ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za forumase

Go down

Pitanje za forumase Empty Pitanje za forumase

Post by FRANK 25/5/2022, 00:10

Jel potignuta optuznica protiv Modrica i Lovrena.
I zasto nije.
Laganje i krsenje Ustava RH je teski prekrsaj i izdaja domovine.
Onaj Lovren sve zna a nije znao da su mu se suigraci izredavali na zeni.
Koje je to smece i u doba najsurovije agresije na rusiju on i dalje igra u zlocinackoj zemlji

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za forumase Empty Re: Pitanje za forumase

Post by FRANK 25/5/2022, 00:11

Svaki pokusaj relativizacije dvojice suucesnika u pljacki Dinama je veleizdaja RH

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za forumase Empty Re: Pitanje za forumase

Post by FRANK 25/5/2022, 00:11

Tocno me sram pred ljudima kad me pitaju kako jedno lazljivo govno ima obraza biti kapetan

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za forumase Empty Re: Pitanje za forumase

Post by fridrih_niche 25/5/2022, 06:38

Odbačena je optužnica...
Nismo svi jednaki prid sudom, jbg...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Pitanje za forumase Empty Re: Pitanje za forumase

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum