ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:13

Civilizacija ima filigran ćudoređa zbog kojeg društvo i zajednica opstaju....

Sposobnost da vidiš preko sebe i svoje potrebe izgradila je blagodet u kojoj živimo.

Nasžalost i dekadenciju u njoj...


epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 8/5/2022, 23:14

epikur37 wrote:Civilizacija ima filigran ćudoređa zbog kojeg društvo i zajednica opstaju....

Sposobnost da vidiš preko sebe i svoje potrebe izgradila je blagodet u kojoj živimo.

Nasžalost i dekadenciju u njoj...


Koliko bi ljudi iz prošlosti umjetnika,stručnjaka,izumitelja,... potpalo pod definiciju degenerika po današnjim kriterijima što misliš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:15

MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:

Devijacija se ne može ukinuti ali se ne treba promovirati.

Kako je promoviraju, otvaranjem bara?

U tom slučaju apsolutno SVAKI festival glazbeni, koncert neovisno koje vrste glazbe izuzev klasične kao večinu uličnih festivala, zabavnih manifestacija i slično....sve redom treba poukidati. Cca 50% svega što se dogodi u Hr u godinu dana. Malo sam i rekao :D

Ono otvaranja jednog bara koji btw STVAR IZBORA POJEDINCA dali će u isti otići ili neće ste dramu napravili.


Pa nije riječ ovdje o otvaranju jednog bara u DBK nego o fenomenu i raspoloženju oko njega.


Last edited by epikur37 on 8/5/2022, 23:16; edited 1 time in total
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:16

MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:Civilizacija ima filigran ćudoređa zbog kojeg društvo i zajednica opstaju....

Sposobnost da vidiš preko sebe i svoje potrebe izgradila je blagodet u kojoj živimo.

Nasžalost i dekadenciju u njoj...


Koliko bi ljudi iz prošlosti umjetnika,stručnjaka,izumitelja,... potpalo pod definiciju degenerika po današnjim kriterijima što misliš?

Kriterijima čega?
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:18

Kupio sam upravo kartu za rage against mashine...razvalit ću arenu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 8/5/2022, 23:21

Ja cu dogodine Satriani kad bude. Mozda i na dva koncerta. Ovisno gdje i koliko para budem imao. Ove godine jedino Pearl Jam. A i to je još uvijek pod upitnikom jer mi diže živce netko s odlukama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:24

MDMiridije wrote:Ja cu dogodine Satriani kad bude. Mozda i na dva koncerta. Ovisno gdje i koliko para budem imao. Ove godine jedino Pearl Jam. A i to je još uvijek pod upitnikom jer mi diže živce netko s odlukama.

Teško je to planirati danas...vis a vis obitelj, posao, obvaze


ali naučiš prelomiti stvari


ja bih ove godine volio još vidjeti kolegicu Natali Dizdar

i Nick Masona na in music

-----

ali RTM će biti dovoljan da ne profulam cijelu godinu

....



no kad Natali zapjeva meni slina instant krene s gubice
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:25

Gdje je Pearl Jam...Italija?
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 8/5/2022, 23:29

Imola.

Ima i u Pragu. Alo tamo sam ih vec gledao. A i neda mi se usred ljeta zajebavati toliko do tamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 8/5/2022, 23:30

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:Ja cu dogodine Satriani kad bude. Mozda i na dva koncerta. Ovisno gdje i koliko para budem imao. Ove godine jedino Pearl Jam. A i to je još uvijek pod upitnikom jer mi diže živce netko s odlukama.

Teško je to planirati danas...vis a vis obitelj, posao, obvaze


ali naučiš prelomiti stvari


ja bih ove godine volio još vidjeti kolegicu Natali Dizdar

i Nick Masona  na in music

-----

ali RTM će biti dovoljan da ne profulam cijelu godinu

....



no kad Natali zapjeva meni slina instant krene s gubice

Meni su lagano dopizdili live koncerti. Prije mi nista nije smetalo sada samo gledam koji je tu degenerik jer ga je nagovorilo a ne jer je htio :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 8/5/2022, 23:32

Za taj prvi put u Pragu mi je jedan od lovaca s potjere dužan pare i dan danas što je posudio. Šupak škrti. Siguran sam da je zaboravio....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:33

MDMiridije wrote:Imola.

Ima i u Pragu. Alo tamo sam ih vec gledao. A i neda mi se usred ljeta zajebavati toliko do tamo.

OK su mi, ja sam odrastao u 90-im tako da sam dio grunge i alterrock kulture.

Prošle godine sam imao asistenticu koja je bila na konvertu nirvane u ljubljani :)
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:35

MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:Ja cu dogodine Satriani kad bude. Mozda i na dva koncerta. Ovisno gdje i koliko para budem imao. Ove godine jedino Pearl Jam. A i to je još uvijek pod upitnikom jer mi diže živce netko s odlukama.

Teško je to planirati danas...vis a vis obitelj, posao, obvaze


ali naučiš prelomiti stvari


ja bih ove godine volio još vidjeti kolegicu Natali Dizdar

i Nick Masona  na in music

-----

ali RTM će biti dovoljan da ne profulam cijelu godinu

....



no kad Natali zapjeva meni slina instant krene s gubice

Meni su lagano dopizdili live koncerti. Prije mi nista nije smetalo sada samo gledam koji je tu degenerik jer ga je nagovorilo a ne jer je htio :D

Ponekad je dobro osjetiti pravu. sživu i preglasnu vibru...o da.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 8/5/2022, 23:36

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:Imola.

Ima i u Pragu. Alo tamo sam ih vec gledao. A i neda mi se usred ljeta zajebavati toliko do tamo.

OK su mi, ja sam odrastao u 90-im tako da sam dio grunge i alterrock kulture.

Prošle godine sam imao asistenticu koja je bila na konvertu nirvane u ljubljani :)

Sta ja znam meni ajde Pearl Jam i Foo Fighters. Bila je ekstra shema s njima kad su ih nagovarali da sviraju u Italiji kad je pola regije sudjelovalo.




Dovukli su valjda svakoga tko je znao svirati neki instrument i pjevati :D i uspjeli, dovukli ih na kraju. Shema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:38

MDMiridije wrote:

Dovukli su valjda svakoga tko je znao svirati neki instrument i pjevati  :D i uspjeli, dovukli ih na kraju. Shema.

Baš gledam...:)


uper je fora, veselica i druženje.

epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 8/5/2022, 23:40

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:

Dovukli su valjda svakoga tko je znao svirati neki instrument i pjevati  :D i uspjeli, dovukli ih na kraju. Shema.

Baš gledam...:)


uper je fora, veselica i druženje.


Pjesma objektivno zvuci bolje ovako masovno nego u originalu. Barem meni :D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:46

Inače ja sam kliknuo na grunge i alter rock, kasne 80-te s tim heavy, trash, hard metalom su mi zvučali tako komercijalno i sterilno...bljak

Grunge je zadnji autentični rock val a Nirvana zadnaj grupa koja je imala kult.

epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Hektorović 8/5/2022, 23:48

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 8/5/2022, 23:48


Inače su mu starci tu s Iža, kratko je išao u zadarsku gimnaziju...
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Guest 8/5/2022, 23:52

Ja nemam neki stil bas koji volim. Vise izvodjaci iz razlictih stilova koji mi na ovaj ili onaj nacin odgovaraju. Sto vokalno sto instrumentalno. Tako da svega tu ima. Doduse zna mi poceti ici na zivce kad krenu preseravanja i politicke poruke neovisno od toga u kom smjeru nesto ide ili ona preseravanja tipa "veci smo od same glazbe"...bjezi jbte.

A i cesto mi se dogode slucajne stvari. Masu puta sam slucajno na nesto naletio pa mi ispalo super. Tako nekako se formirali sve i svasta sto mi se svidjelo kroz godine. Predgrupe, giratirsti,ovo-ono. Svega tu ima. Nema bas ono da ima nesto sta je prevladavajuce iz jedne podgrupe glazbe. Jedino eto....kuruzu baš ne volim ovo naše većinom. To više podnosim :D

Sa instrumentima sam katastrofa. Svašta sam htio naučiti....kad sam mlađi bio rekoh da bi htio neki instrument. Tad se vodilo za logikom da se dijete upiše na nešto što već ima instrument kod kuće. Moji su valjda mislili da već nisam dovoljno batina dobivao od vršnjaka pa me upisali na satove Oboe. Bubnjeve sam solidno lupao...tu sam imao sve karakteristike kod ranih godina fakulteta....odvratno duga kosa, prekomjerna težina, opušten pristup prema osobnoj higijeni i tako :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by epikur37 9/5/2022, 00:01

MDMiridije wrote:Ja nemam neki stil bas koji volim. Vise izvodjaci iz razlictih stilova koji mi na ovaj ili onaj nacin odgovaraju. Sto vokalno sto instrumentalno. Tako da svega tu ima. Doduse zna mi poceti ici na zivce kad krenu preseravanja i politicke poruke neovisno od toga u kom smjeru nesto ide ili ona preseravanja tipa "veci smo od same glazbe"...bjezi jbte.

A i cesto mi se dogode slucajne stvari. Masu puta sam slucajno na nesto naletio pa mi ispalo super. Tako nekako se formirali sve i svasta sto mi se svidjelo kroz godine. Predgrupe, giratirsti,ovo-ono. Svega tu ima. Nema bas ono da ima nesto sta je prevladavajuce iz jedne podgrupe glazbe. Jedino eto....kuruzu baš ne volim ovo naše većinom. To više podnosim :D

Sa instrumentima sam katastrofa. Svašta sam htio naučiti....kad sam mlađi bio rekoh da bi htio neki instrument. Tad se vodilo za logikom da se dijete upiše na nešto što već ima instrument kod kuće. Moji su valjda mislili da već nisam dovoljno batina dobivao od vršnjaka pa me upisali na satove Oboe. Bubnjeve sam solidno lupao...tu sam imao sve karakteristike kod ranih godina fakulteta....odvratno duga kosa, prekomjerna težina, opušten pristup prema osobnoj higijeni i tako :D

Pa ni ja nisam više oko žanrova, ovo je više sjećanje na mladost...

a od glazbe biram =radio i to u glavnom HR2

paše mi bossa nova, jazz, lagana rokerica i blues...kad mi proradi adrenalin onda ovako neka razbijačina RATM i slično

Pomalo mi se slasže recept za sreću: sport, glazba/sviranje, poljoprivreda, sitni popravci i gastronomija..

ad tu sam stao s gitarom a baš sam krenuo skidati Fbrizia andrea pjesmu andrea https://www.youtube.com/watch?v=3Xqilt87frc

sad ponovno idem s gitarom...

epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face - Page 5 Empty Re: U Dubrovniku je otvoren prvi gay bar, okupile se poznate face

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum