ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 22 May - 22:31



beer

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber Sun 22 May - 22:31

MDMiridije wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mentalitet wrote:
AssadNaPodmornici wrote:moram pobrisati zadnju stranicu .. zbog neugodnih postova.. ispričajte me.. prvo da stavim neki soundtrack i što prije krenem prije ću završiti


Mozesh brisati cijelu temu,to bi ti bilo pametnije i otvoriiti neku novu koja nije zagadjena bolesniciima,Shto se tiche mene brishi,ali on je to sve memorirao tako da dzabe radish posao.

Vdim da si ostavio samo one koje su predmet mrznje,to ne brishesh ,pa po chemu se onda ti razliikujesh od njih?Da i tebi mozda ne donose hranu u tachkama?
pobrisa sam i tvoje i njegove psovke i vrijeđanja i sada je kraj rasprave..
moraš u svijetlu "svi su jednaki" pobrisati od maksa upise, a od zingara kao ugroženog 4C dodatno naglasiti i ako je moguće duplirati svaki njegov upis.

da se spiganoobrvaš sa suzom u oku ne javi, kako ugrožavaš četnika-pobjegulju.

Inače ja tog "čovjeka" u životu uvrijedio nisam :D
govno četničko. laje iz us.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Sun 22 May - 22:33

fora mi je sa tim uništenim Tulipanom, Rusi napravili reportažu kako je Tulipan upravo došao iz Mariupola i kako sa njime gađaju Sjeverno Donjeck..
To su napravili prekjučer..
Naravno Ukrainci prepoznali lokaciju gdje su ovi napravili reportažu, poslali dron tamo, ovaj locirao Tulipan i uništili ga odmah sutradan :D

i pazi ovo, izgleda da isti novinar koji je snimao reportažu o Tulipanu koji je uništen je snimao reportažu u Berdijansku kraj onoga broda gdje su Rusi iskrcavali gorivo i streljivo.. i to je bilo uništeno (sada je rasprava da li su Ukrainci pogodili točkom ili je bila explozija)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 22 May - 22:38

AssadNaPodmornici wrote:fora mi je sa tim uništenim Tulipanom, Rusi napravili reportažu kako je Tulipan upravo došao iz Mariupola i kako sa njime gađaju Sjeverno Donjeck..
To su napravili prekjučer..
Naravno Ukrainci prepoznali lokaciju gdje su ovi napravili reportažu, poslali dron tamo, ovaj locirao Tulipan i uništili ga odmah sutradan :D

i pazi ovo, izgleda da isti novinar koji je snimao reportažu o Tulipanu koji je uništen je snimao reportažu u Berdijansku kraj onoga broda gdje su Rusi iskrcavali gorivo i streljivo.. i to je bilo uništeno (sada je rasprava da li su Ukrainci pogodili točkom ili je bila explozija)

Da su je opizdili točkom bila bi eksplozija 3-4 puta veća. Dakle teško. Artiljerija vjerojatno klasična. Ako su excaliburi došli onda će ovakve stvari postati svakodnevnica rusima. To govno sleće unutar metar i po od cilja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sun 22 May - 22:40

TIHI DRŽAVNI UDAR / Bivši šef tajne službe tvrdi da najbliži suradnici imaju opak plan za Putina: 'Neće nestati, ali to će biti kraj režima'

Ovo pratite...Još malo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 22 May - 22:42

MDMiridije wrote:
AssadNaPodmornici wrote:fora mi je sa tim uništenim Tulipanom, Rusi napravili reportažu kako je Tulipan upravo došao iz Mariupola i kako sa njime gađaju Sjeverno Donjeck..
To su napravili prekjučer..
Naravno Ukrainci prepoznali lokaciju gdje su ovi napravili reportažu, poslali dron tamo, ovaj locirao Tulipan i uništili ga odmah sutradan :D

i pazi ovo, izgleda da isti novinar koji je snimao reportažu o Tulipanu koji je uništen je snimao reportažu u Berdijansku kraj onoga broda gdje su Rusi iskrcavali gorivo i streljivo.. i to je bilo uništeno (sada je rasprava da li su Ukrainci pogodili točkom ili je bila explozija)

Da su je opizdili točkom bila bi eksplozija 3-4 puta veća. Dakle teško. Artiljerija vjerojatno klasična. Ako su excaliburi došli onda će ovakve stvari postati svakodnevnica rusima. To govno sleće unutar metar i po od cilja.
Pilotira do cilja. Ima krilca i GPS. To ko jedrlica, ispali i onda nakon određene kilometraže leti samo ko jedrlica i kompjuter navodi ( miče krilca i strujanje zraka pa onda livo desno gore dolje ) i samo piči na te kordinate il kako već navodi, možda nekim laserom mada mislim da je više na kordinate upisana točka di mora sletit.

Dobra šema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Sun 22 May - 22:44

red wolf wrote:Bivši špijun Christopher Steele, koji je vodio odjel za Rusiju pri MI6 u Londonu, kaže da je Putin ozbiljno bolestan i da mu je sada potrebna 24-satna medicinska njega.

On valjda zna. Istina da je sad bivši, ali vidio je on još prošle godine što će biti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 22 May - 22:44

red wolf wrote:TIHI DRŽAVNI UDAR / Bivši šef tajne službe tvrdi da najbliži suradnici imaju opak plan za Putina: 'Neće nestati, ali to će biti kraj režima'

Ovo pratite...Još malo...

Što god da se detaljno spominje što,kako i gdje je vjerojatnije namijenjeno da ovaj degenerik krene preventivno protiv tih ljudi prije negoli što postoji stvarna prijetnja od baš tih ljudi.

Čisto ovako na prvu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf Sun 22 May - 22:46

MDMiridije wrote:
red wolf wrote:TIHI DRŽAVNI UDAR / Bivši šef tajne službe tvrdi da najbliži suradnici imaju opak plan za Putina: 'Neće nestati, ali to će biti kraj režima'

Ovo pratite...Još malo...

Što god da se detaljno spominje što,kako i gdje je vjerojatnije namijenjeno da ovaj degenerik krene preventivno protiv tih ljudi prije negoli što postoji stvarna prijetnja od baš tih ljudi.

Čisto ovako na prvu :D
Ne. Sve ide svojim tijekom. Zapamti, ništa na ovom svijetu nije slučajno. Ako i izgleda da jest, nije. ;)))
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 22 May - 22:46

Napravili izložbu ruskih tenkova šta su polupali pa doveli koze pa privezali uz iste. To valjda poruka da su ovi čobani.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 B_220522080

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/ukrajinci-u-kijevu-napravili-izlozbu-unistenih-ruskih-tenkova/220522080
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 22 May - 22:47

jocolor

 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Screenshot-2874
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Sun 22 May - 22:47



Ovaj Ka-52 uopće ne voze po Ukrajini, samo obični.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 22 May - 22:48

RayMabus wrote:Napravili izložbu ruskih tenkova šta su polupali pa doveli koze pa privezali uz iste. To valjda poruka da su ovi čobani.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 B_220522080

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/ukrajinci-u-kijevu-napravili-izlozbu-unistenih-ruskih-tenkova/220522080

Pa generalno i šalju likove iz vukojebina koji se i prijavljuju na ovakve stvari. Ovi iz Moskve i Petrograda još i imaju privatni život,posao i tako to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 22 May - 22:49

RayMabus wrote:
MDMiridije wrote:
AssadNaPodmornici wrote:fora mi je sa tim uništenim Tulipanom,

Da su je opizdili točkom bila bi eksplozija 3-4 puta veća. Dakle teško. Artiljerija vjerojatno klasična. Ako su excaliburi došli onda će ovakve stvari postati svakodnevnica rusima. To govno sleće unutar metar i po od cilja.
Pilotira do cilja. Ima krilca i GPS. To ko jedrlica, ispali i onda nakon određene kilometraže leti samo ko jedrlica i kompjuter navodi ( miče krilca i strujanje zraka pa onda livo desno gore dolje ) i samo piči na te kordinate il kako već navodi, možda nekim laserom mada mislim da je više na kordinate upisana točka di mora sletit.

Dobra šema.
U biti je na kordinate. GPS su kordinate.

Previše je velika udaljenost da to laserom označiš tako pa onda GPS i kordinate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 22 May - 22:53

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
MDMiridije wrote:
AssadNaPodmornici wrote:fora mi je sa tim uništenim Tulipanom,

Da su je opizdili točkom bila bi eksplozija 3-4 puta veća. Dakle teško. Artiljerija vjerojatno klasična. Ako su excaliburi došli onda će ovakve stvari postati svakodnevnica rusima. To govno sleće unutar metar i po od cilja.
Pilotira do cilja. Ima krilca i GPS. To ko jedrlica, ispali i onda nakon određene kilometraže leti samo ko jedrlica i kompjuter navodi ( miče krilca i strujanje zraka pa onda livo desno gore dolje ) i samo piči na te kordinate il kako već navodi, možda nekim laserom mada mislim da je više na kordinate upisana točka di mora sletit.

Dobra šema.
U biti je na kordinate. GPS su kordinate.

Previše je velika udaljenost da to laserom označiš tako pa onda GPS i kordinate.

Ima sto načina....gps,preko drona....ima neka šema čak da granata se laganini spušta padobranom i odabire najvrijedniji cilj....doduše to se zadnje još lani ispitivalo ne vjerujem baš da to će im ići.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Sun 22 May - 22:55

MDMiridije wrote:
Ima sto načina....gps,preko drona....ima neka šema čak da granata se laganini spušta padobranom i odabire najvrijedniji cilj....doduše to se zadnje još lani ispitivalo ne vjerujem baš da to će im ići.

To su pametne bombe. Danas su i telefoni i bombe pametni, a ja glup.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber Sun 22 May - 22:56

AssadNaPodmornici wrote:fora mi je sa tim uništenim Tulipanom, Rusi napravili reportažu kako je Tulipan upravo došao iz Mariupola i kako sa njime gađaju Sjeverno Donjeck..
To su napravili prekjučer..
Naravno Ukrainci prepoznali lokaciju gdje su ovi napravili reportažu, poslali dron tamo, ovaj locirao Tulipan i uništili ga odmah sutradan :D

i pazi ovo, izgleda da isti novinar koji je snimao reportažu o Tulipanu koji je uništen je snimao reportažu u Berdijansku kraj onoga broda gdje su Rusi iskrcavali gorivo i streljivo.. i to je bilo uništeno (sada je rasprava da li su Ukrainci pogodili točkom ili je bila e
rusi su ušl u ukrajinu pod motom; nakon tri dana eto mene opet u vukojebini.
totslno su kao mali debili ušli u to.

od pokretanja rata u rano proljeće
pa preko toga da će u njemačkoj biti mentalitet štasijeve babe
onda francuske koja se neće "miješati"

totalni pušing.
o linijama opskrbe da ne tipkam.

totalni debili.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sun 22 May - 22:59

MDMiridije wrote:

Tako tako....kučku na suđenje pička ti materina izdajnička. Dođu rusi i suradnja....ništa gotovo....kamenje tući gumenim čekićem na 20 godina.

Uvijek mi živa slika one babe iz Vu koja je odcinkala sve Hrvate za koje je znala da su bili u ZNGu čim joj se ukazala prilika mater joj mrtvu spomenem, nije bitno što je ta ista ekipa mogla krmači oduzeti usrani život sva tri mjeseca dok je opsada trajala, nije ni časa dvojila koga treba ucmekati od Hrvata.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 22 May - 23:04

Iznad moga sela  u brdu postoji jedna srednovjekovna ruševina (tvrđava), za koju postoji priča -
-legenda, da je po danu bila građena, a  da su je po noći rušile vile...

Možda je tako i ovdje, a biće da je i sa aerodromom u Hersonu. Vile su zajebate... :D

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Screenshot-2876
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Screenshot-2877
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 22 May - 23:08



Sila! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Sun 22 May - 23:09

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mentalitet wrote:
AssadNaPodmornici wrote:moram pobrisati zadnju stranicu .. zbog neugodnih postova.. ispričajte me.. prvo da stavim neki soundtrack i što prije krenem prije ću završiti


Mozesh brisati cijelu temu,to bi ti bilo pametnije i otvoriiti neku novu koja nije zagadjena bolesniciima,Shto se tiche mene brishi,ali on je to sve memorirao tako da dzabe radish posao.

Vdim da si ostavio samo one koje su predmet mrznje,to ne brishesh ,pa po chemu se onda ti razliikujesh od njih?Da i tebi mozda ne donose hranu u tachkama?
pobrisa sam i tvoje i njegove psovke i vrijeđanja i sada je kraj rasprave..
moraš u svijetlu "svi su jednaki" pobrisati od maksa upise, a od zingara kao ugroženog 4C dodatno naglasiti i ako je moguće duplirati svaki njegov upis.

da se spiganoobrvaš sa suzom u oku ne javi, kako ugrožavaš četnika-pobjegulju.
Polupismeni mentalni početnik opet kmeči i nikada mu ne dojadi, taj idiot ne zna ni razliku između ukrofila i ukrofoba a kamoli nešto drugo, idiot na entu potenciju.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 46 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum