na kraju prc - 


Ruski rulet.

Pa ti vjeruj znanosti.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by Hektorović Mon 13 Jun - 21:13

AssadNaPodmornici wrote:samo se ti rokaj. da i žena mu slučajno imala ugrušak na mozgu.
slučajno mi frend upoznao curu koja je nakon cijepiva u invalidskim kolicima.
slučajno mi hrpa ljudi pričala da nakon cijepiva su sjebani totalno.
rokajte se 6 doza genetske terapije protiv prehlade- a najgore od svega cijepivo vas ne štiti

Osobno znam masu Pfizerovaca koji nakon cijepljenja nisu isti, nisu to samo stariji, ima tu ljudi u ranim tridesetim.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by Guest Tue 14 Jun - 17:40

Hektorović wrote:

Osobno znam masu Pfizerovaca koji nakon cijepljenja nisu isti, nisu to samo stariji, ima tu ljudi u ranim tridesetim.

Osobno znam masu necjepljenih koji nakon preboljenja delta varijante nisu isti. Dapače, ima ih i sa vrlo ozbiljnim fizičkim i mentalnim problemima, posebno sa nevjerojatnim umorom koji nikako ne prolazi.
Nisu to samo stariji ljudi, ima ih u ranim tridesetim, ali i dvadesetim, uglavnom kasnim, ali 1 čak i u ranim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Justin Bieber najeba - od cijepiva - Page 2 Empty Re: Justin Bieber najeba - od cijepiva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum