ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by RayMabus 26/5/2022, 16:08

melkior wrote:Na stranu ovaj rat, ali Ukrajina već posljednjih 15 -20 godina zajebava Europu i prijeti prekidom opskrbom nafte i plina svaki put kad se ne mogu dogovoriti s rusijom o cijeni transporta. Mislim da mi je više pun kurac i Ukra i divljanja cijena nafte.
Zato je Orban i tražija od EU prvi uvjet da se uloži 200 miljona eura u pojačanje kapaciteta za dio naftovoda u Hrvatskoj a koji bi s mora dopremao naftu u Mađarsku a onda nakon toga i u druge države okolo u srednjoj Europi itd.

Orbanu je pametnije da ne jebe previše jer ovima će puknit film a vidimo danas ovu izjavu di su mu i naveli di će presjeći tj samo onaj krak prema Mađarskoj nego da počme prihvaćat to šta je EU ponudila i da se ide ka tom embargu na rusku naftu s ciljem pririska na Rusiju itd.

Meni nije priša al očito neće ić to da će on držat embargo a ovi gazit po Ukrajini i Europi a da će Mađarska proć lišo. Mađarska će najebat nastavi li ovako.

RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:11

RayMabus wrote:
melkior wrote:Na stranu ovaj rat, ali Ukrajina već posljednjih 15 -20 godina zajebava Europu i prijeti prekidom opskrbom nafte i plina svaki put kad se ne mogu dogovoriti s rusijom o cijeni transporta. Mislim da mi je više pun kurac i Ukra i divljanja cijena nafte.
Zato je Orban i tražija od EU prvi uvjet da se uloži 200 miljona eura u pojačanje kapaciteta za dio naftovoda u Hrvatskoj a koji bi s mora dopremao naftu u Mađarsku a onda nakon toga i u druge države okolo u srednjoj Europi itd.

Orbanu je pametnije da ne jebe previše jer ovima će puknit film a vidimo danas ovu izjavu di su mu i naveli di će presjeći tj samo onaj krak prema Mađarskoj nego da počme prihvaćat to šta je EU ponudila i da se ide ka tom embargu na rusku naftu s ciljem pririska na Rusiju itd.

Meni nije priša al očito neće ić to da će on držat embargo a ovi gazit po Ukrajini i Europi a da će Mađarska proć lišo. Mađarska će najebat nastavi li ovako.
Europa neće uvesti nikakav paket sankcija na rusku naftu i plin.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:13

Uostalom, sad ide trgovinski rat EU-a i Velike Britanije, Europa je za Rusiju.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by RayMabus 26/5/2022, 16:14

Na plin neće il barem po meni neće ići na to al na naftu oće.

Tri puta je veći prihod od nafte nego od plina a smisao toga je da mu se srežu financije tako da ima manje za finaciranje ratnog stroja u Ukrajini itd.

Oće to taj embargo na rusku naftu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:16

RayMabus wrote:Na plin neće il barem po meni neće ići na to al na naftu oće.

Tri puta je veći prihod od nafte nego od plina a smisao toga je da mu se srežu financije tako da ima manje za finaciranje ratnog stroja u Ukrajini itd.

Oće to taj embargo na rusku naftu.
Neće, ne damo. Embargo na rusku naftu nije nikome u interesu.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by RayMabus 26/5/2022, 16:16

melkior wrote:Uostalom, sad ide trgovinski rat EU-a i Velike Britanije, Europa je za Rusiju.
E to ćemo isto polako. To sam ja osmislio prije godinu dana jer me jebu s Komšićem a moja taktika je napad je najbolja obrana i sad im je nedavno prvi put u sto godina povijesti instalirana IRA premijerka na čelo sjeverne Irske.

Sad ćemo im napravit nered gore radi podržavanja Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:17

Onom glupom Sholzu bi bilo bolje da aktivira Sjeverni tok 2.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:20

RayMabus wrote:
melkior wrote:Uostalom, sad ide trgovinski rat EU-a i Velike Britanije, Europa je za Rusiju.
E to ćemo isto polako. To sam ja osmislio prije godinu dana jer me jebu s Komšićem a moja taktika je napad je najbolja obrana i sad im je nedavno prvi put u sto godina povijesti instalirana IRA premijerka na čelo sjeverne Irske.

Sad ćemo im napravit nered gore radi podržavanja Komšića.
Gle, Rusija treba pregaziti Njemačku, a Amere i Brite izbaciti iz Europe, pa nek se jebu s Kinom ako hoće. Evo, navijam za Amere protiv Kine, i za Rusiju protiv Amera i Brita.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by RayMabus 26/5/2022, 16:22

melkior wrote:
RayMabus wrote:Na plin neće il barem po meni neće ići na to al na naftu oće.

Tri puta je veći prihod od nafte nego od plina a smisao toga je da mu se srežu financije tako da ima manje za finaciranje ratnog stroja u Ukrajini itd.

Oće to taj embargo na rusku naftu.
Neće, ne damo. Embargo na rusku naftu nije nikome u interesu.
Meni jest. Al nije priša. Bar meni nije priša. Nek se malo svađaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:23

Amerika mora dobiti Tajvan, Rusija Njemačku, Turska i Saudijska Arabija moraju propasti a od Velike Britanije mora ostati samo radioaktivni krater.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:27

melkior wrote:Amerika mora dobiti Tajvan, Rusija Njemačku, Turska i Saudijska Arabija moraju propasti a od Velike Britanije mora ostati samo radioaktivni krater.
Ukrajinci, Poljaci i oni pribaltički prinošcci smetaju, pun mi je više kurac tih agresivnih lajavih pudlica i pekinezera. Povijest je veća od njihovih malih, sitnih pimpeka i interesa.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:32

melkior wrote:
melkior wrote:Amerika mora dobiti Tajvan, Rusija Njemačku, Turska i Saudijska Arabija moraju propasti a od Velike Britanije mora ostati samo radioaktivni krater.
Ukrajinci, Poljaci i oni pribaltički prinošcci smetaju, pun mi je više kurac tih agresivnih lajavih pudlica i pekinezera. Povijest je veća od njihovih malih, sitnih pimpeka i interesa.
Umjesto da budu most između Rusije i Njemačke, između Europe i Azije, ti mali šupci samo smetaju i oblajavaju.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:37

melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Amerika mora dobiti Tajvan, Rusija Njemačku, Turska i Saudijska Arabija moraju propasti a od Velike Britanije mora ostati samo radioaktivni krater.
Ukrajinci, Poljaci i oni pribaltički prinošcci smetaju, pun mi je više kurac tih agresivnih lajavih pudlica i pekinezera. Povijest je veća od njihovih malih, sitnih pimpeka i interesa.
Umjesto da budu most između Rusije i Njemačke, između Europe i Azije, ti mali šupci samo smetaju i oblajavaju.
Male iskompleksirane pudlice i šupci. Mrš!
Evo, dajte Poljacima nuklearku ako se boje Rusa, nicht problem. Ali za koji kurac bi čitava Europa morala biti na njihovoj strani kad već desetljećima samo ucjenjuju i prijete svima oko sebe?
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:39

melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Amerika mora dobiti Tajvan, Rusija Njemačku, Turska i Saudijska Arabija moraju propasti a od Velike Britanije mora ostati samo radioaktivni krater.
Ukrajinci, Poljaci i oni pribaltički prinošcci smetaju, pun mi je više kurac tih agresivnih lajavih pudlica i pekinezera. Povijest je veća od njihovih malih, sitnih pimpeka i interesa.
Umjesto da budu most između Rusije i Njemačke, između Europe i Azije, ti mali šupci samo smetaju i oblajavaju.
Male iskompleksirane pudlice i šupci. Mrš!
Evo, dajte Poljacima nuklearku ako se boje Rusa, nicht problem. Ali za koji kurac bi čitava Europa morala biti na njihovoj strani kad već desetljećima samo ucjenjuju i prijete svima oko sebe?
Red ucjena, red prijetnji, red kmečanja, kao Slovenci su!
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by RayMabus 26/5/2022, 16:45

Neka se svađaju. Eno vidim da ih Rusi gaze na istoku Ukrajine.


Ukrajinska vojska: Rusija ima prednost u Lugansku

Ukrajinska vojska navodi da Rusija ima vojnu prednost u borbama u regiji Luganska, ali da čine sve što mogu.
U međuvremenu, Serhij Gaidai, guverner Luganska, priznao je da su se ukrajinske snage povlačile prije ofanzive Moskve u istočnoj regiji Donbasa, ali je rekao da je posljednja cesta iz Lisičanska i Sjeverodonjecka i dalje van ruske kontrole.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:49

RayMabus wrote:Neka se svađaju. Eno vidim da ih Rusi gaze na istoku Ukrajine.


Ukrajinska vojska: Rusija ima prednost u Lugansku

Ukrajinska vojska navodi da Rusija ima vojnu prednost u borbama u regiji Luganska, ali da čine sve što mogu.
U međuvremenu, Serhij Gaidai, guverner Luganska, priznao je da su se ukrajinske snage povlačile prije ofanzive Moskve u istočnoj regiji Donbasa, ali je rekao da je posljednja cesta iz Lisičanska i Sjeverodonjecka i dalje van ruske kontrole.
Dabogda ih pregazili. Rusi su im prije 5 mjeseci nudili dogovor koji su ladno odbili, sad nek kmeče svojim sponzorima.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by RayMabus 26/5/2022, 16:50

Delegacija Evropske unije u Bosni i Hercegovini oglasila se na Twitteru povodom odluke ministra finansija Vjekoslava Bevande da blokira uvrštavanje tačke o finansiranju izbora na dnevni red Vijeća ministara.
- HDZ-ovo blokiranje finansiranja izbora zanemaruje i demokratiju i njihove vlastite izražene principe. Hitno prekinuti blokadu. Izbori će biti finansirani i održani. Nema sumnje u to - napisali su na Twitteru. 
-
PA PA LUGANSK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by melkior 26/5/2022, 16:52

RayMabus wrote:Delegacija Evropske unije u Bosni i Hercegovini oglasila se na Twitteru povodom odluke ministra finansija Vjekoslava Bevande da blokira uvrštavanje tačke o finansiranju izbora na dnevni red Vijeća ministara.
- HDZ-ovo blokiranje finansiranja izbora zanemaruje i demokratiju i njihove vlastite izražene principe. Hitno prekinuti blokadu. Izbori će biti finansirani i održani. Nema sumnje u to - napisali su na Twitteru. 
-
PA PA LUGANSK.
Koji si ti naivac, što misliš, s kim imaš posla? Europu treba pregaziti!
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by RayMabus 26/5/2022, 16:55

Pa sad će ih pregaziti gladna usta Afrike i Azije jer nema žita.

Nisam ja naivan nego eto tolerantan sam pa im dajem šansu da se isprave al tek kad vide moje metode biti će im kasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by RayMabus 26/5/2022, 17:20

Orbanov odgovor Ukrajincima i ostalima koji dolaze točiti gorivo u Mađarskoj jer je jeftino :


Samo će Mađari od petka moći kupovati gorivo po povlaštenoj cijeni, a automobili sa stranim tablicama po tržišnoj cijeni, rekao je u četvrtak predstojnik ureda mađarskog premijera Viktora Orbana.
S obzirom da je cijena goriva u Mađarskoj najniža u Europi, uz granicu je procvjetao "benzinski turizam", pa nam prijeti nestašica, rekao je Gergely Gulyas.
"Strani kupci iskorištavaju činjenicu da je Mađarska u stanju održati cijenu goriva na 480 forinti (oko 9,20 kn) a po Europi je 700-900 forinti (13,50 do 17,40 kuna)", izjavio je on na konferenciji za novinare.
Kako bi spriječili te zloupotrebe, samo će automobili s mađarskim registracijama moći kupovati gorivo po 480 forinti za litru.
Ostali će plaćati tržišnu cijenu, dodao je Gulyas.


Mađarska stala na kraj benzinskom turizmu: ‘Stranci nas više neće iskorištavati‘

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by RayMabus 26/5/2022, 17:22

Eto , u Ukrajini fali goriva a šta ideš istočnije to je sve kritičnije i onda ovi nahrupili u Mađarsku jer je jeftino.

I sad zastoj a taman ofenziva u Lugansku.

Rekoh i prije nego sam ovu vijest pročitao : PA PA LUGANSK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda - Page 2 Empty Re: Kijev zaprijetio Orbanu prekidom naftovoda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum